معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی  در ایران

معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی  در ایران

21st مارس, 2019

+9
Loading...

با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور که گاه دیده می شود خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه نمی باشد.

 

از همین رو شناخت آموزشگاه زبان و موسساتی که در این زمینه بتوانند کیفیت آموزشی لازم را ارائه دهند یکی از نکاتی است که متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی لازم است تا در ان زمینه اطلاعات جامع و مناسبی داشته باشند.

 

در بسیاری موارد عدم شناخت موسسات مربوطه که تحت عناوین مختلف ایجاد شده و در این زمینه فعالیت دارند مشکلاتی را برای زبان آموزان به وجود آورده است. در این مطلب سعی ما بر این بوده است تا بتوانیم آموزشگاه های برجسته را در این زمینه به شما معرفی کرده و انتخاب را به شما واگذار کنیم.

 

از همین رو و به منظور آشنایی بیشتر شما با آموزشگاه هایی که به طور اختصاصی در خصوص آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند سعی کرده ایم تا مطالب جامع و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل دارید تا در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید در ادامه این مطلب نیز ما را همراهی بفرمایید.

 

معیارهای تعیین آموزشگاه زبان معتبر

 

آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های برجسته جهان اهمیت خاصی در سطح بین المللی دارد و امروزه غیر از کشور ما ایران سایر نقاط جهان نیز از این نوع آموزش به روش های مختلفی استفاده می کنند.

 

هر چند متدها و شیوه های آموزش زبان انگلیسی از یک کشور تا کشور دیگر با توجه به نوع محتوا و نیز مبانی و منابع آموزشی می تواند متفاوت باشد با این همه هر یک از آنها در یک نقطه اشتراک دارند و آن رعایت نظام مندی و استانداردهای کیفی آموزش زبان انگلیسی می باشد.

 

آموزش به زبان مدرنیته

 

در ایران نیز همپای سایر کشورهای جهان مراکز و آموزشگاه های مختلفی به آموزش و تدریس زبان انگلیسی و سایر زبان ها می پردازند که در مقایسه با یکدیگر در رده های کیفی متفاوتی قرار می گیرند.

 

برای انتخاب آموزشگاه زبان معتبری که قادر باشد از یک سو پاسخگوی نیازهای شما باشد و از طرف دیگر با معیارهای جهانی مطابقت داشته باشد به بررسی ۱۰ آموزشگاه زبان معتبر در سطح کشور می پردازیم. لازم به ذکر است هر یک از این آموزشگاه ها که در آنها به شیوه های مختلفی به آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های معتبر می پردازند.

 

در بسیاری از این آموزشگاه ها ضمن بهره گیری از متدهای پیشرفته آموزش زبان از منابع معتبری در این زمینه استفاده می شود.

 

روش های لابراتواری یا شیوه های مدرن؟

 

در گذشته یکی از روش های مورد استفاده  در هر موسسه یا آموزشگاه زبان استفاده از  روش لابراتواری بود. بدین معنی که زبان آموز به صورت حضوری پشت یک میز و بدون دسترسی به سایر حاضرین در دوره در کلاس شرکت می کرد و با استفاده از گوشی و یک رایانه در دوره های زبان شرکت می کرد.

 

این روش هم شیوه روش های  آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه ها بود که با معایب مختلفی از جمله صرف زمان و حضور مرتب در این دوره ها همراه بود.

 

هر چند از این روش هنوز هم در برخی از آموزشگاه ها هم در مکالمه و هم در سطوح مختلف دیگر از آن بهره می گیرند ولی به تدریج شیوه های دیگری از قبیل آموزش مجازی و یا کنفرانس های اینترنتی به شکل ویدئو کنفرانس جایگزین این روش شده است که می تواند  بازدهی و تاثیر بیشتری از هر نظر بر زبان آموز داشته باشد.

 

بر طبق تعاریف و کاربردهای جدیدی که برای آموزشگاه های زبان انگلیسی و نوع آموزش زبان آموز تعریف شده است زبان آموز می تواند ضمن آشنایی با لهجه های مختلف زبان انگلیسی همچنین در انتخاب نوع و شیوه های تدریس و فراگیری زبان انگلیسی نیز با محدودیتی مواجه نبوده و می تواند از بین روش های مختلفی که به منظور آموزش زبان انگلیسی به کار می روند هر کدام را که تمایل داشته باشد برگزیند.

 

موسسه زبان ایران اروپا

تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه زبان ایران اروپا تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود ، بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

این موسسه هم اکنون با دوشعبه در غرب تهران دارای بالغ بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز می باشد.

از دیگر افتخارات این موسسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دریافت تندیس برند ملی موسسات کشور
 • دریافت تندیس سه ستاره رضایتنمدی مشتری طی سه سال پیاپی از ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان
 • انتخاب موسسه به عنوان واحد نمونه آموزشی توسط وزیران وقت دولت دهم
 • دریافت تندیس برند برتر موسسات آموزشی کشور
 • دریافت تندیس نشان کیفیت و بهره وری

تندیس برند ملی آموزشگاه ایران اروپا

 

به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد.

 

همچنین هر یک از این آموزشگاه ها به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره های پیشرفته به روش های مختلفی انجام می دهند. این روش ها شامل پیگیری های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت های زبان آموز در این زمینه می باشد.

 

برخی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در کشور که در این خصوص از روش های متنوع و پربازدهی استفاده می کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آنها آشنا شود تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

 

همانطور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده ایم تا مزیت های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

 • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران:

 

 

۱-آموزشگاه زبان گات

 

مرکز زبان گات، بهترین و معتبر ترین موسسه زبان در تهران و شهرستان ها می باشد که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C ، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و … زبان های نادر مانند چینی، نروژی، سوئدی، روسی، هلندی، ارمنی، اوکراینی، پرتغالی و … در آن تدریس می شود.

 

آموزشگاه زبان گات از سال ۸۸ فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان های خارجی و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آغاز کرده است که امروزه با موفقیت های روز افزون دارای چندین شعبه در سطح تهران و شهرستان ها می باشد.

 

این مجموعه به همراه تیم خود طی این سال ها، توفیق خدمتگذاری به زبان آموزان را داشته است و هدف اصلی از افزایش شعب تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران و شهرستان ها می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است زیرا مدیر تمامی شعب تنها یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است.

 

از افتخارات آموزشگاه زبان گات می توان به حضور آقای نم سوک رئیس شرکت هانول در کره جنوبی و بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفارت سوئد اشاره کرد.

 

 

۲-موسسه گاما یا آموزشگاه زبان گاما ( مورد تایید همیارزبان)

 

 

آموزشگاه زبان گاما ادعا دارد که می توان در ظرف مدت زمان بسیار اندکی در حدود ۶ تا ۹ ماه شرایط قبولی و اخذ نمره آزمون آیلتس را برای فرد فراهم سازد.

 

بنابراین می توان گفت که تمرکز عمده این موسسه بر برگزاری دوره ها و آزمون های مرتبط با آزمون آیلتس می باشد که فعالیت های گسترده دیگری نیز در زمینه آموزش زبان انگلیسی  و تدریس زبان های معتبر جهان دارد. این موسسه آزمون آیلتس را با بهره گیری از توان اساتید داخلی که در این زمینه از تجارب بالایی برخوردار هستند انجام می دهد.

 

شعبات این موسسه در شهرهای تهران و شیراز واقع شده اند. موسسه گاما در خصوص برگزاری کلاس های کنکور و  پذیرش دانشجویان در خارج از کشور نیز فعالیت هایی دارد. موسسه گاما سابقه ای حدود ده سال در این زمینه دارد.

 

 

۳-آکادمی زبان اکسیر  ( مورد تایید همیارزبان )

 

آکادمی زبان اکسیر، با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. موفقیت شما، در گرو انجام یک برنامه منسجم و اصولی تحت نظارت کارشناسان ارشد آموزش است.

 

قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش.

 

اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

 

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

 

به لطف خدا، و به همت بخش های آموزش، دپارتمان های رسانه، و IT، پلتفرم TelEx در تابستان ۱۳۹۸ راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید.

 

امروز، تیم آموزشگاه زبان اکسیر درحال ایجاد فرهنگی درست برای حضور، زندگی و تحصیل در فضایی آکادمی با قدم اول، یعنی موفقیت در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس می باشد. آموزش در آکادمی اکسیر فرد محور نبوده و اساتید آیلتس، سیستم جامع و یکپارچه ی “اکسیر آیلتس” را اجرا می کنند.

 

شما هم می توانید آیلتس را چون اکسیری سر بکشید و بر آزمون آیلتس چیره شوید.

 

 

۴-آموزشگاه زبان نگار

 

موسسه زبانهای خارجی زبان نگار، دارای ۱۸ سال سابقه آموزشی در کشور میباشد و هرآنچه برای آموزش زبان احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده میشود.

از ویژگیهای برتر این موسسه آموزشی زبانهای انگلیسی:

دارای اعتبار بین المللی مجری رسمی برگزاری آزمونهای GRE-TOEFL

محیط مناسب و مجهز

تدریس باکیفیت و اساتید با تجربه

دوره های ویژه آمادگی آزمونهای IELTS،TOEFL ،GRE،PTE بصورت فوق فشرده در کوتاهترین زمان

برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، زبان روسی، زبان چینی، زبان عربی و….

برگزار کننده کلاسهای گروهی و خصوصی با جدید ترین متد

آدرس سایت موسسه زبان نگار:

https://zabannegar.com/

 

۵-موسسه یا آموزشگاه زبان دید

این روزها افراد زیادی که شاید شما نیز جز آن ها باشید دغدغه گرفتن مدرک آیلتس و مدارک آزمون های بین المللی زبان انگلیسی را به هدف های گوناگونی مثل مهاجرت کاری، تحصیلی و…. را دارند. یا تعدادی دیگر قصد دارند که بتوانند نمره بالایی در سایر آزمون ها مثل تافل، جی آر ای، سلپیپ PTE و… کسب کنند.

موسسه بین المللی آکادمی زبان های دید بهترین دوره های تدریس زبان انگلیسی را به همین منظور برا زبان آموزان ارائه می دهد. این دوره های خصوصی، گروهی و آنلاین به صورت فشرده، فوق فشرده و عادی در طول هفته و روزهای آخر هفته (مخصوص شاغلین) برگزار می شود. همچنین، در این آکادمی روند پیشرفت و رضایت زبان آموزان توسط حرفه ای ترین مشاوره های آموزشی به صورت هفتگی مورد بررسی قرار می گردد تا موفقیت آن ها تضمین شود.

آکادمی زبان های دید متشکل از حرفه ای ترین اساتیدِ فارغ التحصیل از دانشگاه های تهران در مقاطع ارشد و دکتری هستند و حداقل ۸ سال سابقه درخشان تدریس را دارا هستند. این اساتید آماده برگزاری دوره های آیلتس و پری آیلتس برای عزیزانی هستند که تا الان به دنبال بهترین و مطمئن ترین دوره های آیلتس و آزمون های بین المللی دیگری (PTE, CELPIP, TOEFL, GRE) که به آن ها اشاره کردیم بوده اند.

۶-کانون زبان ایران

 

یکی دیگر از موسساتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی و پیشرفته فعالیت در خور توجهی را از خود نشان داده است کانون زبان ایران می باشد. این موسسه نیز مانند اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی از قدیم ترین کانون ها و آموزشگاه های مرتبط با فراگیری و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها می باشد.

 

برگزاری دوره های تقویتی و نیز سطوح مختلف آموزشی از مکالمه تا گرامر و قواعد دستوری به همراه ارائه مستندات آموزشی و منابع صوتی و تصویری یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه می باشد.

 

کانون زبان ایران به عنوان یکی از گزینه های قابل توجه زبان آموزان به شمار می رود که از پشتیبانی مناسبی در محیط مجازی و سایت معتبر اینترنتی بهره مند است.

 

نحوه ارائه دوره ها و نیز در اختیار نهادن منابع  از طریق اینترنت و حتی پرداخت شهریه نیز به صورت آنلاین از طریق درگاه های موجود در سایت این کانون انجام می گیرد که به مکانیزه کردن آموزش در این موسسه یاری رسانده است.

 

کانون زبان ایران

۷-موسسه ایران کانادا

 

این موسسه با برگزاری دوره های مختلفی برای آزمون های بین المللی و تخصصی از قبیل تافل و آیلتس سهم بسزایی در افزایش نمرات این دو آزمون دارد. همچنین از دیگر فعالیت های این موسسه دوره های مهارت افزایی در سایر سطوح زبان آموزی و آموزش سایر زبان های خارجی می باشد.

 

 

 

برای دیدن بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی میتوانید اینجا کلیک کنید .

۸-موسسه سخن برتر

 

این موسسه که از پشتیبانی قوی و کارآمدی نیز بهره مند است اهداف کلی خود را بر فراگیری و پایه ریزی دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی به شیوه های مدرن تعریف کرده است. این موسسه با شعار شهریه پس از فراگیری زبان انگلیسی وارد این عرصه شده است و توانسته است به موفقیت های زیادی نیز در این زمینه دست پیدا کند.

 

دوره های برگزار شده در این موسسه مختص اصناف مختلف یا علاقمندان و نیز دانشجویان می باشد. این موسسه در زمینه آموزش مترجمان نیز گام های بلند و موثری برداشته و توانسته است بخشی از نیازهای سازمان ها و ادارات مختلف را به مترجمان زبده و مجرب تامین نماید.

 

موسسه سخن برتر در زمینه برگزاری دوره های مختلف و معتبری چون آیلتس نیز فعالیت های مناسبی دارد. تدریس خصوص زبان های معتبر جهان نیز از جمله فعالیت های دیگر این موسسه به شمار می رود.

 

 

۹-آموزشگاه سفیر گفتمان

 

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

 

بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

 

۱۰- آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون های معتبر بین المللی به شمار می رود. این موسسه که به نوعی می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس ایران قرار گیرد توانسته است با بهره مندی از دوره های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native به موفقیت های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست پیدا کند.

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره های تخصصی از قبیل کلاس های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه که می توان آن را در گروه ۱۰ گانه بهترین موسسه آیلتس قرار دارد نیز اشاره کرد. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می شود که برای علاقه مندان و زبان آموزان در زمینه زبان های متعدد خارجی نامی آشنا می باشد.

 

ولی چرا همیار زبان؟!

 

 

شما تا اینجا با فعالیت های بزرگترین آموزشگاه های ارائه دهنده دوره ای تخصصی و نیز آموزش های مدرن و سنتی برای زبان آموزان آشنا شدید. با این همه هنوز امکانات بیشماری وجود دارند که فقط توسط موسسات روزآمد که از امکانات روز به منظور تقویت توان آموزشی زبان آموزان بهره می گیرند.

 

موسسه همیار زبان یک موسسه منحصر به فرد و استثنایی به شمار می رود که  تفاوت های زیادی با سایر موسسات و آموزشگاه های معتبر شهر دارد. مهم ترین تفاوت های این موسسه با سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی عبارتند از:

 

 • قیمت پایین دوره های آموزشی
 • پشتیبانی تمام وقت
 • نظارت مستمر بر روند آموزش
 • سهولت دسترسی به منابع و مستندات
 • برگزاری دوره های مجازی
 • بهره گیری از جدیدترین تکنیک ها و متدهای آموزشی جهان
 • تدریس خصوصی با بهترین قیمت و کیفیت
 • برگزاری آزمون های تخصصی با بهره گیری از اساتید حرفه ای
 • برگزاری دوره های مبتدی تا پیشرفته
 • آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف

 

تمام این ویژگیها و دلایل متعدد دیگری موجب شده است تا ما به شما موسسه همیار زبان را معرفی کنیم. این موسسه کاملا منطبق با استانداردهای کیفی آموزشی ایجاد شده و تاکنون توانسته است مشتاقان زبان انگلیسی را از گوشه و کنار کشور عزیزمان ایران به سمت خود جذب کند.

 

شما که یکی از علاقمندان فراگیری زبان انگلیسی می باشد. شما که به فکر مهاجرت یا اقامت در کشورهای اروپایی هستید.

 

شما که می خواهید ریز و درشت زبان انگلیسی مسلط شوید. هم اکنون به موسسه همیار زبان بپیوندید و تفاوت را در کیفیت و نحوه آموزش احساس کنید. باور کنید فاصله زیادی با شما ندارد فقط با یک کلیک بر سایت همیار زبان می توانید به این خانواده بزرگ بپیوندید و از خدمات آن بهره مند شوید. همیار زبان در کنار شما و با شما می ماند. از این رو که همیار شما خواهد بود.

اگر دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستید مقاله بهترین موسسه آیلتس مارو از دست ندید.

با تعیین سطح در همیارزبان شروع به یادگیری کنید .

 

 

شما هم اگر تجربه ای در آموزشگاه های زبان  دارید که دوس دارید با ما اشتراک بزارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بزارید 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

عضو همیارنامه شوید

با عضویت در همیارنامه زبان را به صورتی ایمیلی آموزش ببینید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

بازخورد و سوالات(64 دیدگاه)

  • بچه ها موسسه ایران استرالیا چطوره ؟
   من آکادمی پلاس رفتم آشغال بود ،موسسه خوب اطراف ونک نیست به جز همین

 1. بد ترین و بی برنامه ترین آموزشگاه ایرانمهره طوری برنامه می ریزه که فقط پول بگیره بدون هیچ پیشرفتی

 2. سلام. به نظرن این موسسه خیلی بی نظم و شلوغ. هر بار تو کلاس یه تعدادی دانشجو اضافه میشه و ممکن تعدداد به ۴۰-۵۰ نفر هم برسه. نسبت به بقیه جاها تقریبا گرونتر و کیفیت هم آنچنانی نیست.اساتید هم بیزنس من هستند مخصوصا برادران سیدیان که خیلی بازار گرمی برای کلاس های دیگر میکنند. من کلای ووکب و پیری ایلتس رو رفتم و پشیمون شدم. و برای خود آیلتس چون پیش ثبت نام کردم و میخواستم پولمو پس بگیرم خیلی به دردسر افتادم.

  • من اصلا راضي نبودم هنوز دوره مبتدي تموم نشده ديگه پيگيري پيشرفت منو رهاكردن همش تعريف ميكردن كه برم سركلاس ٥ميليوني ايلتس درچندماه!

  • سلام من میخواستم تو این موسسه ثبت نام کنم میتونید در موردشون بیشتر تئضیح بدین؟ شما کلاس های نرمال رو رفتین یا ۷ترمه رو؟

   واقعا تو ترمه ۳و ۴ میتونید مکالمه خوب داشته باشین؟

 3. بدترین و افتضاح ترین آموزشگاه زبان تهران ایرانمهره نه استادای خوبی داره و نه کلاسها بموقع تشکیل میشه و نه پولتو پس میدهند وقتی کلاس تشکیل نشه

 4. شما اگر سیستم آموزشی و نظر زبان آموزا رو بپرسین، فک می کنم خیلی بهتر به نتیجه برسید. به نظر من اگر برین جلوی در اموزشگاه زبان و از شاگرداشون بپرسین بهترین روش هست. من دوستم میرفت اکسیر بعد به منم گفت. من چون چندجا رفته بودمکه اسم نمی اورم، خودم رفتم ۲ روز و نظر کلی شون رو پرسیدم. خیلی خوب گفتن اصلا ترغیب شدم که برم مشاوره. بعد دیدم خیلی عالی هست الان کلی از دوستامو معرفی کردم. اکادمی اکسیر .

 5. من هدف مهاجرت به المان دارم موسسه گاما رو برای المانی بیشتر اسمشو شنیده بودم ..البته هدفم اول گوته بود ولی نتونستم برم و بعد از یه مقدار تحقیق رفتم گاما
  اساتید کارشون حرف نداره و کارمندهای کادرشون بسیار شنوا هستن .
  همین الان هم توی کلاس استاد سیدی هستم و میتونم به جرات بگم همه بچه ها بعد از دوماه شروع کردن به صحبت کردن
  دوست داشتم این تجربه در اختیار بقیه هم قرار بگیره در جریان باشید که گوته فقط یه مرکز ازمونه و بهتره توی گاما اموزش ببینید و نهایتا گوته امتحان بدید..هرچند جدیدا دیگه سفارت زیاد هم روی مدرک تاکید نداره

 6. من زبانم ضعیفه و می خوام به صورت خیلی فشرده واسه تافل کار کنم.به نظرتون کدوم اموزشگاه از نظر قیمت و کیفیت مناسبتره؟

 7. من موسسه ی سفیر برای آیلتس رفتم اصلا خوب نبود،شهریه هم بالا میگیره خیلی.بنظر من فقط برای دوره های مکالمه خوبه

  • سفیر خیلی بده کیفیت تدریسشون هم افتضاحه واقعا من ۴ ترم رفتم اصلا راضی نبودم خیلی هم هزینه هاش بالاست بدون هیچ دلیلی

  • منم متاسفانه زمان زیادی رو تو این موسسه هدر دادم و همچنین پول زیادی. هیچ بازخورد خوبی هم نگرفتم.
   الان یه مدت میرم میرم ایران اروپا واقعا راضیم. اساتید فوق العاده و با اخلاق و منضبط و با رفتار عالی. پیشرفتمو قشنگ به چشم میبینم

 8. با سلام به نظر من نظرتون در مورد ایران اروپا کاملا تغییر بدید و اون رو به شماره یک بیارید بنده دانشجوی این موسسه ام و هیچکونه نفعی برام داره اما به جرات میگم کلاس های رایگان(فری دیسکاشن-فیلم-موزیک-گرامر-لهجه و …..) این موسسهه اساتید خیلی خیلی حرفه ای و مشاوره های منظم اون رو خیلی خیلی با بقیه جاها متفاوت کرده حتی با دانشکده زیان دانشگاه تهران که شش ترم هم اونجا خوندم

  • سلام و وقت بخیر من دنبال اموزشگاهی هستم که فقط نخوام هزینه بکنم و در نهایت نتیجه ی دلخواهم و نگیرم!اگر ممکنه صادقانه نظرتون رو بعنوان کسی که دانشجوی موسسه ی زبان ایران اروپا هستید بهم بگید که اگر واقعا ازین اموزشگاه راضی هستید ثبت نام بکنم.و اینکه در مقایسه با اموزشگاه ایران استرالیا این اموزشگاه چطوره؟

   • سلام فقط ایران اروپا شک نکنید با اطمینان کامل بهتون میگم اگر با برنامه ایران اروپا جلو برید دانش زبانیتون خیلی سریع به سطح بالا میرسه

 9. سلام. من برای ایلتس از هرکی پرسیدم بهم اکسیر رو معرفی کردن . جالبه الان توی اموزشگاه زبان هم دیدم نمیدونستم کلاسز بان هم دارند. کسی تجربه کلاس زبان اکسیر رو داره مثلا مکالمه ؟ مرسی

 10. بنظر من دوستان موسسه نوبل رو هم کلا فراموش کنین من دوترم اونجا حوندم خیلی پشیمون از موسسه نوبل بی برنامه تر و بی کیفیت تر از همه مهم تره کادر اداری بی تجربشون تو تهران نداریم

 11. من موسسه ایرانمهر رفتم خیلی بیخوده اولا کلاس را کگامل تموم نکردن یعنی یه مقداری از کتاب موند ثانیا استاد توی کلاس فارسی حرف میزد اونم سطح intermediate که اصلا نباید یک کلمه فارسی حرف بزنه حتی گرامر رو هم باید انگلیسی تدریس کنه. تازه تمام تمرینهاشم انجام دادم و همیشه قبل کلاس مطالعه داشتم ولی اصلا در زبان انگلیسی من پیشرفتی حاصل نشد. تازه یه پسره هم بود که توی اون کلاس بود و اصلا نمیتونست یه جمله بی نقص انگلیسی بگه من نمیدونم چجوری تو این سطح آورده بودنش خلاصه مزخرفترین و بیخودترین موسسه ایرانمهره

  • واقعا موافقم من بعد از اینکه چهار ترم رفتم واقعا پشیمون شدم نه تنها پیشرفت نکردم بلکه سطحم پایین اومد استادا واقعا بی تجربن و فقط به فکره تموم کردنه کلاسن.

 12. کسایی که اطلاع از یه آموزشگاه زبان خوب تو تهران دارن لطفا بگن
  کدومشون خوبن؟؟
  کدومشون اصلا به درد نمیخوره؟؟
  من یه نگاه سریع به دیدگاه ها انداختم یه دیدگاه کلی که همه توش نظر داده باشن کدوم آموزشگاه خوبه ندیدم اگه میشه کمک کنید

  • ببین همه این هایی که اینجا معرفی شدن جز بهترین آموزشگاه های زبان تهران هستند ولی به نظر بنده ایران اروپا و گاما جز بهترین ها هستند
   ولی ایرانمهر اصلا خوب نیست .

   • گاما اصلا خوب نیست، افرادی که دارن میگن خوبه از پرسنل خودشونن اینو کسی داره میگه که اوجا رو تجربه کرده، نه تنها کیفیت نداره بلکه پرسنل و مدیریت هم اصلا پاسخگو نیستند. و بعد دریافت مبلغ دیگه جوابتم نمیدن.

 13. ایرانمهر و سفیر متاسفانه فقط مثل قارچ شعبه زدن.سفیر یه کتاب رو سه ترم طول میده تا کلاس ببنده..
  ایران اروپا دوره انگلیسیش خیلی خوبه و تخصصی کار میشه گاما هم به نظرم واسه المانی و ایلتس محبوبتره تا کلاسای عمومی زبان انگلیسی..اگر کسی میخاد کلاس با کیفیت پیدا کنه باید یه جلسه بره سر کلاس استاد بشینه تا بتونه تصمیم بگیره

 14. من موسسه زبان دایلو را انتخاب کردم خیلی خوب بود برای مکالمه انگلیسی،
  دایلو را به شما پیشنهاد میدم

 15. بهترین اموزشگاه زبان ماهان مشهد هست..بزرگترین و پیشرفته ترین کانون زبان هست…متد هاش عالیه و طرح تضمینی نمره داره. فقط مراکز تهران رو نوشتین انگار فقط تهران کلاس زبان خوب داره

 16. دوستانی که کوییک رفتند میتونید اطلاعات بیشترب بدین؟ واقعا همون طور که تو سایتشون زدن در ۷ترم زبان رو تضمینی یاد میگیرین؟

  • بله ولی خیلی سخت گیرن و مدام ازتون تکلیف میخوان ولی کسی که اولویتش زبان باشه واقن تو کوییک نتیجه میگیره

 17. دوستان کسی میدونه که آموزشگاهی در تهران هست که با تعیین سطح یه گواهی برای سطح زبان صادر کنه؟ فرصت آزمون آیلتس رو ندارم و تا دو هفته دیگه باید همچین گواهی ای داشته باشم.

 18. انصافا و دور از هر تعصبی ایران اروپا بهترین آموزشگاه زبان تو ایران است. من توسط این موسسه تونستم با کمی تلاش آیلتس ۷ بگیرم. از همهشون ممنونم واقعا

 19. دوستان آموزشگاه گاما فارس که شعبه تهران هم داره بر خلاف تبلیغاتش واقعا بی کیفیت و بی ارزش هستش و پرسنل و مدیریتش اصلا پاسخگو نیستند.
  مثل ما گول این آموزشگاه رو نخورید.
  اینو برای دوستانی گفتم که دنبال آموزشگاه خوب هستند یه موقع مثل ما فریب اینا رو نخورند

 20. واقعا موسسه خوب میتونه کلی تو روند پیشرفت همه اسکیل هات کمک کنه من یک سال ایرانمهر رفتم و میتونم بگم فقط تایم و پولمو هدر دادم بعدش رفتم ایران استرالیا
  تازه متوجه شدم متد تدریس زبان چیه
  و چقد افسوس خوردم الان تمام شده ترمم
  حالا واسه آیتلس میخوام اقدام کنم بین اکسیر و آفرینش سر دو راهی ام کسی میتونه کمک کنه

 21. سلام بچه ها خواهش میکنم اطلاعات درست بهمون بدید چون الان تو وضعیتی همه هستن که هم پول و هم زمان برای همه ارزش داره من خودم یه مدت خیلی زیادی برای زبان فرانسه میرفتم موسسه قطب راوندی و پول و زمانمو ریختم دور خیلی از اموزشگاهها تجاری شدن و براشون مهم نیست که که کسی چیزی یاد بگیره

 22. موسسه ایرانمهر افتضاح ترین موسسه ایه که تاریخ به خودش دیده کلاسای خصوصیش که فاجعه است استادای مردشم به لحاظ اخلاقی هم مشکل دارن شدید

 23. فقط موسسه تخصصی کوییک تو اقدسیه عالیه
  یکم نظم و مقرراتشون سختگیرانه هست ولی واقن موسسه خوبیه و من به همه پیشنهاد میکنم
  برادر من رفت و تونست ۷ ماهه آیلتس شش و نیم بگیره و الان که رفته کانادا خیلی راضیه

 24. به نظر من آموزشگاه سفیر فقط با تبلیغات و افزایش شعباتش فقط اسم در کرده و اصلا” آموزشگاه خوبی نیست . ضعف سفیر استفاده از اساتید کم سواد میباشد خصوصا” در کلاسهای آیلتس. من که ۲ ترم آیلتس رفتم و واقعا” پشیمونم . البته ایران مهر هم رفتم یک ترم و اون از سفیر بدتر بود . آموزشگاه ایران کمبریج رفتم یک ترم و وسط ترم فرارکردم معلومات انگلیسی استاد از من که سطح متوسط دارم کمتر بود . بهر حال اکثر قریب به اتفاق آموزشگاههای تهران فاقد اساتید ارزشمند میباشند . ولی در مورد آفرینش شنیده ام که اساتید بسیارخوبی دارد . ولی خودم نرفتم چون زیادی برای ثبت نام کلاس میذارند و همیشه کلاسهاشون پره

 25. سلام .سفیر گفتمان که گذاشتید اصلا خوب نیست و خیلی پولکی هستند.
  اما این آموزشگاهی که بعد از سفیر یعنی دولت و ملت که رفتم تونستم خیلی پیشرفت کنم.

 26. تجربی شخصی من میگه همه این آموزشگاه ها هم می تونند خوب و هم بد باشند . بهترین روش برای شناخت آموزشگاه خوب برید در درش و از دانشجو هاش سوالاتتون رو بکنید. ولی اینو بدونید تا خودتون پی پگیر یادگیری و تمرین زیاد نشید هیچکدومشون تاثیر نخواهند داشت.
  من شخصا چند بار آموزشگاه رفتم ولی نتونستم با محیطشون خودمو سازگار کنم و چیزی یاد نگرفتم .تصمیم شخصیم رو در مورد سلف استادی گرفتم و خودم شروع کردم به خوندن با متد شخصی خودم و بعد از ۵ ماه مطالعه شخصی تونستم در آیلس برای بار اول شرکت کنم و نمره ۵ بیارم و با ۲ ماه دیگه مطالعه تونستم نمره ۷ آکدمیک رو بگیرم.منابع یادگیری زبان در اینترنت فراوون هستند و فقط کافیه متدی که خودتون باهاش راحت هستید رو طراحی کنید.
  من هر روز ۱۰ دقیقه فیلم رو چندین بار نگاه می کردم ، و از BBC learning lang استفاده می کردم و گرامر رو هم بصورت آزاد می خوندم و برای مکالمه از آینه استفاده کردم همین

 27. سلام
  خود منم واقن سردرگمم
  یکی کمک کنه واقن اگر تجربه دارید
  من ایرانمهر و سفیر و دیاکو رفتم که هیچ از سیستم تدریسشان خوشم نیامد و فقط وقتم تلف شد
  یکی از دوستانم گفت برم موسسه کوییک خوب بود اما متاسفانه شهریشون یک مقدار زیاده و من از پسش برنمیام
  کسی اگه نظری داره یه مشورت به من بده

 28. اگه غرب تهران هستین و دنبال جاییئ هستین که واقعا چیزی یاد بگیرین، برید سراغ ایران اروپا. شاگردای ایران اروپا چند وقتیه خیلی زیاد شدن و متاسفانه به همین خاطر بعضی وقتا کلاس هاش دیر استارت می خوره. ولی استاداش واقعا خوبن و خیلی متفاوت و جذاب درس میدن.

 29. من محل کارم خ طالقانی هست و میرم اموزشگاه اکسیر. هزینه ها خیلی مناسب هست و خدماتی که میدن واقعا نسبت به هزینه فوق العاده هست مثلا با یه امتحان تستی نمیریم ترم بعد وواقعا رایتینگ و اسپیکینگ و گرامر و لغت و تلفظ همشون کار میشه من الان دو ترمه دارم میرم پری اینترمدیت ۳ هستم و خیلی بهتر شده زبانم حرف می زنم و ۵شنبه ها کلاس بحث ازاد هم دارند که فوقولاده است زبان ادم باز میشه و بعد تخصص روی ایلتس هم دارن من که ایلتس میخواهم اینجا خیلی جای خوبی قبلا سفیر می رفتن که اصلا بدرد نمی خورد خیلی هم گرون بود الان راضی ام …..

 30. من زرند کرمان هستم آموزشگاه زبان سپهر میروم استاداش و متد اموزشی خیلی خوبی داره و کیفیتش عالیه

 31. با سلام
  امیدوارم نظر منو درباره اموزشگاه ایران کمبریج ولیعصر کوچه نوربخش بزارن.
  من اصلا از اموزشگاه راضی نیستم.
  و خواستم شکایت کنم متاسفانه هنوز پیدا نکردم مجوزشون از کجاست. مواردی که من تابحال دیدم و اقعا ناراحت و ناراضی شدم.
  ۱. قول تشکیل کلاس در نیمه دوم ماه و شروع کلاس در ۳۰ام.
  ۲. گرفتن دانشجوی جدید بین ترم که برای ما واقعا دردسر ساز شد.
  ۳. تشکیل کلاسا در زمان اوج شیوع کرونا و اهمیت ندادن به سلامت ما. برگزارکردن رای گیری چند باره برای اینکه نظر بچه هارو عوض کنن و کلاسو در شرایط بد تشکیل بدن.
  ۴. نبود هیچ نوع تضمین در صورت عدم رضایت.
  ۵. اصلا اصلا این اموزشگاه توصیه نمیکنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *