آموزش برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

24th آوریل, 2018

+1
Loading...

چه زبان برنامه نویسی برای یادگیری است؟

یكی از متداول ترین سؤالاتی كه ما از افراد در مورد ورود به صنعت برنامه نویسی می شنویم این است كه: “آموزش چه زبان برنامه نویسی مفید است؟” بدیهی است که این یک سوال پیچیده است و پاسخ به این سوال بستگی دارد که سؤال کننده به چه حوزه برنامه نویسی می رود . با این حال ، کسانی که قبلاً در زمینه برنامه نویسی بوده اند می دانند که بزرگترین مهارت شما می تواند تجارت بسیار خوبی را در این زمینه ایجاد کند . یک برنامه نویس به لطف دانش گسترده ای از چندین زبان برنامه نویسی ، بین کارهای برنامه نویسی رایانه و تنها با حداقل آموزش برنامه نویسی فاصله برقرار کند .
به همین دلیل ، پاسخ سریع به این سؤال این است: “همان قدر زبان برنامه نویسی که می توانید آموزش ببینید .”

در اینجا ما لیست ضروری ترین آموزش های برنامه نویسی را که شخصی در تلاش برای ورود در زمینه برنامه نویسی است را در ذیل آورده ایم :

HTML ، CSS و JavaScript
این سه زبان برنامه نویسی مختلف در کنار یکدیگر فهرست شده اند . زیرا بین آن ها اکثریت قریب به اتفاق کد گذاری وب سایت و اپلیکیشن را تشکیل می دهند . از آن جا که اینترنت امروزه ابزار غالب ارتباطات جهانی است ، در طراحی و توسعه وب همیشه وجود خواهد داشت . اچ تی ام ال ، سی اس اس و جاوا اسکریپت از جهات مختلفی مشابه یکدیگر هستند ، اما هرکدام ظرفیت متفاوتی برای بهبود عملکرد یک وب سایت دارند .

HTML مخفف Hyper Text Markup Language است و زبان اصلی بسیاری از وب سایت ها است . از اچ تی ام ال برای درج تصاویر ، پیوندها ، قالب بندی اولیه و محتوا در یک صفحه وب استفاده می شود . این یکی از ساده ترین و معمولاً اولین زبان برنامه نویسی است که متخصصان برنامه نویسی علاقه به یادگیری آن دارند .

سی اس اس یک پسوند طبیعی اچ تی ام ال است که ویژگی های بیشتری را به یک وب سایت معرفی می کند . CSS مخفف کلمه Sheets Style Cascading است ، با ایجاد صفحات وب مجزا ، می توانید با استفاده از كدهای جداگانه ، یك قطعه از كد جداگانه را كه عناصر موجود در صفحه را تعیین می كند ، به وب سایت های پیچیده بپردازید .

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت امکان تعامل طرف مشتری را در یک صفحه وب فراهم می کند و به گونه ای طراحی شده است که با اچ تی ام ال و سی اس اس یکپارچه شود . جعبه های متنی ، دکمه ها و پنجره ها همه عملکردهای جاوا اسکریپت هستند .

آموزش زبان برنامه نویسی Java

جاوا از بسیاری جهات با جاوا اسکریپت شباهت دارد ، اما در حقیقت نامربوط است . این یک زبان برنامه نویسی شی گرا با کاربردهای زیادی است و به گونه ای طراحی شده است که هم بصری و هم پایدار باشد . همه کاره بودن و استفاده گسترده از زبان برنامه نویسی جاوا آن را برای توسعه دهندگان مفید می کند ، زبان برنامه نویسی جاوا بیشتر در اپلیکیشن های وب مشاهده می شود ، جایی که می تواند رابط کاربری پیشرفته تر را نسبت به جاوا اسکریپت اجرا کند .

 

بسیاری از بازی های آنلاین از طریق زبان برنامه نویسی جاوا اجرا می شوند . این یک زبان برنامه نویسی به خصوص سریع یا قدرتمند نیست ، اما می تواند هر کاری را انجام دهد و تقریباً به طور جهانی در دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف قابل درک است . به همین دلیل ، این یک زبان برنامه نویسی است که هر شخصی که برنامه نویسی انجام می دهد باید بداند .

 

آموزش برنامه نویسی C , C++

این دو زبان برنامه نویسی کلاسیک های قدیمی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند .
در برنامه نویسی “سی” در دهه ۱۹۷۰ توسعه داده شد و در اصل به منظور استفاده سیستم ها بود. با این حال ، خیلی زود به لطف کارآیی و تطبیق پذیری آن ، برای نرم افزارهای مصرف کننده نیز محبوب شد .

سی پلاس پلاس در سال ۱۹۸۳ به عنوان بسط سی طراحی شده است . اینک یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است و تقریباً برای هر برنامه قابل استفاده است . به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته ترین و قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حال استفاده ، دانستن برنامه نویسان فناوری اطلاعات ضروری است . اگر فقط می توانید یک زبان برنامه نویسی را بیاموزید ، آموزش برنامه نویسی “سی پلاس پلاس” را حتما جزو اولویت قرار دهید .

 

برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی PHP

زبان برنامه نویسی پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی سمت سرور است که صفحات وب تعاملی را در اختیار شما قرار می دهد . این برای استفاده از برچسب ها طراحی شده است ، بنابراین می تواند با اچ تی ام ال اصلی یک صفحه ادغام شود.

این ممکن است شبیه زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت باشد .

اما تفاوت اصلی این است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت فقط در سمت مشتری کار می کند . موارد زیادی وجود دارد که عبور از تعامل از طریق سرور مطلوب است ، و در اینجا پی اچ پی می درخشد .

زبان برنامه نویسی پی اچ پی با جاوا نیز به خوبی کار می کند و تماس با روش های جاوا را در کد خود آسان تر می کند .
همراه با سازگاری آن با انواع بسیاری از بانک های اطلاعاتی ، به راحتی می توان
فهمید که چرا زبان برنامه نویسی پی اچ پی باید در کتابخانه هر برنامه نویس قرار داشته باشد .
نحوه یادگیری زبان های برنامه نویسی
زبان های فوق به طور کلی برای شروع در برنامه نویسی کافی خواهند بود ، اما ممکن است چند مورد دیگر نیز پیدا کنید .

زبان های برنامه نویسی روبی ، پرل و پایتون معمولاً در پروژه های پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرند . البته ، تکالیف خاص ممکن است به بسیاری از زبان های برنامه نویسی که در آنجا وجود دارد نیاز داشته باشد .

میزان زبان برنامه نویسی که یک برنامه نویس حرفه ای فناوری اطلاعات باید بداند می تواند نگران کننده باشد . هرکسی وقت و هزینه کافی برای آموزش رسمی ندارد و منابع رایگان در وب اغلب دنبال کردن ، نادرست یا ناقص بودن سخت است . یکی از بهترین راه های انتخاب یک زبان برنامه نویسی جدید ، از طریق دوره های ویدیویی آنلاین است . وب سایت هایی هستند که آموزش برنامه نویسی رایگان به صورت آنلاین ارائه می دهند . اجازه ندهید که در این صنعت رقابتی عقب بیفتید. امروزه باید در زبان های برنامه نویسی بروز بود .

 

بهترین ایده های طراحی لوگو

لوگو شما در مورد شغل شما صحبت می کند. در حالی که یک لوگو خوب می تواند شما را به عنوان یک سازمان بسیار معتبر معرفی کند ، یک طراحی لوگوی ضعیف می تواند شرکت شما را با تابش نامناسبی نشان دهد . بنابراین ، فقط عاقلانه تر خواهد بود اگر تلاش بیشتری برای توسعه طراحی لوگو خود داشته باشید. این ها نکاتی است که ممکن است به شما کمک کند همین موارد را داشته باشید.

اکثر مردم تصور غلط را که یک لوگو برای نشان دادن آنچه شرکت انجام می دهد تصور می کنند . با این حال، این درست نیست . در حقیقت ، اگر به برخی از بهترین لوگوها نگاهی بیندازید ، متوجه خواهید شد که آن ها هیچ ارتباطی با شخصیت شرکت ندارند . به عنوان نمونه ، لوگو مرسدس ، خودرو را نشان نمی دهد اما یکی از لوگو های مشهور است .

اگرچه نشان دادن شخصیت مشاغل در طراحی لوگو بسیار مهم نیست ، اما بسیار مهم است که لوگو حداقل روحیه را منتقل کند . اگر در حال طراحی لوگو بیمارستانی هستید ، نمی توانید رویکرد را خنده دار نگه دارید .

یک لوگو ساده طراحی شده در مقایسه با یک لوگو پیچیده ، امکانات موفقیت بیشتری دارد . در واقع نماد های ساده نسبت به مدل های دارای طرح های دشوار ارزش فراخوانی بیشتری دارند .

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس : 3740 2842 021

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi