زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

ترکی استانبولی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان ترکی

آموزش زبان ترکی، برای کسانی که به قصد تحصیل یا کار می‌خواهند وارد کشور ترکیه شوند واجب است. چون برخلاف کشورهای اروپایی که زبان انگلیسی هم در کنار زبان‌های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و... استفاده می‌شود، مردم ترکیه بیشتر به زبان خود این کشور صحبت می‌کنند. مخصوصاً در بین افراد میان‌سال و مسن ساکن در این کشور کمتر کسی را پیدا می‌کنید که به زبان انگلیسی تسلط خوبی داشته باشد.

بنابراین یادگیری زبان ترکی برای زندگی در ترکیه اولین و مهم‌ترین اصل است. چون بدون زبان بلد بودن نمی‌توانید با مردم شهر و کشوری که در آنجا ساکن هستید ارتباط برقرار کنید، تحصیل کردن در مدارس یا دانشگاه‌های آن کشور برایتان سخت می‌شود و برای خرید و تامین نیازهای روزمره خودتان دچار مشکل خواهید شد.

آنچه یادگیری ترکی را برای ایرانی‌ها جذاب می‌کند، ریشه مشترک برخی از لغت‌های این زبان با فارسی است. همچنین برای کسانی که قبلاً با مردم تبریز، شیراز و... که ترکی ایران را بلد هستند در ارتباط بوده‌اند، بیشتر آواها و کلمات زبان ترکی آشنا هستند و یادگیری این زبان آسان می‌شود. 

البته در ترکیبات لغات ترکی از کلمات انگلیسی و عربی هم استفاده شده است. با توجه به موارد گفته شده؛ یادگیری زبان ترکی ساده‌تر از آنچه به نظر می‌رسد خواهد بود، به شرطی که از یک آموزشگاه حرفه‌ای مانند همیارزبان برای یادگیری اصولی این زبان کمک بگیرید.

شرکت در کلاس‌های متنوع زبان ترکی

افرادی که وارد کشور ترکیه می‌شوند اهداف مختلفی دارند. بعضی از این افراد تاجر هستند و با هدف کسب و کار قدم به کشور ترکیه می‌گذارند. بعضی دیگر از کسانی که وارد ترکیه می‌شوند دانشجو هستند و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه را دارند. گروهی از مهاجران ترکیه افرادی هستند که می‌خواهند در شرکت‌های مطرح بین‌المللی و ترک مشغول به کار شوند. در نهایت این مسافران هستند که برای گشت و گذار وارد ترکیه می‌شوند.

هرکدام از این افراد نیاز دارند که زبان ترکی را تا سطح خاصی یاد بگیرند. کسانی که با هدف شرکت در آزمون تومر یا آزمون YOS یوس در کلاس‌های زبان ترکی شرکت می‌کنند هم باید آموزش زبان ترکی را تا حد مطلوبی برای موفقیت در این آزمون‌ها دنبال کنند.

افرادی که توریست هستند و با هدف گشت و گذار وارد ترکیه می‌شوند نیاز به یادگیری ترکی در حد مکالمه مبتدی دارند. برای کسانی که می‌خواهند در ترکیه کار یا تجارت کنند هم یادگیری این زبان مشروط به این است که هر چهار مهارت ترکی را تا حد متوسط و خوب بلد باشند.

همیارزبان با توجه نیاز متقاضیان یادگیری زبان ترکی کلاس‌های متنوعی را ارائه کرده است. با توجه به هدفی که از مهاجرت یا سفر به ترکیه دارید می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید و زبان ترکی را یاد بگیرید.

استفاده از اساتید حرفه‌ای زبان ترکی

این روزها افراد زیادی ادعای تسلط به زبان ترکی استانبولی را برای برگزاری کلاس زبان ترکی دارند، اما همه این مدرسان حرفه‌ای و متخصص نیستند. برای اینکه ترکی را در حد مطلوبی یاد بگیرید و بتوانید در زندگی از آن استفاده کنید، لازم است که ساختار این زبان را نزد اساتید حرفه‌ای آموزش ببینید.

همیارزبان اساتید حرفه‌ای و متخصص آموزش زبان ترکی را که سابقه درخشانی در زمینه تدریس این زبان داشته‌اند گرد هم آورده، تا تمام کسانی که می‌خواهند ترکی بخوانند بتوانند آموزش‌های این زبان را تا سطح حرفه‌ای دنبال کنند. نظر سایر دانشجویان درباره اساتید آموزش زبان ترکی را در این وب سایت بخوانید و بهترین معلم را باید یاد گرفتن این زبان جذاب و شیرین انتخاب کنید.

یادگیری زبان ترکی برای سطوح مختلف

بعضی از افراد تازه اول راه یادگیری زبان ترکی هستند و هنوز راه زیادی برای رسیدن به تسلط کامل به این زبان را دارند. در نقطه مقابل افرادی قرار دارند که یادگیری زبان ترکی را مدتی است شروع کرده‌اند و به دلایلی آموزش زبان برای آن‌ها متوقف شده. اگر جزء کسانی هستید که زبان ترکی را تازه می‌خواهید یاد بگیرید باید در کلاس مخصوص دانش آموزان سطح صفر یا پایه شرکت کنید. برای افرادی که زبان ترکی را قبلاً تا حدی خوانده‌اند هم کلاس‌های خاصی در همیارزبان تشکیل می‌شود.

با توجه به اینکه کلاس‌های همیارزبان خصوصی هستند و در جلسه‌های 60 دقیقه‌ای برگزار می‌شوند، این امکان برای متقاضیان وجود دارد که در سطح مد نظرشان با استادی که مناسب است ترکی را آموزش ببینند. تنوع کلاس‌ها و اساتید هم یادگیری زبان ترکی را برایتان آسان کرده است و می‌توانید حتی دوست یا پارتنر خودتان را هم به کلاس اضافه کنید و با هم زبان ترکی را آموزش ببینید.

هر چقدر زبان فارسی یا انگلیسی خوبی داشته باشید برای زندگی در یک کشور ترک زبان برایتان کافی نخواهد بود.

آموزش زبان ترکی در همیارزبان، با تاکید روی یادگیری اصول و درست این زبان انجام می‌شود. انعطاف‌پذیری بالای کلاس‌های همیارزبان این امکان را برای زبان آموزان فراهم کرده که به اندازه نیازشان و در بازه زمانی که برایشان ممکن است در کلاس زبان ترکی شرکت کنند و از آموزش عقب نمانند.