درباره ما

به سایت آکادمی آموزشی همیار زبان خیلی خوش اومدید!

امیدوارم از سایتمون همونقدر لذت برده باشید که ما از حضورتون میبریم و دلگرمی میگیریم.

اکثر کاربر هایی که به سایت ها وارد میشن بیشتر به بخش های متنوع اون سایت توجه میکنند و درصد کمی از کاربر ها هستند که وارد بخش “درباره ی ما ” میشن و میخوان “درباره ی ما” بدونن!

پس اجازه بدید همینجا از شما تشکر کنم که وارد این بخش شدید و همین الان شما جزو کاربران خاصِ ما هستید و این کمک میکنه با شما راحت تر بتونیم حرف بزنیم.

چند سال میگذره از وقتی که گروهمون رو تشکیل دادیم و فعالیتمون رو در زمینه ی آموزش زبان شروع کردیم.خب مثل هر کار دیگه ای اولش همیشه سخته ولی خب وقتی عاشق یک چیزی(یا کسی) باشی سختی هاشم برات لذت بخش میشه و مثل بذری میشی که حتی اگر بقیه زیرپا بذارنت و نادیده بگیرنت و دفنت کنند، جوانه خواهی زد.

ما چون عاشق این کار بودیم از سختی ها عبور کردیم و رشد کردیم … و رشد کردیم … و رشد کردیم…

همگی برآن شدیم که واقعا تحولی ایجاد کنیم در زمینه آموزش زبان چرا که کلاس های واقعیِ زبان با پیشرفت تکنولوژی رونق سابق رو نداشتند و متاسفانه در زمینه ی آموزش مجازی زبان هم هیچ سایت و یا پیجی در همه ی زمینه ها خوب کار نکرده ! و همیار زبان که بزرگترین وبسایت آموزشی زبان در کشور هست تاسیس شد.

و در آخر ، ما هم مثل تمامی سایت ها ، موسسات ، شرکت ها و … نیاز به کسب درآمد برای توسعه و پیشرفتِ همین کار داریم و درصد زیادی از محتواهای سایت رو بدون کوچکترین منتی رایگان قرار دادیم زیرا باعث افتخار ماست که لایق وقت گرانبهای شما باشیم.

همچنین هیچوقت نخواستیم با تبلیغات سهمگین بعضاً آزار دهنده , خاطر شما رو آزرده کنیم.

سیستم اشتراک ماهانه یا VIP (Very Important Person) سیستمی هست که وبسایت ما برای اشتراک مطالب ویژه برای زبان آموزان ویژه خود تهیه کرده هست .

با عضویت در سایت ما شما به هزاران مقاله ,دوره,نرم افزار,کتاب,فیلم آموزشی زبان و … دسترسی خواهید پیدا کرد .

در واقع باگرفتن اشتراک ماهانه برای پیشرفت خودتون ارزش قائل شدید و با دادن مبلغی بسیار ناچیز (نسبت به سایر کلاس ها و سایت ها وکتاب ها و پک ها و… ) هم به توسعه ی این آکادمی کمک کرده اید و هم شما میتونید به تمامی بخش ها و آموزش هایی که برای شما آماده کردیم و میکنیم ( بدون هیچ محدودیتی) دسترسی داشته باشید و سطح زبان خودتون رو رفته رفته بالاتر ببرید.

امیدواریم سهم کوچکی در یادگیری  شما جوانان عزیز داشته باشیم و شما هم سهمی در موفقیت و سربلندی کشورمان داشته باشید. ما فقط به کمک همدیگر میتوانیم تغییرات بزرگی ایجاد کنیم