زبان
مهارت
هزینه
زمان
جنسیت
سطح
رده سنی
نمایش براساس
فیلتر

عمومی

آمادگی آزمون

زمان روز
روزهای هفته

اسپانیایی

جست و جوی کلاس زبان آنلاین متناسب با نیاز شما

از بین اساتید مجرب ما، بهترین استاد کلاس آنلاین رو برای خودت پیدا کن.
سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
کلاس زبان آنلاین چقدر هزینه دارد؟
هزینه هر کلاس با توجه به سابقه استاد و تخصصی که تدریس می شود متفاوت است . اگر می‌خواهید هزینه کلاس زبان آنلاین برای زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و... را بدانید، تنها باید زبان مورد نظرتان را در بخش جست و جوی وبسایت همیارزبان انتخاب کرده و هزینه هر جلسه با اساتید مختلف را بررسی کنید.
آیا امکان برگزاری کلاس با چند نفر همراه وجود دارد؟
در وبسایت‌ همیارزبان امکان برگزاری کلاس‌های هم‌زمان بهمراه یک نفر وجود دارد. با رزرو کلاس و اضافه کردن همراه خودتان می‌توانید زبان موردنظر را با هم یاد بگیرید.
بهترین کلاس زبان آنلاین را چطور انتخاب کنیم؟
برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان آنلاین در همیارزبان می‌توانید رزومه اساتید و تعداد کلاس‌ها و زبان آموزان آن‌ها را بررسی کنید. سپس یک جلسه تعیین سطح برای شناخت روش تدریس استاد و سطح خود رزرو کرده و بهترین استاد زبان خارجه و بهترین کلاس آنلاین را برای ادامه یادگیری انتخاب کنید.

آموزش زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی ، از صفر پایه تا صد در همیازبان ممکن است. این روزها مهاجرت برای کار یا تحصیل در کشورهای دیگر مخصوصاً کشورهای اروپایی رونق گرفته است. یکی از کشورهایی که آب و هوای مطلوبی برای زندگی دارد و جزء کشورهای همیشه شاد و جذاب اروپا برای مهاجرت شناخته می‌شود اسپانیا است.

اغلب کسانی که به یادگیری زبان اسپانیایی علاقه‌مند هستند از طریق موسیقی و آهنگ‌های مختلف با این زبان آشنا شده‌اند و حالا با شرکت در کلاس زبان اسپانیایی می‌خواهند با موسیقی این کشور ارتباط بهتری برقرار کنند.

البته افرادی که با هدف کار، تحصیل یا زندگی در اسپانیا در کلاس‌های متنوع اسپانیایی شرکت می‌کنند هم تعدادشان کم نیست! به همین خاطر است که این روزها مراکز آموزشی این زبان جذاب را که به عنوان زبان دوم ایالات‌متحده هم شناخته می‌شوند در چارت آموزشی خودشان قرار داده‌اند؛ اما یادگیری زبان اسپانیایی در همیارزبان با تمام این موسسه‌ها متفاوت است!

حضور اساتید مسلط به زبان اسپانیایی

زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و عربی جزء زبان‌هایی هستند که از گذشته در گوشه و کنار کشورمان استفاده می‌شده‌اند و افراد زیادی با آن‌ها آشنا هستند؛ اما اسپانیایی زبانی است که کمتر در خاورمیانه و مخصوصاً ایران استفاده می‌شود و آواها و کلمات آن برای اغلب افراد ناشناخته است.

به همین خاطر است که پیدا کردن استادی که واقعاً به این زبان تسلط داشته باشد و بتواند اسپانیایی را به خوبی آموزش دهد سخت است. با این وجود، همیارزبان توانسته بهترین اساتید زبان اسپانیایی را گرد هم جمع کند و این زبان شیرین و جذاب را از صفر تا سطح حرفه‌ای آموزش دهد. اساتید همیارزبان شما را تا حد حرفه‌ای زبان اسپانیایی پیش می‌برند تا بتوانید مانند یک اسپانیایی زبان واقعی مکالمه کنید.

برگزاری کلاس‌های خصوصی و گروهی آنلاین

در همیارزبان آموزش زبان اسپانیایی بر اساس نیاز زبان آموزان ارائه می‌شود. به همین دلیل است که اغلب کلاس‌های این وب‌سایت به صورت خصوصی و تک نفره برگزار می‌شوند؛ و در این کلاس‌ها هر فردی می‌تواند از سطح عالی یا متوسط و حتی صفر یادگیری زبان اسپانیایی را شروع کند.

البته برای کسانی که می‌خواهند به همراه همسر خودشان، دوستانشان و... زبان اسپانیایی را یاد بگیرید امکان ویژه‌ای در نظر گرفته شده. از طریق اضافه کردن پارتنر به کلاس آنلاین اسپانیایی همیارزبان می‌توانید یادگیری را همراه دیگران ادامه دهید.

امکان پرداخت شهریه به ازای هر جلسه کلاس آنلاین

برای کلاس زبان اسپانیایی معمولاً هزینه بیشتری نسبت به سایر کلاس‌های زبان در نظر گرفته می‌شود. چون این کلاس‌ معمولا درخواست‌کننده‌های محدودی دارد و هر موسسه‌ای باید شرایط خاصی را برای برگزاری کلاس‌های اسپانیایی در نظر داشته باشد.

البته پرداخت شهریه بالا برای کلاس اسپانیایی الزاماً به معنی شروع فوری آموزش زبان اسپانیایی نیست، بلکه کسانی که در کلاس‌های حضوری ثبت‌نام می‌کنند باید مدت زیادی منتظر بمانند تا ظرفیت کلاس اسپانیایی تکمیل شده و آموزشگاه این کلاس را شروع کند.

در همیارزبان ما به فکر زمان و هزینه دانشجویان و متقاضیان یادگیری زبان اسپانیایی هستیم. به همین خاطر است که کلاس‌های این زبان را در بازه زمانی 60 دقیقه‌ای و با شهریه مشخص برگزار می‌کنیم. متقاضیان می‌توانند شهریه هر کلاس را موقع رزرو آن پرداخت کرده و در زمان تعیین شده در کلاس زبان اسپانیایی حاضر شوند. بنابراین؛ با همیارزبان می‌توانید سریع و بدون وقفه اسپانیایی یاد بگیرید و در این مسیر متوقف نخواهید شد.

یادگیری زبان اسپانیایی امکان زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپا را برایتان فراهم می‌کند.

آموزش زبان اسپانیایی در همیارزبان، این امکان را به متقاضیان می‌دهد که بدون نگرانی و استرس وارد دانشگاه‌های این کشور شوند و به اسپانیایی درس بخوانند، یا آماده مهاجرت به این کشور اروپایی خونگرم و جذاب شوند.