hamyarzaban

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کار خیلی سختیه ! ما برای شما فهرست 10 آموزشگاه برتر زبان آلمانی رو مشخص کردیم.

جدول محتوایی

 

زبان آلمانی در کنار سایر زبان های معتبر جهانی یکی از پرطرفدارترین زبان ها به شمار می رود که در بخشی از اروپا تکلم می شود. زیبایی ها و ظرافت های زبان آلمانی و نیز کاربردهای تجاری و علمی آن موجب شده است تا عده زیادی به یادگیری این زبان معتبر بپردازند. بسیاری از نوابغ و اندیشمندان جهانی از قبیل گوته یا انیشتین نیز با همین زبان تکلم کرده اند.

 

 

در ایران آموزشگاه های مختلفی به آموزش این زبان محبوب می پردازند. یقینا آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی که از نظر کیفیت آموزشی و استفاده از تجارب ارزشمند اساتید این رشته دارای سوابق درخشانی هستند می تواند به علاقه مندان یادگیری این زبان یاری برساند.

 

 

 

در این مطلب نیز ما سعی کرده ایم تا مجموعه ای از بهترین آموزشگاه های کشور را که در این زمینه فعالیت دارند به شما معرفی کنیم. همانطور که اشاره کردیم یقینا اغلب آموزشگاه های موجود در کشور در این زمینه فعالیت های قابل توجهی دارند و هدف از ارائه این مجموعه عدم توجه به توانایی ها و سوابق این بخش از آموزشگاه ها نمی باشد. هر چند باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اغلب آموزشگاه های موجود به صورت تخصصی و صرفا به آموزش زبان آلمانی نمی پردازند بلکه در بیشتر موارد سایر زبانهای معتبر از قبیل انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و ژاپنی نیز در آنها آموزش داده می شود.

 

 

چرا فقط ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی؟

 

 

به منظور جلوگیری از سرگردانی علاقه مندان زبان المانی و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های اموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از آموزشگاه های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. هدف ما از معرفی  تعدادی از  این آموزشگاه ها که مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی می باشند آشنایی بیشتر علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی می باشد. به عبارت دیگر سعی کرده ایم تا افرادی که تمایل دارند به نوعی با زبان آلمانی آشنا شوند با شناخت بیشتر و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه گام بردارند. شما نیز اگر قصد دارید تا با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی برتر در ایران بیشتر آشنا شوید می توانید در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

 

۱_آموزشگاه زبان آلمانی گاما

 

 

یکی دیگر از آموزشگاه های تراز اول در آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی گاما می باشد. موسسه آموزشی گاما که دارای شعباتی در تهران و شیراز می باشد ضمن در نظر گرفتن معیارهای آموزشی به منظور یادگیری این زبان از اساتید برجسته و سرشناسی در این زمینه بهره می گیرد. موسسه آموزشی گاما که  دارای دپارتمان تخصصی زبان آلمانی می باشد توانسته است در طول دوران فعالیت خود خدمات ارزشمندی را به علاقه مندان زبان آلمانی ارائه نماید.

 

 

وجه تمایز آموزشگاه زبان آلمانی گاما

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن داشتن مزایای بیشماری از جمله وجود منابع بروز و متناسب با نیازهای آموزشی در این زمینه توانسته است با برگزاری دوره های فشرده سرعت یادگیری این زبان را افزایش دهد. متاسفانه مشاهده شده است که در بعضی از موسسات و آموزشگاه های غیر مجاز برای بهره برداری از شرایط موجود طول دوره های آموزش را افزایش داده تا بتوانند مبلغی را از متقاضیان اخذ نمایند که مغایر با اصول آموزش مدون می باشد.

 

 

در آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن در نظر گرفتن مبلغ شهریه و ثبت نام به صورت کاملا منصفانه طول دوره به حداقل کاهش پیدا کرده است. در واقع این کار می تواند ضمن فشرده سازی دوره بدون تحمیل فشار به زبان آموز به همان نسبت سرعت آموزش و کیفیت یادگیری را نیز افزایش دهد.

 

 

 

 

 

۲_آموزشگاه زبان GMT

 

✅ یادگیری راحت و ساده زبان آلمانی با متدی جدید و کارآمد!

اگر به دنبال یکی از "بهترین کلاس های یادگیری زبان آلمانی در شهر تهران" هستید، ما به شما در پیدا کردن آموزشگاه مورد نظرتان کمک خواهیم کرد‌‌. 
آموزشگاه زبان GMT یکی از پیشتازان برگزاری کلاس های آلمانی با سابقه دو دهه آموزش زبان آلمانی در تهران، توانسته به عنوان یکی از بهترین ها خود را به اثبات برساند. در این موسسه میتوانید زبان آلمانی را از سطوح پایه تا پیشرفته، با استفاده از شیوه های جذاب و جدید یاد بگیرید. اساتید این مجموعه از بهترین اساتید زبان آلمانی در تهران هستند. 

همچنین کلاس‌های آموزشی زبان آلمانی GMT،  این امکان را به شما عزیزان خواهد داد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شرکت در کلاس های فشرده و ترمیک، بتوانید به زبان آلمانی مسلط شده و "مانند یک فرد بومی آلمانی" صحبت کنید. 
یکی از مشکلات عمده زبان آموزان در کلاس های زبان آلمانی مکالمه هست اما GMT با رویکرد تاکید بر روی مکالمه آلمانی توانسته نتایج مثبتی را از زبان آموزان خود دریافت کند.

📢 ویژگی های کلاس های یادگیری زبان آلمانی آموزشگاه GMT:

✅ با بهترین ها زبان آلمانی را یاد بگیرید! (اساتید حرفه ای و بومی زبان NATIVE با سابقه  تدریس بالا):

یکی از ویژگی‌های مهم کلاس‌های آموزش زبان آلمانی در GMT این است که مدرسین آموزشگاه با تجربه و حرفه ای هستند و برای تدریس از روش‌های موثر و جدید استفاده می‌کنند. این روش‌ها شامل استفاده از تکنولوژی در آموزش، روش های به ثبت رسیده نوین آموزشی، تمرینات گروهی و فردی و... می‌شود.

✅ با خیال راحت در آزمون های بین المللی شرکت کنید. قبولی صد در صد تضمینی در آزمون های گوته و ösd

طبق تحقیقات ما آمار قبولی GMT نسبت به آموزشگاه های دیگر در آزمون های بین المللی گوته و ösd بسیار بالا می باشد. چرا که سالهاست به صورت تخصصی دوره های آمادگی آزمون برگزار میکند. شما در این زمینه می توانید بیشترین و به روزترین اطلاعات را از مشاورین دپارتمان آلمانی آموزشگاه زبان GMT بدست آورید.
برای اطلاعات بیشتر  به قسمت سایت دپارتمان بزرگسالان زبان آلمانی GMT که  براتون گذاشتیم سری بزنید. لینک سایت :
https://gmt-academy.com/thermic-german-course/

✅ اعطای مدرک معتبر پس از پایان دوره: 
از همه مهم تر این موسسه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد که پایان دوره به شما مدرک کاملا معتبر، که قابلیت ترجمه رسمی را دارد اعطا خواهد کرد. این مدرک به عنوان رزومه برای ویزای جاب آفر شما بسیار اهمیت بالایی دارد. پس درانتخاب آموزشگاه زبانی که مدرک معتبر به شما خواهد داد دقت نمایید.

✅ به سرعت به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید. (روش های نوین و بروز آموزشی همراه با کتاب های منبع آزمون ):

علاوه بر این، در کلاس‌های آموزش زبان آلمانی در GMT، تمرکز بر تقویت 4 مهارت اصلی : گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری است. با تأکید بر مهارت‌های گفتاری، زبان‌آموزان به سرعت قادر به صحبت کردن به زبان آلمانی خواهند بود. 
همچنین  برای قبولی شما عزیزان در آزمون های بین المللی از  کتاب های آموزشی زبان آلمانی که همگی  منبع آزمون های بین المللی هستند استفاده میکنند. برای همین آمار قبولی بسیار بالایی در آزمون های گوته و  ösd دارند.

✅به راحتی و سریع به هدفتان برسید. (کلاس های ویژه و جداگانه رایگان برای مهاجرت، تحصیل و مسافرت):

اگر می‌خواهید به راحتی و با اعتماد به نفس بالا به کشورهای آلمانی  زبان سفر کنید و  یا به دلیل مهاجرت به آلمان میخواهید زبان آلمانی را به طور کامل یاد بگیرید، کلاس های زبان آلمانی GMT مناسب شما هستند. 
این آموزشگاه با برگزاری برنامه ها و کلاس های جانبی تخصصی و ویژه،  به شما کمک می‌کند تا بهترین تجربه را در یادگیری زبان آلمانی داشته باشید. 
با GMT و کلاس های یادگیری زبان آلمانی آن، به راحتی آماده سفر، تحصیل و مهاجرت به کشورهای آلمانی خواهید بود.

✅سطح زبان خود را با آزمون های رایگان GMT بسنجید (آزمون تعیین سطح آنلاین):

آیا می‌خواهید سطح زبان آلمانی خود را بطور واقعی بسنجید؟ 
با آزمون تعیین سطح  آلمانی که در وبسایت مجموعه قرار داده شده است به راحتی و بصورت آنلاین، می‌توانید سطح زبان خود را با استاندارد های بین المللی مقایسه کنید. 
نتیجه آزمون به صورت سریع و آنی به شما اعلام می‌شود و پس از آن، متخصصین مجموعه آماده مشاوره درباره بهترین روش های یادگیری برای شما هستند. 
gmt-academy.com/germany-online-leveling-test/  👈 صفحه آزمون تعیین سطح آلمانی
 

✅امکان استفاده از جلسات پشتیبانی و رفع اشکال رایگان

موسسه GMT با استفاده از روش های پشتیبانی آموزشی متفاوت و پرسنل محترم، شما را به سمت هرچه بیشتر یادگیری زبان آلمانی سوق می دهد. این موسسه با ارائه محیطی دوستانه و پشتیبانی فوق العاده، به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را در صحبت کردن به زبان آلمانی افزایش دهید.

✅به راحتی رفت و آمد کنید! (دسترسی راحت و سریع به حمل و نقل عمومی)

با دسترسی آسان به مترو، BRT و اتوبوس‌های شهری، شما به راحتی می‌توانید به محل آموزشگاه GMT برسید و حد فاصل حمل نقل عمومی به آموزشگاه بین 2 الی 4 دقیقه بصورت پیاده است. این به معنای صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شماست.

👈خلاصه ای از معرفی آموزشگاه از جانب سایت همیار زبان به شما ارائه شد اگر خواهان آن هستید که بیشتر راجع به دوره ها و کلاس های زبان آلمانی این مجموعه حرفه ای بدانید، به وبسایت مجموعه سر بزنید و یا بصورت تلفنی با آنها در ارتباط باشید.

🌐 آدرس وب سایت موسسه زبان GMT:
www.gmt-academy.com

📞 شماره تماس های آموزشگاه زبان GMT:
02188913000 - 02188905800

📷 صفحه اینستاگرام مجموعه : https://instagram.com/gmt.academy

🏢 آدرس موسسه زبان GMT:
پایین تر از میدان ولیعصر بن بست صدف آموزشگاه زبان GMT بسیار نزدیک به حمل و نقل عمومی
 

 

 

 

۳_آموزشگاه زبان اسپیکان 

 

 

اگر قصد قبولی ۱۰۰% در آزمونهای سفارت را دارید؟ قطعا آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تخصصی زبان آلمانی در ایران است. این موسسه بدلیل برگزاری دوره های کوتاه مدت مطابق با متد سفارت آلمان (کتابهای جدید Starten Wir) و بهره گیری از اساتید بنام تهران که همگی دارای مدارک بین المللی و تحصیلات دانشگاهی معتبر با سابقه تحصیل یا زندگی در آلمان هستند، شناخته شده است و توانسته است بالاترین آمار قبولی در آزمونهای سفارت و رضایت زبان آموزان را به خود اختصاص دهد و به عنوان یکی از برترین آموزشگاههای زبان آلمانی در کشور با استقبال فراوانی مواجه شود.

 

 

این موسسه با ۱۰ سال سابقه درخشان دارای ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) است که از سطح مقدماتی تا پیشرفته (A1 تا C2) در مقاطع سنی بزرگسالان، نوجوانان و بزرگسالان بصورت حضوری و آنلاین زبان آموز می پذیرد. هزینه های این موسسه بدلیل کیفیت بسیار بالای اساتید و آموزش های تضمین شده، نسبت به سایر موسسات کمی بالاتر می باشد.

 

 

از دیگر دلایل مهم انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می سازد تاکید ویژه بر آموزش و تقویت مکالمات روزمره آلمانی (Konversationskurs) به زبان آموزانی که قصد زندگی در کشورهای آلمانی زبان را دارند است، همچنین برگزاری دوره های تربیت مدرس (Lehrerfortbildung) برای علاقمندان تدریس زبان آلمانی، دوره های آمادگی آزمونهای (TestDafو TestAS)، تنوع در زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه) بصورت گروهی و خصوصی، سامانه هوشمند تعیین سطح آنلاین، ثبت نام اینترنتی، ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم و خدمات اخذ ویزای تحصیلی و کاری آلمان با سالها تجربه و صدها پرونده موفق از سایر خدمات آموزشی این آموزشگاه است. قطعا اگر زبان آلمانی را با هدف مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای آلمانی زبان می خواهید یاد بگیرید، اسپیکان یکی از بهترین هاست.

 

شعبه یوسف آباد:

 

 ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹


تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰

 


شعبه تهرانپارس:

 

 ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴


تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴

 

وبسایت موسسه اسپیکان:

 https://speakonedu.com

 

✅ صفحه اینستاگرام اسپیکان:

 https://instagram.com/speakonedu

 

✅ کانال تلگرام اسپیکان:

 https://t.me/speakon

 

 

 

۴_ آموزشگاه زبان سیتاک

 

دارای 4 شعبه فعال در تهران

1-     شعبه جنت آباد : جنت آباد جنوبی، بالاتر از چهارراه لاله، نبش کوچه دهم، پلاک 119  

   شماره تماس: 02144617558

2-     شعبه فردوس: فردوس شرق، بین وفاآذر و عقیل، پلاک 323   

   شماره تماس:02144055003

3-     شعبه صادقیه: فلکه اول صادقیه، گلناز دهم شمالی، پلاک 12   

    شماره تماس:02144255571

4-     شعبه مرزداران: مرزداران، بین ایثار و آریافر، جنب بانک سامان، پلاک 134 

   شماره تماس:02146129603

 

با تجربه 15 ساله در آموزش زبان‌های خارجی و با 4 شعبه فعال در تهران، آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک با بهره گیری از کلیه ابزارها و متدهای روز دنیا و مدرسین مجرب و باسابقه، بالاترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی مورد تایید سفارت را کسب کرده است.

 

ویژگی‌های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان سیتاک شامل موارد زیر است:

·       داشتن بالاترین درصد قبولی در آزمون‌های A1، C1، TestDaf و DSH

·       بهره‌گیری از متدهای آموزشی روز دنیا از جمله HALLO ANNA، BESTE FREUNDE، STARTEN VIA و MENSCHEN

·       تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان آلمانی

·       برگزاری دوره‌های زبان آلمانی برای افراد خردسال تا بزرگسال

·       برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و بحث آزاد

·       برگزاری کلاس‌های رفع اشکال رایگان به صورت خصوصی

·       برگزاری کلاس‌های تربیت مدرس (TTC) و استخدام نفرات برتر در پایان دوره

·       آموزش زبان آلمانی در فضای متفاوت، به همراه تنوع کلاس‌ها به صورت فشرده و نیمه فشرده و ترمیک

·       مشاوره ویزای کاری و تحصیلی آلمان

·       اعطای مدارک بین‌المللی و قابل ترجمه

 

در آموزشگاه زبان سیتاک، رضایت زبان‌آموزان اولویت اصلی ماست و ما مفتخر هستیم که با ارائه خدمات یادگیری زبان آلمانی، همواره در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

 

آدرس سایت آموزشگاه زبانهای خارجی سیتاک: www.c-talk.co

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه زبان سیتاک: (@ctalk_co)  

 

 

 

۵_ دپارتمان آلمانی زبان نصیر

 

 

آموزشگاه زبان نصیر با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در حوزه آموزش زبان آلمانی در تهران و کرج، مورد وثوق سفارت کشورهای آلمانی زبان  می باشد  و بسیاری از نخبگان و دانشجویان مقیم آلمان و اتریش از خدمات آموزش‌ زبان آلماني نصیر در طی این ۲۵ سال اخیر بهره برده اند . نزدیک به صد در صد دانش آموختگان نصیر در آزمون‌های بین المللی زبان آلماني،  قبول مي شوند که کارنامه بخشی از این عزیران در سایت نصیر موجود است .

 

 

دپارتمان زبان آلمانی نصیر با بهره مندی از بیش حدود  ۵۰ متخصص این رشته که عموما تحصیلات دانشگاهی عالی و یا سابقه زندگی در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، و متخصص آزمونهای مختلف گوته می باشند، تا کنون توانسته موفقیت های بی شماری را در این زمینه رقم بزنند.

 

 

یکی از دوره های پرطرفدار پکیج فشرده آلمانی است که صفر تا صد آموزش توسط یکی از متخصصین این امر در یک کلاس خصوصی ۶ نفره صورت می‌پذیرد و شما می توانید در حدود ۸ ماه  تمام نیازهای های خود از جمله شرکت در آزمون گوته و کسب صلاحیت جهت مهاجرت را برآورده کنید. از دیگر دوره ها می توان به کلاس های ترمیک A1 ,A2،دوره های ویژه مشاغل و… اشاره کرد.

 

 

کتاب starten wir جدیدترین و بروزترین کتاب آلمانی در سال ۲۰۲۰ هست که توسط دپارتمان آلمانی نصیر بکار گرفته می شود  و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران نیز می باشد. شهریه دوره های آلمانی نصیر کاملا دولتی می باشد که تخفیفات ویژه نیز با پرداخت نقدی شامل حال دانشجویان عزیز می گردد. در نصیر دوره هایی در جريان است که عزيزان متقاضی‌ را حتی می‌تواند در طول یک ماه برای قبولی در آزمون A1 آماده‌ نماید . همین دوره در حالت عادی و غیر فشرده حداکثر ۳ ماه بطول می انجامد .

 

 

 

 

۶_آموزشگاه گلوبال زبان

 

آموزشگاه گلوبال زبان 
از سال ١٣٩٥ فعاليت خود را اغاز كرد 
با تيمي بسيار حرفه اي 
و گلوبال زبان تنها يك شعبه در غرب تهران ( ستارخان) است و به خاطر نظارت بر ارائه آموزش با كيفيت و تمركز كامل مجموعه به يادگيري شما عزيزان
اين مجموعه با رفتاري بسيار دوستانه و صميمي با زبان اموزان عزيز بهترين اموزشگاه در غرب تهران شناخته شده 
و همچنين اساتيد در اين مجموعه با مدارك مرتبط و باسابقه چند ساله و بسيار با حوصله فعاليت ميكنند 
يكي از امكانات بسيار عالي در گلوبال زبان سيستم انلاين است كه شما عزيزان در هر كجاي كره خاكي كه باشيد ميتوانيد كلاسهاي حضوري ولي انلاين با كيفيت بسيار عالي داشته باشيد 
و نكته بسيار مهم اينكه تمامي كلاسها با مدرس مربوطه گروه در واتساپ دارند براي رفع اشكال و مطالب مهم جهت يادگيري بهتر 
و همچنين كلاسها براي مكالمه بهتر 
مكالمه محور پيش ميرود

كتاب تدريس شده در مجموعه گلوبال زبان به روز ترين كتاب 
اشتارتن ويا 
در تمامي سطوح A1.A2.B1.B2
همچنين برگزاري دورههاي آمادگي آزمون سفارت 
و دورهها بصورت فشرده برگزار ميشود

 

 

۷_ موسسه زبان پردیسان

 

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان  با یازده شعبه فعال در سراسر شهر تهران با سابقه طولانی در برگزاری دوره های مختلف زبان آلمانی و همچنین دوره های آمادگی آزمون سفارت و کسب تجربه های بسیار در امر آماده سازی زبان آموزان جهت موفقیت در این آزمونها توانسته کارنامه درخشانی ارائه دهد.

موسسه زبان پردیسان اميدوار است تا شما با آمادگی خوب آزمون را با موفقيت پشت سر گذاشته و در آينده ای نزديک به آرزوی خود مبني بر تحصيل, کار و بصورت کلی مهاجرت در آلمان جامة عمل بپوشانيد. با شرکت در دوره هایA1,A2,B1,B2 C1,C2, آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان می توانید به راحتی در آزمونهای سفارت قبول شده و مهارت های  مختلفی را کسب کنید.

همانطور که گفته شد مي توانيد اطلاعات بيشتر و نمونه سؤالات آزمون را در سایت پردیسان یا از طریق مشاوره و تعیین سطح رایگان پردیسان دریافت کنید.

موسسه زبان پردیسان اميدوار است تا شما با آمادگی خوب آزمون را با موفقيت پشت سر گذاشته و در آينده ای نزديک به آرزوی خود مبني بر تحصيل در آلمان جامة عمل بپوشانيد.

آموزشگاه پردیسان با برگزاری کلاسهای آنلاین زبان آلمانی اقدام به آموزش زبان با بستر مناسب اینترنتی نموده است, همچنین این موسسه اقدام به جذب اساتید مجرب آلمانی در سراسر ایران می نماید.  

 

 

 

 

۸_آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار نیز یکی از فعالترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور می باشد. بهره مندی از اساتید نخبه در این زبان و یا اساتید NATIVE  در این  آموزشگاه زبان آلمانی موجب شده است تا روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی در کلاس ها و دوره های مختلف این موسسه ثبت نام نموده و به جمع زبان آموزان این زبان محبوب بپردازند. آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در تدریس زبان های مختلف از جمله زبان آلمانی سابقه ای در حدود ۲۰ سال داشته و توانسته است در طی این مدت مجموعه ای از بهترین اساتید آزموده و مسلط بر فنون و تکنیک های آموزشی روز را به کار گیرد. در ادامه به بررسی  برخی از مهمترین مزایای انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار و خدمات موجود در این موسسه می پردازیم.

 

 

 

مزیت ها و ویژگیهای آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای منابع آموزشی بسیار جامع و کاربردی می باشد که در سایر آموزشگاه های معتبر جهان نیز به عنوان مراجع و منابع رسمی تدریس می شود. آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای محیط بسیار جذاب و دلنشینی می باشد که می تواند در پیشبرد روند یادگیری و آموزش زبان آلمانی از هر نظر موثر باشد.

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار از متدهای نوین آموزشی از قبیل کلاس های حضوری و آنلاین نیز استفاده می کند که در این مسیر از خدمات ویژه اساتید مجرب و آزموده در این زبان محبوب بهره می گیرد. اغلب اساتید آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در این رشته دارای مدارک عالی و مستند بوده و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد مطلوبی را از خود برجای بگذارند.

 

تنوع منابع آموزشی و نیز برگزاری دوره های ترمیک آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در سطوح مقدماتی و پیشرفته  و آزمون های سفارت توانسته است طیف وسیعی از علاقه مندان و یا افرادی که خواهان ادامه تحصیل یا مهاجرت به این کشور به دلیل کاریابی و اشتغال هستند را فراهم نماید.

 

 

از جمله مزایای انکارناپذیر استفاده از دوره های آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار هم می توان به قیمت بسیار مناسب این دوره ها اشاره کرد که در مقایسه با سایر موسسات و آموزشگاه های موجود مناسب می باشد. در آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار کیفیت آموزش مقدم بر هزینه های آموزش می باشد و این نکته در دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود برای ارائه بازخوردهای مناسب و رضایتمندی زبان آموزان نیز در نظر گرفته می شود.

 

 

 

۹_ آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان

 

 

 

دروس ارائه شده در آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان منطبق با استانداردهای آموزشی کشور آلمان می باشد. این آموزشگاه در مقام یکی از بهترین آموزشگاه های ارائه دهنده خدمات آموزشی در زمینه زبان آلمانی و سایر زبان های معتبر خارجی توانسته است در سالیان اخیر با استقبال خوبی از جانب متقاضیان قرار گیرد. دوره های این موسسه به صورت حضوری، نیمه فشرده و یا به صورت خصوصی برگزار شده و از خروجی های قابل توجهی در این زمینه برخوردار می باشد. تجربه ۱۴ ساله این موسسه و نیز استفاده از متدهای آموزشی روز موجب شده است تا آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان به عنوان یکی از پیشگامان آموزش زبان آلمانی در کشور شناخته شود.

 

 

 

۱۰_ آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان

 

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان نیز یکی از معتبرترین آموزشگاه های کشور محسوب می شود که توانسته است دوره های مختلفی را برای سنین مختلف برگزار نماید. یکی از مزیت های این موسسه آموزش پایه زبان آلمانی می باشد. روند یادگیری از دوران کودکی تحت نظارت اساتید آزموده و متبحر می تواند کمک شایانی به منظور تقویت و نیز نهادینه شدن زبان آلمانی کند.

 

این رویه در آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان موجب شده است تا دوره های تخصصی متعددی بدین منظور برگزار گردد. همچنین برگزاری دوره های مختص شاغلین که مورد تایید سفارت این  کشور نیز می باشد یکی دیگر از اقدامات این موسسه آموزشی به شمار می رود.

 

جمع بندی

 

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران در این مقاله کاملا توضیح داده شد و تمامی آموزشگاه ها را همراه با طریقه فعالیت، سابقه ، شعبه ها و آدرس و اساتید آن ها و مدت دوره و… معرفی شدند و امیدواریم بتوانید با انتخابی حساب شده در روند یادگیری زبان آلمانی پیشرفت کنید.

 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
چرا فقط 10 آموزشگاه معرفی کردید؟
به منظور جلوگیری از سرگردانی علاقه مندان زبان المانی و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های اموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از آموزشگاه های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. هدف ما از معرفی  تعدادی از  این آموزشگاه ها که مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی می باشند آشنایی بیشتر علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد