hamyarzaban

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی کار خیلی سختیه ! ما برای شما فهرست 10 آموزشگاه برتر زبان آلمانی رو مشخص کردیم.

جدول محتوایی

 

زبان آلمانی در کنار سایر زبان های معتبر جهانی یکی از پرطرفدارترین زبان ها به شمار می رود که در بخشی از اروپا تکلم می شود. زیبایی ها و ظرافت های زبان آلمانی و نیز کاربردهای تجاری و علمی آن موجب شده است تا عده زیادی به یادگیری این زبان معتبر بپردازند. بسیاری از نوابغ و اندیشمندان جهانی از قبیل گوته یا انیشتین نیز با همین زبان تکلم کرده اند.

 

 

در ایران آموزشگاه های مختلفی به آموزش این زبان محبوب می پردازند. یقینا آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی که از نظر کیفیت آموزشی و استفاده از تجارب ارزشمند اساتید این رشته دارای سوابق درخشانی هستند می تواند به علاقه مندان یادگیری این زبان یاری برساند.

 

 

 

در این مطلب نیز ما سعی کرده ایم تا مجموعه ای از بهترین آموزشگاه های کشور را که در این زمینه فعالیت دارند به شما معرفی کنیم. همانطور که اشاره کردیم یقینا اغلب آموزشگاه های موجود در کشور در این زمینه فعالیت های قابل توجهی دارند و هدف از ارائه این مجموعه عدم توجه به توانایی ها و سوابق این بخش از آموزشگاه ها نمی باشد. هر چند باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اغلب آموزشگاه های موجود به صورت تخصصی و صرفا به آموزش زبان آلمانی نمی پردازند بلکه در بیشتر موارد سایر زبانهای معتبر از قبیل انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و ژاپنی نیز در آنها آموزش داده می شود.

 

 

چرا فقط ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی؟

 

 

به منظور جلوگیری از سرگردانی علاقه مندان زبان المانی و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های اموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از آموزشگاه های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. هدف ما از معرفی  تعدادی از  این آموزشگاه ها که مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی می باشند آشنایی بیشتر علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی می باشد. به عبارت دیگر سعی کرده ایم تا افرادی که تمایل دارند به نوعی با زبان آلمانی آشنا شوند با شناخت بیشتر و کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه گام بردارند. شما نیز اگر قصد دارید تا با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی برتر در ایران بیشتر آشنا شوید می توانید در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

 

۱_آموزشگاه زبان آلمانی گاما

 

 

یکی دیگر از آموزشگاه های تراز اول در آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی گاما می باشد. موسسه آموزشی گاما که دارای شعباتی در تهران و شیراز می باشد ضمن در نظر گرفتن معیارهای آموزشی به منظور یادگیری این زبان از اساتید برجسته و سرشناسی در این زمینه بهره می گیرد. موسسه آموزشی گاما که  دارای دپارتمان تخصصی زبان آلمانی می باشد توانسته است در طول دوران فعالیت خود خدمات ارزشمندی را به علاقه مندان زبان آلمانی ارائه نماید.

 

 

وجه تمایز آموزشگاه زبان آلمانی گاما

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن داشتن مزایای بیشماری از جمله وجود منابع بروز و متناسب با نیازهای آموزشی در این زمینه توانسته است با برگزاری دوره های فشرده سرعت یادگیری این زبان را افزایش دهد. متاسفانه مشاهده شده است که در بعضی از موسسات و آموزشگاه های غیر مجاز برای بهره برداری از شرایط موجود طول دوره های آموزش را افزایش داده تا بتوانند مبلغی را از متقاضیان اخذ نمایند که مغایر با اصول آموزش مدون می باشد.

 

 

در آموزشگاه زبان آلمانی گاما ضمن در نظر گرفتن مبلغ شهریه و ثبت نام به صورت کاملا منصفانه طول دوره به حداقل کاهش پیدا کرده است. در واقع این کار می تواند ضمن فشرده سازی دوره بدون تحمیل فشار به زبان آموز به همان نسبت سرعت آموزش و کیفیت یادگیری را نیز افزایش دهد.

 

 

 

 

 

۲_آموزشگاه زبان ایران کمبریج

 

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بهره مندی از برترین مدرسین حال حاضر کشور توانسته نتایج بسیار عالی و مطلوبی را در کوتاهترین زمان ممکن برای مخاطبین خود به ارمغان بیاورد.ارایه دوره های تخصصی و کاملا متنوع سبب شده تا شما با هر برنامه زمانی که در اختیار داشته باشید ، دوره ای مناسب برای شما تدارک دیده شود.

 

 

همچنین بهره مندی از برترین منابع و رفرنس های موجود مطابق معیارهای مورد تایید بخش فرهنگی سفارت آلمان ، سبب شده تا در یکدهه اخیر ، زبان آموزان همواره این مرکز را بعنوان با کیفیت ترین و بهترین آموزشگاه زبان آلمانی بشناسند.

 

 

برگزاری دوره ها با رعایت اصول صحیح آموزشی ، و استفاده از بروزترین تکنیک های آموزش زبان آلمانی مطابق استانداردهای بخش فرهنگی سفارت آلمان توانسته است ساختاری نوین را برای تکمیل فرآیند یادگیری آلمانی فراهم آورد.این مرکز برای اولین بار در ایران برگزار کننده دوره های گروهی فوق فشرده زبان آلمانی بوده که در عرض کمتر از شش ماه علاقمندان را از سطح مبتدی تا پیشرفته خواهند رساند.

 

 

(از سطح ) این مدت زمان در دوره های خصوصی میتواند حتی سه ماه به اتمام رسد.در نظر گرفتن هزینه های غیرقابل مقایسه با سایر مراکز نیز توجه همه علاقمندان و فعالان در حوزه آموزش را بخود جلب نموده است. ایران کمریج در حال حاضر با سه شعبه در حال فعالیت است. و فضایی به وسعت ۳۰۰۰ متر مساحت آموزشی را در تهران در اختیار مخاطبین خود قرار داده است.

 

 

 

 

۳_آموزشگاه زبان اسپیکان 

 

 

اگر قصد قبولی ۱۰۰% در آزمونهای سفارت را دارید؟ قطعا آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تخصصی زبان آلمانی در ایران است. این موسسه بدلیل برگزاری دوره های کوتاه مدت مطابق با متد سفارت آلمان (کتابهای جدید Starten Wir) و بهره گیری از اساتید بنام تهران که همگی دارای مدارک بین المللی و تحصیلات دانشگاهی معتبر با سابقه تحصیل یا زندگی در آلمان هستند، شناخته شده است و توانسته است بالاترین آمار قبولی در آزمونهای سفارت و رضایت زبان آموزان را به خود اختصاص دهد و به عنوان یکی از برترین آموزشگاههای زبان آلمانی در کشور با استقبال فراوانی مواجه شود.

 

 

این موسسه با ۱۰ سال سابقه درخشان دارای ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) است که از سطح مقدماتی تا پیشرفته (A1 تا C2) در مقاطع سنی بزرگسالان، نوجوانان و بزرگسالان بصورت حضوری و آنلاین زبان آموز می پذیرد. هزینه های این موسسه بدلیل کیفیت بسیار بالای اساتید و آموزش های تضمین شده، نسبت به سایر موسسات کمی بالاتر می باشد.

 

 

از دیگر دلایل مهم انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی اسپیکان که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می سازد تاکید ویژه بر آموزش و تقویت مکالمات روزمره آلمانی (Konversationskurs) به زبان آموزانی که قصد زندگی در کشورهای آلمانی زبان را دارند است، همچنین برگزاری دوره های تربیت مدرس (Lehrerfortbildung) برای علاقمندان تدریس زبان آلمانی، دوره های آمادگی آزمونهای (TestDafو TestAS)، تنوع در زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه) بصورت گروهی و خصوصی، سامانه هوشمند تعیین سطح آنلاین، ثبت نام اینترنتی، ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم و خدمات اخذ ویزای تحصیلی و کاری آلمان با سالها تجربه و صدها پرونده موفق از سایر خدمات آموزشی این آموزشگاه است. قطعا اگر زبان آلمانی را با هدف مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای آلمانی زبان می خواهید یاد بگیرید، اسپیکان یکی از بهترین هاست.

 

شعبه یوسف آباد:

 

 ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹


تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰

 


شعبه تهرانپارس:

 

 ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴


تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴

 

وبسایت موسسه اسپیکان:

 https://speakonedu.com

 

✅ صفحه اینستاگرام اسپیکان:

 https://instagram.com/speakonedu

 

✅ کانال تلگرام اسپیکان:

 https://t.me/speakon

 

 

 

۴_آموزشگاه زبان آلمانی سفیر

 

 

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است. بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

 

 

 

۵_ دپارتمان آلمانی زبان نصیر

 

 

آموزشگاه زبان نصیر با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در حوزه آموزش زبان آلمانی در تهران و کرج، مورد وثوق سفارت کشورهای آلمانی زبان  می باشد  و بسیاری از نخبگان و دانشجویان مقیم آلمان و اتریش از خدمات آموزش‌ زبان آلماني نصیر در طی این ۲۵ سال اخیر بهره برده اند . نزدیک به صد در صد دانش آموختگان نصیر در آزمون‌های بین المللی زبان آلماني،  قبول مي شوند که کارنامه بخشی از این عزیران در سایت نصیر موجود است .

 

 

دپارتمان زبان آلمانی نصیر با بهره مندی از بیش حدود  ۵۰ متخصص این رشته که عموما تحصیلات دانشگاهی عالی و یا سابقه زندگی در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، و متخصص آزمونهای مختلف گوته می باشند، تا کنون توانسته موفقیت های بی شماری را در این زمینه رقم بزنند.

 

 

یکی از دوره های پرطرفدار پکیج فشرده آلمانی است که صفر تا صد آموزش توسط یکی از متخصصین این امر در یک کلاس خصوصی ۶ نفره صورت می‌پذیرد و شما می توانید در حدود ۸ ماه  تمام نیازهای های خود از جمله شرکت در آزمون گوته و کسب صلاحیت جهت مهاجرت را برآورده کنید. از دیگر دوره ها می توان به کلاس های ترمیک A1 ,A2،دوره های ویژه مشاغل و… اشاره کرد.

 

 

کتاب starten wir جدیدترین و بروزترین کتاب آلمانی در سال ۲۰۲۰ هست که توسط دپارتمان آلمانی نصیر بکار گرفته می شود  و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران نیز می باشد. شهریه دوره های آلمانی نصیر کاملا دولتی می باشد که تخفیفات ویژه نیز با پرداخت نقدی شامل حال دانشجویان عزیز می گردد. در نصیر دوره هایی در جريان است که عزيزان متقاضی‌ را حتی می‌تواند در طول یک ماه برای قبولی در آزمون A1 آماده‌ نماید . همین دوره در حالت عادی و غیر فشرده حداکثر ۳ ماه بطول می انجامد .

 

 

 

 

۶_آموزشگاه زبان  آلمانی کانون زبان ایران

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی کانون زبان ایران در نوع مدیریت با سایر آموزشگاه ها تفاوت هایی دارد. بدین معنی که این کانون مستقیما زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اداره می شود. کانون زبان ایران با بهره گیری از اساتید و منابع معتبر دارای شعب متعددی در سطح کشور می باشد. همین امر نیز موجب شده است تا دسترسی به منابع ارائه شده توسط این آموزشگاه و همچنین بهره مندی از دوره های برگزار شده توسط اساتید برجسته زبان انگلیسی تسهیل شود. از جمله مزیت های استفاده از آموزشگاه زبان آلمانی کانون زبان ایران داشتن برنامه منظم، دسترسی آسان زبان آموزان به شعب کانون و نیز قیمت مناسب دوره های برگزار شده در این آموزشگاه می باشد.

 

 

 

۷_ موسسه زبان پردیسان

 

آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان  با یازده شعبه فعال در سراسر شهر تهران با سابقه طولانی در برگزاری دوره های مختلف زبان آلمانی و همچنین دوره های آمادگی آزمون سفارت و کسب تجربه های بسیار در امر آماده سازی زبان آموزان جهت موفقیت در این آزمونها توانسته کارنامه درخشانی ارائه دهد.

موسسه زبان پردیسان اميدوار است تا شما با آمادگی خوب آزمون را با موفقيت پشت سر گذاشته و در آينده ای نزديک به آرزوی خود مبني بر تحصيل, کار و بصورت کلی مهاجرت در آلمان جامة عمل بپوشانيد. با شرکت در دوره هایA1,A2,B1,B2 C1,C2, آموزشگاه زبانهای خارجی پردیسان می توانید به راحتی در آزمونهای سفارت قبول شده و مهارت های  مختلفی را کسب کنید.

همانطور که گفته شد مي توانيد اطلاعات بيشتر و نمونه سؤالات آزمون را در سایت پردیسان یا از طریق مشاوره و تعیین سطح رایگان پردیسان دریافت کنید.

موسسه زبان پردیسان اميدوار است تا شما با آمادگی خوب آزمون را با موفقيت پشت سر گذاشته و در آينده ای نزديک به آرزوی خود مبني بر تحصيل در آلمان جامة عمل بپوشانيد.

آموزشگاه پردیسان با برگزاری کلاسهای آنلاین زبان آلمانی اقدام به آموزش زبان با بستر مناسب اینترنتی نموده است, همچنین این موسسه اقدام به جذب اساتید مجرب آلمانی در سراسر ایران می نماید.  

 

 

 

 

۸_آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار نیز یکی از فعالترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور می باشد. بهره مندی از اساتید نخبه در این زبان و یا اساتید NATIVE  در این  آموزشگاه زبان آلمانی موجب شده است تا روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی در کلاس ها و دوره های مختلف این موسسه ثبت نام نموده و به جمع زبان آموزان این زبان محبوب بپردازند. آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در تدریس زبان های مختلف از جمله زبان آلمانی سابقه ای در حدود ۲۰ سال داشته و توانسته است در طی این مدت مجموعه ای از بهترین اساتید آزموده و مسلط بر فنون و تکنیک های آموزشی روز را به کار گیرد. در ادامه به بررسی  برخی از مهمترین مزایای انتخاب آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار و خدمات موجود در این موسسه می پردازیم.

 

 

 

مزیت ها و ویژگیهای آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای منابع آموزشی بسیار جامع و کاربردی می باشد که در سایر آموزشگاه های معتبر جهان نیز به عنوان مراجع و منابع رسمی تدریس می شود. آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار دارای محیط بسیار جذاب و دلنشینی می باشد که می تواند در پیشبرد روند یادگیری و آموزش زبان آلمانی از هر نظر موثر باشد.

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار از متدهای نوین آموزشی از قبیل کلاس های حضوری و آنلاین نیز استفاده می کند که در این مسیر از خدمات ویژه اساتید مجرب و آزموده در این زبان محبوب بهره می گیرد. اغلب اساتید آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در این رشته دارای مدارک عالی و مستند بوده و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد مطلوبی را از خود برجای بگذارند.

 

تنوع منابع آموزشی و نیز برگزاری دوره های ترمیک آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار در سطوح مقدماتی و پیشرفته  و آزمون های سفارت توانسته است طیف وسیعی از علاقه مندان و یا افرادی که خواهان ادامه تحصیل یا مهاجرت به این کشور به دلیل کاریابی و اشتغال هستند را فراهم نماید.

 

 

از جمله مزایای انکارناپذیر استفاده از دوره های آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار هم می توان به قیمت بسیار مناسب این دوره ها اشاره کرد که در مقایسه با سایر موسسات و آموزشگاه های موجود مناسب می باشد. در آموزشگاه زبان آلمانی زبان نگار کیفیت آموزش مقدم بر هزینه های آموزش می باشد و این نکته در دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود برای ارائه بازخوردهای مناسب و رضایتمندی زبان آموزان نیز در نظر گرفته می شود.

 

 

 

۹_ آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان

 

 

 

دروس ارائه شده در آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان منطبق با استانداردهای آموزشی کشور آلمان می باشد. این آموزشگاه در مقام یکی از بهترین آموزشگاه های ارائه دهنده خدمات آموزشی در زمینه زبان آلمانی و سایر زبان های معتبر خارجی توانسته است در سالیان اخیر با استقبال خوبی از جانب متقاضیان قرار گیرد. دوره های این موسسه به صورت حضوری، نیمه فشرده و یا به صورت خصوصی برگزار شده و از خروجی های قابل توجهی در این زمینه برخوردار می باشد. تجربه ۱۴ ساله این موسسه و نیز استفاده از متدهای آموزشی روز موجب شده است تا آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان به عنوان یکی از پیشگامان آموزش زبان آلمانی در کشور شناخته شود.

 

 

 

۱۰_ آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان

 

 

 

آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان نیز یکی از معتبرترین آموزشگاه های کشور محسوب می شود که توانسته است دوره های مختلفی را برای سنین مختلف برگزار نماید. یکی از مزیت های این موسسه آموزش پایه زبان آلمانی می باشد. روند یادگیری از دوران کودکی تحت نظارت اساتید آزموده و متبحر می تواند کمک شایانی به منظور تقویت و نیز نهادینه شدن زبان آلمانی کند.

 

این رویه در آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان موجب شده است تا دوره های تخصصی متعددی بدین منظور برگزار گردد. همچنین برگزاری دوره های مختص شاغلین که مورد تایید سفارت این  کشور نیز می باشد یکی دیگر از اقدامات این موسسه آموزشی به شمار می رود.

 

جمع بندی

 

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی در ایران در این مقاله کاملا توضیح داده شد و تمامی آموزشگاه ها را همراه با طریقه فعالیت، سابقه ، شعبه ها و آدرس و اساتید آن ها و مدت دوره و… معرفی شدند و امیدواریم بتوانید با انتخابی حساب شده در روند یادگیری زبان آلمانی پیشرفت کنید.

 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
چرا فقط 10 آموزشگاه معرفی کردید؟
به منظور جلوگیری از سرگردانی علاقه مندان زبان المانی و نیز بهره مندی از متدها و شیوه های اموزشی مدرن و با کیفیت لازم است تا با شناخت بیشتری از آموزشگاه های مورد نظر نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. هدف ما از معرفی  تعدادی از  این آموزشگاه ها که مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه زبان آلمانی می باشند آشنایی بیشتر علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

رزرو آنلاین کلاس خصوصی زبان شروع قیمت جلسه ای 100 هزار تومان رزرو کلاس