آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

آمارها نشان داده است که زبان فرانسه پنجمین زبان پرکاربرد دنیاست و 29 کشور در سراسر جهان به این زبان صحبت می‎کنند. با یادگیری زبان فرانسوی، دریچه‎ای به سوی کشورهای مختلف برای شما باز خواهد شد. از سویی دیگر با یادگیری این زبان فرصت‎های شغلی بسیاری نیز در انتظار شما خواهد بود. اگر از علاقه‎مندان به دنیای ادبیات و علوم انسانی هستید، خوب است بدانید که اشعار و کتاب‎های درجه‎یک زیادی به زبان فرانسوی نوشته شده‎اند. زبان فرانسوی را می‎توان آسان‎تر از عربی و روسی یاد گرفت اما کمی سخت‎تر از ایتالیایی و اسپانیایی به نظر می‏‌رسد. با این حال برای یادگیری این زبان باید به دنبال بهترین آموزشگاه زبان فرانسه باشید. 

جدول محتوایی

یادگیری زبان فرانسوی چه مزایایی دارد؟

 

یادگیری زبان فرانسوی به عنوان یک زبان هندواروپایی از مزایایی بسیاری برخوردار است. شاید در حال حاضر تعداد افرادی که به دنبال یادگیری این زبان هستند کم باشد اما این تعداد روز‎به‎روز در حال افزایش است. از جمله مزایای یادگیری این زبان می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

با یادگیری زبان فرانسوی فرصت‎های شغلی زیادی در انتظار شماست. خوب است بدانید که کانادا یک کشور دو زبانه است و شرکت‎های فرانسوی حضور گسترده‎ای در این کشور دارند. همچنین در ایالات متحده بیش از 1200 شرکت فرانسوی حضور دارد. از سویی دیگر در خود کشور فرانسه فرصت‎های زیادی برای مهاجرت شغلی وجود دارد.

 

زبان فرانسوی دومین زبان دیپلماتیک دنیاست. افرادی که به دو زبان انگلیسی و فرانسوی مسلط هستند در بازار جهانی از اهمیت ویژه‎ای برخوردار خواهند بود. 40 تا 50 درصد واژگان انگلیسی از زبان فرانسوی اخذ شده‎اند. یادگیری زبان فرانسوی می‎تواند مهارت‎های شما در زبان انگلیسی را هم افزایش دهد و بینش دقیق‎تری از زبان‎های دیگر به شما بدهد.

 

زبان فرانسوی، زبان شاهکارهای ادبی بزرگ دنیاست. اگر نگاهی به کتاب‎هایی همچون سه تفنگدار، بینوایان، شازده کوچولو، بیگانه، 20 هزار فرسنگ زیر دریا، در جست‎وجوی زمان از دست رفته، باباگوریو، مادام بوآری و مواردی از این قبیل بیندازید، متوجه می‌‏شوید که همه آن‎ها به زبان فرانسوی نوشته شده‎اند. در نتیجه اگر بخواهید که آب را از سرچشمه بخورید، بهتر است که زبان فرانسوی را بیاموزید.

 

یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان فرانسوی و پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان فرانسه این است که شانس شما را برای پذیرش در دانشگاه‎های بزرگ افزایش خواهد داد. فرانسه یکی از کشورهای مطرح دنیا در علم و فناوری است. البته این مزایا زمانی نصیب شما خواهد شد که یادگیری را بسیار خوب و در سطح بالایی انجام داده باشید. به همین خاطر پیدا کردن آموزشگاه زبان فرانسه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

 

حضور در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟

 

یادگیری خودآموز یکی از روش‎هایی است که افراد می‎توانند برای آموزش زبان فرانسه استفاده کنند. اما حضور در یک آموزشگاه زبان فرانسه در تهران یا سایر شهرها از مزیت‎های زیادی برخوردار است. اولین مزیت حضور در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه، افزایش اعتماد به نفس است. در این کلاس‎ها به شکل عملی در محیطی قرار می‎گیرید که افراد به زبان فرانسوی صحبت می‎کنند و به این ترتیب مهارت‎های شنیداری شما در دنیای واقعی بهبود می‎یابد.

 

به طور کلی زبان فرانسوی، زبانی است که افراد کمتری به دنبال یادگیری آن هستند. همین موضوع به همراه تنها بودن در یادگیری سبب می‏‌شود که افراد انگیزه لازم برای ادامه مسیر خود نداشته باشند. اما حضور در یک موسسه زبان فرانسه و همراه شدن با هم‎کلاسی‎ها می‎تواند انگیزه لازم برای ادامه مسیر را به افراد بدهد. به طور کلی حضور در کلاس با اینکه هزینه بیشتری نسبت به حالت خودخوان خواهد داشت اما مزایای بسیاری دارد.

 

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه به چه نکاتی بایستی توجه کرد؟

 

ما در این نوشتار قصد داریم تا تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه را به شما معرفی کنیم. با این حال بهتر است که خود شما هم به مولفه‎هایی که می‎تواند یک موسسه معمولی را به یک آموزشگاه حرفه‎ای و مناسب برای شما تبدیل کند توجه داشته باشید.

 

حضور مدرسان معتبر

حضور مدرسان معتبر و مجرب در فرایند آموزش سبب می‏‌شود که یادگیری بهتر، عمیق‎تر و سریع‎تر اتفاق بیفتد. اصولا آموزشگاه‎های زبان فرانسوی حرفه‎ای از مدرسان شناخته شده و قوی برای کلاس‎های خود استفاده می‎کنند که شیوه تدریس خوبی داشته باشد.

 

امکانات مناسب و فضای خوب

یکی دیگر از ویژگی‎های یک آموزشگاه زبان فرانسه معتبر این است که از امکانات کافی برخوردار باشد. وجود این امکانات همچون سیستم‎های کامپیوتری برای آموزش‎های الکترونیکی، گرمایش، سرمایش و ... باعث تمرکز بیشتر زبان‎آموزان خواهد شد. همچنین فضای زیبا و دوستانه محیط موسسه می‎تواند تشویقی برای حضور در این مکان باشد.

 

توجه به سابقه آموزشگاه

ضروری است که زبان‎آموزان پیش از ثبت‎نام در کلاس‎های یک موسسه زبان فرانسوی، به سابقه آن توجه داشته باشند و آن را مورد بررسی قرار دهند. شما می‎‏توانید این بررسی را از زبان‎آموزان قدیمی‎تر این آموزشگاه‎ها انجام دهید.

 

ارائه کلاس‎های آنلاین

برخی افراد به دلایل گوناگونی از جمله زندگی در شهرهای دیگر، معلولیت، عدم امکان تردد‎های طولانی و مواردی از این قبیل توانایی حضور در کلاس به شکل حضوری را نخواهند داشت. همین مسئله سبب می‏شود که نتوانند از کلاس‎های باکیفیت و حرفه‎ای بهره‎مند شوند. به همین خاطر نیاز است که حتما بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی، برخی کلاس‎های خود را به شکل آنلاین نیز برگزار کند.

 

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران

 

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

وقتی سخن از آموزش زبان فرانسوی به میان می‌آید ناگزیر باید به اهمیت این زبان و نیز نقشی که در صنعتی شدن و پیشرفت اروپا در قرون اخیر بازی کرده است بپردازیم. فرانسه هم اکنون نیز یکی از قطب‎های صنعتی، گردشگری و اقتصادی در سطح جهان است که از هر نظر در تصمیمات بین المللی نقش پررنگی را ایفا می کند.

 

زبان فرانسه دومین زبانی است که در اروپا با آن تکلم می‌شود. این زبان غیر از فرانسه در کشورهایی مانند بلژیک و سوئیس نیز  مورد استفاده قرار می گیرد. ضمنا در بخش از آفریقا و قاره آمریکا مانند کشور کانادا نیز این زبان هنوز هم به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

بر اساس آمار ارائه شده تا کنون 30 کشور جهان به این زبان تکلم می‌کنند. در سالیان اخیر با رشد مهاجرت و توسعه روابط تجاری و اقتصادی زبان فرانسه نیز مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گرفته است. طبیعتا وقتی سخن از مهاجرت یا ادامه تحصیل به میان می آید شناسایی آموزشگاه های معروف و معتبری که از روش‌های قاعده‌مند و مناسب به منظور آموزش زبان فرانسوی استفاده می‌کنند اهمیت زیادی دارد.

 

 

هدف از معرفی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

در این مطلب سعی کرده‌ایم تا مجموعه ای مشتمل  بر ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران را به شما معرفی کنیم که از هر نظر می توان آنها را با سایر آموزشگاه های معتبر جهانی فرانسوی و متدهای نوین آموزش در آنها همتراز و برابر دانست. این مجموعه که مشتمل بر بهترین آموزشگاه های موجود در خصوص آموزش زبان فرانسه در ایران است از بین تعداد کثیری از  آموزشگاه‌های حرفه‌ای و تخصصی در این زمینه انتخاب شده‌اند.

 

 البته حتی اگر جزء آموزشگاه‌های عمومی در زمینه آموزش زبان‌های مختلف باشند نیز دارای مزیت‌های بیشتری نسبت به سایر آموزشگاه‌ها می باشند. به عبارت دیگر انتخاب آموزشگاه‌های فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه در ایران به معنای نادیده گرفتن توانایی‌ها و قابلیت‌های آموزشی سایر آموزشگاه های موجود نمی‌باشد.

 

در واقع این تفاوت ناشی از متدهای متنوع آموزشی، ارائه منابع روزآمد و در اختیار داشتن  اماکن آموزشی با این آموزشگاه ها متفاوت است. برای آشنایی بیشتر شما با بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در ایران از شما دعوت می‌کنیم تا در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

1_آموزشگاه زبان فرانسه اسپیکان

آموزشگاه زبان فرانسه اسپیکان

یکی از دلایلی که موجب شده تا آموزشگاه زبان فرانسه اسپیکان در ابتدای این لیست به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزش زبان فرانسه در ایران معرفی شود، ۱۰ سال سابقه درخشان این آموزشگاه در ارائه دوره های متنوع آموزشی با توجه به نیاز زبان آموزان و بهره گیری از اساتید فرانسوی زبان است که باعث محبوبیت و استقبال بی شمار علاقمندان یادگیری زبان فرانسه از این آموزشگاه شده است.

 

اغلب اساتید اسپیکان دارای مدارک بین المللی و تحصیلات معتبر دانشگاهی در رشته زبان فرانسه با سابقه تحصیل یا زندگی در این کشور می باشند و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد بسیار مطلوبی را داشته باشند و موجب رضایتمندی ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان شوند. قطعا اگر قصد یادگیری زبان فرانسه با هدف مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای فرانسه زبان را دارید، اسپیکان با کیفیت بالای آموزشی و شهریه بسیار مناسب و ۲ شعبه در مرکز شهر تهران (یوسف آباد) و شرق تهران (تهرانپارس) یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران است.

 

از مهمترین ویژگی‌های بارزی که موجب رونق این موسسه پرطرفدار شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.مشاوره رایگان، برنامه ریزی دقیق و منسجم فردی، آزمون های مرحله ای سنجش پیشرفت. 

2.دوره های کوتاه مدت مکالمه زبان فرانسه با کتب مورد تایید سفارت

3.تنوع در زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه).

4.برگزاری کلاسها به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان با کتب تخصصی بصورت حضوری و آنلاین.

5.آمادگی آزمون‌های بین المللی (DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ) که دارای اعتبار جهانی است. 

6.سامانه هوشمند تعیین سطح آنلاین، ثبت نام اینترنتی، ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم، اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش از سایر خدمات آموزشی این آموزشگاه است.

 

 آدرس شعب آموزشگاه اسپیکان:

 

شماره تماس

آدرس

شعبه

شهر

تلفن تماس: ۸۸۰۱۷۰۳۹-۰۲۱

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک100

شعبه یوسف آباد

تهران

تلفن تماس: ۷۷۷۴۲۰۰۴-۰۲۱

تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک56

شعبه تهرانپارس

تهران

تلفن تماس: 28111165-۰۲۱

تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه، پلاک2005

شعبه تجریش

تهران

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

2_انستیتو میلاد 

انستیتو میلاد

 

انستیتو میلاد از معدود موسسات تخصصی آموزش زبان فرانسه در ایران است که تنها بر روی آموزش زبان فرانسه تمرکز دارد. این وجه تمایز باعث شده در طی چهار سال اخیر، انستیتو میلاد تبدیل به یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در کشور گردد.

 

انستیتو میلاد با بهره‌گیری از استادان جوان، باتجربه، پر انرژی و با انگیزه، برگزار کننده دوره‌های حضوری و آنلاین زبان فرانسه در کشور است. دوره‌های انستیتو میلاد با استفاده از کارآمدترین متدهای آموزشی و بر پایه تقویت هر چهار مهارت زبانی ارائه می‌گردد:

 

متدهای آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان فرانسه میلاد

 

در آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد روش های آموزشی بر کتاب ها اولویت دارند. بدین ترتیب که سعی بر این است که  متقاضی در انتهای هر سطح به صورت  ملموس و واقعی در هر چهار قابلیت زبانی در سطح مورد نظر قرار بگیرید. هدف از دوره ها، فقط شروع و تمام کردن کتاب های آموزشی نیست بلکه  رسیدن به سطح مورد نظر است. در انتهای هر ترم کوئیز و در انتهای هر سطح، برای زبان آموزان، آزمونی جامع و استاندارد ترتیب داده تا به صورت واقعی سطح ایشان مشخص گردد و در ادامه بر روی  نقاط ضعف و قوت شان کار شود.انتخاب کتاب های آموزشی در انستیتو زبان میلاد، بر اساس کتاب های آموزشی مورد استفاده در مدارس زبان کشورهای فرانسه و سوئیس می باشد.

 

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه ایران؟

 

با توجه به فراهم‌آوری امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و کادر مجرب اداری و آموزشی، همه روز و با سرعت در راه رسیدن به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه کشور گام بر می داریم. هر چند که بسیاری از زبان آموزان ما که سابقه تحصیل در موسسات دیگری دارند، همین الان نیز این عنوان را به انستیتو زبان میلاد نسبت می دهند.

 

بدیهی است هدف هر مجموعه ای کسب درآمد می باشد. اما ما در آموزشگاه زبان فرانسه انستیتو میلاد به صورت عملی ثابت نموده‌ایم که این موضوع در درجه اهمیت بسیار پایینی برایمان قرار داشته و هدف اول رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعین از کیفیت خدمات آموزشی و سایر خدمات است.

 

 

 

آدرستهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – خیابان والی نژاد – پلاک ۴۲ – واحد ۴- طبقه سوم
تلفن۰۲۱-۸۸۸۷۷۷۴۲
۰۹۹۰۹۴۰۰۸۱۷
۰۹۰۱۳۲۳۹۰۰۸

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

3_آموزشگاه زبان سیتاک 

آموزشگاه زبان سیتاک

آموزشگاه زبان فرانسه سیتاک با بیش از 15 سال تجربه موفق در حوزه آموزش زبان فرانسوی و 4 شعبه فعال در تهران درزمینه آموزش زبان های خارجی با بهره گیری از کلیه ابزارها و متدهای روز دنیا وبا استفاده از مدرسین باتجربه و همچنین با سابقه; که همگی دارای مدارک معتبر دانشگاهی و بین المللی هستند توانسته بالاترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی مورد تایید سفارت را بدست آورد.

 

این آموزشگاه دارای 4 شعبه فعال در تهران است که شامل:

 

·       شعبه جنت آباد : جنت آباد جنوبی، بالاتر از چهارراه لاله، نبش کوچه دهم، پلاک 119  شماره تماس: 02144617558

·       شعبه فردوس: فردوس شرق، بین وفاآذر و عقیل، پلاک 323    شماره تماس:02144055003

·       شعبه صادقیه: فلکه اول صادقیه، گلناز دهم شمالی، پلاک 12   شماره تماس:02144255571

·       شعبه مرزداران: مرزداران، بین ایثار و آریافر، جنب بانک سامان، پلاک 134 شماره تماس:02146129603

 

آموزشگاه زبان فرانسه سیتاک با بهره گیری از کلیه ابزارها و متدهای روز دنیا و مدرسین مجرب و باسابقه، بالاترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی مورد تایید سفارت را کسب کرده است. ویژگی‌های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان سیتاک شامل موارد زیر است:

 

·       استفاده از به‌روزترین منابع و تکنولوژی‌های کمک آموزشی نوین

·       برگزاری آزمون تعیین سطح به صورت رایگان (حضوری/آنلاین)

·       بهره‌گیری از کادر فوق‌حرفه‌ای و اساتید مجرب و Native

·       برگزاری دوره‌های فوق‌فشرده و ترمیک (به صورت آنلاین/حضوری)

·       تدریس بر اساس کتاب‌های Amis et compagnie، Alex et Zoe et Compagnie، Alter ago+ و Edito

·       آموزش زبان فرانسه براساس 4 مهارت اصلی Conversation، Grammaire، Dictée و Phonetique

·       معرفی برترین مراکز آموزش عالی فرانسه به وسیله کامپوس فرانس

·       برگزاری کوئیزها به صورت منظم در پایان هر دوره

·       ارائه مدارک معتبر (مورد تایید سفارت) و قابل ترجمه

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

4_آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر

با تجربه ی ۲۵ سال فعالیت در حوزه آموزش فرانسه ، مورد اعتماد دانشجویان و مهاجران به کشورهای فرانسه ، بلژیک و کانادا بوده است .توصیه و تبلیغ نخبگان ایرانی مقیم در کشورهای فرانسوی زبان ، که از کلاسهای آموزشی نصیر برای یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت استفاده کرده اند ، موجب رونق و پایداری دپارتمان فرانسه نصیر شده است.

 

موسسه نصیر عزیزانی را که قصد مهاجرت به ایالت‌ها فرانسه زبان کانادا را دارند ، به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان آموزش می دهد. کلاس‌های آموزش زبان فرانسه نصیر بصورت پکیج های ۸ ماهه ارائه می‌گردد. عزیزان طی مدت ۱۰۰ الی ۱۱۰ جلسه، تا حدود سطح B1 آماده‌ می‌گردد. کلاسهای فرانسه نصیر ۳ روز در هفته، آنلاين و حضوری ارائه می‌گردد و طول مدت هر جلسه حدود ۲ ساعت است. تعداد افراد حاضر در هر کلاس فرانسه نصیر، حدود ۶ یا ۷ نفر است بدین معنا که این کلاسها بصورت نیمه خصوصی برگزار می‌گردد و کیفیت بسیار بالایی دارد.

 

آموزش زبان فرانسه در نصیر توسط اساتید متخصص که دارای تحصیلات آکادمیک مرتبط و یا تجربه زندگی در کشور های فرانسه زبان را داشته اند انجام می‌گردد و فارغ التحصیلان این دوره‌ها به راحتی می‌توانند در آزمون‌های بین المللی TEFوTCF  قبول شوند. شهریه تمامی این دوره ها در نصیر دولتی بوده و متناسب با تعداد جلسات و یا افراد حاضر در کلاس بسیار مقرون به صرفه نیز می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه تهران با نزدیک ترین شعبه محل خود تماس بگیرید.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

5_آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان فرانسوی برخوردار است. بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگی‌های این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه زبان فرانسه در سطح کشور می باشد.

 

یادگیری زبان فرانسه یکی از گام‌های موثر در مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان و دروازه‌ی آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم جامعه‌ی فرانسوی زبانان است. هر دلیلی که برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید، اعم از مهاجرت کاری یا تفریحی و یا علاقه شخصی، با شرکت در کلاس‌های زبان فرانسوی موسسه سفیر برای تمام شرایط آماده می‌شوید. آموزشگاه زبان فرانسه سفیر مطابق با «کادر آموزشی اروپا» (CECR) است، به همین دلیل منابع و مطالب به‌روز و شیوه‌های آموزشی جدید مورد استفاده قرار می‌گیرند تا مطابق با استندارد آموزشی جهانی پیش‌برود.

 

کلاس‌های آموزش زبان فرانسه سفیر در ۶ سطح (A1 تا C2) برگزار می‌شود. ابتدا (۱ ترم) کتاب Deco آموزش داده می‌شود و بعد از سطح A1 تا پایان C2، (۳۰ترم)می‌باشد و مدت زمان هر ترم متناسب با الگو آموزشی انتخابی شماست.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

6_آموزشگاه زبان فرانسه زبان ایرانیان

آموزشگاه زبان فرانسه زبان ایرانیان

آموزشگاه زبان ایرانیان یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌ زبان فرانسه در کشور می باشد. این موسسه آموزشی که به نام ایران آکسفورد نیز شناخته می‌شود در بخش آموزش زبان فرانسه فعالیت های قابل توجهی را از خود نشان داده است. این موسسه که از دپارتمان های مختلفی از جمله دپارتمان زبان فرانسه، دپارتمان زبان انگلیسی و آلمانی تشکیل شده است توانسته است.

 

همچنین این موسسه ضمن ارائه بهترین روش ها و متدهای آموزشی متناسب با معیارهای آموزش بین المللی به شرکت کنندگان در دوره های مختلف آموزش زبان فرانسوی ضمانتنامه کتبی ارائه می‌دهد که به عنوان یکی از مشوق های یادگیری تاثیر فوق العاده ای دارد.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 ۷_ آموزشگاه زبان فرانسه برنا

آموزشگاه زبان فرانسه برنا

 

آموزشگاه زبان برنا یکی از آموزشگاه های با سابقه و خوشنام در زمینه آموزش زبان فرانسه در تهران به شمار می‌رود. این آموزشگاه در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده و قریب به ۱۸ سال است که در این زمینه فعالیت دارد. البته ناگفته نماند که آموزشگاه زبان برنا صرفا یک آموزشگاه زبان فرانسه به شمار نمی رود و در آموزش سایر زبان های خارجی از قبیل انگلیسی، آلمانی و سایر زبان های معتبر جهان نیز فعالیت  های درخشانی را انجام داده است.

 

به دلیل سابقه درخشان این موسسه  آموزشی در برگزاری دوره های خلاقانه و پویا  می توان این آموزشگاه را به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در تهران حساب کرد. دوره ها و کارگاه آمادگی آزمون DELF-DALF و نیز کارگاه آمادگی و آزمون های  TFI- TCF-TEF  از جمله فعالیت های این آموزشگاه در این زمینه به شمار می‌رود.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

8_آموزشگاه زبان فرانسه کارینو

آموزشگاه زبان فرانسه کارینو

آموزشگاه زبان کارینو  به عنوان یکی دیگر از آموزشگاه هایی که به دلیل جذابیت روش های آموزش زبان فرانسوی در تهران و نیز ارائه منابع بروز و ارزمند مطرح شده است.  این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد در آموزش زبان های خارجی مختلف از جمله زبان فرانسه با استقبال خوبی از جانب علاقه مندان قرار گرفته است.

 

همچنین به دلیل امکانات مناسبی که به منظور ثبت نام و آزمون های آنلاین مختلف در سایت این آموزشگاه وجود دارد و همچنین بازخوردهای مناسبی که از جانب شرکت کنندگان در دوره ها منعکس شده است می‌شود این موسسه را در فهرست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه قرار داد.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

9_آموزشگاه زبان فرانسه توبی

آموزشگاه زبان فرانسه توبی

این آموزشگاه که به نشان 2B  شناخته می‌شود نیز یکی از آموزشگاه های خلاق و فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه می‌باشد. استفاده از منابع آموزشی معتبر در سطوح پایه تا پیشرفته به منظور یادگیری زبان فرانسه توانسته است نام این آموزشگاه را در این زمینه مطرح کند.

 

از دیگر ویژگی‌های این آموزشگاه قدرت و توان نوآوری و نیز روزآمد بودن متدهای آموزشی و تحول خواهی در این زمینه است. این موسسه آموزشی دارای دو شعبه در شهر تهران می‌باشد که زبان آموزان می‌توانند برای ثبت نام و بهره گیری از امکانات آموزشی مربوطه به این شعب مراجعه نمایند.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

10_مرکز آموزش ایران کانادا

مرکز آموزش ایران کانادا

مرکز آموزش ایران کانادا به دلیل فعالیت های مناسبی که در حوزه آموزش زبان فرانسه در ایران به انجام رسانده است از محبوبیت فراوانی برخوردار است. دوره های  مختلفی که در این مرکز برگزرا می شود مشتمل بر سه بخش است:

 

همچنین در این دوره ها بر آموزش و تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان فرانسه نیز تاکید می‌شود.

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

لیستی از بهترین موسسه‌های زبان های دیگر و موسسات مهاجرتی را برای شما آماده کردیم که می‌توانید از طریق لینک های زیر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه آیلتس

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی

بهترین آموزشگاه زبان روسی

بهترین آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

سخن پایانی

 

اگر نگاهی به واژه‎های وام‎گرفته در زبان فارسی بیندازید، متوجه خواهید شد که بخش قابل توجهی از این واژگان از زبان فرانسوی اخذ شده‎اند. همین موضوع نشان‎دهنده اهمیت بالای زبان فرانسوی است. برای یادگیری زبان فرانسوی نیاز به پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان فرانسه است تا فرایند یادگیری تسهیل شود. به همین خاطر ما در این نوشتار سعی کردیم تا تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه را به شما عزیزان معرفی کنیم. امیدواریم که با یادگیری این زبان قدرتمند، تجارب ارزشمندی کسب کنید.

 

این گزارش در زمستان 1402 تهیه و منتشر شده و ما از شما همراهان همیار‌‌زبان می‌خواهیم تا درباره بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی، نظر خود را با ما درمیان بگذارید.

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-28423740
چرا فقط این 10 آموزشگاه زبان فرانسه ؟
انتخاب آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه در ایران به معنای نادیده گرفتن تواناییها و قابلیت های آموزشی سایر آموزشگاه های موجود نمی باشدو صرفا طبق معیار هایی از قبیل تقاوت های آموزشگاه زبان فرانسه این لیست آماده شده است.
تفاوت های آموزشگاه های زبان فرانسه چیست؟
در واقع این تفاوت ناشی از متدهای متنوع آموزشی، ارائه منابع روزآمد و در اختیار داشتن  اماکن آموزشی با این آموزشگاه ها متفاوت می باشد.
هزینه آموزش زبان فرانسه در ایران چقدر است؟
هزینه آموزش زبان فرانسه در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سطح زبانی شما، اهداف یادگیری شما، و آموزشگاه انتخابی شما.
بهترین روش یادگیری زبان فرانسه چیست؟
بهترین روش یادگیری زبان فرانسه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سطح زبانی شما، اهداف یادگیری شما، و ترجیحات شخصی شما. با این حال، برخی از روش‌های یادگیری زبان فرانسه که به طور گسترده‌ای به عنوان موثرترین روش‌ها شناخته می‌شوند عبارتند از: یادگیری زبان فرانسه به صورت فشرده یادگیری زبان فرانسه با استفاده از روش‌های مبتنی بر مکالمه یادگیری زبان فرانسه با استفاده از نرم‌افزارهای آموزشی یادگیری زبان فرانسه با استفاده از فیلم‌ها و سریال‌های فرانسوی
بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسه کدامند؟
منابع یادگیری زبان فرانسه بسیار متنوع هستند و شامل کتاب‌های درسی، نرم‌افزارهای آموزشی، فیلم‌ها و سریال‌های فرانسوی، و منابع آنلاین می‌شوند. برخی از منابع یادگیری زبان فرانسه که به طور گسترده‌ای به عنوان منابعی موثر شناخته می‌شوند عبارتند از: کتاب‌های درسی سری "Delf" نرم‌افزار آموزشی "Babbel" فیلم‌های فرانسوی "La Haine" و "Amélie" سریال‌های فرانسوی "Le Bureau des légendes" و "Dix pour cent"
چگونه می‌توانم مدرک زبان فرانسه دریافت کنم؟
برای دریافت مدرک زبان فرانسه باید در آزمون‌های زبان فرانسه شرکت کنید. برخی از آزمون‌های زبان فرانسه که در ایران برگزار می‌شوند عبارتند از: آزمون Delf آزمون Dalf آزمون TCF آزمون TEF

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد