آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

11th سپتامبر, 2019

+5
Loading...

زبان آلمانی در کنار سایر زبان های معتبر جهانی یکی از پرطرفدارترین زبان ها به شمار می رود که در بخشی از اروپا تکلم می شود. زیبایی ها و ظرافت های زبان آلمانی و نیز کاربردهای تجاری و علمی آن موجب شده است تا عده زیادی به یادگیری این زبان معتبر بپردازند. بسیاری از نوابغ و اندیشمندان جهانی از قبیل گوته یا انیشتین نیز با همین زبان تکلم کرده اند.

 

در ایران آموزشگاه های مختلفی به آموزش این زبان محبوب می پردازند. یقینا آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی که از نظر کیفیت آموزشی و استفاده از تجارب ارزشمند اساتید این رشته دارای سوابق درخشانی هستند می تواند به علاقه مندان یادگیری این زبان یاری برساند.

 

در این مطلب نیز ما سعی کرده ایم تا مجموعه ای از بهترین آموزشگاه های کشور را که در این زمینه فعالیت دارند به شما معرفی کنیم. همانطور که اشاره کردیم یقینا اغلب آموزشگاه های موجود در کشور در این زمینه فعالیت های قابل توجهی دارند و هدف از ارائه این مجموعه عدم توجه به توانایی ها و سوابق این بخش از آموزشگاه ها نمی باشد. هر چند باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اغلب آموزشگاه های موجود به صورت تخصصی و صرفا به آموزش زبان آلمانی نمی پردازند بلکه در بیشتر موارد سایر زبانهای معتبر از قبیل انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و ژاپنی نیز در آنها آموزش داده می شود.

 

 

چرا فقط ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی؟

 

به منظور جلوگیری از سرگردانی علاقه مندان زبان المانی و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های اموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از آموزشگاه های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. هدف ما از معرفی  تعدادی از  این آموزشگاه ها که مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی می باشند آشنایی بیشتر علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی می باشد. به عبارت دیگر سعی کرده ایم تا افرادی که تمایل دارند به نوعی با زبان آلمانی آشنا شوند با شناخت بیشتر و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه گام بردارند. شما نیز اگر قصد دارید تا با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی برتر در ایران بیشتر آشنا شوید می توانید در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

۱-آموزشگاه زبان آلمانی گاما

یکی دیگر از آموزشگاه های تراز اول در آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی گاما می باشد. موسسه آموزشی گاما که دارای شعباتی در تهران و شیراز می باشد ضمن در نظر گرفتن معیارهای آموزشی به منظور یادگیری این زبان از اساتید برجسته و سرشناسی در این زمینه بهره می گیرد. موسسه آموزشی گاما که  دارای دپارتمان تخصصی زبان آلمانی می باشد توانسته است در طول دوران فعالیت خود خدمات ارزشمندی را به علاقه مندان زبان آلمانی ارائه نماید.

وجه تمایز آموزشگاه زبان آلمانی گاما

آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن داشتن مزایای بیشماری از جمله وجود منابع بروز و متناسب با نیازهای آموزشی در این زمینه توانسته است با برگزاری دوره های فشرده سرعت یادگیری این زبان را افزایش دهد. متاسفانه مشاهده شده است که در بعضی از موسسات و آموزشگاه های غیر مجاز برای بهره برداری از شرایط موجود طول دوره های آموزش را افزایش داده تا بتوانند مبلغی را از متقاضیان اخذ نمایند که مغایر با اصول آموزش مدون می باشد.

در آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن در نظر گرفتن مبلغ شهریه و ثبت نام به صورت کاملا منصفانه طول دوره به حداقل کاهش پیدا کرده است. در واقع این کار می تواند ضمن فشرده سازی دوره بدون تحمیل فشار به زبان آموز به همان نسبت سرعت آموزش و کیفیت یادگیری را نیز افزایش دهد.

