زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

چینی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی ، چند ماه زمان لازم دارد؟ کسانی که می‌خواهند زبان چینی را کامل یاد بگیرند، باید زمان‌بندی و برنامه‌ریزی دقیقی برای این کار داشته باشند. چون ساختار زبان چینی با سایر زبان‌های متداول جهان مانند انگلیسی، فرانسوی و... متفاوت است.

به طور کلی وقتی به زبان چینی دقت می‌کنید، ترکیبی از علائم و خطوط را کنار هم می‌بینید که در نگاه اول کاملاً مشابه هستند. این تشابه حتی در آواهای این زبان وجود دارد و برای تازه‌کارها گیج‌کننده است؛ و همین پیچیدگی‌ها می‌تواند یادگیری زبان چینی را برایتان سخت کند.

اگر می‌خواهید زبان چینی را بدون مشکل یاد بگیرید و با مردم ساکن این کشور برای تحصیل، کار یا تجارت ارتباط برقرار کنید، نیاز به منابع معتبر دارید. منابعی که بتوانند قدم به قدم شما را در این راه پیش ببرند و به مرور به بخش‌های مختلف زبان چینی تسلط پیدا کنید؛ اما فقط منابع خوب نمی‌تواند برای موفقیت در این مسیر کافی باشد! باید اساتیدی که به این زبان مسلط هستند را هم کنارتان داشته باشید تا بتوانید زبان چینی را عمیق یاد بگیرید و از صحبت کردن، نوشتن یا حتی خواندن متن‌های چینی لذت ببرید.

همیارزبان در کلاس آنلاین زبان چینی امکان یادگیری این زبان را به صورت خصوصی فراهم کرده است. با کمک اساتید متخصص همیارزبان می‌توانید زبان چینی را به آسانی و در کمترین زمان به صورت فشرده یاد بگیرید.

حضور اساتید متخصص زبان چینی

زبان چینی مانند زبان انگلیسی، فرانسوی و... نیست که سال‌ها توسط موسسات مختلف به طور حرفه‌ای آموزش داده شده باشد! به همین خاطر است که تعداد اساتید مسلط به تدریس این زبان محدود است. با توجه به این موضوع، برای یادگیری چینی باید در کلاس‌های حضوری زبان چینی شرکت کنید و برای تکمیل ظرفیت کلاس و حضور سایر علاقه‌مندان منتظر بمانید. یا اینکه چاره‌ای جز شرکت در کلاس‌های خصوصی آموزشگاه‌ها ندارید! البته این کلاس‌ها معمولاً شهریه بالایی دارند و هر دانشجویی توانایی پرداخت آن را ندارد.

به همین دلیل است که همیارزبان جمعی از اساتید حرفه‌ای و کاربلد آموزش زبان چینی را کنار هم جمع کرده تا یادگیری این زبان آسیایی جذاب را برای همه علاقه‌مندان آن امکان‌پذیر کند. برای شروع یادگیری زبان چینی در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و سوابق آن‌ها را بررسی کنید. سپس استادی که برای شما مناسب است را انتخاب کرده و به صورت آزمایشی آموزش را با او شروع کنید.

کلاس‌های متنوع برای متقاضیان یادگیری چینی

در همیارزبان زبان آموزان به یک کلاس زبان چینی محدود نمی‌شوند!  چون تنوع کلاس‌های این وب‌سایت  زیاد است و هر متقاضی می‌تواند استادی که برای او بهترین گزینه است را انتخاب کند و زبان چینی را با شوق و علاقه یاد بگیرد.

در واقع در همیارزبان همه‌چیز برای یادگیری زبان چینی آماده است و متقاضیان می‌توانند با توجه به زمان آزادی که دارند برای یادگیری زبان چینی اقدام کرده و یکی از کلاس‌های ارائه شده را رزرو کنند.

امکان شرکت در کلاس زبان چینی با پارتنر

کلاس‌های همیاززبان به صورت خصوصی برگزار می‌شوند؛ بنابراین هر فردی می‌تواند برای یادگیری یک کلاس را در نظر بگیرد و با استاد آموزش زبان چینی را به سرانجام برساند. با این وجود، برای کسانی که علاقه‌مند هستند یادگیری زبان چینی را به همراه دوستان یا اعضای خانواده‌شان تجربه کنند، امکان اضافه کردن پارتنر به هر کلاس در نظر گرفته شده است. با اضافه کردن دوست خودتان به کلاس زبان چینی می‌توانید نکاتی که استاد در طول 60 دقیقه کلاس آموزش می‌دهد را  با هم یاد گرفته و تمرین کنید تا نتیجه بهتری از آموزش بگیرید.

اگر اهل تجارت هستید یا می‌خواهید به کشورهای آسیای شرقی سفر کنید، یادگیری زبان چینی را در برنامه‌هایتان داشته باشید.

آموزش زبان چینی در همیارزبان، این فرصت را برای علاقه‌مندان به یادگیری زبان چینی فراهم می‌کند که در نقطه از کشور و در ساعت‌های متنوع در کلاس زبان چینی حاضر شوند و قدم به قدم در مسیر یادگیری این زبان جذاب و متفاوت پیشرفت کنند.