hamyarzaban

معرفی 10 تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران

معرفی 10 تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران

از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی هستند؟ امروزه آزمون آیلتس در سطوح مختلف برای مهاجرت به قصد سرمایه‌گذاری، ادامه تحصیل و… در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی برگزار می‌شود.


پیدا کردن بهترین موسسه آیلتس دغدغه این روزهای افرادی است که تمایل به مهاجرت تحصیلی یا شغلی به کشورهای انگلیسی‎زبان را دارند. تعداد موسسه‌هایی که بتوانند مهارت‎ها و دانش مورد نیاز برای شرکت در این آزمون را در مدت زمان معقول و متناسب با نیازهای زبان‌آموز در اختیار او قرار دهند، انگشت‎شمار است. از سویی دیگر، افرادی که در شهرستان‎ها زندگی می‎کنند عملا امکان حضور در کلاس‎های حرفه‎ای را نخواهند داشت. در نتیجه خدمات آموزش آنلاین هم از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است. به همین خاطر سعی داریم تا در این نوشته از بلاگ همیار زبان، بهترین موسسه آیلتس تهران را به شما معرفی کنیم.

جدول محتوایی

 

تفاوت آموزشگاه آیلتس با مرکز برگزاری آیلتس چیست؟

 

کسانی که قصد دارند برای آمادگی آیلتس در بهترین موسسه آیلتس ثبت نام کنند، با این سوال مواجه می‌شوند که آیا آزمونی که در این موسسات برگزار می‌شود همان امتحان اصلی آیلتس است و پس از پایان دوره می‌توانند مدرک آن را بگیرند؟ اگر شما هم این اشتباه را می‌کنید باید بدانید که آموزشگاه آیلتس صرفاً برای آماده شدن متقاضیان برای آزمون اصلی راه‌اندازی شده است، در صورتی که مرکز برگزاری آیلتس همان محل آزمون اصلی است. برای آنکه تفاوت این دو را بهتر متوجه شوید، در ادامه اطلاعات بیشتری را در این رابطه ارائه کرده‌ایم.

 

معرفی آموزشگاه آیلتس

 

آموزشگاه آیلتس یا همان بهترین موسسه آیلتس یک آموزشگاه زبان است که دوره‌های آمادگی این آزمون را برگزار می‌کند. متقاضیان با شرکت در این دوره‌ها آماده شرکت در آزمون اصلی IELTS خواهند شد. با توجه به شرایط آموزشگاه، نوع آزمون و شرایطی که متقاضیان دارند، آموزشگاه‌های آیلتس امکانات متنوعی را ارائه می‌کنند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان شرکت در کلاس‌های خصوصی و حضوری، شرکت در آزمون‌های دوره‌ای، یادگیری ترفندها و تکنیک‌های اخذ نمره بالا در آزمون آیلتس و... اشاره کرد. مراکز مطرح در این زمینه مشاوره آیلتس، برنامه‌های خود خوان آیلتس، دوره‌های آنلاین آیلتس، پکیج‌های آموزشی آیلتس و مشاوره برای سنجش سطح متقاضیان این آزمون را هم در برنامه‌هایشان دارند.

 

معرفی مرکز برگزاری آیلتس

 

تنها مراکزی که مجوز از سازمان سنجش و ارتباط با موسسه آموزشی idp استرالیا را داشته باشند مجاز به برگزاری آزمون آیلتس هستند. این مراکز بعضی مواقع دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی پیش از آیلتس هم برگزار می‌کنند، اما امکان برگزاری کلاس‌های گروهی و آموزش به صورت گسترده برای متقاضیان آیلتس را ندارد. برای اینکه مدرک معتبر آزمون بین‌المللی آیلتس را دریافت کنید، باید در یکی از این مراکز برای امتحان حضور پیدا کرده و با تکنیک‌ها و نکاتی که در بهترین موسسه آیلتس یاد گرفته‌اید، آزمون‌هایتان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

البته خوب است به این نکته اشاره کنیم که برخی از مراکز برگزاری آیلتس طی سال‎های اخیر اقدام به برگزاری کلاس‎های خصوصی آیلتس نیز کرده‎اند. برگزاری برخی آزمون‎ها همچون آزمون ماک، آزمون‎های آزمایشی، مشاوره و برگزاری کارگاه‎های آموزشی نیز از دیگر خدماتی است که در این مراکز انجام می‏‌شود.

 

بهترین موسسه آیلتس

 

چطور برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

 

اغلب متقاضیان می‌خواهند بدانند که شروع آمادگی برای آیلتس از چه نقطه‌ای است و چطور باید این مسیر پرپیچ‌وخم را شروع کنند. اولین قدم برای کسبت تجربه و موفقیت در IELTS شرکت در کلاس‌های مرتبط با این آزمون و کسب تجربه نزد اساتید معتبر آیلتس است. این کلاس­ها معمولاً به صورت عمومی برگزار می‌شوند، اما متقاضیان می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های خصوصی هم آماده شوند.

 

کسانی که ساکن شهرهای بزرگ هستند به راحتی می‌توانند در یکی از مؤسسات معتبر آیلتس شرکت کنند؛ اما برای کسانی که در شهرهای کوچک‌تر ساکن هستند این شرایط وجود ندارد. این افراد با کمک کلاس‌ آنلاین آیلتس می‌توانند خودشان را به سایر متقاضیان برسانند و برای این آزمون بین‌المللی آماده شوند. برای اینکه بدانید کدام راه برایتان بهتر است، توصیه می‌کنیم از بهترین موسسه آیلتس که همیار زبان معرفی‌شده مشاوره بگیرید.

 

آموزشگاه‌های آیلتس ایران بهتر هستند یا خارج؟

 

بعضی از متقاضیان آیلتس در کشورهای غیر از ایران ساکن هستند و برای کسب نمره بالاتر یا تمدید مدرکشان در این آزمون بین‌المللی شرکت می‌کنند، با این وجود کلاس‌هایی که خارج از ایران برگزار می‌شوند هزینه بالایی دارند و آموزشی که برای آیلتس ارائه می‌کنند با سبک آموزشی ایران تفاوت زیادی دارد. اگر می‌خواهید با استانداردهای آموزشگاه‌های ایران در آزمون آیلتس شرکت کنید و هزینه مناسب‌تری را برای کسب آمادگی این آزمون بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از بهترین موسسات آیلتسی که در ادامه معرفی‌شده را انتخاب کنید.

 

داخل ایران آیلتس بدهیم یا خارج از ایران؟

 

بعد از چالش انتخاب بهترین موسسه آیلتس، کاربران با مشکل شرکت در این آزمون بین‌المللی مواجه می‌شوند. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که در مراکز آیلتس داخل ایران شرکت کنند، در صورتی که عده‌ای به خارج از ایران برای شرکت در آزمون آیلتس سفر می‌کنند. با توجه به شرایطی که دارید و تعداد دفعاتی که می‌خواهید در این آزمون شرکت کنید، باید محل برگزاری آیلتس را انتخاب کرده و برای شرکت در این آزمون بین‌المللی آماده شوید.

 

آیلتس زیر نظر کدام سازمان برگزار می‌شود؟

 

آیلتس یک آزمون بین‌المللی است و هر موسسه و سازمانی که خدمات آموزش زبان انگلیسی را ارائه می‌کند امکان برگزاری آن را ندارد. این آزمون در سال ۱۹۸۹ با همکاری سه سازمان انگلیسی و استرالیایی تالیف شده و اجرا می‌شود. در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

 

·       کنسولگری بریتانیا  (The British Council)

·       دپارتمان امتحانات و ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج  (Cambridge Assessment English)

·       موسسه آموزشی idp استرالیا  (idp Australia)

 

با توجه به شرایط ایران و رابط آن با سایر کشورها، تمامی مراکزی که در داخل کشور خدمات آزمون آیلتس را ارائه می‌کنند تحت نظر موسسه آموزشی idp استرالیا هستند.

 

ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس چیست؟

 

چهار مهارت شنیدار، نوشتار، گرامر و گفتار از جمله مهارت‌هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می‌گیرند؛ بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خودش اختصاص دهد. آموزشگاه‌های فعال در زمینه آیلتس علاوه بر تخصص و تجربه کافی در ارائه این مهارت‌ها، باید ویژگی‌های دیگری هم داشته باشند تا بتوان آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناسایی کرد. در ادامه مزیت‌های استثنایی و منحصر به فرد یک موسسه عالی که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند را ارائه کرده‌ایم. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 

·       بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس

·       تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

·       بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

·       قیمت مناسب و مقرون به صرفه

·       ارائه خدمات آنلاین

·       دسترسی آسان به مراکز و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی

·       برند و هویت موسسه آیلتس

·       به‌روز بودن آموزش‌ها

·       تعیین سطح کردن دانشجویان

 

بهترین موسسه آیلتس تهران

 

بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس

 

اساتید و مدرسان بومی یا تحصیل‌کرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از ضرورت‌ها اولویت‌های آموزشی در بهترین موسسه آیلتس به شمار می‌روند. این اساتید با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون‌های معتبر از قبیل تافل  بزرگ‌سالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان یا  TOEFL Primary – TOEFL Junior  نیز تضمین می‌کنند؛ به عبارت دیگر، وجود این اساتید، موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی  برآورده خواهد کرد.

 

 تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

 

در هر یک از آموزشگاه‌ها و موسساتی که در همیار زبان به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی‌شده‌اند، خدمات متنوع آموزشی ارائه می‌شود؛ یعنی برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب‌های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می‌شود.

 

همچنین دوره‌هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می‌شود به صورت حضوری  یا آنلاین است.  یعنی در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست! اغلب این مؤسسات که می‌توان هر یک از آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخت، با کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین‌المللی و تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون‌ها، از روش‌های متنوعی به منظور درک مطلب و موفقیت متقاضیان استفاده می‌کنند.

 

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج‌های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره‌گیری از آزمون‌های آزمایشی می‌تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره‌ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار کند.

 

بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

 

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این مؤسسات از آن برخوردار هستند تا به عنوان بهترین موسسه آیلتس  شناخته شوند استفاده از مشاورین آموزشی و کارشناسان زبان انگلیسی مجرب است. هر یک از شرکت کنندگان در آزمون‌های آنلاین می‌توانند از طریق مراجعه به مشاورین و استفاده از برنامه‌ریزی آموزشی مناسب در دوره‌های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود، حضور داشته باشند و با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت کنند.

 

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

 

از جمله ویژگی‌هایی که در مقایسه با سایر آموزشگاه‌ها و مؤسسات موجود، مراکز برتر آیلتس را متمایز کرده می‌توان به هزینه مناسب شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های این آموزشگاه‌ها اشاره کرد. این قیمت‌ها موجب شده تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون‌ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند.

 

 ارائه خدمات آنلاین

 

بعضی از متقاضیان آیلتس در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و امکان حضور در کلاس‌های حضوری که در شهرهای بزرگ برگزار می‌شوند را ندارد. عده‌ای از متقاضیان هم به خاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن و مواردی از این قبیل ترجیح می‌دهند در کلاس‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنند. بهترین موسسه آیلتس امکان برگزاری دوره‌های آنلاین را در کنار آموزش‌های حضوری ارائه می‌کند تا مخاطبان بتوانند به راحتی در دوره‌های مدنظرشان ثبت نام کرده و تکنیک‌های موفقیت در این آزمون بین‌المللی را یاد بگیرند.

 

از طرفی، هزینه دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین بسیار مناسب‌تر و حتی پایین‌تر از دوره‌های حضوری است. به همین خاطر متقاضیان زیادی این نوع آموزش را برای افزایش توانایی زبان انگلیسی خودشان انتخاب می‌کنند. با این وجود انتخاب هر یک از روش‌های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی بر عهده متقاضی خواهد بود.

 

موسسه آیلتس

 

 دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موسسات آموزشی مذکور از آن‌ها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه‌مندان و زبان آموزان به این موسسات است. اغلب این مراکز دارای شعبه‌های مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان‌شهرها هستند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می‌توانند یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کرده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این مراکز پیگیری کنند.

 

 برند و هویت موسسه آیلتس

 

برای اینکه در آزمون بین‌المللی آیلتس موفق شوید باید به سراغ موسساتی بروید که اعتبار و هویت‌ سازمانی خوبی در این زمینه دارند. با توجه به اینکه امروزه در شبکه‌های اجتماعی مختلف پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص آیلتس به فروش می‌رسد، متقاضیان این آزمون باید مراقب زمان و هزینه خودشان باشند. اگر راه اشتباهی را برای آموزش آیلتس انتخاب کنید، ممکن است در این آزمون نمره لازم را به دست نیاورید و به جای مسیر درست از بیراهه برای تقویت زبان انگلیسی خودتان استفاده کرده باشید!

 

بهترین موسسه آیلتس باید هویت و برند سازمانی داشته باشد و اعضای فعال در آن سابقه طولانی مدتی در زمینه ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی داشته باشند. همیار‌‌ زبان این موسسات را به شما معرفی کرده تا به سراغ مراکزی برای آمادگی آیلتس بروید که سال‌ها است در این زمینه کار می‌کنند و حرفه‌ای بودن آن‌ها ثابت شده است.

 

 به‌روز بودن آموزش‌ها

 

موسسه‌های آیلتس باید مدام خودشان را با تغییراتی که در این آزمون رخ می‌دهد هماهنگ کنند. مخصوصاً از سال 2016 که آزمون آیلتس تغییرات جدی داشته و قانونمندتر شده، این به‌روز بودن یک نکته مهم برای انتخاب بهترین موسسه آیلتس محسوب می‌شود. اساتید و امکانات آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید باید با آخرین تغییرات آیلتس همگام باشند و شما را در رسیدن به اهداف‌تان هدایت کنند.

 

 تعیین سطح کردن دانشجویان

 

تعیین سطح متقاضیان آزمون آیلتس یک فاکتور مهم برای معرفی منابع و نوع کلاس‌هایی که آن‌ها باید شرکت کنند است. بعضی از افراد صرفاً با دانش مبتدی قصد شرکت در آزمون را دارند و باید موسسه آیلتس مورد نظر آن‌ها را برای شرکت در کلاس زبان و رساندن سطحشان تا حد قبولی در آزمون راهنمایی کند. با تعیین سطح متقاضیان مشخص می‌شود که در چهار مهارت آیلتس چه سطحی دارند و کدام بخش از مهارت‌های آن‌ها نیاز به تقویت دارد.

 

معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره‌های آیلتس

 

در این بخش قصد داریم که بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران را که کیفیت خدمات در آن‌ها مورد قبول زبان آموزان زیادی قرار گرفته معرفی کنیم. با توجه به اینکه شرایط آموزشی در این موسسه‌ها تقریباً یکسان است و همه آن‌ها در رتبه یک آموزش آیلتس قرار می‌گیرند، پیشنهاد می‌کنیم که هر موسسه‌ای که دسترسی آسان‌تری برایتان دارد و با شرایطی که دارید سازگارتر است را برای آموزش انتخاب کنید.

 

چند نکته مهم پیش از ثبت ‎نام در کلاس‎های آیلتسی

 

موسساتی که ما در این نوشتار به شما معرفی می‎کنیم، جزء بهترین‎های ایران هستند. اما ممکن است هر آموزشگاه آیلتس در دوره‎های زمانی مختلف دچار افت کیفیت شود و سطح علمی آن کاهش یابد. به همین خاطر توصیه می‎کنیم که حتما پیش از ثبت‎نام در این کلاس‎ها موارد زیر را مدنظر داشته باشید:

 

در صورتی که در تهران حضور دارید حتما یک بار به شکل حضوری در محل آموزشگاه حضور یابید و امکانات موجود بررسی کنید. فضای آموزشگاه، امکانات و جو محیط می‎تواند ریزه‎کاری‎های زیادی را برای شما مشخص کند. از افراد دیگری که در این زمینه اطلاعات دارند، مانند زبان‎آموزان قبلی در مورد اساتید و سابقه آن‎ها سوال کنید. همچنین می‎توانید از طریق پیج اینستاگرام اساتید نیز آن‎ها را بررسی کنید.

 

در سایت‎های مختلف و شبکه‎های اجتماعی گوناگون به دنبال نظرات افراد در مورد آموزشگاه باشید. می‎توانید از گوگل‎مپ نیز برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شیوه پاسخگویی کادر آموزشگاه به نظرات مردم استفاده کنید.  حتما حین ثبت‎نام اطلاعات کامل در مورد شرایط ثبت‎نام در کلاس، هزینه، مدت زمان برگزاری کلاس‎ها و زمان شروع آن‎ها درخواست کنید.

 

1_آموزشگاه زبان ایران اروپا

موسسه آیلتس زبان ایران اروپا

اولین گزینه از بهترین موسسه های آیلتس در تهران، موسسه آیلتس زبان ایران اروپا است که در تمامی سایت‌ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین مؤسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود، بدون شک در سال‌های اخیر خود را به‌عنوان مطرح‌ترین موسسه آموزشی کشور معرفی کرده است.

موسسه زبان ایران اروپا هم‌اکنون با دو شعبه در غرب تهران دارای بالغ ‌بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز است. از دیگر افتخارات این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تندیس‌ها

     تندیس رضایت‌مندی مشتری (چهار سال پیاپی)

    تندیس برند ملی موسسات آموزشی

    تندیس تقدیر از چهره‌های نامی

     تندیس مدیر سال صنف آموزشی (دو سال پیاپی)

     تندیس برند برتر موسسات آموزشی

      تندیس نشان کیفیت

     تندیس سه ستاره رضایت‌مندی مشتری

 

تقدیرنامه‌ها

       جایزه و تقدیرنامه مدیریت مدرن

     تقدیرنامه واحد نمونه آموزشی

گواهینامه‌ها

     گواهینامه iso 9001

     گواهینامه iso 10004

به‌طورکلی معیارها و ملاک‌هایی که موجب می‌شود تا این موسسه آیلتس به‌عنوان یکی از بهترین موسسه آیلتس در سطح کشور یا جهان شناخته شوند، استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوش‌نام در این زمینه است.

همچنین هر یک از این موسسه آیلتس به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره‌های پیشرفته به روش‌های مختلفی انجام می‌دهند. این روش‌ها شامل پیگیری‌های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت‌های زبان آموز در این زمینه است.

برخی از بهترین موسسه آیلتس موجود در کشور که در این خصوص از روش‌های متنوع و پر بازدهی استفاده می‌کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آن‌ها آشنا شود، تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

همان‌طور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از مؤسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 

·       بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به‌منظور آموزش آیلتس

·       تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

·       بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

·       قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه

·       دسترسی آسان به مراکز و مؤسسات آموزش زبان انگلیسی

 

 آدرس دفتر مرکزی موسسه زبان ایران اروپا

 

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک ۵۴۴

 

شماره های تماس‌ موسسه زبان ایران اروپا

شماره تماسبخش
۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰ 
داخلی ۱۳۰ و ۱۴۰دپارتمان بزرگسال
داخلی ۱۲۰ و ۲۱۰دپارتمان نوجوان
داخلی ۱۹۰ و ۲۰۰دپارتمان کودکان
داخلی ۱۸۰ و ۲۲۰ و ۱۳۰مشاوره عمومی

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

2_موسسه زبان گاما

موسسه آیلتس زبان گاما

بدون شک یکی از معروف‌ترین و بهترین موسسه آیلتس در ایران موسسه زبان گاما است. این موسسه که  با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه برگزاری آزمون‌های مختلف دارد به عنوان بهترین موسسه آیلتس نیز  می‌تواند شناخته شود، در دوره‌های کوتاه‌مدتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون برگزار می‌کند توانسته است  کارنامه درخشانی را از فعالیت‌های خود در این زمینه بر جا بگذارد.

 

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌هایی که این موسسه در مقایسه با سایر مؤسسات آموزشی دارد و از همین رو توانسته است در گروه بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد استفاده از اساتید امتحان گیرنده اصلی آیلتس است.

 

 

جدول شهریه آموزشگاه زبان گاما

پیش آیلتس

pi1

۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان

آیلتس

۵

۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان

آیلتس

۶

دو میلیون تومان

آیلتس

۷

۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

 

راه های ارتباطی:

شماره تماس

آدرس

شعبه

شهر

تلفن : 07136475292 
آیلتس : 09190192546 
آیلتس : 09172489025 
آلمانی : 09190192517 
آلمانی : 09190192534 
ترکی : 09190192438 
یوس : 09120637597

آدرس : خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸

موسسه گاما شعبه خلدبرین شیراز (دفتر مرکزی)​

شیراز

تلفن : ۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۸
آیلتس : 09120058646
آیلتس : 09179002309 
آلمانی : 09190192543

آدرس : معالی اباد – انتهای بهاران (سجادیه دوم) – روبروی کوچه ۵ شهیدان گرامی

موسسه گاما شعبه معالی آباد شیراز

شیراز

تلفن : 02191002349 
آیلتس : 09190192513 
آلمانی : 09190114515 
سایر زبانها : 09190192235

آدرس : میرداماد، جنب پمپ بنرین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک177

شعبه میرداماد موسسه گاما

تهران

تلفن : 02191002542 
آیلتس : 09190192294 
آلمانی : 09190757101 
سایر زبانها : 09190196747

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان گلستان یکم، پلاک ۲۷

شعبه صادقیه موسسه گاما

تهران

تلفن : ۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵ 
تلفن : 09190196695 
تلفن : 09190294805

آدرس : مشهد مشهد فلسطین ۸

شعبه گاما در مشهد

مشهد

تلفن : ۰۳۱۹۱۰۰۲۳۴۹
تلفن : ۰۳۱۳۶۶۹۱۳۶۷
آیلتس : 09190192562
آلمانی : 09190192576
فرانسه و سایر زبان ها : 09190192566

اصفهان مرداویج (میدان برج) شیخ صدوق جنوبی ابتدای کوچه ۳

شعبه گاما در اصفهان

اصفهان

تلفن : ۰۹۱۹۰۱۹۲۲۷۱ 
تلفن : 09190192271 
تلفن : 09190196835

یزد بلوار مطهری - نبش کوچه ۶۱

شعبه گاما در یزد

یزد

تلفن : ۰۹۱۹۰۱۹۲۰۶۱ 
تلفن : 09190192568

بوشهر،خیابان باهنر،جنب کلینیک گلبرگ،پلاک ۷۵

شعبه گاما در بوشهر

بوشهر

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

3_آکادمی زبان اکسیر

آکادمی اکسیر

 

آکادمی اکسیر ارائه کننده­‌ی یک برنامه جامع موفقیت در زبان و آمادگی آزمون آیلتس است. موسسین اکسیر معتقد هستند برای موفقیت در زبان، علاوه بر اجرای درست و سیستماتیک یادگیری زبان انگلیسی، باید بدانید که مسیر موفقیت از کجا می‌گذرد.

 

برای پیدا کردن مسیر درست، اولین چیزی که آکادمی اکسیر پیشنهاد می‌دهد، تهیه‌ی چهار دوره رایگان “جعبه ابزار زبان آموز” ، "معجزه ی مرور"، "فرمول اثر مرکب در آیلتس"، و  “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” است. بعد از این همه این شاخه به آن شاخه پریدن، راه درست را پیدا کنید! چرا که هدف ما از تأسیس آکادمی اکسیر، یک‌بار برای همیشه در ایران، انجام دادنِ کار درست بود. فقط کافی است اسم این دوره ها را در گوگل سرچ کنید تا بتوانید این دوره ها را رایگان تهیه کنید.

 

به دنبال یافتن یوتوپیای آموزش زبان در ایران و قطعاً پیدا نکردن آن، در سال ۱۳۹۳ آقایان محمود مهرعلیان و سجاد حسینی تصمیم گرفتند این فضا را ایجاد کنند و نتیجه این تفکر آرمان‌گرا منجر به تأسیس آکادمی اکسیر شد. اکسیر عمیقاً به اجرای درست و اصولی آموزش تاکید دارد و به همین خاطر شعارش این است، “آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی“. موفقیت در زبان نیز از رشته­ی موفقیت است و باید با شناخت و روانشناسی به آن نزدیک شد. خدمات آکادمی اکسیر در حال حاضر در این سه حوزه قرار دارد:

 

·       کلاس‌های گروهی آنلاین و حضوری زبان عمومی و آمادگی آزمون آیلتس

·       دوره‌های آفلاین (ویدیویی) زبان عمومی و آزمون آیلتس (پکیج)

·       دوره‌های خصوصی زبان عمومی (انگلیسی) و آمادگی آزمون آیلتس

 

در همه این دوره‌ها، اصول آموزشی درست و به روز دنیا و استفاده از متدولوژی Flipped پیاده‌سازی شده‌اند تا زبان آموزان عزیز بتوانند به درستی و به راحتی مطالب رو یاد بگیرند، تمرین کنند و به نتیجه برسانند.

بعد از گذشت سال‌ها، آزمون آیلتس هوشمند شد، اما آموزش‌ها قدیمی وغیرهوشمند باقی ماند‌ه‌اند. به نظر شما چرا موفقیت در آیلتس خیلی سخت و انرژی‌بر است؟ جواب این سوال ساده است؛ چون ما راه و رسم درست موفقیت رو برای آزمون IELTS نمی‌دانیم؛ اما خبر خوب این است که اکسیر این کار رو برای شما ساده کرده. فقط کافی است با دوره رایگان “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” شروع کنید. ما قول می‌دهیم تمام این مسیر تاریک را برایتان روشن کنیم تا دیگر در چاله‌های مخفی این مسیر نیفتید.

 

سطح

پکیج

خصوصی

گروهی

Beginner

دارد

ندارد

ندارد

Elementary

دارد

ندارد

ندارد

Pre Intermediate

دارد

۲۰ جلسه

۳ ترم عادی یا 2 ترم بوت­کمپ

Intermediate

دارد

۲۰ جلسه

۳ ترم عادی یا 2 ترم بوت­کمپ

IELTS Elixir

دارد

۲۰ الی ۴۰ جلسه

2 ترم بوت­کمپ

iGram, Grammar for IELTS

دارد

ندارد

2 ترم

iVocab, Vocabulary for IELTS

دارد

ندارد

2 ترم

 

بوت­‌کمپ­ های سالیانه‌ی اکسیر، آیلتس 7.5 در شش ماه

 

با استفاده از متد به‌­روز و طبق معمول پیرو بودن آکادمی اکسیر در آموزش ایران، هم­‌اکنون دوره های بوت‌­کمپ برنامه‌­ای شش ماهه برای زبان‌­­آموزان آیلتس برای رسیدن به نمره­‌ی 7.5 در شش ماه است مشروط به شرکت در تعیین­‌سطح و امکان­‌سنجی دقیق. برای اطلاعات بیشتر، با مهر در جلسه­‌ی مشاوره میزبان شما هستیم. 

 

دعوت به اکسیر پارتی

·           دانلود رایگان کتاب آموزش انگلیسی ۸۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·          دانلود رایگان کتاب آموزش آیلتس ۴۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·          راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی زبان

·          ۸۰۰ مقاله آموزشی رایگان روی وب‌سایت اکسیر

·          تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان انگلیسی

·          جزوه‌ی ایده‌های آیلتس مناسب برای رایتینگ و اسپیکینگ

·          دانلود سه هزار کلمه متداول لانگمن

·          راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی آیلتس

·          صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام اکسیر و اساتید مجموعه

·          صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در آپارات و یوتوب اکسیر

·          دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

·          دوره رایگان اسرار موفقیت اکسیر آیلتس

·          دوره رایگان معجزه‌ی مرور

·          دوره رایگان ماشین چهارچرخه‌ی یادگیری زبان

·          دوره رایگان دیکشنری خواری

 

سایت

 

اینستاگرام

 

اینستاگرام اساتید

 

اینستاگرام آکادمی

 

شماره تلفن‌های آکادمی اکسیر

۰۲۱-۲۲۲۵۴۲۱۴ 
۰۲۱-۲۶۷۰۹۹۱۷

پاسخگوهای واتساپ آکادمی اکسیر:

خانم رهنما: ۰۹۰۳۳۴۵۵۸۹۲
خانم نصرالهی: ۰۹۹۲۴۱۸۲۹۴۴

آدرس آکادمی اکسیر:

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، نرسیده به نفت، پلاک ۱۶۸، طبقه ۲ واحد ۴
(.آکادمی اکسیر هیچ شعبه­‌ی دیگری ندارد)

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

4_آموزشگاه زبان اسپیکان   (مورد تایید همیار زبان)

آموزشگاه زبان اسپیکان

اسپیکان به‌عنوان موسسه‌ی شناخته شده با ۱۰ سال سابقه در زمینه دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی آزمون‌های IELTS و TOEFL و PTE ؛ و دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و برجسته‌ترین اساتید آیلتس تهران که دارای مدرک آیلتس هستند، یکی از بهترین موسسه آیلتس تهران با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهران‌پارس) به شمار می‌آید.

 

از دلایل برتری این آموزشگاه، نتایج درخشان با بالاترین آمار قبولی در آزمون آیلتس است که موجب رضایت ۹۸ درصدی زبان آموزان و دلیل گرایش بیشتر علاقه‌مندان یادگیری آیلتس به این آموزشگاه شده است. از دیگر ویژگی‌های بارز دوره‌های آیلتس این آموزشگاه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  

آدرس شعب آموزشگاه اسپیکان :

 

شماره تماس

آدرس

شعبه

شهر

تلفن تماس: ۸۸۰۱۷۰۳۹-۰۲۱

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک100

شعبه یوسف آباد

تهران

تلفن تماس: ۷۷۷۴۲۰۰۴-۰۲۱

تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک56

شعبه تهرانپارس

تهران

تلفن تماس: 28111165-۰۲۱

تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه، پلاک2005

شعبه تجریش

تهران

 

راه های ارتباطی:

 

وبسایت موسسه اسپیکان

 

صفحه اینستاگرام اسپیکان

 

کانال تلگرام اسپیکان

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

5_مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

بهترین موسسه آیلتس، مركز آموزش عالي زبان بيان برتر با خلاقيتي كه دارد و به كمك هیئت علمی‌اش كه داراي مدرك دكترا يا فارغ‌التحصيل كانادا هستند، دوره‌اي رو طراحي کرده‌اند كه فقط در ۱۰ ماه مي‌توانيد به زبان انگليسي حرف بزنيد، مكاتبه كنيد و ارتباط برقرار كنيد. اين دوره ده ماهه زبان انگليسي كه بر اساس استاندارد CEFR‌ اروپا طراحی شده، اسمش WiKi هست كه به خاطر سبك آموزشي‌اش توانسته از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به ترتيب در شهرهاي دبي و لاس‌وگاس، جايزه ۵۰ سازمان پيشرو در زبان انگليسي رو دريافت كند.

 

بيان برتر توانسته با ثبت “ابتكار” آموزش از طريق مايكرولرنينگ، دانشجوهاي زبان را عاشق خودش كند. مايكرولرنينگ يعني آموزش كوتاه و جذاب كه دانشجوها بتوانند از طريق سرگرمي و ارتباط با هم در مدت ۱۰ ماه زبان انگليسي رو با لذت ياد بگيرند و حرف بزنند. مركز آموزش عالي زبان بيان برتر توانسته در مدت كوتاهي كلي طرفدار پيدا كند. به طوری که صفحه اينستاگرامش كه دوره‌هاي كوتاه آموزشی‌اش را در بر دارد، بيش از ۶۰۰٫۰۰۰ نفر دنبال کننده دارد كه هر روز با آموزش‌هاي سرگرم‌کننده‌اش آشنا مي‌شوند.

 

هزینه و کلاس‌های موسسه بیان برتر:

 

عنوان دوره

تعداد جلسات

تعداد ساعات

نوع كلاس

هزينه

دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi)

۸

۲۴

حضوري

۰۰۰/۵۶۰

۸

۱۶

آنلاين

۰۰۰/۴۴۵

تك‌دوره آيلتس (summit)

۱۷

۵۱

حضوري

۰۰۰/۵۲۰/۲

۱۶

۴۸

آنلاين

۰۰۰/۳۸۰/۱

ورك‌شاپ رايتينگ آيلتس

۷

۵/۱۷

حضوري

۰۰۰/۸۸۲

۷

۵/۱۷

آنلاين

۰۰۰/۸۸۲

ورك‌شاپ ريدينگ آيلتس

۵

۵/۱۲

حضوري

۰۰۰/۴۶۰

۵

۵/۱۲

آنلاين

۰۰۰/۴۶۰

ورك‌شاپ ليسنينگ آيلتس

۳

۵/۷

حضوري

۰۰۰/۳۲۰

۳

۵/۷

آنلاين

۰۰۰/۳۲۰

ورك‌شاپ اسپيكينگ آيلتس

۷

۵/۱۷

حضوري

۰۰۰/۸۸۲

۷

۵/۱۷

آنلاين

۰۰۰/۸۸۲

 

 راه های ارتباطی:

 

 

Website

 

Instagram

 

Telegram

2124576

Telephone

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

6_موسسه زبان نصیر

موسسه آیلتس نصیر

آموزشگاه زبان نصیر با ۲۵ سال تجربه در زمینه دوره‌های آیلتس با نتایج درخشان و بی‌نظیر در خدمت متقاضیان مدرک آیلتس است. در دوره‌های تخصصی آیلتس متد آموزشی Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge است تدریس شده که از سطح Foundation تا پایان سطح ۳ شما را تا پایان نمره ۷٫۵ هدایت می‌کند.

جالب است بدانید که، سیستم Mindset توسط موسسه آیلتس نصیر در سراسر ایران چاپ و توزیع می‌شود. اساتید مجرب و حرفه‌ای با سال‌ها تجربه تخصصی آیلتس و ده‌ها کارنامه موفق تضمین موفقیت شما در این آزمون بین‌المللی است. آموزشگاه زبان نصیر علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی آیلتس از سال ۱۳۹۶ به‌طور منظم هر ماه در مرکز تخصصی آیلتس خود اقدام به برگزاری آزمون آیلتس ماک در شرایط کاملاً استاندارد می‌کند که تاکنون بیش از سه هزار نفر در این آزمون‌ها شرکت کرده و نتایج بسیار دقیق منطبق با نمرات اصلی آزمون خود کسب کرده‌اند.

کارنامه‌های درخشان موفقیت دانشجویان نصیر در قسمت گالری سایت نصیر در دسترس است. با ما به آسانی به نمره دلخواه خود در آیلتس دست پیدا کنید.

 

شماره تلفن موسسه زبان نصیر:

۰۲۶۳۴۴۱۳۷۲۳

 

آدرس شعبه‌ها:

نام

آدرس

شعبه مرکزی (گوهردشت)

البرز، کرج ، رجایی شهر(داریوش)،خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)،پلاک44 ، طبقه 2

شعبه درختی

۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

شعبه انوشیروان

۴۵ متری گلشهر، خیابان انوشیروان، پلاک 51

شعبه بزرگ عظیمیه

عظیمیه، میدان بعثت، ساختمان نصیر

شعبه مهرشهر (VIP)

بلور ارم، نبش خیابان 222

شعبه بزرگ فردیس

فردیس بین فلکه دوم و سوم،کوچه توحید

شعبه تهران شارک گلستان(شهرک راه‌آهن)

تهران ،اتوبان همت ،شهرک گلستان (راه آهن) ، خیابان سروستان 9 پلاک 93

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

7_آموزشگاه زبان GMT

موسسه آیلتس GMT

 

آموزشگاه GMT، با بیش از 20 سال تجربه و بیش از 3000 زبان آموز موفق در حوزه تخصصی آیلتس در لیست بهترین موسسه آیلتس قرار دارد. این آموزشگاه با استفاده از متد آموزشی نوین  Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge است، تا کنون توانسته است تعداد کثیری از متقاضیان شرکت در آزمون‌ بین المللی را موفق به کسب نمره قبولی بالای ۷ آیلتس کند. این دوره ها شما را از سطح Foundation تا سطح سوم سری کتاب های mindset که آخرین مرحله برای آمادگی در آزمون می‌باشد، همراهی می کند‌.

همچنین موسسه آیلتس GMT یکی از معدود مراکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس می باشد که علاوه بر کلاس های خصوصی، امکان شرکت در دوره های گروهی را برای متقاضیان فراهم می نماید‌. در این صورت شما میتوانید با پرداخت هزینه کمتر برای آزمون آیلتس آماده شوید و تکنیک های لازم را فرا بگیرید‌.

 

ویژگی های دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT عبارتند از:
 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس، موسسه آیلتس GMT به شما کمک خواهد کرد تا با نحوه برگزاری آزمون آیلتس آشنا شده و استراتژی های درست را برای پاسخ به سوالات آزمون بکار ببرید.  در این دوره ها، شما با ساختار آزمون آیلتس آشنا خواهید شد و با تمرین سوالات آزمون آیلتس، مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود را بهبود خواهید داد. طی تحقیقات انجام شده در این آموزشگاه، بعد از گذراندن دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT، اکثر متقاضیان موفق به دریافت نمرات بالاتر از ۷ شده اند. با شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT، شما نیز می توانید نمره ی مورد نظرتان را کسب نمایید.‌

 

راه های ارتباطی:

 

تهران، پایین تر از میدان ولیعصر، بن بست صدف، آموزشگاه زبان GMT، پلاک ۱۲

آدرس آموزشگاه زبان GMT

 

 

آدرس وب سایت موسسه زبان

02188913000 – 02188905800

شماره تماس های آموزشگاه زبان

 

صفحه اینستاگرام

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

8_مرکز آیلتس آفاق

مرکز آیلتس آفاق


در سال 1397، با توجه به تقاضای روزافزون داوطلبان آزمون بین‌المللی IELTS و در دسترس نبودن مرجعی مناسب و کارآمد برای این عزیزان، جرقۀ تاسیس شرکت آزمون سازان راهنمای آفاق جهت تولید محتوای  آموزشی آیلتس و نکات کلیدی آن زده شد.موسسه آیلتس آفاق با گردآوری بیش از سی سال تجربۀ موسسان آن در زمینۀ آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف، از مقدماتی تا پیشرفته در سراسر کشور و بیش از بیست سال تجربۀ برگزاری کلاس‌های   IELTS  پکیجی کارآمد را جهت شرکت در آزمون آیلتس در اختیار داوطلبان قرار داده است.


نقطه قوت پکیج خودآموز آیلتس آفاق این است که تدریس ویدیویی قدم به قدم و تالیف کتاب ها توسط استاد هادی کیهانی انجام شده و ویدیوها و کتاب های پکیج از منابع مختلف جمع آوری نشده اند و به خودی خود مرجعی کامل جهت آزمون تلقی می شود.
بخش های مختلف این پکیج عبارت اند از:

 

·       34 ساعت تدریس ویدیویی

·       6 جلد کتاب تخصصی و تالیفی مختص پکیج

·       برنامه ریزی مطالعاتی 120 روزه (120-days planner) 

·       منابع مکمل آموزشی یا آیلتس پلاس IELTS PLUS

·       پشتیبانی آموزشی بصورت وبینار تخصصی برای هر مهارت و لایو آموزشی پرسش و پاسخ

·       پشتیبانی فنی جهت نصب و راه اندازی نرم افزار


خلاصه ای از ویژگی های این دوره: 

 

·       بیان و بررسی تکنیک‌های آزمون آیلتس و پوشش کامل هر چهار مهارت

·       آموزش قدم به قدم نگارش و مقاله نویسی (Essay)

·       روش تحلیل و آموزش نگارش نمودارها، جدول و دیاگرام‌ها و…

·       آموزش جزء به جزء انواع نامه‌ها برای داوطلبین General Training Module

·       نحوۀ پاسخگویی به انواع سؤال‌های Reading 

·       تحلیل انواع سؤالات آزمون شنیداری و روش پاسخگویی به آنها

·       تحلیل بارم‌بندی مصاحبه و آموزش روش آماده شدن برای مصاحبۀ آیلتس

 

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

9_آکادمی iZaban

آکادمی iZaban 

آکادمی iZaban، با دپارتمانی متشکل از برجسته ترین اساتید برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی، دوره هایIELTS  ، دوره های مکالمه فشرده، دوره های آموزشی انواع مختلف زبان های خارجی از جمله ترکی استانبولی ویژه تمامی سنین می باشد. موسسه آیلتس iZaban، آموزشگاه زبان حضوری و آنلاین با به گیری تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری بهترین شرایط را برای زبان آموزان فراهم کرده است. با برگزاری دوره های آنلاین امکان شرکت در کلاس های آموزشی برای تمامی زبان آموزان گرامی نیز در اقصی نقاط دنیا امکان پذیر است .

 

مفتخر هستیم اعلام کنیم که موسسه آیلتس iZaban با نیاز سنجی و توجه به تک تک دغدغه های زبان آموزان فرایند یادگیری زبان را در قالب باشگاه نوین یادگیری فراهم نموده تا زبان آموزان عزیز چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین نه تنها هیچ یک از جلسات آموزشی زبان را از دست ندهند و در تایم دلخواه با حس حضور در کلاس با خیال راحت بدون هیچ دغدغه ای مبادرت به یادگیری زبان نمایند از پشتیبانی های فردی استاندارد روز دنیا نیز درقالب vip دریافت نمایند.

 

چرا آکادمی iZaban ، در یک نگاه 

·       برگزاری آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی بصورت حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی

·       بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه زبان

·       تنوع دوره های آموزش آنلاین از نونهالان تا بزرگسالان

·       بهره گیری از اپلیکیشن اختصاصی در دوره های حضوری و آنلاین

·       ارتباط موثر از طریق پیام رسان اپلیکیشن با استاد، سوپروایزر و مدیریت موسسه

·       پشتیبانی همزمان از جلسات آموزشی و بررسی و رفع مشکلات احتمالی در طول هر جلسه

·       امکان ارسال تکالیف و بازبینی موارد اصلاحی تکالیف ) ارسالی توسط استاد ( بصورت متنی، صوتی و تصویری

·       ضبط خودکار و همزمان جلسات و امکان بازبینی هر جلسه تا ۴۱ روز

·       امکان شرکت در آزمونهای چهار مهارت پایان ترم بر بستر آزمون های بین المللی

·       امکان نمایش برنامه های هفتکی و ترمیک

·       امکان استفاده از آموزشهای آفلاین خارج از دوره ای آموزشی

·       امکان واریز و دریافت رسید شهریه

·       امکان شرکت در جلسات پشتیبانی ترم دوره آیلتس IELTS

 

دوره آیلتس یا دپارتمان آموزش آیلتس(IELTS) آکادمی iZaban با گردآوری منابع اصلی آماده سازی دوره آیلتس (IELTS)  و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و مطرح، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آیلتس(IELTS)  می نماید. آموزش آیلتس در این آکادمی به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر بهترین اساتید آیلتس کشور برگزار می گردد .

 

آزمون آیلتس به دو شکل Academic  برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند و General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد. آزمون IELTS  هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

 

چارت آموزشی انواع زبان های خارجی در آکادمی iZaban   

 

طول دوره

هزینه

عنوان دوره

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان انگلیسی

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره های ترمیک زبان آلمانی

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

ترمیک زبان فرانسه

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان ترکی استانبولی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره های ترمیک زبان روسی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان چینی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

ترمیک زبان کره ای

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های پیش آیلتس

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های آیلتس

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های مکالمه محور

پکیج ۴1 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های خصوصی

هر ترم 1: ساعت و طول جلسات ۴۳:1 ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره تخصصی TTC با ارائه مدرک معتبر

 

راه های ارتباطی:

 

تهران، هروی، خیابان استاد حسن بناء میدان ملت، کوچه قنبری، پلاک ۲ طبقه دو

آدرس آموزشگاه izaban

 

اینستاگرام

 

 

واتساپ

9100022496

تلفن

02122511456-22332802

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

10_آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک

آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک

 

با توجه به تجربه بیش از 15 سال در حوزه آموزش زبان های خارجی و داشتن 4 شعبه فعال در تهران، آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک در لیست بهترین موسسه آیلتس تهران قرار دارد و با بهره گیری از کلیه ابزارها و متدهای روز دنیا و داشتن مدرسین مجرب با مدارک دانشگاهی و بین المللی معتبر، بالاترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی را کسب کرده است.

 

ماژول آکادمیک توانایی فرد را در استفاده از زبان انگلیسی در سطح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی مورد سنجش قرار می دهد و پذیرش در کالج ها و دانشگاه ها از طریق نتیجه این آزمون مشخص می گردد.

 

موسسه آیلتس سیتاک با ارائه خدمات تعیین سطح و مشاوره، برگزاری کلاس های فوق فشرده، ترمیک، خصوصی، دوره های آمادگی آیلتس توسط مدرسین باتجربه، به روز رسانی منابع تدریس آیلتس به صورت مداوم، استفاده از بهترین منابع آموزشی و به روزترین کتاب های آمادگی آزمون آیلتس، ارائه پکیج های ویژه آیلتس، با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، صدور گواهینامه و مدارک فارغ التحصیلی معتبر و برگزاری دوره های ماک آیلتس در خدمت شما علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است.

آدرس شعبه‌های آموزشگاه را در جدول نوشته‌ایم.

 

نام

آدرس

شعبه بلوار فردوس

تهران، بلوارفردوس شرق، بین وفا آذر و عقیل، پلاک ۳۲۳

شعبه جنب آباد

تهران، جنت آباد جنوبی، روبروی مجتمع تجاری سمرقند، پلاک ۱۱۹

شعبه مرزداران

تهران، بلوار مرزداران، بین خیابان ایثار و آریافر، جنب بانک سامان، پلاک ۱۳۴

شعبه صادقیه

تهران، خیابان ستارخان، فلکه اول صادقیه، گلناز دهم، پلاک ۱۲

 

آدرس سایت آموزشگاه زبانهای خارجی سیتاک

@ctalk_co

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه زبان سیتاک

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

لیستی از بهترین موسسه‌های زبان های دیگر و موسسات مهاجرتی را برای شما آماده کردیم که می‌توانید از طریق لینک های زیر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان ترکی

بهترین آموزشگاه زبان روسی

بهترین آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

سخن آخر

 

انتخاب بهترین موسسه آیلتس به متقاضیان این امکان را می‌دهد که به راحتی بتوانند در این آزمون بین‌المللی نمره دلخواهشان را به دست بیاورند. چون موسساتی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند، توانایی ارائه بهترین منابع  و آموزش توسط بهترین اساتید را دارند و تمام فوت و فن‌های کسب نمره‌های عالی در آیلتس را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

 

همیارزبان برای راحتی انتخاب مسیر شما، 10 موسسه برتر آیلتس را در این مطلب معرفی کرده است. با توجه به شرایطی که دارید می‌توانید آمادگی برای این آزمون را در یکی از این مراکز شروع کنید و این بار شما باشید که از سد این آزمون بین‌المللی با موفقیت عبور می‌کنید.

 

این گزارش در زمستان 1402 تهیه و منتشر شده و ما از شما همراهان همیار‌‌زبان می‌خواهیم تا درباره بهترین موسسه آیلتس، نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-28423740
آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟
آزمون آیلتس مخفف عبارت International English Language Test System است. این آزمون برای سنجش چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن برگزار می‌شود. با شرکت در این آزمون و کسب نمره لازم می‌توانید در بهترین دانشگاه‌های بین‌المللی جهان مشغول تحصیل شوید یا اینکه به قصد مهاجرت برای کار در کشورهای دیگر، سرمایه‌گذاری و... آماده شوید.
بهترین کلاس‌های آیلتس تهران کدام هستند؟
تنوع مراکز آموزشی در تهران باعث شده که پیدا کردن بهترین موسسه آیلتس برای متقاضیان کار سختی باشد. به همین خاطر ما در این مقاله برترین و معتبرترین مراکزی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را معرفی کردیم تا راحت‌تر بتوانید در این مسیر قدم بردارید. تمام مراکزی که توسط همیار زبان معرفی شده‌اند جزء بهترین مراکز آموزش آیلتس در تهران و شهرستان‌ها به شمار می‌روند.
بهترین کلاس زبان آنلاین کدام است؟
برای شرکت در کلاس آنلاین آیلتس باید به مهارت‌های استاد و امکاناتی که آموزشگاه در اختیار دانشجویان می‌گذارد توجه داشته باشید. مراکزی که همیار زبان آن‌ها را پیشنهاد داده علاوه بر هزینه منصفانه‌تر آموزش آنلاین، از اساتید خبره و حرفه‌ای برای کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. تنوع بسترهای ارائه آموزش‌های آنلاین زبان در این مراکز زیاد است و هیچ زبان‌آموزی از آمادگی برای آیلتس باز نخواهد ماند!
آموزش آیلتس چقدر زمان نیاز دارد ؟
برای آماده شدن آیلتس ابتدا باید متقاضیان تعیین سطح شوند. سپس با توجه به وضعیتی که متقاضی دارد دوره‌های آمادگی آیلتس شش‌ماهه، دوماهه و... برای وی در نظر گرفته می‌شود. حتی ممکن است زبان‌آموز فقط در یک مهارت ضعف داشته باشد و دوره وی کوتاه‌تر از سایر افراد شود. بنابراین تا زمانی که تعیین سطح انجام نشده نمی‌توان زمان دقیقی را برای دوره آیلتس در نظر گرفت.
هزینه دوره آیلتس چقدر است ؟
هر آموزشگاه با توجه به شرایط و امکاناتی که دارید و میزان تجربه و توانایی که در زمینه آمادگی آیلتس دارد عدد متفاوتی را برای دوره‌هایش در نظر می‌گیرد. در این مطلب هزینه حدودی شرکت در این دوره‌ها را در آموزشگاه‌های متنوع می‌توانید مشاهده کنید و کلاسی که هزینه مناسب‌تری برایتان دارد را انتخاب کنید. با توجه به اینکه کلاسی که رزرو می‌کنید گروهی، خصوصی یا نیمه‌خصوصی است، هزینه دوره‌های آیلتس هم متغیر خواهد بود.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد