معرفی 10 تا از بهترین موسسه‌های مهاجرتی در همیارزبان

معرفی 10 تا از بهترین موسسه‌های مهاجرتی در همیارزبان

مهاجرت یک تصمیم مهم در زندگی هر فردی محسوب می‌شود و برای قدم گذاشتن در این راه باید آمادگی لازم را داشته باشید. در غیر این صورت زندگی در کشور مقصد برایتان با سختی‌های زیادی همراه خواهد بود. مهاجرت آن هم به کشوری که شناخت کمی نسبت به آن دارید می‌تواند یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های عمرتان باشد. مخصوصاً وقتی مهاجرت با یک تصمیم ناگهانی مانند ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی یا اینکه دریافت یک فرصت شغلی شروع می‌شود. چون در این مواقع فرصت زیادی برای تصمیم‌گیری درباره رفتن یا ماندن ندارید و یک تصمیم اشتباه می‌تواند فرصت پیشرفت را برای همیشه از شما بگیرد.

جدول محتوایی

اگر در حال مطالعه آیلتس هستید یا می‌خواهید آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارید و بعد وارد مرحله شروع مهاجرت شوید، همیارزبان کنار شما است تا اول زبان بین‌المللی انگلیسی را یاد بگیرید و بعد قدم در این مسیر بگذارید. البته همیارزبان برای اینکه بتوانید تصمیم‌های درستی برای ادامه مسیرتان بگیرید هم همراهی‌تان می‌کند. به همین خاطر است که در این بخش تصمیم گرفته‌ایم برخی از موسسات مهاجرتی شناخته‌شده که می‌توانند مسیر مهاجرت را برایتان ساده و هموار کند معرفی کنیم.

 

البته انتخاب کردن یا نکردن همکاری با یک موسسه مهاجرتی بر عهده خودتان است و می‌توانید شخصاً کارهای مهاجرتتان را انجام دهید، یا از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. با این وجود همیارزبان کسانی که می‌توانند در این مسیر همراهی‌تان کنند را هم معرفی کرده تا موقع انتخاب یک شرکت مهاجرتی برای تسهیل و سرعت دادن به کارهای اداری و... مربوط به مهاجرت‎‏تان بهتر بتوانید تصمیم‌گیری کنید.

  

مزیت استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی چیست؟

 

خوب است بدانید که در ایران بیش از 60 هزار نفر در هر سال مهاجرت می‎کنند. در این میان بسیاری از این افراد به خاطر پیچ و خم‎های زیاد مسیر دچار مشقت فراوانی در مسیر مهاجرت خود می‏شوند و حتی ممکن است به خاطر همین مشکلات از ادامه مسیر خود دلسرد شوند. در چنین شرایطی بهترین کار این است که از یک موسسه مهاجرتی استفاده کنند. اما مزیت استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرت چیست؟

 

موسسات مهاجرتی اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می‎دهند

 

اگر برای مهاجرت خود به بهترین موسسه مهاجرتی مراجعه کنید می‎توانید از حجم زیاد اطلاعات آن‎ها برای انتخاب بهترین مقاصد خود استفاده نمایید. طبیعی است که شما در زمینه‎های مختلف مانند قوانین مهاجرت، قوانین کشور مبدا و مقصد، پروسه‎های اداری، نحوه فراهم کردن مدارک، شیوه اخذ ویزا و مواردی از این قبیل اطلاعات زیادی نداشته باشید. یک سازمان مهاجرتی خوب این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

بهترین موسسه مهاجرتی

موسسات مهاجرتی می‎توانند بهترین کشورها با کمترین هزینه را به شما پیشنهاد دهند

 

استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرت سبب می‏شود تا بتوانید کشورهای مناسب خودتان را پیدا کنید. موسسات مهاجرتی به شما کمک می‎کنند تا بر اساس بودجه‎ای که در اختیار دارید، بهترین کشور و شیوه برای مهاجرت را بیابید در نتیجه در زمان و هزینه‎های شما صرفه‎جویی زیادی خواهد شد. البته بایستی به این نکته توجه داشته باشید که حتما به گروه مهاجرتی معتبری که امتحان خود را پس داده است مراجعه کنید.

 

موسسات مهاجرتی تجربه زیادی دارند

 

با توجه به اینکه این شرکت‌های مهاجرتی سالانه صدها نفر را روانه کشورهای مختلف می‎کنند در نتیجه طبیعی است که به مراتب تجربه بیشتری از شما خواهند داشت. این آژانس های مهاجرتی با توجه به تجربه خود شانس دریافت ویزا برای افراد با شرایط گوناگون را بهتر درک خواهند کرد و به این ترتیب راهنمای بهتری خواهند بود.

 

با موسسات مهاجرتی استرس کمتری را تجربه خواهید کرد

 

یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی این است که طی فرایند مهاجرت خود استرس و اضطراب به مراتب کمتری را تجربه خواهید کرد. البته این اتفاق زمانی رخ می‎دهد که گروه مهاجرتی مدنظرتان از اعتبار و تجربه کافی برخوردار باشد. در این شرایط شما می‎توانید تمرکزتان را روی مسائل دیگری قرار دهید.

 

موسسه مهاجرتی

 

با موسسات مهاجرتی احتمال بروز خطا کاهش می‎یابد

 

یکی از بدترین خبرهایی که می‎تواند به فردی که قصد مهاجرت دارد برسد، ریجکت شدن است. اصولا دانش کم، توجه نکردن به جزئیات و مواردی از این قبیل می‎تواند باعث ریجکت شدن شود. استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر باعث می‏شود که بتوان مراحل مختلف مهاجرت از جمله مصاحبه‎ها را با موفقیت طی کرد.

 

لیست موسسه‌های مهاجرتی پیشنهادی همیارزبان

 

موسسه‌های مهاجرتی که در ادامه معرفی شده‌اند با توجه به نظرات مثبت متقاضیانی که از آن‌ها مشاوره گرفته‌اند انتخاب شده‌اند و تمام کسانی که قصد اقدام برای تحصیل، کار یا مهاجرت از طریق این مراکز را دارند باید درباره آژانس مهاجرتی و اعتبار آن تحقیقات لازم را انجام دهند. در ادامه لیست سازمان مهاجرتی که می‌توانید با کمک آن‌ها برای پیشبرد ساده‌تر و راحت‌تر کارهایتان استفاده کنید را ارائه کرده‌ایم.

 

 

1_هلدینگ مهاجرتی پرگار

هلدینگ مهاجرتی پرگار

داستان پرگار از یک گروه صمیمی که قصد مهاجرت داشتند شروع شده و از زمان شکل‌گیری آن تا به امروز زمان زیادی می‌گذرد. پرگاری‌ها خودشان قصد مهاجرت داشتند و حالا که سختی‌ها و آسانی‌های این راه را چشیده‌اند و گوشه و کنار جهان را شناخته‌اند، کسانی که می‌خواهند مهاجرت کنند و در کشورهای دیگر ساکن شوند را هم راهنمایی می‌کنند.

 

در هلدینگ مهاجرتی پرگار همه اعضای تیم مهاجرت و متقاضیان همراه و هم پای هم برای ساختن تجربه‌های ناب تلاش می‌کنند؛ و همین موضوع باعث شده که پرگار یک تجربه متفاوت برای کسانی که می‌خواهند به کشورهای اروپایی، کانادا و... مهاجرت کنند رقم بزند.

 

 

 خدمات هلدینگ پرگار عبارتند از:

·       مشاوره اپلای و مشاوره و آموزش در تمامی مراحل اپلای برای دانشگاه‌های کشورهای مختلف

·       اخذ ویزا و انجام کلیه امور اخذ ویزای تحصیلی از کشورهای مختلف

·       پذیرش تحصیلی و انجام کلیه امور مربوط به پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های برتر دنیا

·       ارائه پکیج‌های مشاوره اپلای تا پرواز به سمت مقصد کانادا، آلمان و...

·       ارائه پکیج‌های مشاوره آزمون‌های زبان انگلیسی

·       برگزاری رویدادهای آموزی مناسب برای اپلای تحصیلی و...

 

اگر نیاز به دریافت اطلاعات درباره مهاجرت تحصیلی، کاری و... به کشورهای مختلف جهان دارید و می‌خواهید از یک گروه متخصص که خودشان این مسیر را طی کرده‌اند کمک بگیرید، هلدینگ مهاجرتی پرگار را به خاطر داشته باشید.

 

البته برای اعتبار سنجی این شرکت که در بین بهترین موسسه‌های مهاجرتی و محبوب‌ترین‌های آن‌ها قرار دارد باید دقت لازم را داشته باشید و همه شرایط را قبل از اینکه قدم در این مسیر بگذارید و هزینه‌ای بپردازید را به طور کامل بررسی کنید.

 

 

شماره تلفن۲۸۴۲۱۱۹۸ - ۰۲۱
آدرس ایمیلpargarteam @gmail.com

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

2_موسسه وکلای اصطهباناتی

موسسه وکلای اصطهباناتی

برای شروع مهاجرت اول باید مقصدتان را انتخاب کنید. اینجا درست همان قدمی است که اغلب متقاضیان دچار تردید می‌شوند. برای اینکه بدانید شرایط شما با کدام مقصد مهاجرتی سازگارتر است و برای ساختن آینده رویایی خودتان باید کدام کشور را برای زندگی انتخاب کنید، موسسه وکلای اصطهباناتی به عنوان یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرتی می‌تواند راهنمایی‌تان کند.

 

موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی با نام تجاری «توسعه گران مهر» و با همکاری شرکت‌های اعزام دانشجو با مجوز رسمی از وزارت علوم در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیتش را شروع کرد. این موسسه مشاورینش را از بین متخصصان مسلط به حقوق بین‌الملل انتخاب کرده تا کسانی که می‌خواهند از طریق این موسسه امور مربوط به مهاجرت تحصیلی، کاری یا سرمایه‌گذاری خودشان را پیش ببرند نتیجه خوبی به دست بیاورند.

 

متقاضیان می‌توانند شرایط خودشان را با مشاورین موسسه وکلای اصطهباناتی در میان بگذارند تا بهترین گزینه را برای آن‌ها انتخاب کنند. اگر شرایط تحصیل در دانشگاه‌های برتر دنیا را دارید و از طریق کلاس‌های آنلاین همیارزبان تمام مهارت‌های زبان انگلیسی خودتان را تقویت می‌کنید، با کمک مشاورین این موسسه می‌توانید مراحل اپلای تحصیلی‌تان را پیش ببرید. برای کسانی که قصد مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه‌گذاری و اخذ تابعیت و شهروندی کشورهای مختلف جهان را دارند هم موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های ممکن باشد.

 

 

خدمات موسسه وکلای اصطهباناتی عبارتند از:

·       اخذ اقامت و تابعیت کشورهای اروپایی مانند اتریش، امارات و...

·       مهاجرت به کانادا، سوئیس، اسپانیا ارمنستان و...

·       اعزام دانشجو برای تحصیل در اروپا، آمریکا، ترکیه و...

·       تحصیل پزشکی در ترکیه، فنلاند، کانادا و...

·       مهاجرت کاری به اتریش، برزیل، فرانسه و...

·       مهاجرت سرمایه‌گذاری به اروپا، کانادا و...

 

 

دفتر تهرانبلوار میرداماد، غرب به شرق، ۲۰۰ متر مانده به ایستگاه مترو، برج نادر، طبقه ۶، واحد ۱۴
شماره تلفن2191017272
دفتر شیرازخیابان عفیف‌آباد، نبش کوچه 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم
شماره تلفن7136292420
دفتر رشتچهارراه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161
شماره تلفن1332133082
دفتر مشهداحمدآباد، ابتدای خیابان رضا، ساختمان هتل سیبرگ، طبقه 3، واحد 306
شماره تلفن5191009797

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.75
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

3_گروه مهاجرتی پاسارگاد

گروه مهاجرتی پاسارگاد

گروه مهاجرتی پاسارگاد توسط  نیما کاظمی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی مواد دانشگاه امیرکبیر راه‌اندازی شده و به طور اختصاصی روی مهاجرت به استرالیا متمرکز است. شروع به کار این هلدینگ به سال 2006 برمی‌گردد، زمانی که هنوز نیما در ایران حضور داشت. پس از آن نیما در سال 2008 برای همیشه به استرالیا مهاجرت کرد و توانست از رشته حقوق مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا  فارغ‌التحصیل شود.

 

نیما کاظمی هم‌زمان با فارغ‌التحصیلی‌اش توانست فعالیتش را به عنوان کارشناس رسمی مهاجرت استرالیا با شماره ثبت شده در سازمان MARA، شماره پروانه وکالت 1278784 شروع کند. همچنین نیما کاظمی کارشناس رسمی مهاجرت نیوزیلند با شماره ثبت شده در سازمان IAA و به شماره پروانه وکالت 201700466 را هم جزء دستاوردهایش برای آسان کردن مهاجرت به کشور استرالیا و نیوزلند می‌داند.

 

در نهایت نیما عضویت رسمی سازمان‌های MARA، IAA و MIA در کشورهای استرالیا و نیوزیلند را دریافت کرد؛ و این روزها کسانی که می‌خواهند برای مهاجرت به استرالیا پیش‌قدم شوند به سراغ گروه مهاجرتی پاسارگاد که یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرتی ایران است می‌روند.

 

 

معرفی خدمات گروه مهاجرتی پاسارگاد

 

·       خدمات پیش از ویزا شامل:

·       مشاوره و انتخاب بهترین روش مهاجرت بر اساس شرایط متقاضی

·       ترجمه مدارک مورد نیاز برای مهاجرت

·       تهیه و تکمیل مدارک موردنیاز

·       برنامه‌ریزی اختصاصی برای هر فرد

·       آموزش زبان و مشاوره و راهنمایی جهت دریافت مدارک موردنیاز

·       مشاوره حقوقی برای رفع موانع پیش‌روی مهاجرت

 

خدمات اخذ ویزا

 

·       ارائه روش‌های جایگزین در صورت نیاز

·       ارائه راهکارهای حقوقی توسط وکلای زبده جهت تسریع فرآیند مهاجرت

·       ارائه خدمات ترجمه مدارک و نظارت بر روال اداری اخذ ویزا

·       پشتیبانی حضوری و آنلاین و پاسخگویی به سؤالات متقاضیان

·       آموزش زبان انگلیسی و کمک جهت دریافت مدرک زبان مورد نیاز

 

خدمات پس از ویزا (طرح هم‌ پاسارگاد)

 

·       راهنمایی‌ در مورد مشاغل و آشنایی با قوانین کار در کشور مقصد

·       ارائه راهکارهای مالی مانند کنترل هزینه، افتتاح حساب بانکی، پرونده مالیاتی و بیمه

·       راهنمایی جهت تحصیل در مدارس و دانشگاه‌ها

·       معرفی نمایندگان رسمی ما در تمامی ایالت‌های استرالیا و نیوزیلند جهت پشتیبانی حضوری و غیرحضوری

 

دفتر تهرانمیدان محسنی، خیابان سنجابی، کوچه شریفی، پلاک 4
شماره تلفن2188029976
دفتر استرالیاSuite 241, Shop 20a 508-516 Old Northern Road, Dural NSW 2158, Australia
شماره تلفن1300-799-045 و 0061-420-585-901
دفتر دبیAl Meraikhi Tower, 106 Sheikh Zayed Road, Dubai, United Arab Emirates
شماره تلفن971527619981
دفتر کاناداNo 200, Rideau St, Ottawa, ON, Canada
شماره تلفن16132551835

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

4_سازمان مهاجرتی کهن بابا

سازمان مهاجرتی کهن بابا

آقای محمدحسین کهن بابا فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه رایرسون تورنتو کانادا مالک سازمان مهاجرتی کهن بابا است. این سازمان به عنوان یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرتی ایران شناخته می‌شود و مشتریانی که از خدمات آن استفاده کرده‌اند راضی هستند.

 

سازمان مهاجرتی کهن بابا به شماره عضویت R524495 مشغول فعالیتش را شروع کرده است و در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، تخصصی، دانشجویی، دانش‌آموزی و... برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا دارند خدمات مشاوره ارائه می‌کند.

 

 

خدمات سازمان مهاجرتی کهن بابا عبارتند از:

·       مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

·       تحصیل در کانادا

·       مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

·       مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ

 

دفتر تهرانفرمانیه، خ سعیدی، ک مهمان‌کده، ک چیت ساز، پلاک ۱ طلایی، واحد ۱
شماره تلفن۰۲۱۲۲۲۹۰۴۳۷ - ۰۲۱۲۲۸۲۰۸۴۵
دفتر کانادا6115 Yonge St, North York, On Canada M2M3W2
شماره تلفن001647-994-2222
full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

5_موسسه مهاجرتی کنکاش

موسسه مهاجرتی کنکاش

کنکاش جزء قدیمی‌ترین موسسات مهاجرتی است و  سابقه ۳۰ ساله آن در این زمینه می‌تواند مهر تاییدی بر روی اعتبار این مرکز باشد. این آژانس مهاجرتی به‌صورت تخصصی در بخش دریافت پاسپورت برای بازرگانان و مالکان کسب و کارها، خرید ملک، ثبت شرکت و مواردی که به حوزه کسب‌وکار مربوط می‌شود فعالیت می‌کند. از جمله خدمات این مرکز می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

·       دریافت و خرید پاسپورت دوم برای کشورهای قبرس، دومینیکا و وانواتو

·       مهاجرت از طریق دریافت ویزای استارتاپی، سرمایه‌گذاری و خرید ملک برای کانادا

·       دریافت اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

 

آدرستهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه ۶، واحد ۲۶
تلفن۸۸۷۱۰۵۸۸ — ۸۸۷۱۰۵۸۹
full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

 

6_سازمان مهاجرتی حمید رضا عظیمی

آژانس مهاجرتی

آقای حمید رضا عظیمی بنیانگذار سازمان مهاجرتی حمید رضا عظیمی در شهر تورنتو کانادا می باشد. ایشان در سال ١٩٨٣ از دانشگاه میشیگان غربی با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل شد. ایشان در سالهای ١٩٨١-١٩٨٢-١٩٨٣ جز لیست برتر دانشگاه بوده و در سال ١٩٨٣ برنده جایزه پیشرفت تحصیلی از گروه علوم دانشگاه میشیگان غربی بود است، آقای عظیمی دارای مدرک مشاوره مهاجرت از کالج (Humber) در تورنتو، کانادا و عضو رسمی ICCRC ( سازمان کانادایی مشاوران مهاجرت) می باشد.

 

سوابق طولانی مدیریتى آقای عظیمی بعنوان مدیر مسئول شرکت های مختلف در ایران، امارات متحده عربی و کانادا او را به عنوان یک متخصص شناخته شده طراز اول در زمینه مشاوره های سرمایه گذاری و مهاجرتی در کانادا دراورده است. مشاوره های ایشان به متقاضیان مهاجرت به کانادا که قصد سرمایه گذاری و یا مهاجرت در کاتاگوری های سرمایه گذاری، ویزاهای استانی، ویزاهای استارات اپ، ویزاهای کاری ( از طریق کارفرما و شروع بیزنس های جدید)، مهاجرت از طریق انتقال درونی سازمانی و ویزاهای خود اشتغالی راه گشای ورود انها به کشور کانادا می‌باشد.

 

روابط گسترده آقای عظیمی با جامعه رو به رشد ایرانیان در کانادا می‌تواند برای افرادی که بدنبال پیدا کردن شغل در کانادا می‌باشد بسیار موثر می باشد. برای ٢٧ سال گذشته ایشان به مهاجرین جدید در پیدا کردن شغل، محل زندگی و تحصیل و سرمایه گذارى کمک های موثری نموده است که تا کنون ادامه دارد. ایشان معتقد که مرحله انتقال مهاجرین به کانادا می‌بایستی یک تجربه شیرین و بدون دردسر باشد و انان بتوانند بدون نگرانی آینده خود و فرزندان خود را در کانادا بنا بنمایند.

 

دفتر آقای عظیمی در شهر تورنتو کانادا سرویس های کامل مهاجرتی را در زمینه های ویزاهای موقت، ویزاهای دائم، ویزاهای دانشجویی و کاری، اسپانسر شیپ همسر و پدر و مادر ، همچنین سایر امور مهاجرتی را ارائه می نماید. کارمندان و همکاران سازمان مهاجرتی حمید رضا عظیمی در زمره بهترین وکلا، پارالیگال ها و مشاوران مهاجرتی می باشند که با ارائه بهترین خدمات حقوقی پرونده مهاجرتی را اماده و به اداره مهاجرت ارائه می‌نمایند. دفتر تهران سازمان مهاجرتی حمید رضا عظیمی با بیش از دو دهه سابقه، موفق ترین دفتر مهاجرتی در خاورمیانه می‌باشد.

 
 

 

آدرس

کانادا، تورنتو، شماره 685 خيابان شپرد شرقی، واحد شماره 508

تلفن

16478725080

تلفن ایران

09911616608
ساعات پاسخگویی 9:00 صبح تا 5:00 عصر به وقت کانادا

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

7_موسسه مهاجرتی صباویزا

موسسه مهاجرتی صباویزا


همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده ایم و همواره به دنبال این بوده ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم، اهدافی مانند دستیابی به فرصت های شغلی مناسب و وضعیت اقتصادی بهتر، آشنایی با فرهنگ های مختلف، تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه گذاری های خارجی در کشور های دیگر، برخورداری از کیفیت آموزشی بهتر و.. اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعاً با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود ما در موسسه مهاجرتی صبا (مشاور صبا ایرانیان) سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق نقش مهمی را در موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم.

 

آدرستهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک ۲، طبقه سوم
تلفن۰۲۱-۵۸۴۱۶

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

8_موسسه مهاجرتی آریاناپارس

موسسه مهاجرتی آریاناپارس


موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس نوین که دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و گروه آریانا که دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز  ۱۲۰۰۱ /ث۳۲ /۹۱ با نام تجاری آریانا پارس است با سابقه ۷ ساله در امور کاریابی، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان skilled worker، برخورداری از تجارب بسیار درخشان در این زمینه، آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و انجام امور مرتبط با اعزام نیروی کار به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار این موسسه بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

 

 

آدرستهران، اتوبان ستاری بلوار لاله شرقی بلوار شاهین
تلفن91098002-21(98+)

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.5
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

9_موسسه مهاجرتی بالدانو 

موسسه مهاجرتی بالدانو


 

مهم‌ترین فعالیت ما در موسسه مهاجرتی بالدانو به چهار قسمت بسیار پر اهمیت و اصلی تقسیم می‌شود:

 

1_طراحی فرآیندی ایمن و شفاف برای مهاجرت متقاضیان

2_آمادگی ذهنی متقاضی با واقعیت و شرایط پیش‌رو

3_تشخیص بهترین مسیر و روش برای مهاجرت

4_امکان‌سنجی فرآیند طراحی شده برای مهاجرت و همراهی متقاضی تا پایان راه

 

هدف اصلی  موسسه مهاجرتی بالدانو، هم‌راهی، هم‌گامی و هم‌یاری مهاجرین است. بالدانو به شما کمک می‌کند فرآیند مهاجرت با برنامه‌ریزی دقیق و مشخص عملیاتی شود. این برنامه‌ریزی متناسب با زندگی هر شخص متفاوت بوده و با هدف پیدا کردن بهترین گزینه‌‌ها برای افراد خواهد بود.
 

 

آدرستهران ، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر، پلاک ۱۰۹، طبقه اول، واحد ۱
تلفن۰۲۱-۴۳۸۵۹

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

10_ موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

گروه شرکت های حامی مهاجر متشکل از موسسه حامی مهاجر در ایران به شماره ثبت 40059، شرکت آوای حامی مهاجر در ایران به شماره ثبت 541441 و شرکت حامی مهاجر ثبت شده در استانبول ترکیه به شماره مالیاتی 4561462712 و موسسه اعزام دانشجو حامی مهاجر به شماره ثبت 50046 در ایران میباشد. هریک از شرکتها و موسسات حامی مهاجر، در زمینه تخصصی خاصی ارائه خدمات میکنند. بخشی از خدمات حامی مهاجر در منوی سایت حامی مهاجر در دسترس است.
 

رسالت ما نشان دادن راه است و ما مشرف به این مسیر هستیم. شرکت حامی مهاجر دارای تمام مجوزهای لازم اعم از مجوز رسمی اعزام دانشجو از وزارت علوم، مجوز رسمی گردشگری و توریست از وزارت میراث فرهنگی، مجوز رسمی کاریابی از وزارت کار، مجوز کسب و کار اینترنتی از وزارت صمت و بسیاری لوح و مجوزهای دیگر می‌باشد.

 
 

 

آدرستهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی
تلفن021-91344330 021-91319191

 

full star full star full star half star empty star
امتیاز 4.25
مدرک و تحصیلات اساتید
full star full star full star half star empty star
منابع آموزشی
full star full star full star half star empty star
برنامه‌های درسی
full star full star full star half star empty star
گواهینامه‌ها و افتخارات
full star full star full star half star empty star
پشتیبانی و خدمات
full star full star full star half star empty star
شهرت و نظرات
full star full star full star half star empty star

 

 

گروه مهاجرتی

 

نکات مهم انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

 

با توجه به اینکه موسسات مهاجرتی زیادی در زمینه‌های مختلف مانند مهاجرت تحصیلی و... فعالیت می‌کنند، انتخاب یک گزینه از بین آن‌ها به عنوان بهترین موسسه مهاجرتی کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. مخصوصاً برای روش‌هایی مانند مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری که متقاضیان باید هزینه زیادی را برای این کار بپردازند، انتخاب شرکت مهاجرتی باید با دقت بیشتری انتخاب شود. همیارزبان نکاتی که می‌تواند در این مسیر کمکتان کند را در ادامه ارائه کرده است:

 

·       مشخص کردن زمان مناسب برای شروع پروسه مهاجرت (قبل از سربازی، قبل از دانشگاه و...)

·       مشخص کردن میزان حداقل و حداکثر بودجه برای مهاجرت انفرادی یا خانوادگی

·       انتخاب روش مهاجرت (مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و...)

·       مقایسه کشور مبدا و مقصد مانند فاصله کشورها، اختلاف ساعت، اختلاف شرایط آب و هوایی و...

·       انتخاب شرکت مهاجرتی برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت

·       یادگیری زبان مقصد و شرکت در آزمون‌های مورد نیاز مانند آزمون آیلتس یا تافل

 

توصیه‌های مهم انتخاب آژانس‌های مهاجرتی

 

برای انتخاب بهترین آژانس مهاجرتی باید با چند سازمان فعال معتبر در این زمینه ارتباط بگیرید و در نهایت گزینه‌ای را انتخاب کنید که می‌تواند شما را به مقصد برساند. در این بخش همیارزبان مهم‌ترین نکاتی که باید برای انتخاب موسسه مهاجرتی در نظر داشته باشید را ارائه کرده‌ایم. با کمک این توصیه‌ها می‌توانید بهترین گزینه را برای دریافت خدمات مشاوره انتخاب کنید و گرفتار موسسات غیرمعتبر و کلاه‌بردارها نخواهید شد.

 

·       عقد قرارداد رسمی و محضری با شرکت مهاجرتی انتخابی شامل خدمات، نحوه جبران خسارات و...(بهتر است قرارداد قبل از امضا توسط یکی از وکلای معتبری که می‌شناسید بررسی و تأیید شود)

·       مشخص کردن بودجه مورد نیاز برای مهاجرت با تمام جزییات شامل هزینه ترجمه مدارک و...

·       مشخص کردن بازه زمانی شروع پرونده تا نهایی شدن آن و زمان مهاجرت

·       شفافیت در نحوه پرداخت هزینه‌ها در هر مرحله از کار

·       درخواست برنامه دقیق و کار از نحوه انجام کار به همراه جزییات آن

 

لیستی از بهترین موسسه‌های زبان های دیگر  را برای شما آماده کردیم که می‌توانید از طریق لینک های زیر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین موسسه آیلتس

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان ترکی

بهترین آموزشگاه زبان روسی

بهترین آموزشگاه زبان عربی

بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

آژانس مهاجرتی

 

 

سخن پایانی

 

همیارزبان برای شروع مهاجرت و یادگیری زبان بهترین اساتید زبان کشور را در این مجموعه گرد هم آورده است. با کمک همیارزبان می‌توانید انگلیسی یا سایر زبان‌ها را به خوبی یاد بگیرید، سپس خودتان برای مهاجرت تحصیلی و... اقدام کنید. البته در این مسیر راهنمایی گرفتن از مشاورین خبره و معتبر مهاجرتی هم می‌تواند کارتان را ساده‌تر کند و در مسیر مهاجرت سریع‌تر پیش بروید.

 

این گزارش در زمستان 1402 تهیه و منتشر شده و ما از شما همراهان همیار‌‌زبان می‌خواهیم تا درباره بهترین موسسه مهاجرتی، نظر خود را با ما درمیان بگذارید. 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-28423740
راه و روش بررسی اعتبار و استعلام موسسات مهاجرتی چیست؟
برای استعلام درباره اعتبار مؤسسات مهاجرتی باید مجوزهای ثبت شرکت آن‌ها را بررسی کنید و فقط با مراکزی که دفتر رسمی و شرکت ثبت شده در ایران دارند ارتباط داشته باشید.
لیست شرکت‌های مجاز مهاجرتی را چطور می‌توانم به دست بیاورم؟
برای انتخاب موسسات مهاجرتی معتبر باید از افرادی که قبلاً در این مسیر بوده‌اند و یک لیست از بهترین موسسات مهاجرتی مد نظرتان آماده کنید.
آیا موسسه مهاجرتی در تهران انتخاب بهتری برای مشاوره است؟
با وجود اینکه اغلب شرکت‌های مهاجرتی در تهران هم دفتر دارند، اما برای انتخاب موسسه مهاجرتی مد نظرتان نباید فقط حضور آن در تهران را ملاک ارزیابی قرار دهید.
هزینه‌های موسسات مهاجرتی چقدر است؟
هزینه‌های موسسات مهاجرتی بسته به خدماتی که ارائه می‌دهند، متفاوت است. در general، هزینه‌های موسسات مهاجرتی برای مهاجرت تحصیلی کمتر از هزینه‌های موسسات مهاجرتی برای مهاجرت کاری است.
چگونه می‌توان از خدمات موسسات مهاجرتی استفاده کرد؟
برای استفاده از خدمات موسسات مهاجرتی، باید با موسسه مورد نظر تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را درخواست کنید. موسسه مهاجرتی پس از بررسی شرایط شما، هزینه‌های خدمات خود را به شما اعلام خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد