همیارزبان
چرا کنکور زبان ؟ همه چیز در مورد کنکور زبان
آزمون های بین المللی

نویسنده

جلیل زاده

ســـــوالــــات پر تکــــــــرار

پاسخ سوالاتی که احتمالا برایتان به‌وجود آمده را در اینجا ببینید:

مقالات مرتبط

مشاهده همه

نظرات کاربران

5 دیدگاه
 • ساسان

  ۱۷ دی ۱۳۹۹

  سلام من امسال میخوام کنکور زبان بدم ولی استرس دارم از این بابت که نمیدونم موفق میشم یا نه چون من زبانم در سطح متوسط رو به پایینه میخواستم بدونم میتونم موفق شم ؟ بعد اینکه من نمیفهمم برای کنکور زبان باید زبان های غیر انگلیسی هم بخونیم یانهچون توی بودجه بندی ها نوشته من گیج شدم اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم خواهش میکنم کمکم کنید .

 • D

  ۱۶ دی ۱۳۹۹

  سلام ببخشید من سال یازدهم علوم انسانی هستم برای اینکه بخوام دبیر زبان بشم فقط کافیه فارسی و عربی و دینی و انگلیسی ۳ سال دبیرستان رو خوب بخونم با کتاب هایی که معرفی کردید؟ یعنی همینا کافی هستن واسه قبولی در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم؟؟

 • Sonia

  ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

  من میخوام کنکور منحصرا زبان بدم سال یازدهم انسانی هستم میخوام مطمئن شم برای کنکور زبان لازم نیست کتابای رشته انسانیو بخونم مثل اقتصاد و جامعه و اینا نه؟!؟ زبان کره ای چی؟ میتونیم تو دانشگاه بخونیم؟؟؟

  • Ashkan

   ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

   سلام.کنکور منحصرا زبان فقط شامل ادبیات و دینی و عربی و زبان و زبان اختصاصی میشه.هیچکدوم از درس های تخصصی رشته های دیگه و غیر از این درس ها در این کنکور جایی ندارن.همچنین شما میتونید بعد از قبولی در کنکور زبان،زبان هایی غیر از انگلیسی در دانشگاه بخوانید مثل ایتالیایی و فرانسه و ژاپنی و آلمانی و اسپانیایی و غیره.البته همه دانشگاها ندارن این زبانارو پس باید رتبه خوبی بیارید…

 • امیرحسین

  ۱ بهمن ۱۳۹۸

  خیلی عالی بود خدا قوت

دیدگاه خود را بنویسید

تعیین سطح رایگان داریم!

تعیین سطح به شروع روند یادگیری بهتر شما کمک می‌کند و به همین علت انجام آن به هر زبان‌آموزی توصیه می‌شود. در همیارزبان تعیین سطح رایگان است و این دید را به شما می‌دهد که بهتر است زبان را از چه سطحی آغاز کنید.

تعیین سطح