hamyarzaban

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران (10 آموزشگاه برتر 1402)

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران (10 آموزشگاه برتر 1402)

بلیط خروج، یا راهی برای ماندن؟


این روزها برای هر کاری اقدام کنید، سطح زبان شما را می‌پرسند. یک دانشجو برای نگارش مقاله‌ها و پایان‌نامه به منابع معتبر جهانی نیاز دارد؛ و تمام آن‌ها به زبان انگلیسی منتشر شده‌اند. یک پزشک نام انگلیسی داروها را می‌داند و در نسخه می‌نویسد. مسئول پذیرش هتل باید با مسافرهای بین‌المللی صحبت کند. کسی که برای مهاجرت اقدام می‌کند، باید مدرک زبان داشته باشد. در واقع چه بخواهید بمانید و چه قصد مهاجرت داشته باشید، تسلط به زبان انگلیسی کمک زیادی به شما می‌کند. اما هر آموزشگاه زبان انگلیسی نمی‌تواند راهنمای شما در این مسیر باشد.

هرکسی که مدرک زبان معتبر داشته باشد، می‌تواند دوره بگذراند و استاد شود؛ حتی اگر استعداد تدریس نداشته باشد. همین جمله کافی است تا بفهمیم انتخاب یک استاد خوب از پیدا کردن سوزن در انبار کاه هم سخت‌تر است؛ آن‌هم در این اوضاع آشفته که هرکسی خودش را «بهترین» معرفی می‌کند. همیار‌‌‌زبان این‌جاست تا شما را در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی یاری کند. هدف این است که هزینه و زمان شما به‌جای بازی با کلمات، برای «یادگیری اصولی» صرف شود.

جدول محتوایی

 

کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

 

 

 قبل از معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی، دلیل انتخاب را بررسی می‌کنیم. سه نکته را برای تشخیص اموزشگاه برتر زبان انگلیسی در نظر بگیرید:

 

اعتبار و افتخارات آموزشگاه

 

اولین چیزی که بهترین آموزشگاه‌های زبان را از رقبا متمایز می‌کند، افتخارات است. هر چیزی که ثبت شده باشد (مثل تندیس‌ها و جوایز) نشان می‌دهد که کیفیت آموزش بالاست.

 

شرایط جذب مدرس

 

بعضی از آموزشگاه‌ها یک صفحه از سایت را به «جذب مدرس» و شرایط استخدام اختصاص می‌دهند. اطلاعات این بخش کمک زیادی به زبان‌جو می‌کند. آموزشگاه‌هایی که مدرس را به شرط داشتن سابقه تدریس و مدرک دانشگاهی استخدام می‌کنند، بیشتر از بقیه قابل‌اعتماد هستند.

 

نظر زبان‌آموزها

 

رضایت زبان‌آموزها بخش مهمی از رزومه‌ی آموزشگاه است. مدرک و نمره‌ای که بقیه به‌دست آورده‌اند به‌جای کادر آموزشگاه صحبت می‌کند و اعتبار آن‌ها را بالا می‌برد. درواقع این نظرها یک‌جور نمونه‌کار محسوب می‌شود.

 

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران

 

در ادامه لیست ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه‌های زبان در تهران را می‌بینید. نام‌هایی که در این لیست آورده‌ایم اعتبار بالا و رزومه پروپیمانی دارند. به‌قول معروف برای زمان و هزینه شما ارزش قائل هستند.

 

 

1_ موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا

اولین گزینه از بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی تهران، موسسه زبان ایران اروپا است که در تمامی سایت‌ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین مؤسسات زبان در کشور قرار دارد، موسسه ایران اروپا بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است. این‌جا از معدود موسسه‌هایی است که افتخارها و جوایزش به جای کادر آموزشگاه سخن می‌گویند. در ادامه لیست افتخارات موسسه زبان ایران اروپا را می‌بینید.

 

 

تندیس‌ها

     تندیس رضایت‌مندی مشتری (چهار سال پیاپی)

    تندیس برند ملی موسسات آموزشی

    تندیس تقدیر از چهره‌های نامی

     تندیس مدیر سال صنف آموزشی (دو سال پیاپی)

     تندیس برند برتر موسسات آموزشی

      تندیس نشان کیفیت

     تندیس سه ستاره رضایت‌مندی مشتری

 

تقدیرنامه‌ها

       جایزه و تقدیرنامه مدیریت مدرن

     تقدیرنامه واحد نمونه آموزشی

گواهینامه‌ها

     گواهینامه iso 9001

     گواهینامه iso 10004

 

 

این موسسه فقط در غرب تهران شعبه دارد. اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید به یکی از دو شعبه موسسه مراجعه کنید و برای دوره‌های حضوری ثبت‌نام کنید. علاوه بر دوره‌های حضوری، دوره‌های آنلاین برای آموزش از راه دور از سایت موسسه ایران اروپا قابل تهیه هستند. بنابراین اگر آن‌سر دنیا هم باشید، می‌توانید در دوره‌های مختلف آموزشگاه شرکت کنید. دوره‌های ترمیک، خصوصی و کلاس‌های جانبی برای سه گروه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگذار می‌شوند.

 

اگر قصد دارید برای آزمون‌های بین‌المللی زبان مثل آیلتس، تافل و غیره آماده شوید، گزینه‌های جالبی پیش‌روی شماست که دوره‌های آموزشی فقط بخشی از آن هستند. موسسه زبان ایران اروپا ورکشاپ‌های یک‌روزه، آزمون‌های آزمایشی، مشاوره خصوصی و کلاس‌های بحث آزاد را برای درک بهتر زبان و کسب نمره بالاتر، برگذار می‌کند.

 

این آموزشگاه‌ پشتیبانی از زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره‌های پیشرفته به روش‌های مختلفی انجام می‌دهند. این روش‌ها شامل پیگیری‌های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت‌های زبان آموز در این زمینه است.

