بهترین موسسه آیلتس در ایران

بهترین موسسه آیلتس در ایران

۲۰ام شهریور, ۱۳۹۸

+1
Loading...

سوال را با همین عنوان مطلب شروع می کنیم. واقعا از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی هستند؟. امروزه آزمون آیلتس در سطوح مختلف مهاجرت هم به منظور اشتغال زایی و هم به قصد ادامه تحصیل در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی از اعتبار خاصی بهره مند است. سالیانه در حدود ۱۵۰۰۰۰۰ نفر در آزمون های تخصص آیلتس شرکت می کنند.

 

بهترین موسسه آیلتس را از چه طریقی شناسایی کنیم؟

 

چهار مهارت شنیداری، نوشتاری، گرامر و گفتاری از جمله مهارت هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می گیرد. بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خود اختصاص دهد.

 

حدود ۱۲۰ کشور جهان و  بیش از ۵۰۰ مرکز آموزشی هر سال این آزمون معتبر بین المللی را برگزار می کنند. دانشگاه های معتبر کشورهای انگلستان، استرالیا، آمریکا و کانادا از جمله کشورهایی هستند که برای آزمون آیلتس و مدرک  اخذ شده برای آن اهمیت فراوانی قائل هستند.

 

به عبارت دیگر کسانی که موفق به اخذ مدرک آیلتس می شوند در این کشورها می توانند  به ادامه تحصیل بپردازند یا حتی از مزایای کاریابی مناسب برخوردار شوند.  از همین رو موسسات بیشماری در سطح ایران و جهان در حال برگزاری دوره های مختلف آموزشی بدین منظور می باشند و به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته می شوند.

 

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه و بهترین موسسه آیلتس را برای شما معرفی کنیم. ملاک و معیار ما در انتخاب بهترین موسسه آیلتس در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی می باشد که با استانداردهای آموزش آیلتس در سراسر جهان منطبق می باشد. ولی قبل از هر چیز آیا می خواهید که با این معیارها آشنا شوید؟. توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید و تا پایان ما را همراهی نمایید.

 

 

آشنایی با ویژگی های بهترین موسسه آیلتس ایران

 

همانطور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده ایم تا مزیت های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

  • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
  • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته
  • بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های پنج گانه ای که  به عنوان مزیت های  بهترین موسسه آیلتس به شمار می روند خواهیم پرداخت.

 

بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس

 

در تعریفی که برای  این مجموعه به عنوان بهترین موسسه آیلتس ارائه می دهیم اصولا وجود اساتید و مدرسان بومی و یا تحصیلکرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از ضرورت ها اولویت های آموزشی در این زمینه به شمار می روند.

 

این اساتید با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون های معتبر از قبیل تافل  بزرگسالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان یا  TOEFL Primary – TOEFL Junior  نیز تضمین می نمایند. به عبارت دیگر وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی  محقق می سازد.

 

بنابراین وجود آنها  یکی از ارکان اصلی و اساسی آموزش در این موسسات و آموزشگاه های معتبر به شمار می رود. همچنین این اساتید دوره های مختلفی را در سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته برگزار می نمایند.

 

بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس

 

تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته

 

در هر یک از آموزشگاه ها و موسساتی که در این مجموعه به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته می شوند خدمات متنوع آموزشی ارائه می شود. بدین معنی که برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می گردد.

 

همچنین دوره هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می شود به صورت حضوری و یا آنلاین می باشد.  بدین معنی که در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست. اغلب این موسسات که می توان هر یک از آنها را در زمره بهترین موسسه آیلتس به شمار آورد همچنین غیر از کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین المللی با تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون ها از روش های متنوعی به منظور درک مطلب و نیز بهره گیری بیشتر شرکت کنندگان استفاده می کنند.

 

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره گیری از آزمون های آزمایشی می تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار سازد.

 

بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

 

یکی دیگر از ویژگیهایی که این موسسات از آن برخوردار هستند  تا به عنوان بهترین موسسه آیلتس  شناخته شوند استفاده از مشاورین آموزشی و کارشناسان زبان انگلیسی مجرب می باشد. هر یک از شرکت کنندگان در آزمون های آنلاین در صورتی که قصد داشته باشند تا در این آزمون ها شرکت کنند می توانند از طریق مراجعه به این مشاورین و استفاده از برنامه ریزی آموزشی مناسب در دوره های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه ها برگزار می شود شرکت نموده و سپس با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت نمایند.

 

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

 

از جمله ویژگی هایی که در مقایسه با سایر موسسات موجود آموزشگاه ها و موسسات موجود را متمایز کرده و به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی کرده است هزینه مناسب شرکت در دوره ها و کلاس های این آموزشگاه ها باشد. همچنین این قیمت ها موجب شده است تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند که ما به شما این ده موسسه شاخص و برجسته از نظر آموزشی را به شما و این عزیزان پیشنهاد می کنیم.

 

هر چند از نظر نوع هزینه به طور کلی هزینه دوره ها و کلاس های آنلاین بسیار مناسب تر و حتی پایین تر از دوره های حضوری می باشد ولی به طور کلی ما انتخاب هر یک از روش های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی را به عهده خودتان می گذاریم.

 

دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

یکی دیگر از ویژگی هایی که موسسات آموزشی مذکور از آنها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه مندان و زبان آموزان به این موسسات می باشند. در واقع اغلب این موسسات دارای شعب مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان شهرها می باشند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می توانند یکی از موسسات را انتخاب نموده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این موسسات پیگیری نمایند.

 

 

بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران؛ معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره های آیلتس

 

شاید برایتان تعجب آور باشد ولی ما برای معرفی بهترین موسسه آیلتس قصد نداریم تا ترتیب بندی خاصی را رعایت کنیم.  بنابراین  تاکید می کنیم که ارزش گذاری ما صرفا از این رو بوده که تمام موسسات معتبر ذکر شده دارای سطح علمی همسانی بوده ولی در کیفیت ارائه خدمات تفاوتهایی با یکدیگر دارند.  موسسات ده گانه مورد نظر ما عبارتند از:

 

 

۱-موسسه زبان گاما

 

بدون شک یکی از معروفترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان خارجی در ایران موسسه زبان گاما می باشد. این موسسه که  با توجه به فعالیت های گسترده ای که در زمینه برگزاری آزمون های مختلف دارد به عنوان بهترین موسسه آیلتس نیز  می تواند قلمداد شود در دوره های کوتاه مدتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون برگزار می کند توانسته است  کارنامه درخشانی را از فعالیت های خود در این زمینه بر جا بگذارد.

 

یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که این موسسه در مقایسه با سایر موسسات آموزشی دارد و از همین رو توانسته است در گروه بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد استفاده از اساتید امتحان گیرنده اصلی آیلتس می باشد.

 

 

۲-موسسه زبان اکسیر آیلتس

 

متقاضیان آزمون آیلتس سال هاست به خاطر تعدد منابع آیلتس من جمله وبسایت ها، کتب و جزوات آیلتس، دچار آشفتگی در مسیر آمادگی آیلتس شده و نمی دانند چه بخوانند و چطور بخوانند. در تابستان سال ۱۳۸۹، دو تن از اساتید برتر IELTS ایران (که هر دو ۸٫۵ آکادمیک دارند) بر آن شدند تا سیستم آموزشی جامعی بنویسند تا متقاضیان آیلتس از این سر در گمی دربیایند و بتوانند به صورت منسجم و موثر، خود را برای موفقیت در آزمون آیلتس آماده کنند. اجرای جزوه های آموزشی اکسیر آیلتس، تا ۱۳۹۳ادامه داشت و میزان استقبال به شکلی بود که یک آموزشگاه زبان با سیستم آموزشیِ اکسیر آیلتس در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳تاسیس شد: یک سازمان با مرکزیت و دغدغه آموزشی و با تمرکز روی IELTS.

 

کلاس آیلتس آکادمی اکسیر به دو صورت حضوری و آنلاین (پلتفرم تلکس) در حال حاضر در حال اجرا می باشد. در دوره های حضوری آیلتس، کتب اکسیر آیلتس زیر دست زبان آموزان بوده و با آموزش هایی که توسط اساتید آیلتس روی اسلایدهای آموزشی اکسیر انجام می شود، شاگردان نکات را یادداشت و تمرین می کنند. این نظم باعث می شود آموزش به سطح کیفی بسیار بالاتری برسد. همین اتفاق در دوره های آنلاین آیلتس هم می افتد و کتب و آموزش ها در قالب فایل های PDF، پادکست های آموزشی صوتی و ویدیوهای آیلتس می افتد.

 

اکسیر آیلتس، پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر در زمینه برگزاری دوره IELTS و آزمون های آزمایشی IELTS، در سال ۱۳۹۵، به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافت و دوره های زبان عمومی، مکالمه، بحث آزاد و دیگر آزمون ها را به برنامه خود اضافه کرد.

 

تمام آنچه لازم دارید همچون اکسیری جذاب برای شما آماده شده است! اکسیر را سر بکشید!J

 

 

 ۳- آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون های معتبر بین المللی به شمار می رود. این موسسه که به نوعی می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس ایران قرار گیرد توانسته است با بهره مندی از دوره های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native     به موفقیت های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست پیدا کند.

 

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره های تخصصی از قبیل کلاس های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه که می توان آن را در گروه ۱۰ گانه بهترین موسسه آیلتس قرار دارد نیز اشاره کرد. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می شود که برای علاقه مندان و زبان آموزان در زمینه زبان های متعدد خارجی نامی آشنا می باشد.

 

موسسه آیلتس

 

۴-آموزشگاه زبان خارجی ملل

 

آموزشگاه زبان خارجی ملل نیز یکی از موسسات شاخص در زمینه برگزاری دوره های مختلف به منظور شرکت در آزمون های معتبر بین المللی می باشد. این آموزشگاه که از دپارتمان های مختلفی در زبان خارجی برخوردار می باشد در واقع در سه زمینه دوره های مختلفی را به صورت کاملا تخصصی برگزار می نماید.

 

دوره های آموزش زبان عمومی، آزمون های تخصصی از قبیل (ESP)  و آزمون های مهارت از قبیل دوره هایی که به منظور شرکت در آزمون های معتبر بین المللی مانند IELTS (Academic & General), TOEFL iBT & PBT, GRE, FCE, CAE, CPE, GMAT, MCHE, TOEIC, BEC, ECCE, ECPE,… برگزار می شوند از جمله فعالیت های تخصصی و آکادمیک آموزشگاه زبان خارجی ملل می باشد. از همین رو آموزشگاه زبان خارجی ملل نیز در زمره ۱۰ موسسه برتر و یا به عبارتی بهترین موسسه آیلتس قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

۵- آموزشگاه زبان آفرینش

 

یکی دیگر از موسسات مطرح در شهر تهران که توانسته است در طول دوران فعالیت خود فعالیت های درخشانی را از خود برجای بگذارد آموزشگاه زبان آفرینش است. این موسسه را در اصل خانه آیلتس نیز می نامند. دسترسی آسان به این موسسه به دلیل شعبات سه گانه آن در تهران موجب شده است تا شرکت کنندگان در آزمون های معتبر بین المللی از قبیل آزمون آیلتس در مدت زمان کوتاهی بتوانند به این موسسه دسترسی پیدا کنند.

 

اساتید این آموزشگاه از هر نظر حرفه ای بوده و از جمله اساتید رسمی  و امتحان گیرندگان آزمون آیلتس در ایران شناخته می شوند که هر کدام به نوبه خود در این زمینه دارای تجربیات موفق و درخشانی هستند. وجود این اساتید و روش تدریس آنها موجب شده است در طول دوره فعالیت خود نام این آموزشگاه را در زمره بهترین موسسه آیلتس در کنار سایر آموزشگاه های موجود قرار دهند.

 

 

 

۶- آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان

 

آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان نیز یکی از معتبرترین آموزشگاه های کشور محسوب می شود که توانسته است دوره های مختلفی را برای سنین مختلف برگزار نماید. یکی از مزیت های این موسسه آموزش پایه زبان آلمانی می باشد. روند یادگیری از دوران کودکی تحت نظارت اساتید آزموده و متبحر می تواند کمک شایانی به منظور تقویت و نیز نهادینه شدن زبان آلمانی کند.

 

این رویه در آموزشگاه زبان آلمانی خانه فرهنگ کیهان موجب شده است تا دوره های تخصصی متعددی بدین منظور برگزار گردد. همچنین برگزاری دوره های مختص شاغلین که مورد تایید سفارت این  کشور نیز می باشد یکی دیگر از اقدامات این موسسه آموزشی به شمار می رود.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

 

۷- موسسه زبان گات

یکی دیگر از موسسات آموزشی که در زمینه برگزاری آزمون های بین المللی معتبر فعالیت دارد و به عنوان  بهترین موسسه آیلتس برشمرده می شود موسسه زبان گات می باشد. این موسسه در دو سطح آکادمیک و جنرال دوره هایی مجزا را با بهره گیری از روش ها و متدهای نوین آموزشی برگزار می نماید.

 

فضای مطلوب آموزشی و بهره گیری از توانمندیهای اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه آزمون آیلتس موجب شده است تا این موسسه نیز در ردیف بهترین موسسه آیلتس ایران به شمار آید. این دوره ها منطبق با استانداردهای معتبر آموزشی در سراسر جهان برگزار می شود و اعتبار و رونق خاصی به این موسسه پرطرفدار بخشیده است.

 

 

۸-موسسه ایران اروپا

 

یکی دیگر از موسسات فعال که دوره های مختلفی را در زمینه آزمون آیلتس برگزار نموده و از نظر تعداد قبول شدگان در این آزمون رتبه مناسبی را کسب کرده و می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس در کشور شناخته شود موسسه ایران اروپا می باشد. این موسسه یک دهه در زمینه آموزش زبان های خارجی و برگزاری آزمون های معتبر بین المللی از جمله دوره های آیلتس تجربه اندوخته و از همین رو در گروه بهترین موسسه آیلتس ایران قرار دارد. برنامه های آموزشی متنوع و دوره های حضوری  و یا آنلاین از جمله فعالیت های این موسسه به شمار می رود.

 

 

۹-آموزشگاه سفیر گفتمان

 

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

 

بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

 

 

۱۰-  موسسه ایران کانادا

یکی دیگر از موسسات معتبر که بدون شک باید در فهرست بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد موسسه ایران کانادا می باشد. این موسسه با برگزاری دوره های مختلفی برای آزمون های بین المللی و تخصصی از قبیل تافل و آیلتس سهم بسزایی در افزایش نمرات این دو آزمون دارد. همچنین از دیگر فعالیت های این موسسه دوره های مهارت افزایی در سایر سطوح زبان آموزی و آموزش سایر زبان های خارجی می باشد.

 

 

ولی چرا همیارزبان؟

در صورتی که قصد دارید تا در آزمون آیلتس حائز نمره قبولی با امتیاز بیشتر از ۶ شوید توصیه می کنیم تا از خدمات آموزشی همیار زبان به عنوان بهترین موسسه آیلتس و آموزش زبان های مختلف خارجی استفاده نموده و در مدت کوتاهی شاهد تحولات و پیشرفت های چشمگیری در این زمینه باشید.

 

این مرکز ضمن برگزاری دوره های مختلف برای علاقه مندان زبان انگلیسی و آموزش زبان های خارجی مختلف همچنین دوره های تخصصی و غیر ترمیک را برگزار می نمایند. موسسه همیار زبان که در بین ۱۰ آموزشگاه و بهترین موسسه آیلتس در ایران قرار گرفته است توانسته است با استفاده از خدمات آموزشی منحصر به فرد طیف وسیعی از شرکت کنندگان در آزمون های تخصصی آیلتس را پوشش دهد.

 

برخی از ویژگی هایی که این موسسه را به عنوان بهترین موسسه آیلتس مطرح کرده و موجب شده است تا بر سایر موسسات برتری پیدا کند عبارتند از:

 

خلاقیت و نوآوری در متدهای آموزش آیلتس

 

دوره های مرتبط با آزمون آیلتس در این موسسه با بهره مندی از شیوه های مختلفی ارائه می شود. شاید اغلب متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس ترجیح می دهند تا از طریق آنلاین و بدون حضور در محل موسسه این دوره ها را پشت سر بگذارند. مشکلاتی از قبیل مشاغل و هزینه های ایاب و ذهاب موجب شده است تا دوره های آنلاین از رونق زیادی برخوردار باشند. از همین رو موسسه همیار زبان به عنوان بهترین موسسه آیلتس توانسته است از طریق متد های خلاقیت آمیز از قبیل فیلم های آموزشی کوتاه و مطالب مرتبط با این آزمون و نیز آزمون های آنلاین جوابگوی بخشی از نیازهای زبان آموزان در این زمینه باشد. وجود آزمون های آنلاین و کاربردی اعتبار این موسسه را افزایش داده است.

 

 

 

تعیین سطح شرکت کنندگان در آزمون آیلتس

 

معمولا افرادی که نسبتا به زبان انگلیسی تسلط دارند در دوره های مقدماتی آیلتس و سایر متقاضیان در دوره های متوسطه تا پیشرفته ثبت نام می نمایند. اغلب شرکت کنندگان در این دوره ها در نهایت قادر خواهد بود تا این آزمون را با نمرات ۵ و حتی بیشتر از ۶ نیز پشت سر بگذارند. بنابراین نگران نباشید پس از تعیین سطح و تست های مربوطه در دوره های مناسب با توانایی خودتان شرکت نموده و می توانید به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه دست پیدا کنید. تجارب درخشان در زمینه برگزاری آزمون های بین المللی این موسسه را به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی نموده است.

 

 

 ارائه منابع روزآمد برای دوره های تقویتی

 

منابع و کتاب های مرجع و حتی تست های مربوطه کاملا متناسب با سطح دوره ها بوده و در نتیجه می توان پیش بینی کرد که هر یک از شرکت کنندگان به شرط تداوم و پیگیری این دوره ها در زمان کوتاهی بتواند بر جزئیات و ظرافت های آزمون آیلتس شناخت پیدا کند. بنابراین به متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس پیشنهاد می کنیم این موسسه را جدی بگیرند.

 

بهره مندی از خدمات اساتید برجسته در زمینه آزمون آیلتس

 

بدون شک یکی از مزیت های هر موسسه استفاده از خدمات اساتید مجرب و ممتاز در زمینه آموزش زبان های مختلف می باشد. آزمون آیلتس نیز یکی از آزمون های تخصصی می باشد که لازم است تا از وجود اساتید خاص این حوزه استفاده شود. توجه داشته باشید که اساتید دوره های آزمون آیلتس با سایر اساتید از نظر نوع تدریس و نیز ارائه مطالب و تجربه ای که در این زمینه دارند متفاوت می باشند. همیار زبان افتخار دارد تا از خدمات بهترین مدرسان و اساتید شاخص در زمینه آزمون آیلتس بهره می گیرد.

 

 

کم هزینه بودن دوره های معتبر بین المللی در این موسسه

 

برخلاف موسساتی که اغلب به منظور شرکت در دوره های حضوری یا آنلاین هزینه های قابل توجهی را دریافت می نمایند  دوره های مرتبط با آزمون آیلتس که در این موسسه برگزار می شود از هر نظر برای شرکت کنندگان مقرون به صرفه بوده و از هزینه بسیار مناسبی برخوردار می باشند.

 

 

عضو همیارنامه شوید

با عضویت در همیارنامه زبان را به صورتی ایمیلی آموزش ببینید

بازخورد و سوالات(یک دیدگاه)

  1. سلام. ادمین همیارجان زبان و بقیه دوستان گرامی به نظر من هیچ جا مثل اکسیر آیلتس نیست. من اونجا دوره کامل گذروندم و اصلا نمی ذارم دوستام و اطرافیام جاهای دیگه برن چونکه اولا تیم علمیش خودشون ایلتس ۸٫۵ دارن. میتونید برید کارنامه هاشون رو ببینید و باهاشون صحبت کنید. بسیار متخصص هستند. دوما بیرون اموزشگاه ایلتسشون وایستید و از زبان اموزاشون بپرسید همشون راضی هستن چون کیفیت نظم و رفتارشون خیلی حرفه ای هست. سوم، زبان هم دارن که اگر لازم داشتین دوره بگذرونین و بعد برید سراغ ایلتس که زحماتتون حیف نشه. چهارم تعیین سطحشون دقیق هست مثل جاهای دیگه کلاس های خالیشون رو الکی پر نمی کنن. فقط ۲ مرحله تعیین سطح دارن. پنجم وجدان کاری دارن. خدایی من اومدم اینجا اینو مینوسم چون یادم نمی ره، اقای حسینی استادم، چند جلسه که خصوصی داشتم، حتی اگر ۵ دقیقه از کلاسم میموند گوشه برگه می نوشت و بعدا جبران می کرد. شیشم، ازمون ازمایشی رو انقدر دقیق برگزار می کنن که مو رو از ماست می کشن و شما دقیق متوجه می شید که چی رو باید برطرف کنید تا نمره تون رشد کنه. هفتم: اموزش هاشون به روز هست. من یه استاد (خدا بگم چیکارش کنه) معروف داشتم که یه عالمه کلیشه به من یاد داده بود و رایتینگ روی ۵٫۵ گیر کرده بودم. جلسات اول دوره ایلتسم تو اکسیر فهمیدم چرا این اتفاق افتاده بود.
    یک اموزشگاه کاملا حرفه ای و اخلاقی هستند. برید و ببینید.
    مرسی همیار زبان 🙂

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *