زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

آیلتس

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
هزینه کلاس آیلتس چقدر است؟
هزینه کلاس IELTS در همیار زبان کاملاً به تعداد جلسات رزرو شده توسط متقاضیان بستگی دارد. با توجه به نیازتان می‌توانید یک یا چند جلسه را با اساتید حرفه‌ای آیلتس همیارزبان رزرو کنید.
بهترین کلاس آیلتس در تهران کدام است؟
در همیارزبان توصیه می‌شود، هر زبان‌آموزی استادی را برای آموزش آیلتس انتخاب کند که با وی راحت‌تر است و می‌تواند نتیجه بهتری از یادگیری بگیرد.
آیا مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران هستند؟
برای شرکت در آزمون آیلتس باید به مراکز معتبری که سازمان سنجش اعلام می‌کند مراجعه کنید. این مراکز در شهرهای مختلف ایران هستند..
چرا کلاس آنلاین آیلتس را انتخاب کنیم؟
شرکت در کلاس‌های حضوری برای زبان‌آموزان همیشه سخت است و گاهی مواقع باعث می‌شود متقاضیان در میانه راه یادگیری زبان را رها کنند. به همین خاطر همیارزبان کلاس‌های آنلاین آیلتس را ارائه کرده است. در هر نقطه از جهان که باشید می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کرده و برای شرکت در آزمون آماده شوید.
هزینه کلاس خصوصی آیلتس چقدر است؟
همیارزبان هزینه‌های متنوعی را برای کلاس آیلتس و آموزش آیلتس در نظر گرفته است، تا تمام متقاضیان بتوانند در دوره‌های آمادگی برای آیلتس شرکت کنند. این کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند؛ اما امکان اضافه کردن پارتنر هم برای متقاضیان در نظر گرفته شده .

کلاس آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس همیارزبان، مسیر شما را برای موفق شدن در این آزمون بین‌المللی هموار می‌کند. اگر قصد دارید برای پذیرش دانشگاه‌های بین‌المللی اقدام کنید و به زبان انگلیسی درس بخوانید، مدرک آیلتس یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که به آن نیاز دارید. چون اغلب دانشگاه‌های درجه یک جهان فقط متقاضیانی را می‌پذیرند که در آزمون آیلتس شرکت کرده باشند و نمره آن‌ها بالاتر از 6 یا 6.5 شده باشد؛ بنابراین قبل از اینکه به فکر اقدام برای پذیرش تحصیلی باشید، باید در کلاس آنلاین آیلتس یا کلاس حضوری آیلتس شرکت کرده و نمره کافی را کسب کنید.

برای کار در شرکت‌های بین‌المللی حضور در دوره‌های کارآموزی و... هم نیاز به مدرک معتبر زبان انگلیسی دارید. آزمون آیلتس جنرال با همین منظور برای آموزش آیلتس همه‌ساله برگزار می‌شود و متقاضیانی که قصد کار یا مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند در آن شرکت می‌کنند. برای کسب نمره عالی در آزمون آیلتس آماده هستید؟ کلاس آیلتس همیارزبان همان انتخابی است که می‌تواند برای موفقیت در آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال کمکتان کند.

امکان فیلتر کردن اساتید تخصصی آیلتس

اساتید حرفه‌ای زبان انگلیسی معمولاً یک سبک خاص را برای تدریس خودشان در نظر می‌گیرند و تمام نکات و متدهایی که برای آن سبک وجود دارد را به دانشجویان آموزش می‌دهند. از جمله سبک‌های انتخابی می‌تواند به تدریس اختصاصی آیلتس اشاره کرد. اساتیدی که به صورت تخصصی آیلتس تدریس می‌کنند، با تمام فوت و فن‌ها و نکات این آزمون آشنا هستند و همه پیچیدگی‌های آزمون‌های آیلتس جدید را می‌شناسند. همیارزبان برای انتخاب اساتید آیلتس فیلترهای سخت‌گیرانه‌ای را در نظر گرفته و بهترین اساتید ایران را برای تدریس انتخاب کرده است.

بنابراین متقاضیان با شرک در کلاس IELTS این اساتید و آموزش آیلتس می‌توانند همه‌چیز را درباره آزمون آیلتس یاد بگیرند و با اطمینان خاطر در جلسه آزمون حاضر شوند. همیارزبان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند و به دنبال اساتید متخصص در این زمینه هستند، فیلتر انتخاب اساتید آیلتس را در نظر گرفته است. با کمک این فیلتر و انتخاب زبان انگلیسی می‌توانید بهترین اساتید زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس را پیدا کنید و این آزمون نسبتاً سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

امکان رزرو کلاس آنلاین آیلتس با اساتید متخصص

اساتید همیار زبان تمام درس‌های آیلتس را به صورت آنلاین در آموزش آیلتس ارائه می‌کنند. کسانی که محدودیت زمانی برای شرکت در کلاس‌های حضوری دارند یا شرایط رفتن تا آموزشگاه‌های مختلف را ندارند، به راحتی می‌توانند در جلسه‌های آنلاین کلاس آیلتس همیارزبان شرکت کنند و از هر نقطه‌ای که هستند یادگیری خودشان را ادامه دهند.

برای برنامه‌ریزی دقیق شرکت در کلاس آنلاین زبان، می‌توانید برنامه استاد مد نظرتان را بررسی کرده و جلسه‌هایی که برای تدریس نیاز دارید را رزرو کنید. رزرو مداوم آموزش آیلتس و برنامه‌ریزی دقیق برای شرکت در کلاس‌ها می‌تواند سطح زبان شما را تا حد قابل توجهی بهتر کند تا برای شرکت در آزمون اصلی استرس نداشته باشید.

شرکت در کلاس‌های 60 دقیقه‌ای آمادگی آیلتس

رفع اشکال کردن برای آزمون IELTS اهمیت زیادی برای متقاضیان دارد. به همین خاطر همیارزبان امکان رزرو کلاس‌های 60 دقیقه‌ای را برای متقاضیان این آزمون بین‌المللی فراهم کرده است. با رزرو کردن یک یا دو جلسه آموزش آیلتس قبل از آزمون می‌توانید نکاتی که نیاز است بدانید را با استاد مرور کنید. همچنین امکان رفع اشکال و پرسیدن سوالاتتان را هم از استاد دارید و می‌توانید هر ابهامی برای شرکت در آزمون دارید را برطرف کنید.

شرکت در کلاس‌های چند نفره آیلتس

اگر با چند نفر از دوستانتان قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و دائم با هم تمرین می‌کنید، شرکت در کلاس‌های آموزش آیلتس همیارزبان می‌تواند سطح شما را تا حد قابل توجهی بهتر کند. چون امکان اضافه کردن پارتنر به کلاس‌های آنلاین در این وب‌سایت در نظر گرفته شده. با اضافه کردن دوستانتان به کلاس آیلتس و تمرین گروهی با استاد می‌توانید اشکالاتی که دارید را بشناسید و با برطرف کردن آن‌ها نمره بهتری در این آزمون بگیرید.

هزینه کلاس آیلتس متناسب با بودجه متقاضی

برای شرکت در کلاس‌های متفرقه آیلتس باید هزینه آموزش آیلتس را یکجا پرداخت کنید؛ اما در همیارزبان هزینه آموزش آنلاین آیلتس با توجه به بودجه متقاضیان در نظر گرفته شده است. برای رزرو کلاس می‌توانید تک جلسه یا چند جلسه را در نظر داشته باشید و فقط به ازای جلساتی که نیاز دارید هزینه بپردازید.

موفقیت در آزمون آیلتس به شانس بستگی ندارد، بلکه یادگیری تکنیک‌های درست است که شما را موفق می‌کند.

با شرکت در کلاس آنلاین آیلتس همیارزبان، می‌توانید تمام تکنیک ها را در آموزش آیلتس یاد بگیرید و بهترین نمره را در آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال کسب کنید.