 

آدرس دفتر مرکزی موسسه ایران اروپا:

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک ۵۴۴

 

شماره های تماس‌ موسسه زبان ایران اروپا

شماره تماسبخش
۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰ 
داخلی ۱۳۰ و ۱۴۰دپارتمان بزرگسال
داخلی ۱۲۰ و ۲۱۰دپارتمان نوجوان
داخلی ۱۹۰ و ۲۰۰دپارتمان کودکان
داخلی ۱۸۰ و ۲۲۰ و ۱۳۰مشاوره عمومی

 

اگر درباره با آموزشگاه زبان ایران اروپا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؛ ما در همیار‌زبان برای آموزشگاه ایران اروپا یک صفحه برای معرفی تخصصی، کامل و جامع در نظر گرفتیم که با مراجعه به آن می‌توانید از تمام امکانات، دوره‌ها و اطلاعات تکمیلی باخبر شوید.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

 

2_ آموزشگاه زبان گاما

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گاما به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان ایران می‌تواند در ظرف مدت زمان بسیار کم در حدود ۶ تا ۹ ماه شرایط قبولی و اخذ نمره آزمون آیلتس را برای شما ایجاد کند. موسسه گاما به‌عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از نگاه زبان‌آموزها انتخاب شده. بیشتر دوره‌های گاما مربوط به آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی (به‌خصوص آیلتس) هستند؛ اما چندین دوره دیگر هم برگذار می‌شود. زبان‌های آلمانی، چینی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، روسی، چک، گرجی، فرانسوی و دوره کنکور یوس (آزمون ورودی دانشگاه‌های ترکیه) در لیست آموزش‌های این موسسه وجود دارند.

 

موسسه گاما

در شهر‌های تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، یزد و بوشهر شعبه دارد. بیشتر کلاس‌ها حضوری هستند؛ اما چند دوره آنلاین هم برگذار می‌شود. دپارتمان زبان انگليسي و آزمون هاي بين المللي گاما  شناخته شده ترین مرکز آمادگی آزمون آیلتس هستند. کلاس های آیلتس گاما بصورت پکیج های ساندویچی ارائه می‌شود. مختصر و مفید این دپارتمان در طی زمان ۶ ماه شما را برای این ازمون سخت آماده می‌کند.

 

دوره های مکالمه انگلیسی نیز در تلاش است تا زبان آموز را درگیر مطالب اضافه و قواعد منسوخ نکند. دوره آمادگی برای آیلتس گاما حدود ۶ ماه زمان می‌برد. اگر دوره تمام شود اما به هردلیلی زبان‌آموز مهارت کافی کسب نکرده باشد، مدرس‌های گاما آن بخش از آموزش را تکرار می‌کنند. آمادگی برای آیلتس جزو دوره‌های آنلاین و حضوری گاماست.

 

عنوان دوره آنلاین

زمان

آمادگی برای آیلتس ۶

۶ ماه

زبان آلمانی

۳ ماه (A1)

زبان ترکی اسنانبولی

3 ماه

 

این موسسه در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و یزد و... شعبه دارد. موسسه گاما در خصوص برگزاری کلاس‌های کنکور و پذیرش دانشجویان در خارج از کشور نیز می‌کند. آموزشگاه گاما حدود ده سال است که در این زمینه فعالیت دارد.

 

راه های ارتباطی:

 

شماره تماس

آدرس

شعبه

شهر

تلفن : 07136475292 
آیلتس : 09190192546 
آیلتس : 09172489025 
آلمانی : 09190192517 
آلمانی : 09190192534 
ترکی : 09190192438 
یوس : 09120637597

آدرس : خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸

موسسه گاما شعبه خلدبرین شیراز (دفتر مرکزی)​

شیراز

تلفن : ۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۸
آیلتس : 09120058646
آیلتس : 09179002309 
آلمانی : 09190192543

آدرس : معالی اباد – انتهای بهاران (سجادیه دوم) – روبروی کوچه ۵ شهیدان گرامی

موسسه گاما شعبه معالی آباد شیراز

شیراز

تلفن : 02191002349 
آیلتس : 09190192513 
آلمانی : 09190114515 
سایر زبانها : 09190192235

آدرس : میرداماد، جنب پمپ بنرین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک177

شعبه میرداماد موسسه گاما

تهران

تلفن : 02191002542 
آیلتس : 09190192294 
آلمانی : 09190757101 
سایر زبانها : 09190196747

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان گلستان یکم، پلاک ۲۷

شعبه صادقیه موسسه گاما

تهران

تلفن : ۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵ 
تلفن : 09190196695 
تلفن : 09190294805

آدرس : مشهد مشهد فلسطین ۸

شعبه گاما در مشهد

مشهد

تلفن : ۰۳۱۹۱۰۰۲۳۴۹
تلفن : ۰۳۱۳۶۶۹۱۳۶۷
آیلتس : 09190192562
آلمانی : 09190192576
فرانسه و سایر زبان ها : 09190192566

اصفهان مرداویج (میدان برج) شیخ صدوق جنوبی ابتدای کوچه ۳

شعبه گاما در اصفهان

اصفهان

تلفن : ۰۹۱۹۰۱۹۲۲۷۱ 
تلفن : 09190192271 
تلفن : 09190196835

یزد بلوار مطهری - نبش کوچه ۶۱

شعبه گاما در یزد

یزد

تلفن : ۰۹۱۹۰۱۹۲۰۶۱ 
تلفن : 09190192568

بوشهر،خیابان باهنر،جنب کلینیک گلبرگ،پلاک ۷۵

شعبه گاما در بوشهر

بوشهر

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

3_ آکادمی زبان اکسیر 

آکادمی زبان اکسیر


آکادمی اکسیر ارائه کننده­‌ی یک برنامه جامع موفقیت در زبان و آمادگی آزمون آیلتس است. موسسین اکسیر معتقد هستند برای موفقیت در زبان، علاوه بر اجرای درست و سیستماتیک یادگیری زبان انگلیسی، باید بدانید که مسیر موفقیت از کجا می‌گذرد.

 

نگاه اشتباه به آموزش زبان انگلیسی نه تنها شخص را از مقصد دور می‌کند، بلکه هر قدم برایش سخت و طاقت‌فرسا می‌شود. انگار تمام مدت خودش را تحت فشار گذاشته تا چیزی را که برای ذهن او قابل‌درک نیست، فقط به‌خاطر بسپارد. رک بگوییم، این راه به مقصد نمی‌رسد. مسیر درست یادگیری زبان انگلیسی نه تنها سخت نیست بلکه لذت‌بخش هم هست. موسسه اکسیر به عنوان یک راهنما این مسیر را به زبان‌آموز نشان می‌دهد و تا قدم‌های آخر در کنارش است.

 

خدمات آموزشی آکادمی زبان اکسیر

آموزشگاه اکسیر شروع فعالیت را با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره آیلتس شروع کرد و با برند (اکسیر آیلتس) شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Exir، چکیده‌ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی بود تا به سادگی آموزش زبان انگلیسی برای متقاضیان آزمون آیلتس راحت شود.

 

از جایی که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا فعالیت گسترده شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، و دوره گرامر انگلیسی (iGram) به برنامه دوره های آموزش زبان انگلیسی اضافه شود.

موسسه اکسیر دوره‌های آمادگی برای آیلتس و دوره مفهومی گرامر را برگذار می‌کند. پکیج‌های خودآموز هم یک فرصت خوب برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه هستند. علاوه بر این دو مورد، آزمون‌های آزمایشی و چند دوره رایگان هم برگذار می‌شوند. آموزشگاه اکسیر فقط یک شعبه در تهران دارد.

دوره‌ها

·       دوره های آمادگی آیلتس

·       دوره گرامر مفهومی انگلیسی

·       دوره های زبان عمومی

پکیج‌ها

·       پکیج های آموزشی آیلتس

·       پکیج آموزشی زبان

آموزش خصوصی

·       کلاس خصوصی آیلتس

·       کلاس خصوصی زبان عمومی

آزمون‌ها

·       نکات ماک آیلتس

·       تعیین سطح آنلاین زبان

·       آزمون آزمایشی آیلتس

 

دعوت به اکسیر پارتی

 

·       دانلود رایگان کتاب آموزش انگلیسی ۸۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·       دانلود رایگان کتاب آموزش آیلتس ۴۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·       راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی زبان

·       تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان انگلیسی

·       جزوه‌ی ایده‌های آیلتس مناسب برای رایتینگ و اسپیکینگ

·       دانلود سه هزار کلمه متداول لانگمن

·       راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی آیلتس

·       صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام اکسیر و اساتید مجموعه

·       صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در آپارات و یوتوب اکسیر

·       دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

·       دوره رایگان اسرار موفقیت اکسیر آیلتس

·       دوره رایگان معجزه‌ی مرور

·       دوره رایگان ماشین چهارچرخه‌ی یادگیری زبان

·       دوره رایگان دیکشنری خواری

 

 راه های ارتباطی:

 

سایت

 

اینستاگرام

 

اینستاگرام اساتید

 

اینستاگرام آکادمی

 

شماره تلفن‌های آکادمی اکسیر

۰۲۱-۲۲۲۵۴۲۱۴ 
۰۲۱-۲۶۷۰۹۹۱۷

پاسخگوهای واتساپ آکادمی اکسیر:

خانم رهنما: ۰۹۰۳۳۴۵۵۸۹۲
خانم نصرالهی: ۰۹۹۲۴۱۸۲۹۴۴

آدرس آکادمی اکسیر:

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، نرسیده به نفت، پلاک ۱۶۸، طبقه ۲ واحد ۴
(.آکادمی اکسیر هیچ شعبه­‌ی دیگری ندارد)

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

4_ آموزشگاه زبان اسپیکان

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

نام آکادمی زبان اسپیکان برای تهرانی‌ها آشناست. این‌جا به عنوان یک آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در تهران شناخته می‌شود. این موسسه بیش‌از ۱٠ سال سابقه آموزش دارد و از سیستم آموزش بین‌المللی ESA استفاده می‌کند. یعنی قبل از هرکاری، توجه زبان‌آموز را جلب می‌کند (مرحله Engage)، بعد مبحث را آموزش می‌دهد (مرحله Study) و در آخر او را وادار به استفاده از آموخته‌های جدید می‌کند (مرحله Activate).

 

چند دوره آیلتس، زبان‌های خارجی (ترکی استانبولی، اسپانیایی، فرانسه و غیره)، دوره‌های تربیت معلم و کلاس‌های خصوصی در آموزشگاه اسپیکان برگذار می‌شود. خدمات آموزشی در سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان (بالای ۱۶ سال) ارائه می‌شود و تنوع خوبی دارد. اسپیکان فقط سه شعبه دارد و هر سه در تهران (یوسف‌آباد، تهرانپارس و تجریش) هستند. اگر ساکن شهرهای دیگر هستید، باید دوره‌های آنلاین را تهیه کنید.

این‌جا جدول دوره‌های آنلاین آموزشگاه اسپیکان را مشاهده می‌کنید.

زبان انگلیسی

·       کلاس آنلاین انگلیسی بزرگسالان

·       کلاس آنلاین انگلیسی کودکان

·       کلاس آنلاین آیلتس IELTS

سایر زبان‌ها

·       کلاس آنلاین ترکی استانبولی

·       کلاس آنلاین فرانسه

·       کلاس آنلاین آلمانی

  

سایر ویژگی‌های برتر آموزشگاه زبان اسپیکان

 

·       کلاس‌های فشرده مکالمه در ۴ تا ۶ ماه به‌صورت حضوری و آنلاین.

·       برگزاری دوره‌های گروهی و خصوصی در ایام هفته و آخر هفته (پنجشنبه و جمعه).

·       برگزاری کلاس‌ها به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.

·       تنوع در ارائه دوره‌ها و زمان‌بندی کلاس‌ها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما.

·       برگزاری کلاس‌های تربیت مدرس (TTC) و استخدام نفرات برتر در پایان دوره.

·       کلاس‌های مجهز به جدیدترین امکانات آموزشی جهت بهره‌وری و بازدهی بیشتر.

·       امکان ثبت‌نام و پرداخت اینترنتی از طریق سایت موسسه.

·       اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش.

·       عقد قرارداد با شرکت‌ها، سازمان‌ها، مهدکودک‌ها و مدارس.

·       خدمات مشاوره و اعزام دانشجو به کشور آلمان.

 

آدرس شعب آموزشگاه اسپیکان :

 

شماره تماس

آدرس

شعبه

شهر

تلفن تماس: ۸۸۰۱۷۰۳۹-۰۲۱

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک100

شعبه یوسف آباد

تهران

تلفن تماس: ۷۷۷۴۲۰۰۴-۰۲۱

تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک56

شعبه تهرانپارس

تهران

تلفن تماس: 28111165-۰۲۱

تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه، پلاک2005

شعبه تجریش

تهران

 

راه های ارتباطی:

 

وبسایت موسسه اسپیکان

 

صفحه اینستاگرام اسپیکان

 

کانال تلگرام اسپیکان

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

5_ آموزشگاه Izaban

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه izaban یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در تهران است. آکادمی iZaban از سال 1395 با حمایت و همراهی زبان آموزان در جهت یادگیری زبان انگلیسی با توجه به نیازها، شرایط آموزش زبان انگلیسی در محیطی خاص و بصورت  vip مبتنی بر تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری یادگیری زبان را مهیا کرده است. هرکدام از دوره‌های آموزشی آی‌زبان شرایط خاص خود را دارد. اگر قصد شما از یادگیری زبان انگلیسی، نمره بالا در آزمون آیلتس است، دو گزینه برای شما وجود دارد:

 

1.    دوره آنلاین VIP (هدف نمره ۶ و ۶.۵)

2.    دوره حضوری VIP (هدف نمره +۷)

 

اگر نمی‌دانید زبان انگلیسی شما در چه سطحی است، در آزمون تعیین سطح موسسه آی‌زبان شرکت کنید. آزمون تعیین‌سطح به صورت آنلاین و حضوری انجان می‌شود.

موسسه آی‌زبان چند دوره دیگر هم برگذار می‌کند که در جدول نوشته‌ایم.

زبان انگلیسی

·       زبان انگلیسی کودکان

·       زبان انگلیسی نوجوانان

·       زبان انگلیسی بزرگسالان

·       دوره تربیت مدرس TTC

سایر آموزش‌ها

·       آموزش زبان کره ای

·       آموزش زبان روسی

·       دوره آمادگی آزمون تومر

·       آموزش زبان فرانسه

·       آموزش زبان آلمانی

 

برخی امکانات ویژه دوره یادگیری زبان

 

·       برگزاری آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی بصورت حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی

·       بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه زبان

·       تنوع دوره های آموزش آنلاین از نونهالان تا بزرگسالان

·       بهره گیری از اپلیکیشن اختصاصی در دوره های حضوری و آنلاین

·       ارتباط موثر از طریق پیام رسان اپلیکیشن با استاد، سوپروایزر و مدیریت موسسه

·       پشتیبانی همزمان از جلسات آموزشی و بررسی و رفع مشکلات احتمالی در طول هر جلسه

·       امکان ارسال تکالیف و بازبینی موارد اصلاحی تکالیف ) ارسالی توسط استاد ( بصورت متنی، صوتی و تصویری

·       ضط خودکار و همزمان جلسات و امکان بازبینی هر جلسه تا ۱۴ روز

·       امکان شرکت در آزمونهای چهار مهارت پایان ترم  بر بستر آزمون های بین المللی

·       امکان نمایش برنامه های هفتکی و ترمیک

·       امکان استفاده از آموزشهای آفلاین خارج از دوره ای آموزشی

·       امکان واریز و دریافت رسید شهریه

·       امکان شرکت در جلسات پشتیبانی ترم

 

 

مهم ترین ویژگی های موسسه

·       تکیه بر اساتید برتر آموزش زبان

·       برگزاری دوره های کیفی و مکالمه محور

·       نظارت بر کیفیت آموزش و پشتیبانی از دوره های آموزش زبان آموزان

·       دارای مشاورین برتر و متخصص جهت راهنمایی زبان آموزان در اتخاذ بهترین تصمیمات

·       تجهیزات و امکانات صوتی و تصویری پیشرفته، فضای آموزشی مناسب، و محیط آرام

·       برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آیلتس با امکان کسب بالاترین نمره های قبولی

·       IZABAN برگزاری دوره های آنلاین اپلیکیشن

·       برگزاری دوره های زبان در فضای سرگرم کننده و انگیزه دهنده

·       برگزاری دوره های خوب با اتکا بر فعالیت زبان آموزان

·       اجرای دوره های آموزشی با ارتباط گیری شفاف بین درس ها و زندگی روزمره

·       تاکید بر یکپارچگی دانش فرهنگی و مهارت ها و بستر سازی بهتر رشد همه مهارت های زبان

·       بهرگیری از اساتید الهام بخش در دوره ها و ارزیابی مداوم اساتید در طول ترم و برگزاری آزمون های رنکینگ برای تست سطح علمی اساتید

·       استفاده از ابزارهای مدرن و کاربردی و تکنولوژی های روز

·       انسجام دوره های آموزشی و شفاف بودن دوره ها از نظر سطح شروع و سطح پایان

·       ارائه تقویم آموزش سالیانه و شفافیت در زمان شروع و پایان دوره ها

 

راه های ارتباطی:

 

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دو

آدرس آموزشگاه izaban

 

اینستاگرام

 

 

واتساپ

9100022496

تلفن

02122511456-22332802

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

6_ آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر

موسسه زبان نصیر با ۲۵ سال تجربه ارزش‌آفرینی و فعالیت در حوزه آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی، بزرگ‌ترین موسسه آموزشی در سراسر استان البرز است. فعالیت‌های مؤسسات زبان نصیر منحصر به استان البرز نبوده و تهرانی‌های عزیز نیز از امکانات باکیفیت نصیر در پایتخت نیز بهره‌مند هستند. این آموزشگاه ۷ شعبه فعال دارد. هرکدام از شعبه‌ها یک ساختمان کامل هستند و از چندین کلاس مجهز تشکیل شده‌اند. آموزشگاه نصیرسالن کنفرانس و سمینار دارد و از اینترنت پرسرعت بهره می‌برد.

 

آموزشگاه نصیر با سابقه ای درخشان در زمینه آموزش زبان فعالیت دارد و در این مدت مکان آموزشگاه عوض نشده؛ چون زمین‌ها توسط آموزشگاه خریداری شده‌اند. بنابراین نیازی نیست درمورد جابه‌جایی آموزشگاه و مسیر نگران باشید.

 

آموزشگاه نصیر در تمام مسیر یادگیری همراه شماست؛ از روز اول که برای تعیین سطح اقدام کنید، تا زمانی که نمره خوب در آزمون‌های آزمایشی کسی کنید و سراغ غول مرحله آخر، یعنی آزمون آیلتس بروید. این آموزشگاه یک مرکز IELTS CENTER اختصاصی دارد و به‌طور منظم آزمون‌های آزمایشی برگذار می‌کند.

 

افتخارات و امتیازات آموزشگاه نصیر:

 

·       یکی از مراکز برتر تربیت مدرس است.

·       گواهی کیفیت آموزشی ISO دارد.

·       برای اولین بار در ایران تکنیک «آموزش حین فعالیت» را اجرا کرد و در زمینه آموزش به کودکان بسیار فعال است.

·       در زمینه آموزش زبان‌های غیر انگلیسی (روسی، آلمانی، فرانسه، عربی، ایتالیایی، کره‌ای، چینی، ژاپنی، ترکی، هلندی) فعالیت دارد.

·       ساختمان‌های آموزشگاه مجهز هستند و از اینترنت پرسرعت بهره می‌برند.

 

 

تعدادی از دوره های که توسط موسسه نصیر برگذار می‌شود:

کد کلاس

ترم

استاد

نحوه برگزاری

کلاس

جنسیت

شهریه(ریال)

تخفیف

قابل پرداخت

شعبه

تاریخ شروع

زمان تشکیل

A2.B

1402/4

یاسر کمالی نژاد(پیش فرض)

فشرده 1

A2

پسرانه

8,500,000

518,500 (6.1%)

7,981,500

عظیمیه

1402/10/05

فرد 18:30 تا 20:15،

FA2.A2

1402/3

سروش زنجانی

فشرده 2

A2

دخترانه

8,500,000

518,500 (6.1%)

7,981,500

درختی

1402/08/20

زوج 20:30 تا 22:15،

FA2.A2

1402/3

سروش زنجانی

فشرده 2

A2

پسرانه

8,500,000

518,500 (6.1%)

7,981,500

درختی

1402/08/20

زوج 20:30 تا 22:15،

A2.FR

1402/3

برنا قاسمی بلیغی

فشرده 2

A2

پسرانه

8,500,000

520,000 (6.12%)

7,980,000

مهرشهر

1402/08/26

جمعه 08:30 تا 14:15،

A2.FR

1402/3

برنا قاسمی بلیغی

فشرده 2

A2

دخترانه

8,500,000

520,000 (6.12%)

7,980,000

مهرشهر

1402/08/26

جمعه 08:30 تا 14:15،

A2A2-2

1402/3

دکتر علی اشجعی

فشرده 2

A2

پسرانه

8,500,000

518,500 (6.1%)

7,981,500

مرکزی(گوهردشت)

1402/08/20

زوج 14:45 تا 16:30،

A2A2-2

1402/3

دکتر علی اشجعی

فشرده 2

A2

دخترانه

8,500,000

518,500 (6.1%)

7,981,500

مرکزی(گوهردشت)

1402/08/20

زوج 14:45 تا 16:30،

 

کد کلاس

ترم

استاد

نحوه برگزاری

کلاس

جنسیت

شهریه(ریال)

تخفیف

قابل پرداخت

شعبه

تاریخ شروع

زمان تشکیل

FALL-B3-G

1401/3

محمدرضا جواهری(پیش فرض)

عادی

B3

دخترانه

3,870,000

0 (0%)

3,870,000

درختی

1402/08/28

زوج 16:30 تا 18:15،

B3.B

1402/3

نگین محمدی مفرد

فشرده 2

B3

پسرانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

عظیمیه

1402/08/21

فرد 14:45 تا 16:30،

B3.G

1402/3

عذرا شریف کاظمی

فشرده 2

B3

دخترانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

عظیمیه

1402/08/20

زوج 14:45 تا 16:30،

B3.CO

1402/3

ساناز اسدی

فشرده 2

B3

پسرانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

مهرشهر

1402/08/20

زوج 09:00 تا 10:45، زوج 16:30 تا 18:15،

B3.CO

1402/3

ساناز اسدی

فشرده 2

B3

دخترانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

مهرشهر

1402/08/20

زوج 09:00 تا 10:45، زوج 16:30 تا 18:15،

B3-01

1402/3

مهسا حاتمی

فشرده 2

B3

دخترانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

فردیس

1402/08/20

زوج 18:30 تا 20:15،

B3.BOY.1

1402/3

پریناز بختیاری

فشرده 2

B3

پسرانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

مهرشهر

1402/08/21

فرد 16:30 تا 18:15،

B3.GIRL

1402/3

مهتا منصوری

فشرده 2

B3

دخترانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

مهرشهر

1402/08/21

فرد 18:30 تا 20:15،

B3.BOY.2

1402/3

آیدا ترابی

فشرده 2

B3

پسرانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

مهرشهر

1402/08/21

فرد 18:30 تا 20:15،

B3-02

1402/3

مهسا باقری

فشرده 2

B3

پسرانه

5,800,000

0 (0%)

5,800,000

فردیس

1402/08/21

فرد 20:15 تا 22:00،

 

 

 

 

جمله امتیازات مؤسسات زبان نصیر می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

·       مدیریت علمی و دانشگاهی

·       تحت لیسانس و پشتیبانی واحد خارج از کشور (کانادا) فعالیت دارد.

·       تمامی ساختمان‌های نصیر به‌صورت مجتمع آموزشی بوده و تاییدیه و استانداردهای ویژه ساختمان آموزشی را کسب کرده است.

·       نصیر از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز تربیت استاد و مدرس زبان است. ۵) دارای گواهی کیفیت آموزشی ISO است.

·       مجهز به IELTS CENTER بوده و آزمونه‌ای منظم و استاندارد آیلتس را برگزار می‌کند.

·       نصیر در حوزه آموزش آنلاین بسیار فعال بوده و با امکاناتی کم‌نظیر و بستر و زیرساخت‌های قدرتمند، از سراسر ایران و جهان، دانشجو دارد.

·       در حوزه آموزش کودکان بسیار فعال بوده و مبدع و خالق تکنیک «آموزش حین فعالیت» برای اولین بار در ایران بود.

·       فعال و پیشرو در حوزه آموزش زبان‌های غیر انگلیسی (روسی، آلمانی، فرانسه، عربی، ایتالیایی، کره‌ای، چینی، ژاپنی، ترکی، هلندی)

·       متخصص در آزمونه‌ای دولینگو، PTE و آزمونه‌ای آمادگی دکتری، آمادگی آزمون گوته و…

 

شماره تلفن موسسه زبان نصیر:

۰۲۶۳۴۴۱۳۷۲۳

 

آدرس شعبه‌ها:

نام

آدرس

شعبه مرکزی (گوهردشت)

البرز، کرج ، رجایی شهر(داریوش)،خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)،پلاک44 ، طبقه 2

شعبه درختی

۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

شعبه انوشیروان

۴۵ متری گلشهر، خیابان انوشیروان، پلاک 51

شعبه بزرگ عظیمیه

عظیمیه، میدان بعثت، ساختمان نصیر

شعبه مهرشهر (VIP)

بلور ارم، نبش خیابان 222

شعبه بزرگ فردیس

فردیس بین فلکه دوم و سوم،کوچه توحید

شعبه تهران شارک گلستان(شهرک راه‌آهن)

تهران ،اتوبان همت ،شهرک گلستان (راه آهن) ، خیابان سروستان 9 پلاک 93

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

7_ مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

 مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر با خلاقيتي كه داره و به كمك هيات علمي‌ش كه داراي مدرك دكترا هستند و يا فارغ‌التحصيل كانادا هستند دوره‌اي رو طراحي كردند كه فقط در ۱۰ ماه مي‌توانيد به زبان انگليسي حرف بزنيد، مكاتبه كنيد و ارتباط برقرار كنيد. اين دوره ده ماهه یادگیری زبان انگلیسی كه براساس استاندارد CEFR‌ اروپاست، اسمش WiKi هست كه بخاطر سبك آموزشي‌ توانست از سازمان GFEL  امريكا در سال‌هاي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به ترتيب در شهرهاي دبي و لاس‌وگاس، جايزه ۵۰ سازمان پيشرو در زبان انگليسي رو دريافت كند.

 

آموزشگاه بيان برتر توانست با ثبت “ابتكار” آموزش از طريق مايكرولرنينگ، دانشجوهاي زبان رو شیفته خود كند. مايكرولرنينگ يعني آموزش خرد خرد، كوتاه و جذاب كه دانشجوها بتونند از طريق سرگرمي و ارتباط با هم، بتونند در مدت ۱۰ ماه زبان انگليسي رو با لذت ياد بگيرند و حرف بزنند.

 

موسسه عالي زبان بيان برتر توانست در مدت كوتاهي كلي طرفدار پيدا كند، صفحه اينستاگرام كه دوره‌هاي كوتاه آموزشي‌ را گذاشته است بيش از ۶۰۰٫۰۰۰ نفر فالوئر دارد كه هر روز با آموزش‌هاي سرگرم‌كننده‌ش آشنا مي‌شوید.

 

 

برخی از کلاس های آموزشگاه بيان برتر:

استاد سپیده میرزایی

1402/08/20

کد دوره : OFL-C0A-5400

هر روز

Intro A آفلاین

اساتید منتخب

1402/09/18

کد دوره : OFL-C0A-5500

هر روز

Intro A آفلاین

استاد علیرضا صدوق

1402/08/20

کد دوره : OFL-C0B-5400

هر روز

Intro B آفلاین

اساتید منتخب

1402/09/18

کد دوره : OFL-C0B-5500

هر روز

Intro B آفلاین

استاد نسترن رسولی

1402/08/20

کد دوره : OFL-C1A-5400

هر روز

C1A آفلاین

اساتید منتخب

1402/09/18

کد دوره : OFL-C1A-5500

هر روز

C1A آفلاین

استاد علیرضا صدوق

1402/08/20

کد دوره : OFL-C1B-5400

هر روز

C1B آفلاین

اساتید منتخب

1402/09/18

کد دوره : OFL-C1B-5500

هر روز

C1B آفلاین

استاد نسترن رسولی

1402/08/20

کد دوره : OFL-C2A-5400

هر روز

C2A آفلاین

اساتید منتخب

1402/09/18

کد دوره : OFL-C2A-5500

هر روز

C2A آفلاین

استاد یگانه قاسمی

1402/09/19

کد دوره : CEN-RAY1-1190

یکشنبه سه شنبه 15:00 - 17:00

پکیج جنرال سطح 1

استاد علی اسفندیاری

1402/09/19

کد دوره : CEN-RAY1-1191

یکشنبه سه شنبه 15:00 - 17:00

پکیج جنرال سطح 1

استاد علی اسفندیاری

1402/09/20

کد دوره : CEN-RAY1-1192

دوشنبه 10:00 - 14:00

پکیج جنرال سطح 1

شنبه چهارشنبه 14:00 - 16:00

استاد صبا سادات حسینی

1402/08/17

کد دوره : CEN-RAY2-1256

پکیج جنرال سطح 2

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

 راه های ارتباطی:

 

 

Website

 

Instagram

 

Telegram

2124576

Telephone

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

8_ آموزشگاه زبان GMT

آموزشگاه زبان GMT

موسسه "GMT Language Academy" موسسه ای خوشنام و بیش از 20سال تجربه در حوزه آموزش زبان انگلیسی می‌باشد که از اساتید و مدرسین بین المللی که اکثراً Native بومی و ساکن کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان بوده اند، بهره می‌برد. بیشتر زبان‌آموزها در مکالمه مشکل دارند. خیلی‌ها چندصد لغت یاد گرفته‌اند و به گرامر مسلط هستند؛ اما نمی‌توانند صحبت کنند. به این وضعیت، «قفل زبان» می‌گوییم. آموزشگاه زبان GMT در کنار دوره‌های آموزشی، کلاس‌های مکالمه و بحث آزاد برگذار می‌کند تا قفل زبان بشکند. این کلاس‌ها رایگان هستند و هزینه جداگانه ندارند.

 

دوره‌های تربیت مدرس، اموزش زبان انگلیسی، فرانسه، ترکی‌ استانبولی، آلمانی و آیلتس در آموزشگاه زبان GMT برگذار می‌شوند. دوره‌های آمادگی برای آیلتس آموزشگاه GMT ۴۶ جلسه هستند و نمره شما را ۱ تا ۲ نمره بالا می‌برند. منابع آموزشی این دوره جزوه‌هایی هستند که دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی آموزشگاه آماده می‌کند. این جزوه‌ها مجموعه‌ای از چند کتاب آیلتس هستند.

 

نوع

دوره‌ها

دوره زبان

·       کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کودکان

·       کلاس آنلاین زبان فرانسوی

·       کلاس آنلاین آموزش زبان ترکی استانبولی

·       کلاس آنلاین زبان آلمانی

آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی

·       دوره های تخصصی IELTS

·       دوره های تخصصی TOFEL

·       دوره های آزمون GOETHE

·       دوره های آزمون TÖMER

 

 

ویژگی های کلاس های زبان آموزشگاه GMT 

با برگزاری کلاس های زبان انگلیسی GENERAL ENGLISH که از سطوح مبتدی تا پیشرفته را شامل می شوند، سطح دانش زبانی شما را برای کسب نمره ی قبولی بالاتر از ۷ آماده می کند. این آموزشگاه دوره های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل را نیز به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کند که به شکلی منحصر بفرد و با به روزترین متدهای آموزشی، تکنیک های لازم را برای بالا بردن هر چهار مهارت اصلی آزمون به زبان آموزان می آموزد. 


کلاس های ویژه و جانبی رایگان برای مهاجرت، تحصیل و مسافرت

کلاس های زبان انگلیسی GMT برای همه افرادی که می خواهند آموزش زبان انگلیسی را به دلیل مهاجرت، تحصیل یا برای سفر به کشورهای انگلیسی زبان مورد استفاده قرار دهند، مناسب هستند و برای هرکدام از این موارد بصورت تخصصی و ویژه برنامه ها و کلاس های جانبی برگزار می‌شود. 

 

راه های ارتباطی:

 

تهران، پایین تر از میدان ولیعصر، بن بست صدف، آموزشگاه زبان GMT، پلاک ۱۲

آدرس آموزشگاه زبان GMT

 

 

آدرس وب سایت موسسه زبان

02188913000 – 02188905800

شماره تماس های آموزشگاه زبان

 

صفحه اینستاگرام

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

 

9_ آموزشگاه زبان سیتاک

آموزشگاه زبان سیتاک

سیتاک یکی از بهترین آموزشگاهای زبان انگلیسی در غرب تهران است. این آموزشگاه چهار شعبه دارد. حدود ۱۵ سال از زمانی که اولین شعبه آموزشگاه تاسیس شد، می‌گذرد. در حال حاضر دوره‌های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی در آموزشگاه سیتاک برگذار می‌شود. علاوه بر دوره‌هایی که در بیشتر موسسات برگذار می‌شوند، دوره‌های تربیت مدرس، مکالمات سازمانی و مکالمات تلفنی هم در برنامه این آموزشگاه وجود دارند.

 

 کلاس‌های رفع اشکال رایگان به صورت خصوصی، کلاس‌های تربیت مدرس (TTC) و استخدام نفرات برتر در پایان دوره، عقد قرارداد با شرکت‌ها، سازمان‌ها، مهدکودک‌ها و مدارس، اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش و قابل ترجمه و متخصص درآماده سازی زبان آموزان جهت آزمون های آیلتس، تافل، دولینگو،  PTE و آزمون های آمادگی دکتری، در خدمت شما عزیزان است. رضایت بالای زبان‌آموزان، بزرگترین افتخار این مجموعه است.

 

سیتاک یکی از بهترین‌ اموزشگاه‌ها در تهران است، چون:

 

·       آزمون‌های Mock را طبق استانداردهای بین‌اللملی برگذار می‌کند.

·       به لهجه‌ها توجه ویژه‌ای دارد.

·       در زمینه مشاوره تحصیلی و مهاجرتی فعال است.

·       به‌صورت ماهانه کارگاه‌های آموزشی برگذار می‌کند.

 

 

آدرس شعبه‌های آموزشگاه را در جدول نوشته‌ایم.

نام

آدرس

شعبه بلوار فردوس

تهران، بلوارفردوس شرق، بین وفا آذر و عقیل، پلاک ۳۲۳

شعبه جنب آباد

تهران، جنت آباد جنوبی، روبروی مجتمع تجاری سمرقند، پلاک ۱۱۹

شعبه مرزداران

تهران، بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، جنب بانک سامان، پلاک ۱۳۴

شعبه صادقیه

تهران، خیابان ستارخان، فلکه اول صادقیه، گلناز دهم، پلاک ۱۲

 

آدرس سایت آموزشگاه زبانهای خارجی سیتاک

@ctalk_co

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه زبان سیتاک

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

10_ موسسه زبان آفاق

 موسسه زبان آفاق

برخلاف بقیه آموزشگاه‌هایی که معرفی کردیم، موسسه زبان آفاق فقط آموزش آنلاین دارد و فقط در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعال است. این خبر خوبی است؛ چون نشان می‌دهد موسسه آفاق به‌صورت تخصصی یک زبان آموزش می‌دهد و تمام توجهش به همان زبان است.

 

بیشتر از ۸٠٠٠ زبان‌آموز در موسسه آفاق ثبت‌نام کرده‌اند. تعداد مدرس‌ها هم کم نیست و به ۴٠٠ نفر می‌رسد. تمام این‌ها به لطف ۱۶ سال سابقه موسسه در زمینه تدریس زبان انگلیسی است. موسسین آفاق از همان روزهای اول سیستم آموزشی استاندارد آکادمی آکسفورد را اجرا کرده‌اند و هنوز این روند را ادامه می‌دهند.

در مجموع ۱٠ دوره برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگذار می‌شود.

 

رده سنیدوره‌ها
کودک

      JYL

       YL

نوجوان

       YM

       YP

       NB

بزرگسال

       IGE

        CS

      SEC

       NB

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

لیستی از بهترین موسسه‌های زبان انگلیسی در دیگر شهر های ایران:
 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج

 

لیستی از بهترین موسسه‌های زبان های دیگر و موسسات مهاجرتی را برای شما آماده کردیم که می‌توانید از طریق لینک های زیر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه آیلتس

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان ترکی

بهترین آموزشگاه زبان روسی

بهترین آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

سخن آخر

 

از زمانی که یادگیری زبان انگلیسی اهمیت پیدا کرد، تعداد مدرس‌ها و آموزشگاه‌ها زیاد شد. این هم خوب است و هم بد! خوب از این نظر که محل زندگی شما هرجایی باشد، یک آموزشگاه در چند قدمی منزل هست. بد از این نظر که کیفیت آموزش تعداد زیادی از آموزشگاه‌ها پایین است و زبان‌آموز بدون این‌که متوجه شود مسیر را اشتباه طی می‌کند. این مقاله را آماده کردیم تا  بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را بشناسید و مسیر را راحت‌تر پیدا کنید.

 

راستی! اگر قرار است طبق نظر زبان‌آموزها بهترین آموزشگاه زبان را برای خرید دوره انتخاب کنید، حتما از آدم‌های مطمئن و آشناها سوال بپرسید. به نظر کاربرها در فضای مجازی (مخصوصا در کامنت‌های سایت آموزشگاه، اینستاگرام و نی‌نی سایت) زیاد توجه نکنید. معمولا مشخص نیست چه کسی پشت اکانت نشسته؛ و آیا واقعا زبان‌آموز است یا عضو کادر آموزشگاه؟ البته که نظرهای بی‌طرفانه هم در این پلتفرم‌ها زیاد هستند و خیلی از تبلیغ‌ها واقعیت را می‌گویند؛ اما صادقانه بگوییم، قابل تشخیص نیستند.

 

این مقاله در زمستان 1402 بروز‌رسانی شده و ما از شما همراهان همیار‌‌زبان می‌خواهیم تا درباره بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی، نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-28423740
بهترین آموزشگاه زبان در تهران را چگونه معرفی کرده‌ایم؟
ویژگی‌ها و معیارهایی مانند توانایی اساتید، کیفیت ارائه خدمات آموزشی، برخورد پرسنل و… از جمله مواردی هستند که در این مقاله برای معرفی بهترین آموزشگاه های زبان تهران به آن‌ها توجه داشته‌ایم.
بهترین آموزشگاه زبان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
مهم‌ترین نکته‌ای که هر متخصصی در این زمینه به آن اشاره می‌کند، رویکرد درست در یادگیری زبان است. اگر مراحل یادگیری به‌درستی برنامه‌ریزی و اجرا شود، زبان آموز می‌تواند پیشرفت قابل‌توجهی در یادگیری داشته باشد. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این مرحله نقش دارد، تسلط و تبحر استاد در آموزش زبان انگلیسی و علاقه‌مند کردن دانشجو به یادگیری است.
بهترین کلاس آیلتس در تهران کجا برگزار می‌شود؟
اغلب کسانی که قصد ادامه تحصیل در سطوح بالای علمی مانند دکتری را دارند یا کسانی که به دلیل پذیرش گرفتن از دانشگاه‌ها یا شرکت‌های بین‌المللی نیاز به مدرک آیلتس دارند، برایشان مهم است که برای سپری کردن این دوره مرکز آموزشی درستی را انتخاب کنند؛ زیرا دوره آیلتس به صورت کوتاه و فشرده برگزار می‌شود و نمره‌ای که در آزمون کسب می‌کنید، می‌تواند سرنوشت شما را تغییر دهد. در این مقاله می‌توانید بهترین مراکز ارائه کننده دوره آیلتس را مشاهده کنید.
لیست آموزشگاه‌های زبان تهران را کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟
در این مقاله لیست کامل بهترین آموزشگا‌ه های زبان  انگلیسی تهران ارائه‌شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی آموزشگاه و لیست شرایطی که توسط آن ارائه‌شده است، می‌توانید یک گزینه را از لیست ارائه‌شده انتخاب کنید.
هزینه دوره های زبان انگلیسی در تهران چقدر است؟
هزینه دوره های زبان انگلیسی در تهران بسته به آموزشگاه، سطح زبان، تعداد جلسات و طول دوره متفاوت است. به طور کلی، هزینه دوره های زبان انگلیسی در تهران از حدود 2 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است.
چگونه می توانم بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را برای خود انتخاب کنم؟
برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای خود، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله: سابقه و اعتبار آموزشگاه روش های آموزشی آموزشگاه اساتید آموزشگاه موقعیت مکانی آموزشگاه هزینه دوره ها

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد