سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
پلتفرم کلاس خصوصی آنلاین همیارزبان دقیقا چه‌کار می‌کند؟
همیارزبان، یک پلتفرم برگزاری کلاس خصوصی زبان بصورت آنلاین است. به این‌ صورت که زبان آموزان را به اساتید معرفی می‌کند و در صورتی که زبان آموزان تمایل به رزرو کلاس داشته باشند وظیفه برگزاری موفق کلاس‌ها را برعهده دارد. با استفاده از این پلتفرم اساتید می‌توانند صفحه پروفایل بسازند و دیگر دغدغه پیدا کردن زبان آموز، دریافت هزینه، برگزاری کلاس و ….. را نداشته باشند و تمامی این کارها توسط وبسایت همیارزبان انجام می‌شود. ارتباط اساتید با زبان آموزان فقط در زمان برگزاری کلاس‌ها می‌باشد و اساتید دیگر نگران پیام‌های زیاد زبان آموزان نباشند و وظیفه کامل پشتیبانی کلاس ها با وبسایت همیارزبان است.
همیارزبان چطور با اساتید تسویه حساب می‌کند؟
پس از برگزاری هر کلاس، مبلغ آن کلاس در کیف پول اساتید شارژ می‌شود و در انتهای ماه از طریق شماره شبای اعلام شده به حساب اساتید واریز می‌گردد.
از چه پلتفرمی برای برگزاری کلاس‌ها استفاده می‌شود؟
در حال حاضر تمامی کلاس‌های همیارزبان در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود.
هزینه و زمان کلاس‌ها را چه کسی تعیین می‌کند؟
زمان و قیمت کلاس ها را شما اساتید تعیین می‌کنید و زبان آموزان از بین زمان‌های اعلامی شما می‌توانند کلاس مورد نظرشان را رزرو کنند.
آیا وبسایت همیارزبان مجوز های لازم را دارد؟
وبسایت همیارزبان تمامی مجوزهای لازم اعم از نماد اعتماد الکترونیکی، مجوز نشر برخط دیجیتال و مجوز ساماندهی کسب و کار های اینترنتی را به نام شرکت آرمان مبتکر ایده رایکا (به شماره ثبت 53101) اخذ نموده است.