معرفی زبانکده زبان نگار

معرفی زبانکده زبان نگار

11th جولای, 2019

0
Loading...

 بدون شک زبان انگلیسی نخستین زبان مهم و پرطرفدار در بین سایر زبان های زنده جهان می باشد. امروزه وجود آموزشگاه های معتبری در سطح کشور از قبیل زبانکده زبان نگار فرایند آموزش زبان انگلیسی را تسهیل کرده است. این زبانکده در زمینه آموزش زبان های مختلف سابقه ای حدود ۲۰ سال را در کارنامه خود دارد. برخی از مهمترین  دستاوردهای این زبانکده که در طول این مدت به ان دست پیدا کرده است عبارتند از:

 

-پرورش نسل نوینی از زبان آموزان در رشته های مختلف از جمله زبان انگلیسی

-بهره مندی از اساتید مجرب زبان های خارجی مختلف

-بهره گیری از فناوریهای نوین آموزشی

-ارائه منابع کاملا روزآمد منطبق با استانداردهای آموزشی

-برگزاری موفقیت آمیز آزمون های معتبری از قبیل آزمون تافل بزرگسالان و آیلتس

-برگزاری موفقیت آمیز آزمون تافل در دو سطح کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) برای نخستین بار در کشور

-برگزاری آزمون های GRE

 

زبانکده زبان نگار با برگزاری آزمون های بین المللی مختلف قصد دارد تا یک نوع همسویی و جهت دهی مناسب را برای زبان آموزان فراهم سازد. طبیعتا برای نیل به این مقصود راه درازی را پشت سر نهاده است. ارائه متدهای آموزش خلاقیت آمیز و نیز تکنیک های بدیع در آموزش زبان های مختلف زبانکده زبان نگار را به یک استثنا در بین سایر آموزشگاه های زبان در کشور تبدیل کرده است.

 

دپارتمان زبان انگلیسی در زبانکده زبان نگار

 

دپارتمان زبانکده زبان نگار  بر اساس حوزه های تخصصی زبان انگلیسی از موارد زیر تشکیل شده است:

دپارتمان تافل که مشتمل بر برگزاری دوره های تافل در این زبانکده می باشد.

دپارتمان آیلتس که شامل آشنایی و برگزاری دوره های آیلتس می باشد.

برگزاری دوره های زبان انگلیسی بزرگسالان با محوریت مکالمه تخصصی بزرگسالان

برگزاری دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان با محوریت مکالمه  تخصصی در حوزه کودک و نوجوان

برگزاری دوره های مرتبط با آموزش و تقویت لهجه آمریکایی(مختص زبان آموزان پیشرفته)

برگزاری دوره های مکالمه و بحث آزاد یا free discussion

برگزاری دوره های TTC

پذیرش سفارشات و خدمات ترجمه متون و ارائه آن با کیفیت عالی

 

آزمون تافل دیگر دشوار نیست!

 

آزمون تافل یکی از دغدغه های  بیشمار زبان آموزان  در مراجعه به موسسات آموزش زبان از قبیل زبانکده زبان نگار  می باشد. یکی از اهداف این موسسه تقویت و آشنایی این طیف از زبان آموزان  با منابع آزمون تافل می باشد.

 

زبانکده زبان نگار با برگزاری دوره های تخصصی از قبیل تافل مسترTOEFL MASTER ،  Writing Workshop،  تافل اکسپرت TOEFLO Expert، Conversation  Workshop Pro ، تافل پرو TOEFL Pro، conversation workshop، تافل روکی TOEFL ROOKIE توانسته است مهارت های آموزشی  شرکت کنندگان در این آزمون را از هر نظر تقویت نماید. برگزاری این کارگاه ها و دوره ها یکی از مزیت های انکار ناپذیر زبانکده زبان نگار در مقایسه با سایر موسسات آموزشی در این زمینه می باشد.

 

به آزمون آیلتس فکر می کنید؟!

 

آزمون آیلتس یکی از مهمترین آزمون های بین المللی و معتبر در سطح جهان به شمار می رود. در واقع اهمیت این آزمون به منظور ادامه تحصیل و یا مهاجرت به منظور کاریابی و اشتغال در کشورهای اروپایی و حتی کشورهای قاره آمریکا از قبیل کانادا ضروری می باشد. زبانکده زبان نگار با برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس سعی کرده است تا در این زمینه گام های موثری بردارد. بخشی از مهمترین فعالیت های آموزشگاه زبان تخصصی زبان نگار عبارتند از:

 

دوره های تخصصی آیلتس پرو IELTS Pro

دوره های تخصصی آیلتس Conversation Workshop

دوره های  تخصصی آیلتس روکی  IELTS ROOKIE

زبانکده زبان نگار با بهره گیری از بازخوردهای مناسب از جانب زبان آموزان فرصتی مهیا نموده است تا آزمون آیلتس را با امتیاز عالی پشت سر بگذارند.

 

آشنایی با دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان

 

برگزاری دوره های زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان در زبانکده زبان نگار به علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی فرصتی طلایی را در این زمینه فراهم می سازد. آموزش زبان انگلیسی اگر در سطح پایه و یا دوران کودکی آغاز شود قطعا می تواند نتایج ثمر بخشی را در پی داشته باشد.

 

در واقع برگزاری این دوره ها نیز در همین راستا صورت می گیرد. بهره مندی از اساتید مجرب و با سابقه در این زمینه یکی از مزیت های این آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی به شمار می رود.

 

استفاده از تکنیک های نوین آموزشی از قبیل متدهای سمعی و بصری مانند فیلم و فلش کارت یا جمله بندی های متناسب با این سنین از جمله فعالیت های انجام گرفته توسط اساتید این موسسه در حوزه کودک و نوجوان می باشد. همچنین برگزاری دوره های تافل در دو سطح کودک و نوجوان نیز می تواند گام شگفت انگیز و پررنگی باشد که زبانکده زبان نگار در این حوزه برداشته است.

 

آموزش تافل PRIMARY

 

بانی آموزش تافل PRIMARY موسسه ETS  در ایران می باشد. آموزش تافل در حوزه کودک و نوجوان مختص رده های سنی بالاتر از ۸ سال در نظر گرفته شده است. این آزمون مشتمل بر دو مرحله زیر می باشد:

PRIMARY STEP1

PRIMARY STEP2

این دوره ها به دانش آموزان زبان انگلیسی در سنین یاد شده در خصوص برقراری ارتباط با زبان مذکور و همچنین تقویت زبان آموزی یاری می رساند. این آزمونها همزمان با حدود ۴۷ کشور جهان در کشور ما نیز برگزار می شود. امتیازات کسب شده توسط دانش آموزان با استانداردهای آموزش بین المللی و معتبری مانند GEFR مطابقت داده می شود.

 

 

آموزش تافل TOEFL Junior

 

یکی دیگر از اهداف آموزشی زبانکده زبان نگار برگزاری دوره های آموزش تافل TOEFL Junior می باشد. این دوره ها مختص رده های سنی بالاتر از ۱۱ سال و نوجوانان می باشد. این آزمون به صورت کتبی و به منظور تشخیص و تعیین تواناییها و مهارت های زبان آموزان در این گروه سنی انجام می گیرد.

 

در واقع زبان آموز پس از گذراندن دوره های مذکور مورد ارزیابی آموزشی قرار می گیرد و منابع مورد نیاز یا شرکت در دوره های دیگر و در صورت لزوم تمدید دوره به وی پیشنهاد می شود. امتیازات کسب شده توسط دانش آموزان در دوره های تافل TOEFL Junior نیز مطابق با معیار سنجش  GEFR  می باشد که سنجه ای برای تشخیص مهارت های زبانی و کشف استعدادهای دانش آموز می باشد.

 

آموزش و تقویت لهجه آمریکایی

 

بدن شک لهجه های مختلف می تواند به زیباسازی و تقویت مهارت زبان آوری شما در آن زبان یاری برساند. در زبان انگلیسی نیز مانند اغلب زبان های بزرگ جهان لهجه ها و گویش های مختلفی وجود دارند که یکی از معتبرترین لهجه های زبان انگلیسی لهجه آمریکایی می باشد.

 

زبانکده زبان نگار با استفاده از اساتید مجرب و زبده به منظور آموزش و تقویت لهجه امریکایی فعالیت های چشمگیری را انجام داده است. بهره مندی از مزایای شغلی بیشتر و نیز دیدگاه جهانی که نسبت به این لهجه وجود دارد و به آن نوعی رسمیت داده است از جمله ویژگیهای قابل توجه این گویش زیبا می باشد.

 

برگزاری دوره های T.T.C

 

برگزاری دوره های T.T.C نیز از جمله فعالیت های اخیر این آموزشگاه تخصصی به شمار می رود دوره های T.T.C  در سه سطح T.T.C.1 یا Starter Teacher ،  T.T.C.2 یا در سطح بزرگسالان و T.T.C. 3  یا Proficient Teacher می باشد که مختص شرکت کنندگان در دوره های تافل IBT می باشد. در سطح T.T.C. 3   در صورتی که شرکت کنندگان حائز امتیاز ۸۵ شوند می توانند جهت همکاری با موسسه مذکور به منظور تدریس  استخدام شوند.

 

دوره های مکالمه و بحث ازاد

دوره های مکالمه و بحث آزاد با هدف تقویت مکالمه و توانایی گفتاری شرکت کنندگان برگزار می شود. این مباحث و دورهمی های تخصصی در حوزه آموزش زبان انگلیسی می تواند از هر نظر برای زبان آموزان موثر و مفید واقع شود.

 

خدمات ترجمه متون

یکی دیگر از فعالیت های زبانکده زبان نگار خدمات ترجمه متون مختلف در حوزه های مختلف می باشد. این آموزشگاه بدین منظور خدمات ترجمه تخصصی متون را با قیمت بسیار عالی و کیفیت مناسب به کاربران ارائه می دهد.

 

اگر دنبال بهترین کلاس آلمانی میگردید میتوانید با  مراجعه به زبانکده زبان نگار در کلاس های آن ها ثبت نام کنید و شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید .

 

 

 

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس : 3740 2842 021

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi