زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

ژاپنی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان ژاپنی

برای شرکت در کلاس زبان ، یا یادگرفتن زبان چه برنامه‌ای دارید؟ به نظر شما چرا اصلاً نیاز است که هر کسی جز زبان مادری خودش یک یا چند زبان دنیا را هم بلد باشد؟ شاید چون یادگیری انگلیسی تسلط به زبان بین‌المللی را به همراه دارد. با یادگیری ترکی می‌توانید در کشورهای با این زبان کار و زندگی کنید. برای کسانی که برنامه مهاجرت تحصیلی به اروپا را دارند یادگیری آلمانی، ایتالیایی یا حتی فرانسوی و... واجب است.

درباره کشورهای آسیای شرقی چطور؟ مگر می‌شود بدون دانستن ژاپنی یا چینی در این کشورها زندگی کرد؟ کلاس آنلاین زبان در همیارزبان، راه شما را برای تسلط به هرکدام از این زبان‌ها کوتاه می‌کند.

تفاوتی ندارد مقصد شما کجاست و قرار است چه زبانی را بلد باشید، برای یادگیری تمام زبان‌های مطرح دنیا، اساتید حرفه‌ای همیارزبان کنارتان هستند. با کمک اساتید این سایت می‌توانید هر زبانی را باکیفیت عالی یاد بگیرید و در هر چهار مهارت زبانی پیشرفت کنید.

راه و روش شروع کلاس زبان در همیارزبان

همیارزبان بهترین اساتید ایران را برای آموزش زبان انتخاب کرده است، تا همه افرادی که نیاز به یادگیری زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... دارند بتوانند به صورت آنلاین یادگیری زبان را تجربه کنند. برای شرکت در کلاس زبان آماده هستید؟ در این مسیر با همیارزبان همراه شوید و رزرو کلاس آنلاین زبان را به راحتی انجام دهید.

فیلتر کردن اساتید و کلاس‌های زبان

در بخش آموزش آنلاین زبان همیارزبان می‌توانید نوع زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را انتخاب کنید. بعد از آن وقت فیلتر کردن تخصصی دوره‌های سایت است. در بخش تخصص می‌توانید از بین گزینه‌های آیلتس، تافل، دوره‌های مخصوص کودکان یا دوره‌های مخصوص تحصیل یک گزینه را انتخاب کنید.

قدم بعدی انتخاب هزینه کلاس زبان است. در این بخش همیارزبان دوره‌های آموزش زبان را بر اساس مبالغ مختلف دسته‌بندی کرده است و با انتخاب هر کدام این مبلغ‌ها، اساتیدی که می‌توانید انتخاب کنید برای شما نمایش داده می‌شوند.

در مرحله بعدی می‌توانید اساتید را بر اساس جنسیت زن یا مرد انتخاب کنید. این فیلتر کمکتان می‌کند تا با استادهایی کلاس بردارید که احساس راحتی می‌کنید. در آخرین قدم حتی امکان وارد کردن نام استاد و نمایش کلاس‌های وی در نظر گرفته شده است. با این فیلتر دقیق می‌توانید بهترین اساتید را برای یادگیری هر زبان پیدا کنید و در کلاس‌هایی شرکت کنید که از لحاظ هزینه و ... کاملاً مناسب شما هستند.

نحوه رزرو کلاس زبان در همیارزبان

برای رزرو کلاس زبان در همیارزبان باید اول استاد خودتان را پیدا کنید. اگر فیلتر بالا را انجام دهید، لیستی از اساتیدی که برای شما بهترین انتخاب هستند نمایش داده می‌شود. در کنار اسم هر استاد می‌توانید تعداد زبان‌آموزهایی که تا به حال با وی کلاس آنلاین زبان داشته‌اند را ببیند. همچنین تعداد کلاس‌های برگزار شده استاد زبان و تخصص وی هم در همین بخش قابل مشاهده هستند. بعد از بررسی شرایط استاد، در بخش بعدی می‌توانید نوع زبانی که وی تدریس می‌کند و قیمت آن را مشاهده کنید. اگر همه موارد مورد قبولتان بود، با زدن دکمه انتخاب استاد می‌توانید وارد مرحله رزرو کلاس برای آموزش زبان شوید. در این بخش می‌توانید سابقه فعالیت‌های استاد را مشاهده کنید و از روی تقویمی که برای رزرو کلاس زبان در نظر گرفته شده، یک روز و ساعت خاص را برای یادگیری زبان انتخاب کنید.

زمان‌بندی کلاس‌های زبان همیارزبان

به خاطر بهره‌وری بیشتر دانشجویان و آمادگی آن‌ها برای یادگیری آنلاین زبان، کلاس‌هایی که در همیارزبان برگزار می‌شوند 60 دقیقه‌ای هستند. البته در صورتی که می‌خواهید زمان بیشتری را برای کلاس آنلاین در نظر بگیرید، امکان رزرو دو یا چند کلاس هم برایتان وجود دارد.

برای یادگیری زبان به یک استاد حرفه‌ای و زمان کافی نیاز دارید. برای خلق کردن این فرصت کنارتان هستیم.

با شرکت در کلاس زبان کلاس زبان در همیارزبان، به راحتی می‌توانید به هر کشور سفر کنید، از کشور مورد علاقه‌تان پذیرش تحصیلی بگیرید یا اینکه با دانستن زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... به راحتی وارد بازار کار بین‌المللی شوید.