همیارزبان
heading
Germany flag

یادگیری زبان آلمانی با فقط ۵ دقیقه در روز

با همیارزبان یک بار برای همیشه زبان آلمانی را به شکل اصولی یاد می‌گیرید. اینجا برنامه شخصی‌سازی شده خودتان را دارید تا در زمانی کوتاه به نتیجه دلخواهتان برسید.

avataravataravataravatar
+700k
بــــار نصــــــب
اپلیـــــکیشن

به خانواده 700 هزار نفری همیارزبان بپیوندید

ما می‌دانیم که چه روشی برای یادگیری زبان کاربردی است، و مهم‌تر آن‌که چه روش‌هایی قدیمی شده و جواب نمی‌دهد. خوشحالیم که بیش از 700 هزار مخاطب همیارزبان به ما اعتماد کرده‌اند و زبان انگلیسی و زبان آلمانی را با متد روز دنیا فراگرفته‌اند. اگر شما هم از کلاس زبان رفتن خسته شده‌اید و می‌خواهید برنامه خودآموز خودتان را داشته باشید، حتما روی کمک ما حساب باز کنید. اپلیکیشن همیارزبان همراه همیشگی شماست و کمک می‌کند که زنجیره یادگیری‌تان را تا آخر طی کنید.

webapp

چرا همیارزبان برای یادگیری آلمانی بهترین است؟

اپلیکیشن همیارزبان در دو کلمه توصیف می‌شود: «موثر» و «کاربردی». ما نیازهای شما را می‌شناسیم و می‌خواهیم مطمئن شویم که زبان را طوری یاد می‌گیرید که در موقعیت‌های مختلف به راحتی بتوانید از دانش زبانی‌تان استفاده کنید.

 • در اینجا خبری از خستگی و بی‌حوصلگی نیست، هم آلمانی یاد می‌گیرید و هم سرگرم می‌شوید.

 • فرقی ندارد که چه سطحی دارید یا چند سالتان است، همیارزبان برای همه زبان‌آموزان برنامه ویژه دارد.

 • با همیارزبان محدود به زمان و مکان نخواهید بود و بهترین منبع یادگیری را همیشه در جیبتان دارید.

 • یادگیری با همیارزبان مثل طی کردن یک زنجیره است و اجازه می‌دهد تا انتها انگیزه و انرژی‌تان را حفظ کنید.

 • سوال یا اشکالی دارید؟ یک معلم زبان حرفه‌ای همیشه در کنارتان است تا هیچ نقطه ابهامی برایتان باقی نماند.

 • درس‌نامه‌ها توسط تیمی از اساتید حرفه‌ای طراحی شده‌اند و در تمامی سطوح در دسترس قرار دارند.

 • nice

  به جای نصب ده‌ها برنامه، فقط اپلیکیشن همیارزبان را نصب کنید!

  برای شمایی که می‌خواهید زبان آلمانی را به شکل اصولی یاد بگیرید، همیارزبان همه نیازهایتان را برآورده می‌کند. لازم نیست با نصب ده‌ها برنامه مختلف، خود را گیج کنید. کافی است با برنامه آموزش زبان آلمانی همیارزبان یادگیری‌تان را شروع کنید تا در عرض مدتی کوتاه، از پیشرفت خودتان شگفت‌زده شوید.

 • nice

  همه مهارت‌های اصلی زبان آلمانی را یک‌جا فرا بگیرید

  مهارت‌های اصلی زبان آلمانی را که یادتان هست؟ گرامر، ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و لغات. همه آن‌ها را به شیوه مدرن و کارآمد در همیارزبان یاد می‌گیرید. حتی اگر وقت زیادی ندارید و می‌خواهید روی یکی دو مهارت تمرکز بیشتری داشته باشید، باز هم همیارزبان پاسخ‌گوی نیازتان خواهد بود.

 • nice

  یادگیری آلمانی، مسیری برای پیشرفت

  برنامه‌ریزی اختصاصی برای هر شخص؛ برای روز‌ها، هفته‌ها و ماه‌های خود به راحتی هدف تعیین کنید. قابلیت تعیین زمان مطالعه روزانه، اعلام روز های مدنظر برای مطالعه، هدف گذاری برای سطح مورد انتظار، نمایش نقشه‌ی راه و درصد پیشرفت، ایجاد یادآوری برای رویدادها و وظایف و امکانات دیگر در همیارزبان.

میانگین
4.7 از 5
از ۲۲ هزار نظر
arrow
webapp

اپلیکیشن همیار زبان از از اینجا دانلود کنید:

زبان‌آموزان درباره ما چه می‌گـویند؟

student

آرش بهرامی

زبـــان آموز

از وقتی که شروع به یادگیری زبان آلمانی با این برنامه کردم، یکی از ویژگی‌هایی که نظرم را جلب کرد، پشتیبانی فوق‌العاده‌اش بود. هر زمان که با چالشی روبرو شدم یا سؤالی داشتم، تیم پشتیبانی با حوصله و دقت پاسخگو بودند. این احساس اطمینانی را به من داد که در مسیر یادگیری زبان آلمانی تنها نیستم.

student

سارا دانش

زبـــان آموز

یکی از ویژگی‌های کلیدی برای استفاده روزانه، انعطاف‌پذیری و دسترسی آسان به محتواست. با وجود برنامه روزانه پرمشغله، این برنامه امکان مطالعه در هر زمان و مکانی را فراهم می‌کند. از تمرین‌های سریع گرامر زبان آلمانی گرفته تا دروس صوتی که هنگام رفت‌وآمد گوش میدهم.

student

کیان رادمهر

زبـــان آموز

این برنامه آموزش زبان آلمانی ارزش فوق‌العاده‌ای نسبت به قیمت ارائه می‌دهد.این تعادل بین کیفیت و قیمت، برنامه را به گزینه‌ای ایده‌آل برای هر کسی تبدیل می‌کند که به دنبال یادگیری زبان آلمانی با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه است.

ســـــوالــــات پر تکــــــــرار

پاسخ سوالاتی که احتمالا برایتان به‌وجود آمده را در اینجا ببینید:

آموزش زبان آلمانی

در عصر حاضر، آموزش زبان آلمانی به یکی از مهم‌ترین اولویت‌های افرادی تبدیل شده است که به دنبال فرصت‌های تحصیلی، کاری و گردشگری در کشورهای آلمانی‌زبان هستند. زبان آلمانی، به عنوان یکی از پرکاربردترین زبان‌ها در اتحادیه اروپا، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. آموزش زبان آلمانی نه تنها درهای جدیدی را به روی زبان آموزان باز می‌کند بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با فرهنگ غنی و تاریخ کهن کشورهای آلمانی‌زبان آشنا شوند.

یادگیری زبان آلمانی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما با دسترسی به منابع آموزشی مناسب، این فرآیند بسیار ساده‌تر می‌شود. آموزش زبان آلمانی از طریق کلاس‌های حضوری، دوره‌های آنلاین، نرم‌افزارها، کتاب‌ها و مواد آموزشی صوتی و تصویری امکان‌پذیر است.

همیارزبان با توجه به سطح دانش و نیازهای فردی زبان‌آموزان، محتوای آموزشی سفارشی ارائه می‌دهد که می‌تواند باعث افزایش سرعت و کیفیت یادگیری شود. با تمرکز بر مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن، زبان‌آموزان را تشویق می‌کند تا زبان آلمانی را به شکل کاربردی یاد بگیرند. اپلیکیشن همیارزبان از طریق تلفن همراه و لپ تاپ قابل دسترسی است زبان‌آموزان می‌توانند در هر زمان و مکانی به مطالعه بپردازند، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی در کلاس‌های آموزشی داشته باشند.

آموزش آلمانی شامل فراگیری مهارت‌های اصلی زبان آلمانی است. تسلط بر گرامر آلمانی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یادگیری این زبان است. گرامر آلمانی ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر رسد، اما با تمرین مداوم و استفاده از منابع آموزشی مناسب، فراگیری آن آسان تر می‌شود(کاری که اپلیکیشن همیارزبان انجام می‌دهد).

یادگیری زبان آلمانی همچنین می‌تواند با فعالیت‌هایی مانند تماشای فیلم‌ها و سریال‌های آلمانی، گوش دادن به موسیقی و خواندن کتاب‌ها و مجلات به زبان آلمانی تقویت شود. این روش‌ها نه تنها به بهبود مهارت‌های زبانی کمک می‌کنند بلکه فرصتی برای آشنایی با فرهنگ آلمانی‌زبان نیز فراهم می‌آورند.

پایانی برای آموزش زبان آلمانی نیست، بلکه این فرآیند یک سفر مستمر است که با گذراندن هر مرحله، دانش و مهارت‌های جدیدی به دست می‌آید. با تعهد، انگیزه و استفاده از منابع آموزشی مناسب، هر کسی می‌تواند در یادگیری زبان آلمانی پیشرفت قابل توجهی داشته باشد. امروزه، فرصت‌های بی‌شماری برای آموزش این زبان ارزشمند وجود دارد که دروازه‌هایی به سوی فرصت‌های جدید در زندگی فردی و حرفه‌ای باز می‌کند.

تعیین سطح رایگان داریم!

تعیین سطح به شروع روند یادگیری بهتر شما کمک می‌کند و به همین علت انجام آن به هر زبان‌آموزی توصیه می‌شود. در همیارزبان تعیین سطح رایگان است و این دید را به شما می‌دهد که بهتر است زبان را از چه سطحی آغاز کنید.

تعیین سطح