آموزش رایگان زبان انگلیسی به شیوه نوین

آموزش رایگان زبان انگلیسی به شیوه نوین

آموزش رایگان زبان انگلیسی به چه صورت است؟ ما در همیارزبان شیوه جدید از آموزش رایگان رو در اختیار کاربران قرار دادیم که در این مقاله میتوانید بخوانید.

جدول محتوایی

در جامعه امروزی، یادگیری زبان انگلیسی برای هر سنی و هر موقعیتی لازم و ضروری است. این نیاز برای کودکان امروزی رفع شده است و بسیاری از خانواده ها شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند . از این رو از همان سنین کم، فرزندان خود را به قرارگیری در محیط های آموزشی، عادت می دهند.

 

 

اما این مسئله برای بزرگسالان چگونه است؟ در دنیایی پر مشغله آنها و حساب و کتاب های پیچیده ای که دارند، آیا وقت و سرمایه ای برای یادگیری کنار می گذارند؟ جواب این سوال قطعا خیر است. زیرا که اکثر والدین، نیاز فرزندان خود را بر یادگیری خود مقدم می دانند و حتی عده کمی مانند دانشجویان و محصلان نیز در صورت نیاز، به دلیل هزینه های بالای آموزشگاه، قادر به کلاس رفتن نیستند. به همین منظور اکثر آن ها از خودآموز ها استفاده می نمایند.

 

 

اما باید خاطر نشان کرد که با پیشرفت تکنولوژی و فعالیت های بسیاری در زمینه آموزش زبان انگلیسی، کانال ها و وب سایت های بسیاری در این زمینه تشکیل شدند. تمامی این سایت ها و کانال ها به صورت مجزا فعالیت کرده و آموخته هایی را در شبکه های اجتماعی خود قرار می دهند.

 

 

اما ایرادی که همه آن ها دارند این است که عدم نظم دهی به مراحل یادگیری، زبان آموز را دچار سردرگمی می کند. این در حالی است که سایت همیار زبان، تمامی مراحل یادگیری خود را به صورت دسته بندی شده در سایت قرار داده و در پایان هر مرحله با برگزاری آزمونی، دانش آموز را تعیین سطح می نماید. در واقع سایت همیار زبان موسسه مجازی است که به صورت رایگان بخشی از مطالب خودرا در اختیار کاربردان قرار میدهد.

 

 

کجا می توانم به یادگیری آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان بپردازم؟

 

 

قطعا یکی از بهترین وب سایت هایی که در زمینه آموزش رایگان زبان انگلیسی راه اندازی شده است، سایت همیار زبان می باشد. دلیل این امر نیز سادگی و بی آلایش بودن این سایت نسبت به دیگر کانال ها و وب سایت های می باشد. در دسترس بودن و آموزش های کارشناسی شده این سایت، توانایی آموزش از صفر تا صد را به زبان آموزان دارد.

 

 

در سایت همیار زبان شما می توانید پایه ای ترین آموزش ها را به صورت پادکست های صوتی و یا داستان های کوتاه، انیمیشن، فیلم و موسیقی که بخشی از آن ها به صورت رایگان هست را دریافت کنید . علاوه بر این، می توانید در صورت بروز هرگونه اشکالی، با اساتید مجموعه در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایید.

 

 

در این سایت، تمامی دپارتمان های زبان به صورت رایگان عرضه شده و تنها برای برخی از خدمات ویژه اختیاری، کارآموزان باید هزینه تقبل کنید. این بخش از سایت نیز کاملا اختیاری می باشد. آموزش رایگان زبان انگلیسی، در سایت همیار زبان، از لحاظ استاندارد بودن هیچ تفاوتی با آموزشگاه های حضوری ندارد

 

 

در واقع آنچه باعث برتری این سایت به سایر آموزشگاه می گردد، سیستم آموزشی منظم و پر بازده آن نسبت به سایر کلاس های حضوری است. تجربه نشان داده است که درصد یادگیری دانش آموزانی که با کلاس های مجازی توانسته اند، سطح زبان خود را ارتقا بخشند، بیش از سایر دانش آموزان دیگر است.

 

بهترین روش های برای یادگیری زبان انگلیسی

 

 

روش های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. روش هایی که یا بر پایه لغت بوده و یا گرامر. اما هیچ کدام از این دو نمی تواند به تنهایی سطح مهارتی شما را در درک زبان ارتقا بخشند. زیرا زمانی می توانید اطمینان حاصل نمایید که در یادگیری زبان انگلیسی موفق بوده اید، که خود به تنهایی قادر به ساخت، بیان و درک جملات پیچیده انگلیسی باشید.

 

 

 

در این حالت می توان اطمینان داشت که شما برای آزمون های بین المللی آمادگی لازم را دارید. اما رسیدن به این سطح چقدر طول می کشد؟ به چه میزان هزینه لازم است تا شما مهارت زبان خود را تقویت کنید؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به آموزشگاه های زبان برید و تعیین سطح بدید و وارد کلاس های حضوری زبان بشید که قطعا آنچه را که به شما پیشنهاد می دهند، میلیون ها تومان هزینه در بر دارد. در صورتی که در سایت همیار زبان می توانید به رایگان تعین سطح میتوانید بدهید  و شروع کنید به یادگیری زبان انگلیسی.

 

 

 

این قابلیت در کنار یادگیری آسان آن در هر مکان و زمانی به زبان آموزان فرصت یادگیری را می دهد. علاوه بر این، در این سایت می توان به صورت همزمان و با صرف کمترین زمان، به یادگیری زبان های دیگر نیز، پرداخت. از جمله بهترین روش های آموزش رایگان زبان انگلیسی، استفاده از دروسی مدرن و برنامه ریزی شده برای یادگیری است. تقویت هر ۶ مهارت مهارت، شنیداری، گفتاری، لغت و گرامر تلفظ و رایتینگ برای زبان آموزان ضروری است.

 

 

برای این کار می توان از کتاب ها، فیلم های آموزشی موجود در سایت همیار زبان، پادکست های صوتی، انیمیشن، موسیقی و… استفاده کرد. همچنین در سایت همیارزبان بستری فراهم شده است که میتوانید سوال های خودرا بپرسید و استاد پاسخ آن را بدهد .

 

 

 

پرسش پاسخ سایت

 

 

همچنین یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان  استفاده از اتاق های چت روم در اینترنت می باشد. در این اتاق ها افرادی در سطح های متفاوت به صحبت کردن در پیرامون مسائل گوناگون می پردازند. این محیط های مجازی بسیار بهتر از کلاس های درس نتیجه بخش است. زیرا که در این اتاق های چت، شما باید به سرعت از لغات مرتبط با یکدیگر استفاده نماید. این کار در طول زمان سطح مهارت گفتاری و گرامری شما را تقویت خواهد کرد.

 

 

از جمله سایر روش ها برای آموزش رایگان زبان انگلیسی، استفاده از کتاب های خود آموز زبان انگلیسی می باشد. این کتاب ها در سطح پایه نیاز اساسی به حضور در کلاس دارند. زیرا زبان آموز باید بتواند با تلفظ لغات آشنا شود. البته این امر در کنار سایت همیار زبان، به صورت رایگان صورت می گیرد.

 

 

 

آیا با فیلم هم میشه زبان انگلیسی را تقویت کرد؟

 

 

فیلم ها از جمله منابع آموزش رایگان زبان انگلیسی می باشند، که به راحتی در دسترس همگان قرار دارند. این منابع مهم و با ارزش، گنجینه ای از لغات، اصطلاحات عامیانه و جمله ها می باشند. با دیدن فیلم ها افراد می توانند به راحتی زبان خود را تقویت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن، سطح شنیداری و دایره لغات خود را گسترش دهند.

 

 

آموزش رایگان زبان انگلیسی از طریق فیلم، برای افرادی که وقت کافی ندارند، بسیار مناسب است.

 

 

حتما مقاله آموزش زبان انگلیسی با فیلم رو بخوانید تا با تمامی و و روش های یادگیری با فیلم آشنا بشوید .

 

 

این افراد می توانند ظرف کمتر از دو ماه، آنچه را که در مدت ۴ ماه می توانستند فراگیرند، آموزش ببینند. علاوه بر این، آموزش با فیلم، شما را با فرهنگ و آداب و رسوم کشور مبدا آشنا می کند. همچنین به شما می آموزد، چگونه کلمات را در قالب جمله ها بکار گیرید و ساختار های پیچیده بسازید.

 

 

آموزش انگلیسی با فیلم

 

 

زبان انگلیسی برای کودکان ضروری است !

 

 

کودکان از جمله پرمخاطب ترین زبان آموزان هر آموزشگاهی می باشند. یادگیری کودکان با بزرگسالان متفاوت بوده و دارای روش های گوناگونی است. از این رو باید در انتخاب آموزشگاه و استاد آن ها بسیار دقت کرد. از طرفی بازیگوشی آن ها در کلاس و رفت و آمد های آن ها قبل و بعد از کلاس، از بازدهی یادگیری این کودکان می کاهد.

 

 

از طرفی برخی از این کودکان نیز به دلیل مشغله والدین و یا دور بودن آموزشگاه های حضوری از منزلشان، مجبور به ترک کلاس می باشند. اما راه حل چیست؟ چگونه می توان این کودکان را تحت آموزش رایگان زبان انگلیسی قرار داد؟

 

 

استفاده از سایت هایی مانند همیار زبان که به صورت کارشناسی شده بخشی از آموزش های خود را  برای کودکان در نظر گرفته است، به عنوان راهی در میان تاریکی است. در این حالت کودکان می توانند در حضور والدین و یا بدون آن ها نیز وارد سایت شده و به آموزش های خود بپردازند. آموزش های جذابی که بیشتر به حالت دیدن انیمیشن، موزیک های جذاب و فیلم های مخصوص کودکان می باشد.

 

 

 یک مقاله در مورد آموزش زبان انگلیسی برای کودکان  نوشته که خوندنش خالی از لطف نیست . 

 

 

 

 

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت لازمه

 

 

مهاجرت کردن نیاز به سطح بالایی از مهارت یادگیری دارد. این مهارت می تواند تا اندازه ای در داخل کشور تامین شده و مابقی آن در کشور مقصد تکمیل یابد. از این رو آموزش رایگان زبان انگلیسی به افراد این امکان را می دهد که در بحبوحه رفتن، بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

 

 

برای این افراد آموزش زبان از طریق فیلم و موسیقی بسیار توصیه می شود. آن ها باید در ابتدا درک نمایند که محیط و انسان های اطرافشان چه منظوری دارند و از آن ها چه می خواهند تا بتوانند پاسخ دهند. از این رو سایت همیار زبان با ارائه مجموعه کاملی از فیلم ها، آن هم به صورت طبقه بندی شده و مطابق به سطح یادگیری شما، به آموزش رایگان زبان انگلیسی می پردازد.

 

 

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت کردن هدفی را در اختیار شما قرار می دهد، که مطابق آن می توانید برنامه ریزی کنید. بسته به نوع مهاجرت شما، نحوه یادگیری نیز متفاوت است. مسلما فردی که برای کار به کشوری دیگر مهاجرت می کند، با شخصی که قصد مهارت تحصیلی و یا پناهندگی دارد، متفاوت است. برای این منظور بهتر است قبل از شروع یادگیری، ابتدا هدف خود را مشخص کنید، تا مطابق با آن، دایره لغات خود را گسترش دهید.

 

 

آموزش رایگان زبان انگلیسی برای آزمون TOEFL و IELTS

 

 

هدف نهایی از شرکت آکادمیک کلاس های زبان، دریافت مدرک بین المللی تافل و یا آیلتس می باشد. این دو آزمون مهارت شما را مورد سنجش قرار داده و مدرکی دال بر میزان مهارت تان را در اختیار شما قرار می دهند. این دو آزمون در سطح بین المللی بسیار معتبر بوده و برای مهاجرت کاری و یا تحصیلی ضروری می باشند.

 

 

اما چگونه می توان از طریق آموزش رایگان زبان انگلیسی به این سطح از مهارت رسید؟ پاسخ به این سوال، شرکت در کلاس های حضوری و یا مجازی می باشد. کلاس هایی که به تقویت هر چهار مهارت شما بپردازند. این کلاس ها بسیار گران بوده و مدت زمان زیادی به طول می انجامند.

 

 

 

 

علاوه بر این به دلیل تخصصی بودن این نوع از یادگیری، کلاس های آیلتس و تافل دارای هزینه های بیشتری نسبت به دوره های عمومی آموزش زبان انگلیسی است. همین امر سبب می شود که بسیاری از کارآموزان ترجیح دهند، از منابع خودآموز برای تقویت زبان انگلیسی استفاده نمایند.

 

 

آموزش انگلیسی در منزل

 

جمع بندی

 

 

یادگیری زبان انگلیسی به ابزاری نیاز دارد، تا بتوان از طریق آن ها به افزایش سطح مهارت کمک کرد. از جمله این ابزار ها می توان به کتاب ها، فیلم ها، آهنگ ها، اتاق های چت روم و… اشاره کرد. هر کدام از این موارد می تواند شما را در یکی از مهارت ها تقویت کند.

 

 

استفاده از کتاب ها برای آموزش رایگان زبان انگلیسی بسیار خوب است، اما مشکل یادگیری با کتاب ها گسترده بوده و زمان بر بودن آن ها می باشد. همچنین عدم وجود آموزش های گفتاری، باعث دلسرد شدن زبان آموزان می گردد. در صورتی که شرکت در کلاس های مجازی، می توان کمک بزرگی به خودآموزان باشد. علاوه بر این، در سایت های خودآموزی مانند همیار زبان، آموزش ها به صورت طبقه بندی شده و مدون قرار داده شده اند، تا کارآموزان به راحتی تعیین سطح شوند.

 

 

علاوه بر عوامل خارجی که در یادگیری زبان انگلیسی موثر هستند، آنچه مانند نیروی محرکه ای برای یادگیری عمل می کند، هدف افراد از یادگیری زبان انگلیسی می باشد. مسلما اگر فرد بداند که به چه دلیل نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارد،  بهتر و هدفمند تر به یادگیری می پردازد. چنین شخصی به دنبال آموزش رایگان زبان انگلیسی در اینترنت، کانال ها و… می گردد، تا با کمترین هزینه بتواند سطح دانش خود را افزایش دهد.

 

 

از این رو قبل از شروع به یادگیری هر زبانی، به این نکته که “چرا باید این کار را انجام دهم”، خوب فکر کنید. پاسخ به این سوال، شما را در مسیر درست قرار می دهد.

 

 

 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان کدام است؟
قطعا بهترین سایت برای آموزش رایگان زبان انگلیسی همیار زبان است و برای چرای این موضوع فقط کافیست نگاهی به سایت همیار زبان بزنید.
آیا می شود با آموزش رایگان همیار زبان برای آزمون تافل و آیلتس آماده شد؟
بله می شود با استفاده از بخش های مختلف سایت به امادگی لازم برای این آزمون ها رسید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد