ads

معرفی ۹ موسسه برتر مهاجرتی در ایران – بهترین موسسه مهاجرتی

معرفی ۹ موسسه برتر مهاجرتی در ایران – بهترین موسسه مهاجرتی

9th فوریه, 2020

+4
Loading...

 

بهترین موسسه مهاجرتی ایران چه موسسه ای است ؟ بدون شک آشنایی با بهترین آژانس های مهاجرتی یکی از الزامات اخذ ویزا و اقامت در کشورهای مختلف می باشد. در این مطلب تلاش کرده ایم تا مجموعه ای مشتمل بر ۱۰ آژانس برتر را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است که در روند انتخاب این آژانس ها  نوع فعالیت، سوابق و روزآمد بودن اطلاعات و سرعت در ارائه خدمات نقش اساسی داشته اند.

 

یقینا پس از مطالعه این مطلب می توانید از بین  مجموعه ای مشتمل بر بهترین آژانس های مهاجرتی که ما به شما معرفی می کنیم یک یا چند گزینه را انتخاب نمایید. سعی کرده ایم تا ابتدا نکاتی را که باید قبل از انتخاب آژانس مهاجرتی در نظر داشته باشید به شما یادآوری نماییم.

 

بخش دوم مطلب را به ویژگی هایی که باید بهترین آژانس های مهاجرتی از آنها برخوردار باشند اختصاص داده ایم و سپس به سراغ معرفی ۱۰ آژانس برتر مهاجرتی رفته ایم. امیدواریم توانسته باشیم از این طریق روند مهاجرت و اخذ ویزا را برای شما هموار کرده باشیم.  به منظور آشنایی بیشتر  شما با این مجموعه توصیه می کنیم حتما تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

 

نکاتی که قبل از مراجعه و انتخاب بهترین آژانس های مهاجرتی باید بدانید

 

انتخاب بهترین آژانس های مهاجرتی بدین معنی نیست که شما صرفا با استفاده از تجارب و اطلاعات دیگران یعنی به اصطلاح چشم و گوش بسته یکی از آنها را انتخاب کنید. شاید هم توقع داشته باشید که بدون پیگیری شما همه چیز روبراه شود. ولی اگر قصد دارید تا در این زمینه دچار سردرگمی نشوید و با خیال راحت آژانس مورد نظر را انتخاب کنید توصیه می کنیم نکات زیر را حتما رعایت کنید.

 

هدفتان از مهاجرت را تبیین و تعیین کنید.

 

بدون شک یکی از دغدغه های اساسی افرادی که در جستجوی بهترین آژانس های مهاجرتی هستند مقوله مهاجرت می باشد. شاید این افراد به دلایل مختلفی از قبیل ادامه تحصیل، اشتغال یا سرمایه گذاری قصد مهاجرت داشته باشند با این وجود بهتر است به قولی دو دو تا چهار تا کنند و بی گدار به آب نزنند.

 

زمانی که بتوانند هدفشان را تشخیص دهند یعنی به عنوان مثال اگر قصد دارند مهاجرت به منظور ادامه تحصیل را برگزینند در گام بعدی می توانند با تمرکز بر هدفی که برای خود تعیین کرده اند سایر مراحل را به منظور شناسایی بهترین آژانس های مهاجرتی طی نمایند. در این مرحله نیز لازم است تا آژانس هایی را در نظر بگیرند که به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت از طریق ادامه تحصیل فعالیت می کنند و از این طریق می توانند زودتر نتیجه مورد نظر را کسب کنند.

 

ضمن کسب اطلاعات در این زمینه شخصا از این موسسات بازدید کنید.

 

شما در مقام یکی از متقاضیان اخذ ویزای مهاجرت لازم است تا اطلاعات کافی در خصوص آژانس های مهاجرتی داشته باشید. هر چند توصیه می کنیم حتما به صورت حضوری به  دفاتر این موسسات مراجعه نمایید و از نزدیک اطلاعاتی را که از قبل در این زمینه کسب کرده اید با وضعیت موجود مقایسه کنید.

 

در واقع شما از این طریق می توانید زودتر نتیجه مورد نظر را به دست آورید. این کار موجب تسریع در روند پذیرش و مهاجرت شما به سایر کشورها به هر دلیلی می شود. توجه داشته باشید ساختمان یا مکانی که موسسه در آن قرار گرفته است هر قدر هم دارای تجهیزات و امکانات مناسب بدین منظور بوده ولی از نظر سطح فعالیت این موسسه دارای ضعف و کاستی هایی باشد یا از وجود وکلای خبره در زمینه مهاجرت بی بهره باشد نمی تواند ملاک و معیار خوبی برای انتخاب یک آژانس مهاجرتی محسوب شود.

 

ریسک ناشی از ارائه مدارک و پرداخت مبالغ نامتعارف را به حداقل برسانید.

 

در مواردی دیده شده است که برخی مراکز و آژانس های جعلی و فاقد صلاحیت لازم اقدام به دریافت مدارک و مبلغ هنگفتی از متقاضیان نموده و از این طریق به اخاذی و کلاهبرداری دست زده اند. اساسا تحویل هر نوع مدارک یا هزینه های نامتعارف باید منوط به تعرفه ها و دستورالعمل هایی باشد که به این مراکز از مجاری قانونی ابلاغ شده است.

 

بنابراین قبل از شناخت آژانس های مربوطه خودسرانه اقدام به ارائه مدارک و نیز هزینه های نامشخص نکنید. سعی کنید پس از شناسایی و اعتبار سنجی آژانس مربوطه این کار را انجام دهید. هر چند اغلب آژانس های معتبر  که در ردیف بهترین آژانس های مهاجرتی قرار دارند در این زمینه نیز از اعتبار و صلاحیت لازم برخوردار هستند با این وجود سعی کنید پس از کسب اطمینان کامل دست به این کار بزنید.

 

هر زمان تشخیص دادید که موسسه مربوطه فاقد صلاحیت لازم بوده و در این زمینه دچار مشکلاتی شده اید بی درنگ مراتب را به نیروی انتظامی و مراجع قضایی اطلاع دهید تا پیگرد لازم بدین منظور انجام گیرد. در فهرستی که از بهترین آژانس های مهاجرتی برای شما ترتیب داده ایم این ریسک ها و مخاطرات به موجود به صفر می رسد و این یک مزیت است.

 

 

برای دستیابی به بهترین آژانس های مهاجرتی عجله نکنید.

 

اولین گزینه در زمینه انتخاب بهترین آژانس های مهاجرتی لزوما بهترین گزینه نیست. بهتر است در این زمینه شتابزده عمل نکنید. توصیه می کنیم تا زمانی که شرایط شما برای مهاجرت به نوعی تثبیت نشده و نتوانسته اید به انتخاب دقیقی دست بزنید در این زمینه صبور باشید و عجله نکنید.

 

غیر از جستجو در فضای مجازی، کسب اطلاع از  افرادی که در زمینه مهاجرت دارای تجاربی هستند و  نیز دسترسی به  رزومه درخشان یک آژانس مهاجرتی باید همواره این نکته را به خاطر بسپارید که  این روند محتاج صبر و آرامش خاطر است و لزومی ندارد همه چیز را فدای عجله و شتابزدگی خودتان کنید. به عبارت دیگر همه چیز به اهداف شما در این زمینه مربوط است بنابراین منطقی و با حوصله در این زمینه اقدام کنید.

 

از پشتیبانی و پیگیری آژانس مربوطه اطمینان حاصل کنید.

 

یکی از مواردی که موجب می شود تا متقاضیان مهاجرت با اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب بهترین آژانس های مهاجرتی دست بزنند پشتیبانی و پیگیری از جانب آژانس مربوطه می باشد. بدین معنی که بهترین آژانس های مهاجرتی مراحل مختلف اخذ ویزا، مصاحبه و مقدمات پذیرش شما را به عنوان یکی از متقاضیان مهاجرت به دلایل مختلف بر عهده دارند و شما باید اختیار این امور را به آژانس مورد نظرتان واگذار کنید.

 

موسساتی که از پشتیبانی و پیگیری مستمر و هدفمندی برخوردار هستند همواره از متقاضیان بیشتری در مقایسه با سایر آژانس های مهاجرتی برخوردار می باشند. هر چند به لطف فضای مجازی اغلب این موسسات دارای وب سایت های تخصصی در حوزه مهاجرت بوده و فعالیت های قابل توجهی را در این زمینه انجام می دهند.

 

در ادامه شما را با ویژگی هایی که که بهترین آژانس های مهاجرتی باید از آنها برخوردار باشند آشنا می سازیم. یقینا شما با در نظر گرفتن نکاتی که در مطلب فوق به آن اشاره شد و همچنین ویژگی هایی که یک آژانس مهاجرتی باید از آن برخوردار باشد می توانید به انتخاب هوشمندانه ای در این زمینه دست بزنید.

 

 

ویژگی های بهترین آژانس های مهاجرتی ایران

 

برخی از مهمترین ویژگی هایی که بهترین آژانس های مهاجرتی کشور از آنها برخوردار بوده و موجب تمایز فعالیت این موسسات با سایر آژانس های موجود می شوند عبارتند از:

  آشنایی با 10 آموزشگاه زبان آلمانی در ایران

 

سوابق و فعالیت های درخشان در زمینه مهاجرت

 

یکی از مواردی که موجب می شود تا شما بتوانید با اطمینان خاطر به انتخاب یک آژانس مهاجرتی دست بزنید مراجعه به سوابق و تجارب موسسه مذکور در زمینه مهاجرت می باشد. در واقع این کار ضمن آشنایی بیشتر با فعالیت های یک موسسه می تواند شما را در انتخاب آن نیز یاری دهد.

 

این رزومه گاهی از طریق موسسه به صورت مکتوب یا از طریق وب سایت مربوط به آژانس مورد نظر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. توجه داشت هباشید که حتما شرح فعالیت های این موسسات و سوابق آن از جمله تاریخ تاسیس را در نظر بگیرید. موسساتی که مدت زمان طولانی تری از تاسیس آنها و شروع فعالیت هایشان می گذرد بر سایر موسسات مقدم هستند.

 

بهره مندی از تیم حرفه ای وکلای دادگستری

 

یکی دیگر از مزایا و ویژگی های هر یک از بهترین آژانس های مهاجرتی استفاده از وکیل دادگستری یا تیم تخصصی در زمینه مهاجرت می باشد. منظور از وکیل مهاجرت وکلای دادگستری بوده که دارای پروانه وکالت بوده و در زمینه امور مهاجرت می توانند به فرد یا افرادی که تمایل دارند تا با اخذ ویزا و طی مراحل قانونی از کشور مهاجرت کنند یاری برسانند.

 

بهترین آژانس های مهاجرتی با مدیریت فعال و پویا

 

مدیران بهترین آژانس های مهاجرتی غالبا از بین وکلای مجرب و با سابقه بوده که می توانند در این زمینه خدمات شایان توجهی را به علاقه مندان ارائه نمایند. از دیگر مهارت هایی که باید مدیریت و تیم مربوطه از آنها بهره مند باشد تسلط به زبانهای خارجی به خصوص زبان انگلیسی می باشد.

 

صلاحیت و مجوز لازم در زمینه مهاجرت

 

شاید این نخستین چیزی باشد که در بدو ورود به یک آژانس مهاجرتی پیگیر آن باشید. در واقع مجوز فعالیت هر یک از  بهترین آژانس های مهاجرتی از طرف وزارت علوم و به مدت یک سال صادر می شود. از همین رو داشتن مجوز زمان دار به منزله رسمیت بخشیدن به فعالیت های موسسه مذکور به صورت رسمی و قانونی می باشد.

 

مشاوره تخصصی

 

در اغلب موسسات و بهترین آژانس های مهاجرتی همواره می توان مشاوره تخصصی را در مواردی حتی به صورت رایگان دریافت نمود. از آنجا که روال مهاجرت و اخذ مدارک و سایر مراحل دارای فرایند نسبتا پیچیده و تخصصی می باشد که لازم است توسط وکلای زبده و با سابقه انجام گیرد. به منظور آشنایی با هر یک از مراحل مذکور استفاده از مشاوره تخصصی تا حدود زیادی می تواند اعتماد و اطمینان شما را از این نظر تا حدود زیادی فراهم سازد.

 

دسترسی آسان به بهترین آژانس های مهاجرتی

 

اغلب آژانس های مهاجرتی فعال در شهرهای بزرگ و به اصطلاح کلان شهرها دایر می باشند. بنابراین در هر یک از این شهرها می توان بهترین آژانس های مهاجرتی فعال و با سابقه ای را پیدا کرد که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. غیر از وب سایت هایی که این موسسات خدمات خود را در انها به شما معرفی و ارائه می نمایند همچنین به راحتی می توان به این مراکز دسترسی پیدا کرد و خدمات مورد نظر را دریافت کرد.

 

نکته

 

هر چند هر یک از متقاضیان می توانند به تنهایی نیز به منظور تکمیل مدارک و طی مراحل مختلف اقدام کنند که لازمه آن آشنایی با روال و روند مهاجرت و راه های آن می باشد. با این وجود توصیه می کنیم که حتما به منظور بهره مندی از این خدمات بهترین آژانس های مهاجرتی را در اولویت قرار دهید.

 

با بهترین آژانس های مهاجرتی در ایران بیشتر آشنا شوید

 

در این بخش مهمترین و بهترین آژانس های مهاجرتی در ایران را به شما معرفی می کنیم. این مجموعه مشتمل بر ۱۰ آژانس معتبر در این زمینه می باشد. هر چند لازم است به این نکته نیز اشاره کنیم که  غیر از این مجموعه آژانس ها و موسسات مهاجرتی دیگری نیز هستند که از هر نظر می توانند در این گروه قرار گیرند و در این زمینه فعالیت های چشمگیری دارند.

 

با این وجود نحوه گزینش و چینش بهترین آژانس های مهاجرتی بر سوابق و فعالیت های تخصصی این موسسات استوار بوده و از همین رو توانسته ایم از بین انبوه آژانس های مهاجرتی فعال در این زمینه صرفا تعدادی از آنها را انتخاب کنیم که از هر نظر با معیارهای موجود در زمینه انتخاب بهترین آژانس های مهاجرتی معتبر همخوانی و تناسب داشته باشند.

 

۱- آژانس مهاجرتی آریانا پارس

 

موسسه آریانا پارس دارای سابقه ای ۷ ساله در زمینه اخذ ویزای موقت و دائم در زمینه های مختلف برای متقاضیان می باشد. این موسسه با دارا بودن تیم حرفه ای و نیز پیگیری روند پرونده های مهاجرت حدود ۲۰۰۰ نفر توانسته است برگ زرینی را بر شمار افتخارات خویش اضافه نماید. مدیریت این موسسه معتبر و تیم فنی و حقوقی آن افتخار دارند تا با کسب بازخوردهای مناسب و مطلوب از جانب متقاضیان به یکی از نخستین و بهترین آژانس های مهاجرتی در کشور تبدیل شوند.

 

تعهد و تلاش در کنار ارتقای سطح دانش مهاجرت یکی از ارکان اساسی فعالیت های آژانس مهاجرتی آریانا پارس می باشد. خدمات ارائه شده در آژانس مهاجرتی آریانا پارس مشتمل بر ارائه خدمات مختلف حول موضوع اقامت دائم، ویزای توریستی، ویزای مهارت، اخذ ویزای تحصیلی، بورسیه تحصیلی، اعزام پزشکان به خارج از کشور و ویزای سرمایه گذاری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با موسسه مذکور به آدرس زیر مراجعه کنید:

 

آدرس: تهران- اتوبان ستاری جنوب بعد از همت ، بلوار لاله، بین ستاری و پژوهنده، پلاک ۲۰

شماره های تماس:

۴۶۲۶۴۱۵ -۴۴۶۲۶۴۱۸ -۴۴۶۱۴۱۲۵ -۴۴۶۱۴۱۹۰ -۴۴۶۱۴۱۹۷ -۴۴۶۱۴۷۱۷ -۴۴۶۱۳۵۶۹-۴۴۶۱۴۰۳۵

 

 

۲- آژانس مهاجرتی حامی مهاجر

 

یکی دیگر از بهترین آژانس های مهاجرتی که توانسته است در طول ۱۰ سال سابقه در این زمینه تجارب درخشانی را در این زمینه کسب نماید آژانس مهاجرتی حامی مهاجر می باشد. این موسسه مهاجرتی با دارا بودن دو دفتر در ایران و ترکیه توانسته است رضایت بسیاری از موکلین خود را در زمینه اقامت در سایر کشورهای جهان فراهم نماید. برخی از خدمات ارائه شده در این آژانس عبارتند از:

 

اخذ ویزای اقامت و توریستی کشورهای آمریکا و انگلستان

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای توریستی شینگن

ویزای تضمینی امریکا

وقت سفارت آمریکا

پیگیری و رفع ریجکتی

ثبت شرکت در کشور اسلواکی

ویزای سرمایه گذاری در کشورهای آمریکا و کانادا

افتتاح حساب در کشور ترکیه

 

 

و بسیاری از فعالیت های دیگر که در واقع فقط بخشی از فعالیت های آژانس مهاجرتی حامی مهاجر به  عنوان  یکی از بهترین آژانس های مهاجرتی به شمار می روند. شما هر زمان که مایل باشید می توانید از مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حرفه ای این موسسه بهره مند شوید. شما هر گونه سوال یا ابهامی را که در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله اقامت و مهاجرت به اروپا، کانادا، آمریکا یا استرالیا در ذهن داشته باشید می توانید با کارشناسان این آژانس معتبر در میان بگذارید.

آدرس دفتر مرکزی :  تهران- خیابان مرزداران-خیابان ابراهیمی-برج الوند- طبقه یازدهم شمالی- واحد ۱۱۰۳

 

 

۳- آژانس مهاجرتی و حقوقی ملک پور

 

یکی دیگر از موسسات مهاجرتی که در زمره بهترین آژانس های مهاجرتی در ایران قرار گرفته اند آژانس مهاجرتی ملک پور می باشد. این موسسه با مدیریت ارزنده استاد ملک پور یکی از  برترین و معروفترین آژانس های مهاجرت در ایران به شمار می رود. خدمات ارائه شده در این موسسه کاملا روزآمد و با تکیه بر آخرین اطلاعات در زمینه دانش مهاجرت می باشد.

  معرفی 10 آموزشگاه برتر آموزش روسی

 

ارائه خدمات در زمینه ویزای تحصیلی، ویزای کار و سرمایه گذاری فقط بخشی از فعالیت های این موسسه می باشد. پشتیبانی ۲۴ ساعته و بهره مندی از وب سایت جامع که می تواند به عنوان مرجع و منبع مناسبی به منظور افزایش معلومات در زمینه مهاجرت برشمرده شود و نیز تیم حرفه ای از وکلای برجسته و مجرب در این زمینه  می تواند حامی شما در تمام مراحل مهاجرت به سایر کشورها باشد.

 

این موسسه توانسته است در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوقی به یکی از بی نظیرترین و استثنایی ترین موسسات ایران تبدیل شود. تماس مستقیم و برخط با کارشناسان مهاجرت و بهره مندی از خدمات متنوع و تخصصی در زمینه اپلای و ویزای تحصیلی از یک سو و اخذ ویزای مهارت از جمله فعالیت های این موسسه می باشد.

 

به منظور بهره مندی از خدمات این موسسه می توانید به با تلفن زیر تماس بگیرید یا در صورت لزوم و نیاز به داشتن مشاوره از طریق مشاوره رایگان در وب سایت موسسه ملک پور سوالات خود را مطرح نمایید.

 

تهران-تلفن: ۴۹۰۷۶-۰۲۱

لازم به ذکر است دفتر مرکزی این موسسه در شهر وین –اتریش واقع شده است.

 

 

۴- آژانس مهاجرتی گرین کارت

 

یکی دیگر از بهترین آژانس های مهاجرتی کشور موسسه مهاجرتی گرین کارت می باشد. این موسسه که در واقع به نام موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان که فعالیت خود را در حوزه مهاجرت از حدود ۱۱ سال قبل شروع کرده است توانسته است در رتبه بندی موسسات مهاجرتی توانسته است به عنوان یکی از بهترین آژانس های مهاجرتی شناخته شود.

 

هر چند در ابتدا این فعهالیت در زمینه اعزام دانشجو و اخذ ویزای تحصیلی صورت می پذیرفت ولی از سال ۱۳۹۴ و با اخذ مجوز رسمی کاریابی این فعالیت ها دچار تغییرات گسترده ای شد. این موسسه با بهره گیری از تیم حرفه ای از مشاوران و کارشناسان زبده در زمینه امور حقوقی و مهاجرت که تجارب ارزشمندی را در این زمینه دارند و با زبان های مختلفی آشنایی دارند همچنین در خصوص کاریابی در خارج از کشور و سایر روش های مهاجرت از قبیل ثبت شرکت، کارآفرینی،  سرمایه گذاری یا خرید ملک نیز توانسته است کارنامه قابل قبولی را از خود برجای بگذارد.

 

در صورتی که هنوز مردد هستید و نمیتوانید در این زمینه تصمیم گیری کنید حتما موسسه مهاجرتی گرین کارت را امتحان کنید. موسسه مهاجرتی گرین کارت دارای یک شعبه مرکزی و نیز شعبه دیگری در استان مازندران و شهر ساری می باشد.

 

آدرس: تهران- بلوار میرداماد- روبروی مسجد الغدیر-خیابان شنگرف-پلاک ۱۲- واحد ۱۱

تلفن: ۲۶۴۲۱۶۱۲

آدرس شعبه مازندران:  ساری – خیابان فرهنگ – نبش فرهنگ ۱۶ – طبقه دوم – واحد ۱۷

تلفن: ۰۱۱۳۳۳۰۲۲۱۲ – ۰۱۱۳۳۳۰۴۰۶۳

 

 

 

 

۵- آژانس مهاجرتی شادا

 

موسسه مهاجرتی شادا که به عنوان یکی از بهترین آژانس های مهاجرتی در ایران نیز شناخته می شود که به صورت تخصصی در حوزه اعزام نیروی کار به کشور استرالیا و نیز اخذ ویزای مهارت برای این کشور می باشد.

 

موسسه مهاجرتی و کاریابی شادا که در اصل به همین منظور تاسیس شده است ضمن بهره مندی از تیم حرفه ای در این زمینه در تلاش است تا تمام مراحل اخذ ویزا در این کشور را به بهترین وجه ممکن به انجام برساند. خوشبختانه اخذ مجوز فعالیت در این زمینه از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این فعالیت رنگ و رونق دیگری بخشیده است.

 

اکنون دیگر غیر با وجود موسسه مهاجرتی شادا و فعالیت های کاملا تخصصی این موسسه در زمینه اخذ ویزای کار یا تحصیلی دیگر رویای مهاجرت و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی خودتان را به واقعیت تبدیل کنید. بدین منظور می توانید از وب سایت این موسسه بازدید نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از دوراهی قلهک- پلاک ۱۴۰۲- مجتمع تجاری اداری پارسین- طبقه دوم-، واحد ۱۸

شماره تماس :۲۶۴۰۹۹۴۶-۰۲۱ – ۲۶۴۰۹۹۴۷-۰۲۱ – ۲۶۴۰۹۹۸۶-۰۲۱ – ۲۶۴۰۱۵۹۱-۰۲۱ – ۲۶۴۰۳۶۱۹-۰۲۱

 

 

۶-مؤسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان

مؤسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر، در حال حاضر یکی از فعال‌ترین مؤسسه‌های مهاجرتی در سطح کشور است و به‌طور تخصصی، در حوزه مهاجرت به کشورهای استرالیا و کانادا کار می‌کند.

رهپویان مهاجر آتی‌نگر، یک مؤسسه حقوقی مهاجرتی است که کار خود را در شیراز آغاز کرد و به لطف بهره‌مندی از کارشناسان و وکلای مجرب و کارکشته، توانست اعتماد مراجعان را به خود جلب کند. این مؤسسه مهاجرتی به پشتوانه‌ی همین سرمایه، در این مدت توانسته است شعبات خود را به دیگر شهرهای کشور نیز گسترش دهد. نمایندگی‌های مؤسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر آتی‌نگر در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد و کرج مشغول خدمت‌رسانی هستند.

دفتر مرکزی: شیراز- معالی‌آباد- ابتدای خیابان بهاران- مجتمع اداری آرین- طبقه سوم – واحد ۴

تلفن‌های تماس: ۰۷۱۳۶۳۸۳۲۴۶– ۰۷۱۳۶۳۸۳۳۹۲– ۰۹۱۲۰۹۷۳۴۳۷ –۰۹۱۲۰۹۷۳۴۲۷- ۰۹۱۲۲۱۸۹۳۵۵

دفتر تهران: تهران- خیابان فرشته- خیابان بیدار- نبش کوچه مریم غربی- پلاک ۱/۲ – واحد ۴

تلفن‌های تماس: ۰۲۱۲۲۰۵۵۶۲۱- ۰۹۱۲۰۹۷۳۴۳۷

 

 

 

۷- موسسه مهاجرتی و حقوقی مهرپرور

در سالیان اخیر موسسات فراوانی به صورت حرفه ای و با دانش مهاجرت نوین به طیف بهترین آژانس های مهاجرتی کشور راه پیدا کرده اند که موسسه مهاجرتی و حقوقی مهرپرور یکی از این موسسات به شمار می رود.  مشاوره و ارائه خدمات مرتبط با اخذ ویزا و اقامت کشورهایی از قبیل لیتوانی، اسلواکی، گرجستان، لتونی و جمهوری چک بخشی از تمرکز این موسسه برای افرادی می باشد که قصد دارند به دلایل مختلف این کشورها را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کنند.

 

آدرس: تهران -خیابان شهید بهشتی- خیابان اندیشه- اندیشه نهم- پلاک ۱۳

تلفن: -۸۸۴۴۲۴۴۲-۸۸۴۴۲۵۵۲

 

 

۸- آژانس مهاجرتی رامان

آژانس مهاجرتی و حقوقی رامان یکی دیگر از بهترین آژانس های مهاجرتی کشور محسوب می شود که خدمات مختلفی را در زمینه ویزای کار کشورهای معتبری از قبیل آلمان و کانادا و نیز شرایط اخذ ویزای تحصیلی در کشورهای آلمان، کانادا، سوئد، فرانسه، اتریش، ایتالیا و ترکیه را برای علاقه مندان فراهم می نماید. کلیه خدمات مهاجرتی از قبیل ثبت شرکت، تعیین وقت سفارت و سایر موارد را می توانید به تیم تخصصی رامان بسپارید.

آدرس: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – پلاک ۱۰۰ – واحد ۴۰۱

تلفن: ۲۲۶۵۴۶۵۰

 

۹- آژانس مهاجرتی کنکاش

 

یکی از با سابقه ترین موسسات مهاجرتی در ایران موسسه کنکاش می باشد که سابقه ای حدود ۳۰ سال در این زمینه دارد. این آژانس که در ردیف بهترین آژانس های مهاجرتی کشور قرار گرفته است فعالیت های مختلفی را به منظور اخذ ویزا و اقامت در کشورهای متعدد ارائه می نماید.

 

شعبات دیگر این موسسه در کانادا و آمریکا واقع شده اند و فعالیت های چشمگیری را در طی سالیان اخیر در این زمینه به انجام رسانده اند. به متقاضیان اقامت در کشور کانادا و اروپا و همچنین دریافت پاسپورت دوم پیشنهاد می کنیم که حتما آژانس مهاجرتی کنکاش را جدی بگیرند.

 

آدرس: تهران- خیابان عباس آباد- خیابان سرافراز- نبش خیابان اول-برج موج- طبقه ۶-واحد ۲۶

تلفن: ۸۸۷۱۰۵۸۸ – ۸۸۷۱۰۵۸۹

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

بازخورد و سوالات(16 دیدگاه)

  1. من خودم مهاجرت کردم با کمک موسسه گرین کارت . خیلی مشاور های خوبی داره و خیلی سریع کارامو انجام دادن بهتون پیشنهاد میدم حتما

  2. کسی نظری راجع به موسسه مهاجرتی ملک پور نداره اسمشو زیاد شنیدم ؟ کسی تاحالا اصن با کمک این موسسه ها مهاجرت کرده؟

    • کاملا دزدخونه یه مشت ازخود راضی و حرراف و بسیار شیاد پولت رو هم میخورن یه آب هم روش والسلام اصلا از ۱۰۰۰ کیلومتریشون هم رد نشو

  3. رهپویان مهاجر بهترین موسسه مهاجرتی تو ایرانه پسرخاله خودم با کمک این موسسه تونست مهاجرت کنه کانادا

  4. من خودم برای مهاجرت به ترکیه با شرکت مهاجرتی مدیا پل کارامو انجام دادم و خیلی هم راضیم مشاوره و راهنمایی عالی

  5. موسسه مهاجرتیficimmigraion آیامعتبرهست؟کسی بااین موسسه تونسته به کانادایااسترالیامهاجرت کنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس : 3740 2842 021

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi