زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

فرانسوی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان فرانسوی

آموزش زبان فرانسوی، ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید، به شرطی که استاد حرفه‌ای کنارتان باشد و قدم به قدم شما را در این مسیر همراهی کند. 

کسانی که می‌خواهند به کشور فرانسه مهاجرت کنند یا یک فرصت شغلی عالی برای آن‌ها در این کشور پیدا شده، باید زبان فرانسوی را یاد بگیرند. چون مردم فرانسه در تمام نقاط این کشور از اطراف برج ایفل یا گوشه و کنار خیابان شانزلیزه به فرانسوی صحبت می‌کنند؛ بنابراین بدون یادگیری زبان فرانسوی شانس معاشرت با مردم این کشور زیبای اروپایی را از دست می‌دهید و مهاجرت به فرانسه و زندگی در این کشور برایتان سخت خواهد شد.

اغلب کسانی که آموزش زبان فرانسه را قبلاً تجربه کرده‌اند و آن را نیمه‌کاره رها کرده و کنار گذاشته‌اند، از سختی آواها و تلفظ‌های این زبان می‌گویند. در صورتی که اگر زبان فرانسه را از همان ابتدا طبق اصول درست و با اساتید حرفه‌ای این حوزه یاد بگیرید، مرحله به مرحله می‌توانید شاهد پیشرفتتان در این زبان باشید و از اینکه پس از چند وقت تا این حد زبان فرانسوی شما عالی شده شگفت‌زده خواهید شد.

برگزاری کلاس‌های آموزشی متنوع

فرانسوی یکی از زبان‌های شیرین و پرطرفدار جهان است و افراد زیادی قصد یادگیری آن را دارند. با این وجود همه کسانی که داوطلب شرکت در کلاس زبان فرانسه هستند همه در یک سطح قرار ندارند. بعضی از این افراد سابقه طولانی شرکت در کلاس‌های آموزش زبان فرانسوی را دارند و سطح آن‌ها پایه نیست. در نقطه مقابل افرادی هستند که در سطح پایه و صفر یادگیری زبان فرانسوی هستند و نیاز دارند که از یادگیری مکالمه‌های اولیه و حروف الفبای فرانسوی شروع کنند.

با توجه به نیاز این گروه‌های آموزشی، همیارزبان کلاس‌های زبان فرانسوی را به صورت خصوصی و در جلسه‌های 60 دقیقه‌ای برگزار می‌کند. کسانی که می‌خواهند در این کلاس‌ها شرکت کنند باید استاد مدنظرشان را انتخاب کرده و سپس از پایه یا سطوح متوسط یا عالی یادگیری فرانسوی را ادامه دهند.

آماده شدن برای آزمون‌های بین‌المللی

هر فردی برای اینکه نشان دهد چقدر به زبان فرانسوی مسلط است باید در آزمون‌هایی که مخصوص این زبان در نظر گرفته شده شرکت کند. از جمله این آزمون‌ها می‌توان به امتحان TEF، آزمون DILF و امتحان TCF اشاره کرد. بعضی از این امتحان‌ها برای دریافت اقامت کشورها یا ایالت‌های فرانسوی زبان مانند کبک کانادا برگزار می‌شود. بعضی دیگر از مدارک بین‌المللی فرانسوی هم برای کسانی که قصد کار یا تحصیل در کشور فرانسه را دارند مورد نیاز هستند.

برای اینکه بتوانید در این آزمون‌ها نمره کافی را کسب کنید، باید هر چهار مهارت شنیداری، نوشتاری، گفتاری و خوانایی زبان فرانسوی را بلد باشید. در کلاس زبان فرانسوی همیارزبان اساتید به خوبی روی این مهارت‌های دانشجویان کار می‌کنند و متقاضیان را برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی و کسب نمره قبولی در آن‌ها آماده خواهند کرد.

یادگیری زبان فرانسه با اساتید حرفه‌ای

کسانی که قدم در راه یادگیری زبان سختی مانند زبان فرانسوی می‌گذارند، باید حتماً از اساتید حرفه‌ای این حوزه کمک بگیرند. چون بدون یادگیری تلفظ درست لغات فرانسوی و گرامر آن، صحبت کردن یا نوشتن به این زبان برای آن‌ها سخت خواهد بود. مخصوصاً که گرامر زبان فرانسوی نسبت به زبان انگلیسی پیچیده‌تر است و کسانی که این زبان را یاد می‌گیرند باید این گرامر پیچیده را به خوبی درک کنند.

اساتید همیارزبان به گرامر و ساختار زبان فرانسوی تسلط کامل دارند و آموزش زبان فرانسوی را از صفر شروع می‌کنند؛ بنابراین کسانی که در دوره‌های آنلاین این مرکز شرکت می‌کنند می‌توانند هر چهار مهارت زبان فرانسوی را به خوبی و تا سطح حرفه‌ای یاد بگیرند.

برای زندگی در کشور برج ایفل و کافه‌های جذاب آماده هستید؟ یادگیری فرانسوی اولین قدم این راه است.

آموزش زبان فرانسوی در همیارزبان، با استفاده از بهترین منابع آموزشی و اساتید حرفه‌ای انجام می‌شود؛ بنابراین تمام کسانی که در کلاس‌های آنلاین همیارزبان شرکت می‌کنند می‌توانند در حد خوبی در این زبان پیشرفت کنند و با فرانسوی زبان‌های سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.