زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

تافل

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
آیا کلاس تافل آنلاین انتخاب مناسبی است؟
برای کسانی که می‌خواهند از هر نقطه‌ای از جهان و طبق زمان‌بندی خودشان یادگیری زبان را تجربه کنند، کلاس آنلاین تافل یکی از بهترین انتخاب‌ها است.
آیا کلاس تافل آنلاین انتخاب مناسبی است؟
برای کسانی که می‌خواهند از هر نقطه‌ای از جهان و طبق زمان‌بندی خودشان یادگیری زبان را تجربه کنند، کلاس آنلاین تافل یکی از بهترین انتخاب‌ها است.
هزینه کلاس تافل چقدر است؟
برای هر جلسه کلاس تافل همیارزبان هزینه جداگانه در نظر گرفته شده است و می‌توانید بر اساس تعداد جلساتی که نیاز دارید مبلغ آن را بپردازید.
بهترین کلاس زبان آنلاین تافل کدام است؟
بهترین کلاس آنلاین زبان انگلیسی باید شرایط مناسبی برای یادگیری مداوم زبان آموزان فراهم کند. همیارزبان بهترین اساتید و کلاس‌های تافل را به همین منظور ارائه کرده است.
کلاس فشرده تافل بهتر است یا کلاس معمولی؟
با توجه به سطحی که در زبان انگلیسی دارید می‌توانید در کلاس‌های فشرده آمادگی تافل شرکت کنید یا فقط متقاضی کلاس‌های عادی همیارزبان باشید.

آموزش تافل

کلاس تافل همیارزبان، متقاضیان را برای دریافت نمره عالی در این آزمون بین‌المللی آماده می‌کند. کسانی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی‌زبان کار یا تحصیل کنند باید به زبان آن کشور تسلط داشته باشند. تافل یکی از آزمون‌هایی است که میزان تسلط مهاجران را به زبان انگلیسی نشان می‌دهد و امکان تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

این مدرک توسط دانشگاه‌های مطرح جهان که در کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، استرالیا، انگلیس و ایالات‌متحده قرار درند پذیرفته می‌شود. بنابراین، اگر قصد دارید در یکی از این دانشگاه‌ها ادامه تحصیل دهید و مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و... بگیرید، نیاز به مدرک تافل با نمره قابل قبول دارید.

همیارزبان برای متقاضیانی که قصد دارند این مدرک بین‌المللی را دریافت کنند بهترین شرایط یادگیری را فراهم کرده است. با کمک این وب‌سایت می‌توانید از هر نقطه ایران در کلاس تافل شرکت کنید و قدم به قدم تکنیک‌های موفقیت در این آزمون را یاد بگیرید. اساتید همیارزبان از ابتدای مسیر یادگیری برای آزمون تافل در کلاس toefl کنار شما هستند و تا دریافت بالاترین نمره همراهی‌تان می‌کنند.

حضور بهترین اساتید تافل ایران

استاد نقش مهمی در یادگیری زبان انگلیسی دارد. اگر استادی که انتخاب می‌کنید تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد، ممکن است نتوانید در آزمون تافل نمره لازم را به دست بیاورید و بارها و بارها مجبور شوید این آزمون بین‌المللی را برای دریافت نمره لازم تکرار کنید. با توجه به اینکه زمان اغلب دانشجویان برای دریافت نمره لازم در آزمون تافل محدود است، همیارزبان بهترین اساتید زبان ایران را برای آموزش تافل کنار هم جمع کرده است.

اساتید تافل همیارزبان با تکنیک‌های این آزمون آشنا هستند و آخرین تغییراتی که در ساختار این آزمون به وجود آمده را می‌شناسند؛ بنابراین با شرکت در کلاس تافل همیارزبان می‌توانید در همان اولین مرحله این آزمون را پشت سر بگذارید و نمره لازم را به دست بیاورید.

دارا بودن کلاس‌های آنلاین اختصاصی و اشتراکی

همیارزبان کلاس‌های خصوصی تافل را برای متقاضیان برگزار می‌کند. این کلاس‌ها آنلاین هستند و از هر نقطه ایران و در زمانی که خودتان مشخص کرده‌اید می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. برای شرکت در کلاس‌های همیارزبان نیازی نیست که هزینه یک‌ترم را به صورت یکجا بپردازید، چون در این وب‌سایت هزینه هر کلاس بر اساس جلسه‌هایی که متقاضیان در آن‌ها شرکت می‌کنند در نظر گرفته شده است.

برای شرکت در هر جلسه کلاس 60 دقیقه‌ای تافل فقط باید هزینه همان جلسه را بپردازید. همین موضوع امکان پرداخت هزینه را به صورت قسطی و بخش به بخش برای متقاضیان فراهم می‌کند.

یادگیری از سطح صفر تا پیشرفته و آمادگی تافل

بعضی از متقاضیان همین چند ماه آینده آزمون تافل دارند و نیاز است که در کلاس‌های خصوصی فشرده آمادگی تافل حضور داشته باشند. این گروه می‌توانند با شرکت در کلاس‌های تافل همیارزبان شرکت کنند و با کمک بهترین اساتید برای موفقیت در این آزمون آماده شوند.

همیارزبان این امکان را برای کسانی که چند سال آینده قصد شرکت در آزمون تافل را دارند فراهم کرده است که به صورت خصوصی در جلسه‌های مشخص در کلاس زبان از صفر مبتدی تا سطح پیشرفته شرکت کنند. با توجه به اینکه استاد در هر کلاس تافل همیارزبان فقط وظیفه دارد که به یک دانشجو تدریس کند، کیفیت آموزش از همان ابتدای راه برای متقاضیان حفظ می‌شود و علاوه بر موفقیت در آزمون تافل می‌توانند هر چهار مهارت انگلیسی خودشان را تا حد قابل توجهی بهبود دهند.

برای قبولی در هر آزمونی مانند تافل باید ترفندهای آن را یاد بگیرید و به موقع از آن‌ها استفاده کنید.

کلاس تافل در همیارزبان، یک کلاس خصوصی با بهترین امکانات برای یادگیری تمام متقاضیان این آزمون بین‌المللی است. با شرکت در این کلاس می‌توانید هر چهار مهارت زبانی را یاد بگیرید و نمره خوبی در آزمون تافل به دست بیاورید.