 

۲- آموزشگاه زبان آلمانی گات

این مرکز زبان از ابتدا با هدف جلب رضایت زبان‌آموزان، ایجاد محیطی آموزشی و از همه مهم‌تر جذب اساتید حرفه‌ای با مدارک تحصیلی معتبر همچنین سوابق کاری درخشان شروع به کار کرده است. آموزشگاه زبان آلمانی گات یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های زبان آلمانی کشور میباشد. هم چنین کلاس های آموزشگاه زبان گات به صورت گروهی، فشرده، خصوصی و آنلاین برگزار می شود که شما میتوانید با توجه به شرایط شغلی و تحصیلی کلاس مورد نظر خود را استفاده کنید.

 

ویژگی آموزشگاه زبان گات
تنها برند معتبر آموزش زبان‌های نادر در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی تاپیک زبان کره‌ای در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی HSK زبان چینی
نماینده‌ی رسمی برگزاری دوره‌های آزمون SWEDWX
برگزارکننده‌ی کلاس‌های TTC ویژه‌ی کاریابی با اعطای مدرک بین‌المللی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور
بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و تحصیل‌کرده
احداث شعب مختلف در نقاط مختلف شهر و دسترسی آسان به شعب ازطریق وسایل نقلیه‌ی عمومی
برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع برای تمامی زبان‌ها
کلاس‌های آموزشی مختلف برای تمامی رده‌های سنی

 

 

۳-آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر

 

آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر یکی از باسابقه ترین آموزشگاه ها در کشور می باشد. این آموزشگاه که در تهران واقع شده است با بهره گیری از بهترین اساتید حوزه آموزش زبان آلمانی که اغلب دارای مدارک عالی در این زمینه هستند توانسته است نیازهای مخاطبین و علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی را تامین کند.

  بهترین موسسه آیلتس در تهران

 

این آموزشگاه با ۱۶ سال سابقه دوره های ترمیک خود را در قالب کلاس های حضوری به شکل عمومی یا خصوصی برگزار می کند. شما می توانید به منظور یادگیری این زبان اگر ساکن تهران یا کرج هستید به یکی از شعبات ۲۱ گانه این آموزشگاه زبان آلمانی واقع در تهران یا کرج مراجعه نموده و در این دوره ها ثبت نام کنید.

 

لازم به ذکر است استانداردهای آموزشی آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر منطبق با استانداردهای جهانی بوده و در کلیه رده های سنی پذیرش زبان آموزان زبان آلمانی انجام می گیرد. اساتیدی که در آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر به تدریس اشتغال دارند غالبا از اساتید مجرب و زبده در این زمینه می باشند

 

یا در این کشور به دنیا آمده و زندگی کرده اند. به همین دلیل درک ظرافت های زبان آلمانی و انتقال مفاهیم و جزئیات این زبان به علاقه مندان یادگیری آن می تواند از هر نظر مورد توجه قرار گیرد. این آموزشگاه زبان آلمانی که به نوعی آموزشگاه زنجیره ای به شمار می رود می تواند از سایر متدهای آموزشی به صورت آموزش در منزل یا محل کار و یا به صورت غیر حضوری نیز این دوره ها را برگزار نماید.

 

اگر دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستید مقاله بهترین موسسه آیلتس مارو از دست ندید.

 

ویژگیهای استفاده از دوره های مختلف آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر

 

بهره گیری از دوره های فشرده یا نیمه فشرده و نیز استفاده از کلاس ها و دوره های مکالمه و بحث آزاد نیز یکی دیگر از متدهای ارائه دهنده در آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر می باشد. این مکالمات همچنین دوره های تخصصی مختلفی را در مشاغل مختلف از قبیل مکالمه پزشکی، مهندسی، حقوق و سایر رشته ها برگزار می کند.

 

انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر که غیر از آموزش زبان آلمانی سایر زبان های معتبر جهان از قبیل زبان انگلیسی، فرانسوی و ترکی استانبولی نیز در آن آموزش داده می شود. تنوع منابع آموزشی در این آموزشگاه از منابع روزآمد از قبیل انواع کتاب و فیلم و انیمیشن های تصویری گرفته تا روش های آنلاین آموزش زبان آلمانی موجب شده است تا آموزشگاه زبان آلمانی ایرانمهر در رده بهترین مراکز آموزشی در این حوزه قرار گیرد.

 

 

 

 

۴-خانه فرهنگ آریان صدر یا آموزشگاه زبان آلمانی آریان صدر

 

آموزشگاه زبان آلمانی آریان صدر یکی دیگر از مراکز معتبر در زمینه آموزش زبان آلمانی برای علاقه مندان این  زبان می باشد. این آموزشگاه در زمینه آموزش زبان های خارجی از جمله زبان آلمانی یک دهه سابقه دارد. بنابر آمارهای منتشر شده از جانب آموزشگاه زبان آلمانی آریان صدر این موسسه توانسته است درصد بالایی از فارغ التحصیلان دوره های آموزش  و آزمون های زبان آلمانی را منطبق با استانداردهای بین المللی کسب نماید. بخشی از این فعالیت های درخشان و پربار آموزشگاه زبان آلمانی آریان صدر به وجود اساتید و مدرسان پرکار و مجرب مرتبط بوده و بخش دیگری نیز به بهره مندی این موسسه از امکانات و منابع آموزشی روزآمد و کتب مرجع در آموزش زبان آلمانی ارتباط دارد.

 

یکی از نکات بارزی که فعالیت های آموزشگاه زبان آلمانی آریان صدر را از سایر آموزشگاه ها متمایز می سازد توجه به جنبه های اجتماعی می باشد. در واقع این کار به زبان آموزانی که قصد اقامت و یا زندگی در کشورهایی که زبان آلمانی در آنها تکلم می شود را دارند نوعی آمادگی قبلی می بخشد.

 

۵- آموزشگاه زبان آلمانی گوته

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی گوته در رده بهترین مراکز آموزشی و آموزشگاه های زبان آلمانی در کشور قرار دارد. این آموزشگاه به دلیل برگزاری آزمون های تخصصی زبان آلمانی از قبیل   TestDaF و   TestAS که مورد تایید انستیتو گوته آلمان می باشند از رتبه آموزشی بالایی برخوردار می باشد.

 

به دلیل کیفیت آموزشی و منابع ارزشمندی که این آموزشگاه ارائه می دهد تعداد زیادی از علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی این موسسه آموزشی را بر سایر موسسات و آموزشگاه های موجود ترجیح می دهند. دوره های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی گوته در سه سطح عادی، فشرده و فوق فشرده تقسیم می شوند که قیمت هر یک از این دوره ها متفاوت بوده و برای دوره های فوق فشرده باید شهریه بیشتری پرداخت شود. بهره مندی از امکانات آموزشی متناسب با نیازهای روز زبان آموزان و برخورداری این موسسه از اساتید بومی آلمانی موجب گرایش بیشتر علاقه مندان این زبان به این آموزشگاه شده است.

 

 

۶-آموزشگاه زبان  آلمانی کانون زبان ایران

 

آموزشگاه زبان آلمانی کانون زبان ایران در نوع مدیریت با سایر آموزشگاه ها تفاوت هایی دارد. بدین معنی که این کانون مستقیما زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اداره می شود. کانون زبان ایران با بهره گیری از اساتید و منابع معتبر دارای شعب متعددی در سطح کشور می باشد. همین امر نیز موجب شده است تا دسترسی به منابع ارائه شده توسط این آموزشگاه و همچنین بهره مندی از دوره های برگزار شده توسط اساتید برجسته زبان انگلیسی تسهیل شود. از جمله مزیت های استفاده از آموزشگاه زبان آلمانی کانون زبان ایران داشتن برنامه منظم، دسترسی آسان زبان آموزان به شعب کانون و نیز قیمت مناسب دوره های برگزار شده در این آموزشگاه می باشد.

  معرفی 7 مرکز آزمون آیلتس در ایران

 

 

۷- آموزشگاه زبان آلمانی ایران کمبریج

 

مانند اغلب آموزشگاه های زبان در سراسر کشور آموزشگاه ایران کمبریج نیز یک آموزشگاه تخصصی به منظور آموزش زبان آلمانی نمی باشد. در واقع این آموزشگاه در کنار آموزش زبان آلمانی در زمینه آموزش و تدریس ۱۳ زبان معتبر بین المللی نیز فعالیت دارد. آموزش زبان آلمانی با استفاده از اساتید مجرب و مسلط به زبان آلمانی از جمله ویژگیهای آموزشگاه زبان آلمانی ایران کمبریج می باشد. مدارک ارائه شده توسط این موسسه کاملا منطبق با معیارهای آموزشی کشور آلمان بوده و مورد تایید می باشد.

 

۸-آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار نیز یکی از فعالترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور می باشد. بهره مندی از اساتید نخبه در این زبان و یا اساتید NATIVE  در این  آموزشگاه زبان آلمانی موجب شده است تا روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان یادگیری زبان /آلمانی در کلاس ها و دوره های مختلف این موسسه ثبت نام نموده و به جمع زبان آموزان این زبان محبوب بپردازند. آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در تدریس زبان های مختلف از جمله زبان آلمانی سابقه ای در حدود ۲۰ سال داشته و توانسته است در طی این مدت مجموعه ای از بهترین اساتید آزموده و مسلط بر فنون و تکنیک های آموزشی روز را به کار گیرد. در ادامه به بررسی  برخی از مهمترین مزایای انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار و خدمات موجود در این موسسه می پردازیم.

 

 

مزیت ها و ویژگیهای آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای منابع آموزشی بسیار جامع و کاربردی می باشد که در سایر آموزشگاه های معتبر جهان نیز به عنوان مراجع و منابع رسمی تدریس می شود.

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای محیط بسیار جذاب و دلنشینی می باشد که می تواند در پیشبرد روند یادگیری و آموزش زبان آلمانی از هر نظر موثر باشد.

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار از متدهای نوین آموزشی از قبیل کلاس های حضوری و آنلاین نیز استفاده می کند که در این مسیر از خدمات ویژه اساتید مجرب و آزموده در این زبان محبوب بهره می گیرد.

 

اغلب اساتید آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در این رشته دارای مدارک عالی و مستند بوده و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد مطلوبی را از خود برجای بگذارند.

 

تنوع منابع آموزشی و نیز برگزاری دوره های ترمیک آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در سطوح مقدماتی و پیشرفته  و آزمون های سفارت توانسته است طیف وسیعی از علاقه مندان و یا افرادی که خواهان ادامه تحصیل یا مهاجرت به این کشور به دلیل کاریابی و اشتغال هستند را فراهم نماید.

 

از جمله مزایای انکارناپذیر استفاده از دوره های آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار هم می توان به قیمت بسیار مناسب این دوره ها اشاره کرد که در مقایسه با سایر موسسات و آموزشگاه های موجود مناسب می باشد.

در آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار کیفیت آموزش مقدم بر هزینه های آموزش می باشد و این نکته در دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود برای ارائه بازخوردهای مناسب و رضایتمندی زبان آموزان نیز در نظر گرفته می شود.

 

۹- آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان

 

دروس ارائه شده در آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان منطبق با استانداردهای آموزشی کشور آلمان می باشد. این آموزشگاه در مقام یکی از بهترین آموزشگاه های ارائه دهنده خدمات آموزشی در زمینه زبان آلمانی و سایر زبان های معتبر خارجی توانسته است در سالیان اخیر با استقبال خوبی از جانب متقاضیان قرار گیرد. دوره های این موسسه به صورت حضوری، نیمه فشرده و یا به صورت خصوصی برگزار شده و از خروجی های قابل توجهی در این زمینه برخوردار می باشد. تجربه ۱۴ ساله این موسسه و نیز استفاده از متدهای آموزشی روز موجب شده است تا آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان به عنوان یکی از پیشگامان آموزش زبان آلمانی در کشور شناخته شود.

 

 

۱۰- آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان

 

آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان نیز یکی از معتبرترین آموزشگاه های کشور محسوب می شود که توانسته است دوره های مختلفی را برای سنین مختلف برگزار نماید. یکی از مزیت های این موسسه آموزش پایه زبان آلمانی می باشد. روند یادگیری از دوران کودکی تحت نظارت اساتید آزموده و متبحر می تواند کمک شایانی به منظور تقویت و نیز نهادینه شدن زبان آلمانی کند.

 

این رویه در آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان موجب شده است تا دوره های تخصصی متعددی بدین منظور برگزار گردد. همچنین برگزاری دوره های مختص شاغلین که مورد تایید سفارت این  کشور نیز می باشد یکی دیگر از اقدامات این موسسه آموزشی به شمار می رود.

 

عضو همیارنامه شوید

با عضویت در همیارنامه زبان را به صورتی ایمیلی آموزش ببینید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

بازخورد و سوالات(6 دیدگاه)

 1. با سلام
  دوستان محترم ، شعبه ولیعصر موسسه پردیسان را به هیچ وجه انتخاب نکنید . من و دوستم یک ترم آنجا بودیم . بدون برنامه کلاسی و فقط ادعا دارند. یک مدیر زورگو به اسم محمدی دارند که فقط به فکر پول دانشجوست نه آموزش و برنامه ریزی. موفق باشید

 2. موسسه زبان پردیسان ثبت نام کردم پولی به عنوان پیش پرداخت دادم . بعد هر روز روزی چند بار زنگ میزدند که پول واریز کن . درحالی که تا شروع کلاس یک ماه مونده بود. منم اصلا خوشم نیومد و گفتم نمیخوام این موسسه بخونم گفتم پولی که دادم درصدی که باید کم کنید و کم کنید بقیشو به من بدید . گفتن امکان برگردوندن پول وجود ندارد. و پولم کاملا هیچ و پوچ شد.

 3. ببخشید دوستان من الان زبان اینگلیسی می خوانم و قصد دارم زبان المانی هم بخونم به نظرتون خوبه ؟

 4. سلام
  آموزشگاه پردیسان رو بسیار ضعیف هست(من شعبه شهرک غرب-بلوار دریا بودم) چون اساتید آلمانیش همه مبتدی و کم سن هستند حتی املای لغات رو روی تابلو اشتباه مینویسن…کاش میشد عکس روی تابلو رو براتون بگذارم . دوتا استاد رو نامه نوشتیم عوض کردیم.
  …من A 1/1 و A 1/2 رو اینجا برداشتم ولی بسیار ضعیفه حتی زیر فرمول درسی خودشونم اشتباه مینویسن من تصمیم گرفتم خصوصی جایی دیگه بخونم..گول تبلیغ الکی رو نخورید وققتون رو با این آموزشگاهها تلف نکنید دنبال ادم با تجربه باشید…فقط پول الکی میگیرن.

 5. من تابستان به ايرانمهر انقلاب ،پيش پرداخت دادم اما ۳ ماه بعد كلاس رو با ۱۱ نفر تشكيل دادن درحاليكه گفته بودن ۸ نفر.پولمو پس نميدادن و واقعا اذيتم كردن.استاد خيلي بدي داشتم(روزبه) و كلاس رو نصفه و نيمه رها كردم.واقعا ايانمهر تجربه بدي بود.هرگز بهشون پيش پرداخت ندين و هرگز روي حرفشون حساب باز نكنيد.
  +بعدش رفتم جهاد دانشگاهي دانشگاه تهران،شعبه انقلاب كوچه رشتچي.كلاس ۲۰ نفره ست.بچه ها خوب بودن اما خانم سيامكي،هم از لحاظ تدريس هم اخلاق واقعا ضعيفه.ترم بعد رو نميخوام ثبت نام كنم و ميخوام با معلم خصوصي بردارم

 6. من چند وقت قبل از طریق سایت شما رفتم گاما کلاس المانی با استاد سیدی برگزار شد اوایلش خیلی خیلی سخت بود اما بعد از ۵ جلسه همه چیز عادی شد زبان سختیه تمرین و خوندن مهمترین عامل یادگرفتنشه و البته تدریس استاد سیدی هم واقعا خوبه
  ممنون از سایت خوبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *