آموزش زبان انگلیسی با موسیقی – با موسیقی زبان را یاد بگیرید

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی – با موسیقی زبان را یاد بگیرید

8th آوریل, 2019

+1
Loading...

فواید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی در موسسه مجازی همیار زبان

برای یادگیری زبان روش های گوناگونی وجود دارد. اما بسیار پیش آمده که افراد در نیمه های راه از یادگیری دست کشیده اند و آموزش را رها کرده اند. اما علت چیست؟ شاید بتوان گفت که اکثریت افراد به دنبال راه های آسان و سریع برای یادگیری می باشند.

 

اگر شما نیز از جمله این افراد هستید، ما به شما آموزش زبان انگلیسی با موسیقی را پیشنهاد می دهیم. برای یادگیری زبان انگلیسی به این روش با همراه شوید.

 

آیا تا کنون از خود پرسیده اید چرا انسان ها دوست دارند که یک موسیقی را بار ها گوش دهند و بی اختیار و بدون آنکه تلاشی کنند کلمات آن در ذهن شان نقش می بندد؟ چرا انسان ها از گوش دادن تکراری خسته نمی شوند؟

 

پاسخ این سوال ها در یک جمله است، موسیقی غذای روح انسان است و ذهن چیزی را در خود ذخیره می کند که به آن علاقه مند باشد.

 

در واقع آموزش زبان انگلیسی با موسیقی یکی از کم انرژی ترین روش ها و سریع ترین روش ها برای یادگیری می باشد. افراد از این طریق می توانند در هر حالتی که هستند به یادگیری بپردازند. اما فواید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی چیست؟ در زیر به چند نکته از آموزش با موسیقی اشاره می نماییم که تفکر در مورد آن ها خالی از لطف نیست.

 

فواید آموزش زبان انگلیسی با موسیقی
بسیاری از زبان آموزان می توانند مهارت یادگیری خود را از طریق کتاب ها تقویت نمایند. این در صورتی است که برای مهارت شنیداری و گفتاری خود تلاش نمی کنند.

 

در حقیقت ضعف آن های درک لغات و جملات از طریق قوه شنوایی است. از این رو موسیقی می تواند ذهن شما را آماده شنیدن و فهمیدن کند. علاوه بر این، شما با شکل صحیح تلفظ لغات و استرس های لازم در جملات آشنا خواهید شد.

 

در بسیاری از موسیقی ها، از جملات و یا اصطلاحات عامیانه استفاده می شود. در این حالت می توانید این جملات بیشتر آشنا شوید. یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری، همواره با صرف انرژی همراه است.

 

این در حالی است که آموزش زبان انگلیسی با موسیقی همراه با لذت و تفریح همراه بوده و فرد در ساعاتی که به آموزش می پردازد، متوجه گذر زمان نخواهد شد.

 

علاوه بر موارد بالا، آنچه که سبب یادگیری عمیق و ماندگار در ذهن می شود، تکرار کلمات می باشد. این حالت دقیقا در آموزش با موسیقی وجود دارد.

 

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی به عنوان یکی از روش های پربازده برای یادگیری

 

برای یادگیری زبان انگلیسی باید آن را جذاب و خواستنی بدانیم. مسلما هیچ انسانی دوست ندارد به اجبار به یادگیری مطلبی بپردازد. از این رو آموزش زبان انگلیسی  یکی از راه های میانبر و پر بازده برای یادگیری است.

 

اما در حقیقت چرا موسیقی می تواند بهتر از هر کتاب دیگری در یادگیری زبان انگلیسی تاثیر داشته باشد؟

 

باید عنوان کرد که شواهد و مدارک علمی ثابت کرده اند، ذهن انسان در حالت گوش دادن به موسیقی فعال تر می گردد. این فعال بودن در حالتی است، که ذهن کمترین اصطکاک و زحمت را برای به خاطر سپردن انجام می دهد.

 

در صورتی که در یادگیری با کتاب و یا سرکلاس، احتمال حواس پرتی بسیار زیاد است. در روش آموزش با کتاب ذهن تمایلی به یادگیری لغاتی که آن ها را نشنیده است ندارد. به همین سبب فرد مجبور به استفاده از روش های زمان بری مانند کدینگ، جمله سازی و یا استفاده از جعبه لایتنر می گردد.

 

علاوه بر این، در آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، شما می توانید بسیاری از لغات روزمره را فراگیرید و از آن جای که در طول آهنگ، یک جمله و یا لغت بار ها تکرار می شود، ذهن شما می تواند به راحتی آن را تجزیه تحلیل کند و آن را در حافظه بلند مدت خود ذخیره نماید.

 

تمامی این فرایند ها بدون دخالت شما و با کمترین زحمت شکل می گیرد. این روش دارای تثبیت بسیار بالایی در ذهن است و موثرترین و پر بازده ترین روش برای یادگیری محسوب می شود.

 

شنیدن موسیقی بر احساسات و عواطف ما تاثیر می گذارد. از این طریق می توان ذهن را آماده کرد تا بتوان لغات زیادی را به حافظه انتقال داد. علاوه بر این، از طریق گوش دادن به جملات، می توان گرامر های زبان را نیز تمرین نمود.

 

چگونه می توان به آموزش زبان انگلیسی با موسیقی برای کودکان پرداخت؟

 

از جمله مخاطبان آماده به یادگیری، کودکان می باشند. این ذهن های آماده پذیرای هر آنچه هستند که ما به آن ها نشان می دهیم. از این رو آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، بیشترین تاثیر را در کودکان داشته و بازده این روش برای آن ها ۱۰۰ درصد می باشد.

 

کودکان عاشق بازی و شیطنت می باشند. از این رو پایبند کردن آن ها به کتاب و کلاس بسیار سخت است. از طرفی نمی توان از آن ها انتظار داشت که مانند یک بزرگسال اهمیت یادگیری زبان دوم را درک کنند. به همین منظور باید از روش های غیر مستقیم مانند آموزش زبان انگلیسی با موسیقی استفاده کرد، تا لغات را در نهان آن ها تثبیت نماییم.

 

از طرفی همراهی والدین با آن ها، لذت یادگیری را بیشتر کرده و بازی های کودکانه را در قالب آهنگ هایی که مخصوص آن ها تهیه شده اند را، بهتر یاد می گیرند. این روش مخصوصا برای کودکانی که سن شان کمتر از ۶ سال است، بسیار کارایی دارد. ذهن این کودکان بسیار کنجکاو بوده و به خوبی آماده یادگیری است.

 

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی برای کودکان باید در محیطی شاد و همراه با همسالان خود صورت گیرد. محیط هایی مانند مهد کودک ها، کودکستان ها برای این امر بسیار مناسب است.

 

آهنگ های بسیاری همراه با متن های ساده و جذاب برای این کودکان در سایت همیار زبان قرار داده شده است. همچنین می توانید بسیاری از موزیک ویدیو های جذاب که برید های انیمیشن ها می باشند، از یوتیوب، فیسبوک و… تهیه کنید. انجام حرکات موزون همراه با بیان لغات، به کودکان اشاره می کند که هر آهنگ، چه منظوری دارد.

 

پخش موسیقی در فضای خانه، ذهن ها را برای شنیدن و درک کردن آماده می سازد. حال تصور کنید که بخواهید برای آموزش زبان انگلیسی با موسیقی از آهنگ های جذاب و مناسب سن کودکان نیز استفاده کنید. در این صورت خواهید دید که او بسیار سریعتر از شما، قادر به یادگیری است.

 

این دوتا آهنگ برای کودکان زیر ۹ سال درست شده اند .

 

 

 

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

 

انواع روش های آموزش زبان انگلیسی با موسیقی و بدون موسیقی

 

یادگیری زبان دوم و سوم، نیاز به یک ذهن آماده دارد. این آمادگی از طریق قرار گرفتن در محیط مناسب، شنیدن و دیدن فیلم هایی به همان زبان، صورت می گیرد. در کشورهایی اروپایی برای تسهیل در یادگیری، شخص مدت زمان کوتاهی را در کشور مورد نظر سپری می کند.

  آموزش زبان انگلیسی با فیلم - لذت دیدن فیلم همراه با آموزش

 

اما در ایران این امر برای همگان امکان پذیر نمی باشد. از این رو باید با فراهم آوردن محیطی مناسب، شخص را برای یادگیری ذهنی آماده کرد.

 

آنچه موجب می گردد یک شخص خیلی سریع شروع به یادگیری کند، فکر کردن با همان زبان می باشد. یعنی آنکه، شما در نهان گاه خود، به زبان دومی که در حال یادگیری آن هستید، با خود صحبت کنید. با این روش ذهن را آماده درک کردن لغات، شنیدن و… می کنید.

 

برای این روش نیز لازم است اول از طریق قوه شنیداری، گوش ها را عادت به شنیدن به لغات انگلیسی نماید. یکی از روش های برای این کار، آموزش زبان انگلیسی با موسیقی می باشد. از این طریق بعد از مدت کوتاهی، قادر به تفکر انگلیسی هستید.

 

روش دوم شرکت در کلاس های حضوری و مجازی می باشد. کلاس های حضوری دارای معایب بسیاری هستند که از آن جمله می توان به اتلاف وقت بسیار در هنگام رفت و آمد، قرار نگرفتن در محیط مناسب برای یادگیری، شلوغی کلاس ها، نداشتن مربی مناسب و… اشاره کرد.

 

از این رو بسیاری از افراد، علیرغم علاقه و نیاز خود به زبان انگلیسی، آن را رها می کنند. اما کلاس های مجازی این معایب را نداشته و می توان از طریق پادکست هایی که در سایت همیار زبان آپلود شده است و دروسی که به صورت کارشناسی شده چیده شده است، به فراگیری زبان انگلیسی بپردازید.

 

در کنار این پادکست ها، که هم به صورت کتاب های داستان و هم به صورت آموزش شنیداری قرار داده شده اند، آموزش زبان انگلیسی  نیز برای کارآموزان قرار داده شده است، تا بتوانند در مدت زمان کمتری به یادگیری بپردازند.

 

از طرفی حضور در کلاس های آنلاین می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی صورت گیرد.

 

از این طریق می توانید در محل کار، مترو، خانه، مدرسه و… به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. بعد از اتمام کلاس های مجازی نیز، از طریق موزیک ویدیو ها و یا آهنگ های استانداردی که در سایت همیار زبان قرار داده شده است، به تکرار لغات و تمرین گرامر بپردازید.

 

اگر به فیلم علاقه مند هستید حتما مقاله  آموزش زبان انگلیسی با فیلم  رو بخوانید که کلی توضیحات جالب و روش های جذاب گفتیم .

 

آموزش انگلیسی با آهنگ

 

تاثیر یادگیری و آموزش زبان انگلیسی با موسیقی بر ذهن

 

ذهن انسان به صورت کامل تحت کنترل او نمی باشد. این واقعیت را زمانی متوجه خواهید شد که علی رغم حضور در کلاس های آموزش زبان انگلیسی، به دلیل خستگی و یا عدم تمرکز، ذهن شما آماده یادگیری نخواهد بود.

 

حال چگونه می توان از این ضایعه جلوگیری کرد؟ مسلما با این روند هم زمان خود را از دست خواهید داد و هم هزینه ای که بابت کلاس ها پرداخت نموده اید.

 

برای جلوگیری از بازیگوشی های ذهنی، باید آن را در راستایی لذت بردن قرار دهید. در واقع ذهن شما مانند کودکی است که تا مطلبی به مزاجش خوش نیاید، به آن توجهی نمی کند.

 

از این رو آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، راهی برای فریب دادن ذهن و جلب توجه آن به زبان دوم می باشد. با شنیدن آلات موسیقی ذهن کم کم با دنیایی اطراف قطع رابطه کرده و بر موسیقی که نواخته می شود، تمرکز می کند.

 

او شروع به جست و جو می کند تا در میان بیس های کوتاه و بلند موسیقی، کلمات را بیابد. بعد از یافتن کلمات در آهنگ های اولیه، نمی تواند مرز بین آن ها را تشخیص دهد و آن ها را یک سری از حروف به هم چسبیده می پندارد. اما بعد از تکرار دوباره و یا چند باره، ذهن قادر به تمیز دادن لغات خواهد بود.

 

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، در میان سایر روش های یادگیری این زبان، دارای بازدهی بیشتری بوده و آن هم به دلیل درگیر شدن مستقیم ذهن با زبان می باشد. علاوه بر این، آزمایشات نشان داده است که، ذهن حتی در هنگام خوابیدن نیز، قادر به یادگیری می باشد.

 

حتی در این حالت که ذهن در حال ارسال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت می باشد، بیشترین یادگیری صورت می گیرد. به این روش یادگیری در حین خواب گفته می شود که از طریق ذهن صورت می گیرد.

 

بهترین آهنگ ها برای آموزش زبان انگلیسی با موسیقی چه ویژگی هایی دارند؟

 

بعد از مطالعه این مقاله، احتمالا از خود سوال کنید، چه نوع آهنگی برای آموزش زبان انگلیسی با موسیقی مناسب است؟ این موسیقی ها را از کجا می توان تهیه کرد؟

 

باید عنوان کرد که سایت همیار زبان با کمک بهترین اساتید زبان کشور به گردآوری و دسته بندی بهترین مجموعه از موسیقی های انگلیسی نموده است، که از طریق آن ها می توان، مرحله به مرحله به تسلط ۱۰۰ درصدی دست یافت.

 

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی در سایت همیار زبان، هم به صورت موزیک ویدیو بوده و هم پادکست های صوتی که همراه با متن ارائه می شود. این روش به نوآموزان کمک می کند، که ظرف کمتر از دو ماه بتوانند قوه شنیداری خود را به بهترین شکل ممکن تقویت نمایند.

 

این موسیقی ها معمولا از هر نوع سبک و خواننده ای گردآوری شده اند، تا مطابق به سلیقه کارآموزان مورد استفاده قرار گیرند. در واقع با این روش، می توان بار ها به تکرار یادگیری، بدون خستگی ادامه داد.

 

همچنین موزیک هایی که در سایت همیار زبان قرار داده شده اند همراه با زیرنویس انگلیسی ارائه شده اند که زبان آموزان بتوانند همراه با بیان خوانند، به لغات استفاده شده و جایگاه آن ها در جمله توجه کنند. آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، برتری کارآموزانی است که همراه با ما، به یادگیری این زبان و سایر زبان های خارجی می پردازند.

 

از لینک زیر میتونید موزیک های بیشتری گوش کنید .

 

بهترین روش برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

 

یادگیری زبان انگلیسی همراه با موسیقی، دارای اصولی است و نمی توان از هر آهنگی برای یادگیری استفاده کرد.

 

در صورت عدم رعایت نکات زیر، ممکن است از آموزش زبان انگلیسی با موسیقی دلزده شوید. پس دقت نمایید که همگام با مراحل موجود در سایت همیار زبان به پیش بروید. مواردی که رعایت آن ها ضروری است:

 1. گوش دادن به موسیقی هایی که به آن ها علاقه ندارید، ذوق شما را برای یادگیری از بین می برد.
 2. در جلسات اول یادگیری از موسیقی های که دارای سبک تند گویی مانند رپ و راک را دارند پرهیز کنید. در این نوع از موسیقی ها از تعداد لغات بالا در کمترین زمان ممکن استفاده می شود. تقریبا هیچ کارآموزی در مراحل اول نمی تواند با این سبک ها به آموزش زبان انگلیسی با موسیقی بپردازد.
 • به لهجه بیان صحبت کردن آن ها توجه نمایید. انگلیسی ها دارای لهجه های گوناگونی هستند، که گوش دادن به آن ها باعث لطمه بر تلفظ شما می شود. علاوه بر این، شما به سختی می توانید لغات را تشخیص دهید.
 1. دقت داشته باشید که نباید قبل از گوش دادن به آهنگ متن آن را مطالعه نمایید. زیرا این کار نتیجه ای معکوس دارد.
 2. یکی از اشتباهات رایج آموزش زبان انگلیسی با موسیقی این است که افراد انتظار دارند موسیقی را به صورت یکجا شنیده و آن را متوجه شوند. این روند مخصوصا برای کارآموزان جدید بسیار طاقت فرسا و مشکل است. از این رو باید حتما موسیقی را به بخش های مختلفی تقسیم کرد و بعد از یادگیری هر بخش، به سراغ بخش بعدی بروید.
 3. هیچگاه تنها به گوش دادن کفایت نکنید. شنیدن صدای خودتان بهترین بازخورد از یادگیری شماست. از این رو برای تسلط بیشتر در حین آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، آهنگ مورد نظر خود را با آن تکرار کنید. صدای خود را ضبط کنید و به آن گوش دهید. تکرار این کار زبان شما را برای بیان لغات آماده می سازد.
 • عدم مشارکت با فیلم و یا موسیقی باعث عدم یادگیری و فراموشی می شود. باید همراه با آن ها برانگیخته شوید، بخندید و خود را به جای کاراکتر های فیلم و یا موسیقی بگذارید. تنها در این صورت است که به صورت ناخودآگاه لغات بر روی زبان شما جای می شوند.
 • عدم تکرار در حین گوش دادن و یا دیدن موزیک ویدیو، فرایند یادگیری را کند می کند. بدین منظور سعی کنید بعد خواننده تکرار کنید تا تلفظ لغات در ذهن و بر زبان شما جاری شوند.
  آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب؛ معرفی 15 کانال یوتیوب

منابع استاندارد برای آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

 

برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی باید ابتدا به منابع درستی دسترسی داشته باشید. داشتن راهنمایی که در این زمینه منابع صحیح را به شما معرفی کند، بسیار ضروری است. در زیر به معرفی برخی از این منابع می پردازیم.

 

 • دو سایت You Tube و Vimeo از جمله بزرگترین ارائه دهنده گان موزیک ویدیو می باشند. اکثر آهنگ ها در این دو سایت رایگان بوده و می توانید هر روز به لیست پخش خود، آهنگ جدیدی اضافه کنید.
 • استفاده از اپلیکیشن Spotify می تواند در زمینه آموزش زبان انگلیسی با موسیقی به کارآموزان جدید بسیار کمک کند. در این اپلیکیشن مجموعه بسیار گسترده ای از آهنگ های وجود داشته که در هر جایی قابل دسترس است.
 • استفاده از وب سایت Language Ties راه دیگری برای استفاده از موسیقی هایی با معیار استاندارد برای یادگیری می باشد. در این وب سایت متن آهنگ ها نیز قرارداده شده است، که در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرند.
 • سایت FlentUنیز یکی از منابع موسیقی جذاب برای زبان آموزانی است که می خواهند انگلیسی را با کمک موسیقی فراگیرند.

 

متاسفانه بر اثر فیلترینگ، بسیاری از این منابع در دسترس همگان قرار ندارند. از این رو سایت همیار زبان با بهره گیری از آهنگ هایی که در این سایت ها قرار داده شده است، بزرگترین مجموعه از آهنگ ها را برای آموزش زبان انگلیسی با موسیقی در اختیار ایرانیان عزیز قرار داده است فقد کافیست به لینک زیر مراجعه کنید

 

مراحل یادگیری و آموزش زبان انگلیسی با موزیک

 

بعد از تمام توضیحاتی که در مورد آموزش زبان انگلیسی با موسیقی داده شد، بهتر است نحوه یادگیری آن را نیز به شما آموزش دهیم. از این رو مرحله به مرحله با همراه باشید، تا یادگیری را آغاز نماییم.

 

 • در مرحله اول به سراغ آسان ترین آهنگ ها رفته و یک بار آن را پخش کنید. تنها به ریتم جملات توجه کرده و سعی نکنید چیزی را به خاطر بسپارید.
 • برای بار دوم نیز به موسیقی گوش فرا دهید و این بار به لغات توجه بیشتری داشته باشید. می توانید آن ها را بنویسید و سپس با متن آهنگ مقایسه کنید تا بدانید که گوش شما کدام کلمه را نشنیده است. این کار را بخش به بخش گوش دهید. شاید لازم باشد که بار ها آهنگ را پخش کنید. پس در مرحله دوم سرسری از آهنگ نگذرید.
 • در مرحله سوم همراه با آهنگ شروع به خواندن کنید و هر چند بار که دوست دارید به تکرار آن بپردازید. تعداد تکرار های شما، تضمینی برای ماندگاری بیشتر لغات در ذهن شما است.

 

در حیطه فراگیری و آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، شاید بسیار برایتان پیش بیاید، که با آهنگ های مواجه شوید که متن آن ها را در دسترس نداشته باشید. برای این منظور ما به شما وب سایت های  Lyrics.com و Smartlyrics.com را پیشنهاد می کنیم.

 

این وب سایت ها بانک کاملی از شعر هایی است که آهنگ آن ها تبدیل به موزیک ویدیو شده اند. همچنین کانال Music English  مجموعه کاملی از موزیک ویدیو های یوتیوب را همراه با زیرنویس در خود دارد. در پایان باید یادآور شد که یادگیری زبان دوم، زمانبر بوده و نیاز به مداومت هر روزه دارد. بنابراین با گوش دادن به موسیقی، یادگیری انگلیسی را هر روز انجام دهید.

 

آموزش انگلیسی با موزیک

۱۰ اهنگ برتر برای اموزش زبان:

 

۱٫اهنگ “And I love her” توسط گروه The beatles

 

 

این اهنگ به موضوع اصلی حال حاظر دنیا عشق اشاره میکند و بسیار اهنگ شیوا و پر محتوایی برای شنوندگان می باشد.

 

۲٫اهنگ “the beautiful day” توسط U2

 

 

این اهنگ نسبت به اهنگ قبل بیشتر شما را به چالش میکشد زیرا متن پیچیده تری دارد. این اهنگ کاملا انگیزشی و با متنی مثبت و خوشحال می باشد.

 

۳٫اهنگ”Every breath you take” توسط گروه the police

 

 

اهنگی بسیار ساده و زیبا و بسیار فوق العاده برای یادگیری زبان میباشد. کاملا شما رو به چالش میکشد و درگیر متن خودش می کند.

 

۴٫اهنگ”california dreaming” توسط گروه the mamas and the papas

 

 

اهنگ california dreaming برای تقویت لغات بسیار پیشنهاد می شود مخصوصا کسانی که علاقه به یادگیری فصول و رنگ ها دارند.

 

۵٫اهنگ”the lazy song” توسط Bruno mars

 

 

موضوع این اهنگ درباره ی شخصی است که علاقه ای به خارج شدن از خونه ندارد و کاملا افسرده است همین امر باعث می شود که شما با کلاماتی در این زمینه اشنا شوید.

 

۶٫اهنگ”always in my mind”توسط Elvise presly

 

 

اهنگی که به نام پادشاه سبک rock n roll معروف است بسیار کلمات زیبا و عاشقانه ای دارد که به شنونده کمک می کند با فضای عاشقانه در زبان انگلیسی اشنا شود.

 

۷٫اهنگ”blank space” توسط Taylor swift

 

 

اهنگی کاملا چالشی و زیبا به کسانی که علاقه دارند لحجه خود را تقویت کنند بسیار پیشنهاد می شود.set

 

۸٫اهنگ”say something” توسط A great big world

 

 

متنی زیبا رسا و ساده درباره ی عشقی جدا شده تمام همان چیزی است که یک شنونده که می خواهد زبان یاد بگیرد دنبال ان است.

 

۹٫اهنگ”goodbye”توسط Avril

 

 

اهنگی غمگین مخصوص شکست عشقی خورده ها مثل ادمین محترم 🙂

 

۱۰٫اهنگ”set the fire to the rain”توسط Adele

 

 

پیشنهاد به کسانی می شود که علاقع بع یادگیری لحجه انگلیسی هستند و می خواهند با طرز صحیح تلفظ کلمات اشنا بشوند.

 

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

بازخورد و سوالات(7 دیدگاه)

 1. به نظرم توی این معرفی خوب و کاملتون جای نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با موسیقی چکامه خالی بود، چندوقتی هست به این روشی که شما توضیح دادید ازش استفاده می کنم و واقعا راضی هستم و به بقیه مخاطباتونم پیشنهاد می کنم. این اپ ایرونی هم جای معرفی به کاربراتون رو داره https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidha.chakame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi