زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

آلمانی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی ، راه شما را برای یادگیری این زبان اروپایی و مهاجرت به آلمان به عنوان یکی از قوی‌ترین کشورهای پیشتاز جهان در زمینه تکنولوژی و صنعت فراهم می‌کند. بدون یادگیری زبان آلمانی، زندگی در آلمان برایتان سخت خواهد شد. چون آلمانی‌ها علاقه خاصی به زبان و فرهنگ خودشان دارند و حتی اگر به زبان انگلیسی مسلط هم باشید، باز هم این زبان آلمانی است که در کشور آلمان رایج است. 

اغلب کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری به آلمان را دارند، باید حتماً این زبان اروپایی را یاد بگیرند. مخصوصاً این روزها که آلمان بیشتر از همیشه روی جذب نیروی کاری متخصص و دانشجو متمرکز شده، شرکت در کلاس زبان آلمانی می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه برای یک مهاجرت به این کشور باشد.

زبان آلمانی فقط در خود آلمان استفاده نمی‌شود! بلکه در گوشه و کنار اروپا مانند سوئیس، بلژیک، اتریش، لوکزامبورگ و لیختن‌اشتاین هم صدای صحبت کردن به این زبان به گوش می‌رسد؛ بنابراین یادگیری آلمانی می‌تواند یک انتخاب عالی برای زندگی در اروپا و برقراری ارتباط با مردم ساکن این قاره سبز باشد. همیارزبان کنار شما است که آلمانی را راحت و بی‌دردسر یاد بگیرید و به راحتی با مردم آلمان و اروپایی‌هایی که به این زبان صحبت می‌کنند ارتباط برقرار کنید.

یادگیری زبان آلمانی با کلاس‌های حرفه‌ای

اغلب کسانی که به تازگی زبان آلمانی را شروع کرده‌اند یا در آلمان ساکن هستند و می‌خواهند این زبان را هم‌زمان با زندگی در محیط آلمان یاد بگیرند، از سختی و طولانی بودن جمله‌ها و کلمه‌های آلمانی شکایت دارند. این موضوع تا جایی پیش رفته که در ضرب‌المثل‌ها هم سختی یادگیری آلمانی دیده می‌شود. 

خود آلمانی‌ها معتقدند زندگی کوتاه‌تر از آن است که یک خارجی بتواند زبان آلمانی را مانند یک فردی که در این کشور به دنیا آمده یاد بگیرد. البته این جمله بیشتر یک شوخی است و کسانی که از اساتید حرفه‌ای برای یادگیری کمک بگیرند می‌توانند زبان آلمانی را مانند ساکنین این کشور خوب و روان صحبت کنند، بخوانند و حتی بنویسند.

انتخاب اساتید حرفه‌ای برای تدریس زبان آلمانی

هر کسی در آلمان زندگی، کار و تحصیل می‌کند نمی‌تواند استاد خوبی برای تدریس زبان آلمانی باشد. به همین خاطر است که همیارزبان بهترین اساتید زبان آلمانی را در این وب سایت گرد هم آورده و کلاس زبان آلمانی را با بهترین کیفیت برای متقاضیان برگزار می‌کند. 

شرکت در کلاس‌های همیارزبان برای همه افراد ممکن است و حتی اگر هیچ دانشی درباره زبان آلمانی ندارید هم می‌توانید با شرکت کردن در کلاس‌های آلمانی این وب سایت تحت نظر اساتید حرفه‌ای ایران زبان آلمانی را یاد بگیرید.

یادگیری زبان آلمانی در سطوح مختلف

هر فردی برای یادگیری زبان آلمانی هدف خاصی دارد. بعضی از افراد به خاطر این آلمانی یاد می‌گیرند که در آلمان تحصیل کنند. بعضی دیگر از افراد صرفاً به خاطر سفر توریستی و مکالمه با افراد ساکن در این کشور به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند. 

عده خاصی تخصص و تبحر در کارشان دارند و برای گرفتن ویزای کاری آلمان در کلاس‌های زبان آلمانی ثبت‌نام می‌کنند. در نهایت بعضی از افراد برای آشنایی با فرهنگ و ادبیات زبان آلمانی به سمت آموزش زبان آلمانی می‌روند و در کلاس‌های متنوع شرکت می‌کنند.

با توجه به اینکه تا چه اندازه باید در زبان آلمانی متخصص شوید و نیاز به چه حد تسلط به این زبان دارید، همیارزبان انواع کلاس زبان آلمانی را در این وب سایت برایتان در نظر گرفته است. هر کدام از این کلاس‌ها 60 دقیقه هستند و اساتید زبان آلمانی در طول این بازه زمانی چهار مهارت شنیدن، نوشتن، خواندن و صحبت کردن به آلمانی را به متقاضیان آموزش می‌دهند.

با توجه به اینکه فقط می‌خواهید در حد مبتدی آلمانی یاد بگیرید یا می‌خواهید آموزش زبان آلمانی را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید، این امکان برای شما وجود دارد که کلاس‌ها و سطوح مختلف آموزش آلمانی را انتخاب کنید. 

هر کلاس همیارزبان به صورت انفرادی برگزار می‌شود. البته امکان اضافه کردن پارتنر به کلاس هم وجود دارد و می‌توانید با دوستانتان یادگیری زبان آلمانی را دنبال کنید.

یادگیری صحبت کردن به زبان آلمانی آسان است، به شرطی که مسیر درستی را برای آموزش آن انتخاب کرده باشید.

آموزش زبان آلمانی در همیارزبان، با بهترین اساتید کشور و در سطوح مختلف برگزار می‌شود؛ بنابراین در هر سطحی که باشید به راحتی می‌توانید این زبان اروپایی را با کمک همیارزبان یاد بگیرید و استفاده کنید.