معرفی ۷ مرکز آزمون آیلتس در ایران

معرفی ۷ مرکز آزمون آیلتس در ایران

آموزش و شرکت در دوره ها و آزمون های معتبر بین المللی یکی از بهترین راه های اقامت به خصوص در کشورهای اروپایی و سایر کشورهای مطرح بین المللی می باشد.

جدول محتوایی

 

آموزش و شرکت در دوره ها و آزمون های معتبر بین المللی یکی از بهترین راه های اقامت به خصوص در کشورهای اروپایی و سایر کشورهای مطرح بین المللی می باشد. در این بین آزمون آیلتس به دلیل اعتبار علمی و نیز قدمت و پذیرش آن از جانب موسسات و مراکز آموزشی بدون شک در صدر سایر آزمون های جهان قرار می گیرد.

 

 

نمرات آزمون آیلتس از ۹ در نظر گرفته می شود و در صورتی که  فرد قصد مهاجرت به دلیل اشتغال یا ادامه تحصیلات را دارد در این آزمون باید حد نصاب لازم را که برای دانشگاه های معتبر و اقامت در این کشورها غالبا بیشتر از ۶ است را کسب کنند.

 

 

نکته قابل توجهی که در این زمینه وجود دارد این است که این آزمون با همان کیفیت و همان سوالات در سایر کشورهای جهان نیز همزمان با کشورما و مرکز آزمون آیلتس مربوطه در  جریان بوده و از این نظر هیچ گونه تفاوتی  در طراحی نوع سوالات  و مناطق یا کشور مورد نظر وجود ندارد و برای هر مرکز آزمون آیلتس به صورت یکسانی ارائه می شود.

 

 

شما با مراجعه به هر یک از این موسسات می توانید در حدود ۱۴۰ کشور جهان اقامت بگیرید. همچنین می توانید با قبولی در آزمون آیلتس در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سطح جهان به تحصیل بپردازید.

 

 

هر آنچه که باید درباره ۷ مرکز آزمون آیلتس ایران بدانید

 

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را با ۷ مرکز آزمون آیلتس در ایران آشنا سازیم که از هر نظر توانسته اند معیارهای لازم را به عنوان بهترین مرکز آزمون آیلتس را کسب نمایند. برخی از مهمترین ویژگیهای این مراکز که موجب تمایز آنها از سایر مراکز موجود شده است به ترتیب زیر می باشد:

 

در ادامه به منظور آشنایی بیشتر شما با  این مراکز هر یک از ویژگیهای مورد نظر را به طور جداگانه و به طور اجمالی برای شما توضیح خواهیم داد.

 

هر آنچه که باید درباره ۷ مرکز آزمون آیلتس ایران بدانید:

 

دارا بودن مجوز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

 

 

موسسات idp  استرالیا، شورای فرهنگی بریتانیا و دانشگاه کمبریج انگلستان از جمله معتبرترین مراکز علمی و پژوهشی در سطح جهان به شمار می روند که از برگزار کنندگان اصلی این آزمون می باشند.  مراکزی که از نظر سازمان سنجش کشور دارای صلاحیت و وجاهت لازم بدین منظور می باشند جهت برگزاری این آزمون مورد تایید قرار گرفته است. از همین رو موسساتی که در این مطلب به آنها اشاره می کنیم جزو مراکز قانونی در این زمینه برشمرده می شوند. در واقع هدف از معرفی ۷ مرکز آزمون آیلتس نیز در درجه نخست تاکید بر قانونی بودن و اصالت این آزمون می باشد.

 

 

بهره گیری از ممتحنین یا اگزمینرهای حرفه ای و مورد تایید

 

 

هر یک از مراکز یا مرکز آزمون آیلتس در زمان برگزاری آن از وجود اساتید و اگزمینرهای معتبری که مورد تایید سازمان می باشند برگزار می شود. این اساتید غالبا از مدارک عالی در این زمینه برخوردار بوده و یا به صورت NATIVE  در این زمینه به برگزاری آزمون آیلتس یاری می رسانند. استفاده از وجود اساتید حرفه ای و تخصصی در این زمینه معیار و امتیاز ویژه ای به منظور تعیین و ترفیع یک آموزشگاه یا مرکز آزمون آیلتس در مقایسه با سایر مراکز می باشد.

 

 

برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس به صورت آنلاین و حضوری

 

 

به منظور افزایش و ارتقای مهارت های چهارگانه در هر مرکز آزمون آیلتس دوره های مختلفی برگزار می شود. غالبا این دوره ها با توجه به سطح شرکت کنندگان متفاوت می باشد. همچنین این دوره ها می تواند به صورت حضوری و در کلاس هایی که بدین منظور در مرکز آزمون آیلتس تشکیل می شود نیز برگزار شود. هم اکنون در این دوره ها هم به صورت اینترنتی و آنلاین و هم به صورت حضوری منابع معتبری همزمان با سایر موسسات و  مرکز آزمون آیلتس در سراسر جهان نیز خدمات آموزشی مورد نظر را به متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس ارائه می دهد.

 

 

برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس به صورت آنلاین و حضوری

 

ارائه مشاوره لازم در زمینه آزمون آیلتس

 

 

شرکت کنندگان در دوره هایی که به منظور تقویت مهارت های چهارگانه صورت می گیرد در هر یک از مراحل می توانند از راهنمایی و مشاوره آموزشی در زمینه سوالات مربوط به آزمون آیلتس بهره مند شوند. کارشناسان و مشاوران آموزشی موجود در هر مرکز آزمون آیلتس می توانند در این زمینه خدمات شایان توجهی را به زبان آموزان و شرکت کنندگان در این دوره ها ارائه دهند. همچنین شرکت کنندگان در صورت لزوم می توانند اطلاعات جامع تری را در خصوص نوع آزمون و نیز مرکز آزمون آیلتس کسب نمایند. 

 

 

 

هزینه مناسب شرکت در دوره ها و آزمون آیلتس

 

 

هر چند در سالیان اخیر شاهد افزایش هزینه های  ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس هستیم. به عبارت دیگر این هزینه ها رشد تصاعدی داشته و در طی یکی دو سال گذشته به بالاترین حد خود یعنی بیش از سه میلیون تومان رسیده است. با این وجود سایر هزینه های مرتبط با این آزمون از قبیل هزینه دوره های آنلاین از هر نظر برای شرکت کنندگان بسیار مناسب می باشد. در هر مرکز آزمون آیلتس دوره های مختلفی بدین منظور برگزار می گردد. کیفیت ارائه مطالب و نیز آزمون های آزمایشی که در هر مرکز آزمون آیلتس برگزار می شود از هر نظر قابل توجه می باشد. هر چند سازمان سنجش کشور تعیین کننده قیمت واقعی آزمون آیلتس در ایران می باشد.

  معرفی 10 استاد برتر زبان انگلیسی(آپدیت 2020)

 

بهترین مرکز آزمون آیلتس در ایران کدام است؟

 

 

این سوالی است که می توان از جنبه های مختلفی به تان پاسخ داد. بهتر است اینطور به قضیه نگاه کنیم که می توان هر مرکز آزمون آیلتس در ایران را از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار داد. به عنوان مثال شاید یک مرکز آزمون آیلتس از نظر امکانات و اساتید و به طور کلی سطح ارائه خدمات آموزشی با  سایر مراکز تفاوت هایی داشته باشد که سایر مراکز فاقد این امکانات باشد. 

 

از همین رو تاکید می کنیم مراکزی که به عنوان ۷ مرکز آزمون آیلتس در ایران به شما معرفی می شوند با توجه به ویژگیهایی که در مطالب بالا به آنها اشاره شده است برگزیده شده و می توانند در زمره بهترین مرکز آزمون آیلتس در ایران قرار بگیرند. بنابراین می توانید در صورت نیاز یکی از این مراکز را انتخاب کنید تا بتوانید سایر مراحل ثبت نام و نیز شرکت در دوره های مختلف را در همان موسسه یا مرکز آموزشی پیگیری نمایید. 

 

 شما می توانید با خیال راحت از بین مراکز مختلفی که ارائه دهنده این خدمات هستند و با توجه به ویژگیهای فوق  بهترین مرکز آزمون آیلتس را انتخاب کنید و در صورت لزوم سایر دوره های مرتبط را نیز در همان موسسه یا مرکز سپری نمایید. همچنین می توانید از روش های دیگری مانند راهنمایی گرفتن از سایر کسانی که دوره های آیلتس و این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته اند به نتایج درخشانی در این زمینه دست پیدا کنید.

 

 

 

یادآوری:

 

آزمون آیلتس یک آزمون سرنوشت ساز است که می تواند موجب ترقی و پیشرفت شما در عرصه های مختلف زندگیتان شود .بنابراین با انتخاب هوشمندانه و آگاهانه از بین ۷ مرکز آزمون آیلتس می توانید موفقیت خودتان را در زمینه مهاجرت و اقامت به دلیل اشتغال یا ادامه تحصیلات تضمین کنید.

 

 

انتخاب با شماست: هفت گانه های مرکز آزمون آیلتس

 

 

در این بخش از مطلب شما را با هفت مرکز آزمون آیلتس آشنا می سازیم که به ترتیب عبارتند از:

 

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی ایران یکی از قدیمی ترین و بهترین مراکز برگزار کننده آزمون آیلتس در ایران به شمار می رود. شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی و ثبت نام آنلاین در این وب سایت و در نهایت پرداخت الکترونیکی هزینه شرکت در آزمون آیلتس مبلغ مورد نظر را واریز نموده و ظرف مدت سه روز تاییدیه ثبت نام خود را از طریق ایمیل دریافت نمایند. 

 

در این وب سایت همچنین می توانید اطلاعاتی در خصوص محل و زمان برگزاری آزمون آیلتس و سایر موارد  مرتبط با آن و نیز جدیدترین تغییرات در این آزمون را نیز کسب نمایید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که در جستجوی یک مرکز آزمون جامع و با اطلاع رسانی شفاف هستید حتما دانشگاه آزاد را به خاطر بسپارید.

 

 در این دانشگاه همچنین دوره های مهارت افزایی مرتبط با آزمون های آیلتس آکادمیک و جنرال را  به صورت رایگان برای شرکت کنندگان در این آزمون ها برگزار می نماید. در این وب سایت همچنین تاریخ دقیق آزمون های آیلتس که در آینده برگزار می شوند نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است تا بتوانند در صورت لزوم با خیال راحت نسبت به برنامه ریزی و ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

 

 

 

 

۲_موسسات آموزش عالی پروشات نوین

 

موسسه پروشات نوین نام آشنایی برای اغلب کسانی است که توانسته اند در دوره های مرتبط با آزمون های بین المللی از جمله آزمون آیلتس شرکت نمایند. این موسسه با دارا بودن اساتید برجسته و کاملا حرفه ای توانسته است به نام ماندگاری در زمینه برگزاری آزمون آیلتس در ایران تبدیل شود. بهره گیری از امکانات مناسب به منظور برگزاری آزمون آیلتس و ایجاد محیط آرام و دارا بودن مزیت های مختلفی که این موسسه نسبت به سایر مراکز دارد موجب شده است تا بیشتر شرکت کنندگان و متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس ثبت نام در این موسسه و دوره های مرتبط را در اولویت قرار دهند. بخشی از مهمترین مزایایی که موسسه عالی پروشات از آنها بهره می گیرد عبارتند از:

 

 

برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های تخصصی آیلتس

 

این موسسه توانسته است با برگزاری دوره های کوتاه مدت و تقویتی در زمینه مهارت های چهار گانه آزمون آیلتس تجارب ارزشمندی را کسب نماید. به جرات می توان گفت این دوره ها یکی از غنی ترین و پربارترین دوره های مربوط به آزمون آیلتس می باشد که در کشور برگزار می شود و توانسته است طیف وسیعی از متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس را به سمت خود جلب و جذب نماید.

 

سیستم های صوتی مدرن و ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه

 

سیستم های صوتی و هدفون های این مرکز از هر نظر دارای کیفیت بی نظیری بوده و در ضمن شرکت کننده می تواند در اتاقهای آکوستیک که به منظور برگزاری آزمون آیلتس و speaking  تدارک دیده شده است شرکت نماید.

  معرفی 10 + 12 تا از بهترین موسسه های مهاجرتی

ثبت نام و پرداخت شهریه آنلاین

 

امکان پرداخت آنلاین و بدون مراجعه حضوری نیز از دیگر مزیت های این موسسه می باشد که توانسته است از این نظر بر سایر مراکز ترجیح داده شود.

 

 

مشاوره قبل از آزمون و ایجاد محیطی آرام و دلنشین

 

کارشناسان و اساتید این موسسه تمام تلاش خود را از طریق مشاوره و راهنمایی های لازم به کار گرفته اند تا شرکت کنندگان قبل از ورود به جلسه آزمون در نهایت صبر و آرامش در این آزمون شرکت کنند. بنابراین از هر راهی که منجر به تمرکز بیشتر و دوری از استرس های معمول و مربوط به این آزمون باشد استفاده می نمایند تا شرکت کنندگان با خود باوری و اعتماد به نفس بیشتری در جلسه حضور پیدا کنند.

 

 

امکانات مناسب برای پذیرایی و نیز تهیه لوازم التحریر

 

این موسسه ضمن پذیرایی مناسب  در دو نوبت قبل از آزمون و نیز عصرانه به منظور تقویت و تمرکز بیشتر شرکت کنندگان در آزمون آیلتس همچنین لوازم التحریر مناسب را نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد بنابراین تمام تلاش کادر برگزار کننده این آزمون حفظ آرامش و تمرکز شرکت کنندگان فارغ از دغدغه هایی خواهد بود که می تواند به نوبه خود قابلیت ها و تمرکز شرکت کنندگان را کاهش دهد.

 

 

۳_مرکز آزمون آیلتس موسسه فرهنگی ایرسافام  

 

موسسه فرهنگی ایرسافام  نیز یکی دیگر از موسساتی است که با کسب مجوز از سازمان سنجش کشور آزمون آیلتس را در کشور برگزار می نماید. همچنین از جمله ویژگی هایی که موسسه فرهنگی ایرسافام از آن بهره مند استن می توان به بهره مندی از سیستم های آنلاین ثبت نام و پرداخت هزینه های مربوط به آزمون آیلتس و نیز دوره های مرتبط با آن و نیز مشاوره رایگان قبل و بعد از ثبت نام در آزمون آیلتس یا هر یک از آزمون های ukvi    و life skills  می باشد. بهره مندی از کارگاه ها و آزمون های آزمایشی مربوط به آیلتس و سایر آزمون های بین المللی معتبر از سایر فعالیت های این موسسه می باشد. اگر در جستجوی یک موسسه کاملا حرفه ای با خدمات متنوع در زمینه آزمون آیلتس هستید پیشنهاد میکنیم موسسه ایرسافام را فراموش نکنید.

 

 

۴_مرکز آزمون آیلتس تهران

 

 

مرکز آزمون آیلتس تهران همزمان با سایر مراکز معتبر خدمات متعددی را  در زمینه آزمون آیلتس هم در دوره های مقدماتی و هم سایر سطوح ارائه نماید. دوره های برگزار شده در این موسسه در سه سطح مقدماتی، میانه و پیشرفته می باشد. موسسه آیلتس تهران در شهرهای شیراز، کرج و کیش نیز دارای شعباتی است که به عنوان برگزار کننده آزمون آیلتس و تحت نظارت این موسسه به شمار می آیند.  اعلام نتایج آزمون آیلتس و اعتراض به کارنامه آزمون از دیگر آیتم هایی است که در این موسسه می توان آنها را پیگیری کرد.

 

 

۵_موسسه آموزش شکوه سمنان

 

 

یکی دیگر از موسساتی که تجارب ارزنده ای در زمینه برگزاری آزمون آیلتس دارد موسسه شکوه سمنان می باشد. هر چند این آموزشگاه در شهر سمنان واقع شده است ولی از نظر ارائه خدمات آموزشی مرتبط ، استفاده از اساتید مجرب، دوره های تقویتی آزمون آیلتس و سایر موارد  با بسیاری از مراکز آزمون آیلتس در ایران برابری می کند. توصیه می کنیم به منظور آشنایی بیشتر با خدمات این موسسه فعال که توانسته است موفقیت بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس را تا حدود زیادی تضمین نماید سری به وب سایت این موسسه بزنید یا از تجربیات افرادی که آزمون آیلتس خود را در این موسسه با موفقیت پشت سر گذاشته اند استفاده کنید.

 

 

۶_مرکز آزمون آیلتس موسسه پارسیان

 

هر چند موسسه پارسیان در مقایسه با سایر موسسات برگزار کننده آزمون آیلتس شاید سابقه چندان طولانی نداشته باشد  چرا که این موسسه فقط از دوسال قبل یعنی سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. با این همه نباید از خدمات ارائه شده در همین مدت توسط این موسسه در  زمینه آزمون آیلتس صرفنظر کرد. در وب سایت این موسسه می توانید به تقویم زمان دقیق برگزاری آزمون آیلتس در دو ماژول جنرال و آکادمیک  دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان ثبت نام و اطلاع رسانی در زمینه این آزمون نیز برای کاربران فعال شده است.

 

 

۷_موسسه آموزش عالی آزاد عصر دین و دانش

 

بدون شک یکی از معروفترین و معتبرترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش می باشد که داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس تجربیات بی نظیری را با این موسسه کسب نموده اند. این موسسه نیز با بهره گیری از توان اساتید خبره و آزموده در زمینه برگزاری آزمون های بین المللی معتبر از جمله آزمون آیلتس دارای سابقه درخشانی می باشد. دوره های مربوط به آزمون آیلتس که در این موسسه برگزار می شود به صورت نیمه فشرده و با بهره گیری از جدیدترین منابع و خدمات آموزشی در این زمینه می باشد. هنوز هم وقت دارید تا این موسسه را به فهرست مراکز برگزاری آزمون آیلتس که از هر نظر دارای مجوزهای لازم می باشند اضافه نمایید.

 

 

جمع بندی

 

 

فراموش نکنید در هر مرحله همیارزبان پلی برای پیوند دادن شما به بخشی از اطلاعات وسیعی است که در زمینه آزمون های رسمی و معتبری از قبیل آیلتس ارائه می شود.

 

 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
مزایا آزمون آیلتس چیست؟
شما می توانید در حدود ۱۴۰ کشور جهان اقامت بگیرید. همچنین می توانید با قبولی در آزمون آیلتس در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سطح جهان به تحصیل بپردازید.
اساتید مرکز آزمون آیلتس چگونه اند؟
هر یک از مراکز یا مرکز آزمون آیلتس در زمان برگزاری آن از وجود اساتید و اگزمینرهای معتبری که مورد تایید سازمان می باشند برگزار می شود. این اساتید غالبا از مدارک عالی در این زمینه برخوردار بوده و یا به صورت NATIVE در این زمینه به برگزاری آزمون آیلتس یاری می رسانند. استفاده از وجود اساتید حرفه ای و تخصصی در این زمینه معیار و امتیاز ویژه ای به منظور تعیین و ترفیع یک آموزشگاه یا مرکز آزمون آیلتس در مقایسه با سایر مراکز می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد