معرفی ۱۰ استاد برتر زبان انگلیسی

معرفی ۱۰ استاد برتر زبان انگلیسی

۳۱ام تیر, ۱۳۹۸

0
Loading...

آموزش زبان انگلیسی بدون حضور استاد زبان انگلیسی متبحر و با تجربه در این رشته و بهره گیری از تواناییها و تجارب ارزنده این عزیزان امکان پذیر نمی باشد. در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای از بهترین اساتید تدریس زبان انگلیسی را که دارای سوابق درخشانی در این زمینه هستند گردآوری نموده و به شما معرفی کنیم. قطعا اساتید متعددی در این خصوص وجود دارند که می توانند در این مجموعه جای بگیرند.

 

با این وجود سعی شده است تا در این مطلب بیشتر بر نوآوری و خلاقیت اساتید و تکنیک های آموزشی نوین تاکید شود. برای آشنایی با ۱۰ استاد برتر زبان انگلیسی معروف در ایران که کارنامه درخشانی از خود بر جا نهاده اند  از شما دعوت می کنیم که در ادامه این مطلب با ما همراهی نمایید.

 

۱- دکتر مرتضی جاوید

 

دکتر جاوید استاد زبان انگلیسی در کشور می باشد که سلطان حافظه ایران نیز لقب گرفته است. بدون شک تکنیک های ایشان در زمینه یادگیری واژگان زبان انگلیسی برای علاقه مندان این زبان می تواند بسیار موثر واقع شود.

 

شرکت کنندگان در دوره های این استاد زبان انگلیسی  که به منظور شرکت در آزمون تافل و آیلتس این دوره ها را پشت سر نهاده اند کیفیت آموزشی این دوره ها را در نوع خود بی نظیر و موثر نامیده اند. دکتر مرتضی جاوید با تکیه و تمرکز بر تکنیک های روانشناسی در زمینه یادگیری کلمات انگلیسی و تقویت حافظه توانسته است در این زمینه به نوآوری بپردازد.

 

ایشان در دانشگاه های معتبر کشور از قبیل دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی مشهد و سایر دانشگاه های معتبر کشور نیز دوره هایی را برای دانشجویان برگزار نموده و به تدریس پرداخته است. وی همچنین با نگارش و تالیف حدود ۱۰ اثر در زمینه حفظ آسان واژگان زبان انگلیسی توانسته است این آثار را به عنوان منابع ارزشمند آموزشی مطرح نماید.

 

از جمله آثار شاخص ایشان در حوزه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را می توان کتاب حافظه جاوید نامید که مشتمل بر راه های حفظ آسان کلمات انگلیسی و اعداد می باشد. وی همچنین به عنوان کارشناس صدا و سیما نیز فعالیت داشته و دوره های روان شناسی متعددی را به منظور تقویت حافظه و آموزش تکنیک های آن در زبان انگلیسی و به خصوص دوره های مرتبط با آزمون تافل برگزار نموده است.

 

قطعا بهره گیری و آشنایی با آثار ارزشمند استاد جاوید می تواند در پیشبرد اهداف زبان آموزان هم در رده سنی نوجوانان و هم بزرگسالان از هر نظر بسیار موثر واقع شود.

۲-رضا آرش نیا

 

استاد زبان انگلیسی رضا آرش نیا یکی دیگر از اساتید برجسته آموزش زبان انگلیسی در ایران است  که این روزها از محبوبیت فوق العاده ای در نزد دوستداران زبان انگلیسی برخوردار است.

 

رضا آرش نیا که بیشتر استاد زبان انگلیسی آنلاین نامیده می شود توانسته است با تولید و ارائه کلیپ های ویدیویی آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی  و سایر متدهای سمعی و بصری  و همچنین بهره گیری از تکنیک های آموزش زبان انگلیسی به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کند.

 

کلیپ های آموزشی انتشار یافته از این استاد زبان انگلیسی در اغلب شبکه های اجتماعی با استقبال فراوانی از جانب مبتدیان و سایر علاقه مندان زبان انگلیسی مواجه شده است.

 

روان سازی مکالمه در نزد این استاد زبان انگلیسی و نیز تکیه بر روش های ساده و جذاب توانسته است نام وی را در ردیف معروفترین اساتید این رشته قرار دهد. رضا آرش نیا را می توان جوانترین استاد زبان انگلیسی نیز نامید.

 

وی متولد سال ۱۳۷۰ در شهرستان خوی می باشد و استعداد خودش را از همان دوران کودکی با شرکت در دوره های مختلف یادگیری زبان انگلیسی شکوفا کرده است.

 

وی فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی بوده و به جرات می توان گفت کلیپ ها و متدهای آموزشی این استاد زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین کلیپ ها در اینترنت به شمار می رود. رضا آرش نیا را باید استاد زبان انگلیسی پیشرو در زمینه آموزش آنلاین زبان به شمار آورد. قطعا در آینده از این استاد زبان انگلیسی نخبه بیشتر خواهیم دید و شنید.

 

 

۳-علی اکبر عطایی

 

استاد زبان انگلیسی علی اکبر عطایی نیز از جمله استادان خلاق در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی در رده های مختلف به شمار می رود. سیستمی که ایشان ابداع نموده اند به نام سیستم آنالیزی معروف است

 

از نظر این استاد زبان انگلیسی برگزیده شما می توانید با شرکت در دوره های آنالیزی  فقط در ظرف یک سال به راحتی مکالمات زبان انگلیسی را انجام داده و به سطح مطلوبی از یادگیری برسید.

 

روش های ارائه شده توسط این استاد زبان انگلیسی مطرح در سطح کشور نیز مبتنی بر روش های سمعی و بصری و کانالیزه کردن زبان آموزان در این زمینه می باشد. وی همچنین منابعی نیز در این زمینه منتشر کرده است که از آن جمله می توان به خودآموز زبان انگلیسی اشاره کرد.

 

معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی

۴-استاد زبان انگلیسی علی کیانپور

 

علی کیان پور استاد زبان انگلیسی و مسلط بر ۱۰ زبان زنده دنیا می باشد. وی از  فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف بوده که از زمره نخبگان این رشته نیز به شمار می رود. سابقه تدریس وی به حدود ۱۴ سال قبل باز می گردد.

 

تبحر این استاد زبان انگلیسی در برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس در شهر اهواز می باشد که با سایر مراکز آموزشی و اساتید معتبر در این زمینه رقابت تنگاتنگی دارد. وی همچنین به آموزش ۱۰ زبان دیگر در آموزشگاه رسمی خویش پرداخته و توانسته است علاقه مندان زیادی را به منظور یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی جذب کند.

 

۵-استاد زبان انگلیسی حمید ملازاده

 

 

استاد حمید ملازاده از جمله اساتید برجسته زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد. وی به عنوان استاد زبان انگلیسی برگزیده توانسته است طیف وسیعی از زبان آموزان را در مقاصد آموزشی و یادگیری زبان انگلیسی یاری دهد.

 

این استاد زبان انگلیسی در اغلب شرکت های معتبر که نیازمند استفاده از ظرفیت های زبان آموزی به ویژه زبان انگلیسی هستند از قبیل شرکت نفت و نیز ستاد اجرایی فرمان امام و معاونت راهبردی و برنامه ریزی ریاست جمهوری به عنوان مدرس حضور داشته است.

 

استاد حمید ملازاده استاد زبان انگلیسی معتبر در زمینه برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس نیز می باشد.  خروجی های قابل توجهی در این زمینه داشته است که از هر نظر توانایی ها و قابلیت های این استاد زبان انگلیسی را به اثبات می رساند.

 

۶-استاد زبان انگلیسی مسعود حسینی

 

مسعود حسینی استاد زبان انگلیسی می باشد که فعالیت های قابل توجه و دوره های متعددی را به منظور آموزش زبان انگلیسی برگزار نموده است. وی همچنین دارنده مدرک CELTA در  سال ۲۰۱۸ می باشد.

 

تخصص این استاد زبان انگلیسی در زمینه گرامر و آیلتس توانسته است به او اعتبار ویژه ای ببخشد. برگزاری دوره های آنلاین که توسط این استاد زبان انگلیسی مجرب برگزار می شود از هر نظر مورد توجه شرکت کنندگان در این دوره ها قرار گرفته است. تخصص استاد مسعود حسینی در زمینه آازمون های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین سایر اساتید این حوزه به او اعطا کند.

 

۷-استاد زبان انگلیسی امیر مهدی نحوی

 

 

امیر مهدی نحوی استاد زبان انگلیسی که تخصص اصلی وی مهندسی معماری می باشد به دلیل اقامت در کشور کانادا به مدت ۵ سال توانسته است تجارب ارزنده ای را در این زمینه کسب نماید. حاصل فعالیت های این استاد زبان انگلیسی در حوزه آموزش برگزاری دوره های مکالمات برای کسانی که قصد مهاجرت به خصوص برای کشور کانادا را دارند.

 

برگزاری دوره های تقویت لهجه کانادایی آمریکایی و تدریس سایر رشته های تخصصی از قبیل ریاضیات و هندسه از جمله  فعالیت های ایشان می باشد. کسانی که قصد دارند تا به منظور کاریابی کانادا یا سایر کشورهای انگلیسی زبان را انتخاب کنند می توانند در دوره های استاد زبان انگلیسی امیر مهدی نحوی شرکت نموده و نتایج درخشانی را کسب نمایند.

 

۸- استاد زبان انگلیسی دکتر منوچهر زاده

 

 

دکتر منوچهرزاده از جمله اساتید پرکاری محسوب می شود که هنوز دوره های ترمیک خود را ادامه می دهد. این استاد جوان و با انگیزه با بهره گیری از روش های  آنلاین و تله کلاس در بین ۱۰  استاد زبان انگلیسی و مدرسان محبوب این رشته جای گرفته است.

 

تاکید دکتر منوچهر زاده بر مکالمه غیر حضوری و نیز گرامر سبک کار این استاد زبان انگلیسی را از سایر اساتید متمایز کرده است.

 

۹-استاد زبان انگلیسی مهدی قلی زاده

 

 

مهدی قلی زاده نیز از جمله اساتید ممتاز و مدرسان زبان انگلیسی محسوب می شود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و دارای گواهینامه های معتبری از قبیل CPE, IELTS TRAINER, TESOL  از  دانشگاه آکسفورد می باشد.

 

قلی زاده در مقام استاد زبان انگلیسی سابقه ای در حدود ۱۷ سال را در پرونده خود دارد و توانسته است با روش های ابتکاری و خلاقانه  علاقه مندان زبان انگلیسی را به سمت اهدافی که در این زمینه دارند هدایت کند.

 

۱۰-استاد زبان انگلیسی دکتر آرین کریمی

 

 

دکتر آرین کریمی در مقام استاد زبان انگلیسی و مدرس این رشته دارای مدرک دکترای زبان انگلیسی می باشد. ایشان همچنین مدارک مرتبط با تدریس دوره های آیلتس و نیز تدریس زبان انگلیسی و سایر دوره های بین المللی در کشور را برگزار نموده اند. دکتر آرین سابقه ای در حدود ۱۵ سال در تدریس زبان انگلیسی داشته و توانسته است شاگردان موفقی را در این دوره ها تربیت کند.

 

دکتر آرین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس نیز گام بلندی را در معرفی و آموزش اساتید این دوره ها برداشته است. این استاد زبان انگلیسی برجسته با برگزاری دوره های مختلف زمینه اقامت و نیز اشتغال زایی بخش بزرگی از جامعه پزشکان و پرستاران و سایر کسانی را که به هر نحوی در پی ادامه تحصیل هستند فراهم نموده است.

عضو همیارنامه شوید

با عضویت در همیارنامه زبان را به صورتی ایمیلی آموزش ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *