همیارزبان آموزش زبان برای همه...!

پلتفرم همیارزبان یک ساختار یکپارچه برای یادگیری زبان است. این پلتفرم با هدف سهولت در آموزش زبان‌های مختلف راه‌اندازی شده؛ و زبان آموزان و اساتید را برای برگزاری بهتر کلاس‌های زبان آنلاین همراهی می‌کند. زبان آموزان می‌توانند زبان مورد نظرشان را از بین زبان‌های متنوع ارائه شده در پلتفرم همیارزبان انتخاب کنند، سپس در روز و ساعتی که مایل هستند کلاس آنلاین زبان را رزرو کنند. اساتید زبان نیز می‌توانند با کمک این پلتفرم جامع تخصص و توانایی تدریس خودشان را در اختیار زبان آموزان سراسر جهان قرار دهند. هدف همیارزبان، آسان و لذت‌بخش کردن مسیر آموزش زبان است.

مطالعه بیشتر

اهداف آموزشی همیارزبان

ارتقاء آموزش زبان

همیارزبان با هدف ایجاد تحول در یادگیری زبان راه اندازی شده است، تا تمام زبان آموزان بتوانند از کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شوند و زبان‌های مختلف را به راحتی یاد بگیرند.

یادگیری مداوم و پایدار

همیارزبان در همه شرایط همراه و همیار زبان‌آموزان است؛ و به آن‌ها کمک می‌کند تا در مسیر یادگیری ثابت‌قدم و استوار بمانند. باور ما رشد مداوم و یادگیری و پیشرفت زبان‌آموزان است..

دسترسی همگانی به آموزش زبان

هدف از شروع به کار پلتفرم همیارزبان فراهم کردن دسترسی تمام افراد در نقاط مختلف جهان به آموزش‌های باکیفیت برای یادگیری زبان‌های مختلف است.

همیارزبان برای اساتید

اساتیدی که در نقاط دوردست یا کشورهای دیگر حضور دارند می‌توانند از طریق پلتفرم همیارزبان تخصصشان را ارائه کنند؛ و زبان‌آموزان متعددی برای آموزش داشته باشند. همیارزبان تمام امکاناتی که برای برگزاری یک کلاس زبان حرفه‌ای لازم است را به اساتید ارائه می‌کند؛ و به آن‌ها برای انتخاب زمان برگزاری کلاس و تنظیم تقویم آموزشی آزادی عمل می‌دهد.

مزیت‌های همیارزبان برای اساتید

 • امکان برندینگ استاد و جذب دانشجوهای بیشتر

 • تنظیم تقویم آموزشی و برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت منظم

 • دارا بودن پروفایل اختصاصی جهت آپلود ویدئو و رزومه

 • امکان مشارکت اساتید در تعیین قیمت کلاس‌ها

 • پشتیبانی کامل جهت برگزاری کلاس زبان با بهترین کیفیت

 • سیستم امتیازدهی اساتید جهت معرفی استاد برتر

 
 

همیارزبان برای زبان‌آموزان

همیارزبان با فیلترهای سخت‌گیرانه و دقت بالا بهترین اساتید آموزش زبان را انتخاب کرده است. با وجود این اساتید، زبان‌آموزان می‌توانند تا بالاترین سطح و با بهترین کیفیت زبان مورد نظرشان را یاد بگیرند. در نتیجه، با شرکت در کلاس‌های همیارزبان می‌توانید برای همیشه به زبان دلخواهتان مسلط شوید.

   

مزیت‌های همیارزبان برای زبان‌آموزان

 • امکان انتخاب بهترین اساتید آموزش زبان

 • دسترسی آسان به اساتید برتر زبان

 • شناخت نحوه تدریس اساتید بر اساس ویدئوی آموزشی ارائه شده

 • امکان مشاهده رزومه و تقویم آموزشی استاد و رزرو آنی کلاس زبان

 • امکان اضافه کردن پارتنر به کلاس زبان با نصف قیمت تعیین شده

تیم همیارزبان

همیارزبان همیار و همراه شماست.

همیارزبان از سال 1396 همواره در تلاش بوده با بکارگیری جدیدترین متد های آموزش آنلاین زبان های خارجه ، کیفیت آموزش بر پایه برگزاری کلاس های آنلاین و یا خودآموزی را به بالاترین سطح برساند. این هدف با تیمی جوان و پویا، با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و ابزار های موجود محقق گردید که همین امر باعث به وجود آمدن تیمی دانش بنیان و فناور شده است.