معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی  در ایران

معرفی ۱۰ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی  در ایران

21st مارس, 2019

+14
Loading...

با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور که گاه دیده می شود خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه نمی باشد.

 

از همین رو شناخت آموزشگاه زبان و موسساتی که در این زمینه بتوانند کیفیت آموزشی لازم را ارائه دهند یکی از نکاتی است که متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی لازم است تا در ان زمینه اطلاعات جامع و مناسبی داشته باشند.

 

در بسیاری موارد عدم شناخت موسسات مربوطه که تحت عناوین مختلف ایجاد شده و در این زمینه فعالیت دارند مشکلاتی را برای زبان آموزان به وجود آورده است. در این مطلب سعی ما بر این بوده است تا بتوانیم آموزشگاه های برجسته را در این زمینه به شما معرفی کرده و انتخاب را به شما واگذار کنیم.

 

از همین رو و به منظور آشنایی بیشتر شما با آموزشگاه هایی که به طور اختصاصی در خصوص آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند سعی کرده ایم تا مطالب جامع و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل دارید تا در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید در ادامه این مطلب نیز ما را همراهی بفرمایید.

 

معیارهای تعیین آموزشگاه زبان معتبر

 

آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های برجسته جهان اهمیت خاصی در سطح بین المللی دارد و امروزه غیر از کشور ما ایران سایر نقاط جهان نیز از این نوع آموزش به روش های مختلفی استفاده می کنند.

 

هر چند متدها و شیوه های آموزش زبان انگلیسی از یک کشور تا کشور دیگر با توجه به نوع محتوا و نیز مبانی و منابع آموزشی می تواند متفاوت باشد با این همه هر یک از آنها در یک نقطه اشتراک دارند و آن رعایت نظام مندی و استانداردهای کیفی آموزش زبان انگلیسی می باشد.

 

آموزش به زبان مدرنیته

 

در ایران نیز همپای سایر کشورهای جهان مراکز و آموزشگاه های مختلفی به آموزش و تدریس زبان انگلیسی و سایر زبان ها می پردازند که در مقایسه با یکدیگر در رده های کیفی متفاوتی قرار می گیرند.

 

برای انتخاب آموزشگاه زبان معتبری که قادر باشد از یک سو پاسخگوی نیازهای شما باشد و از طرف دیگر با معیارهای جهانی مطابقت داشته باشد به بررسی ۱۰ آموزشگاه زبان معتبر در سطح کشور می پردازیم. لازم به ذکر است هر یک از این آموزشگاه ها که در آنها به شیوه های مختلفی به آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های معتبر می پردازند.

 

در بسیاری از این آموزشگاه ها ضمن بهره گیری از متدهای پیشرفته آموزش زبان از منابع معتبری در این زمینه استفاده می شود.

 

روش های لابراتواری یا شیوه های مدرن؟

 

در گذشته یکی از روش های مورد استفاده  در هر موسسه یا آموزشگاه زبان استفاده از  روش لابراتواری بود. بدین معنی که زبان آموز به صورت حضوری پشت یک میز و بدون دسترسی به سایر حاضرین در دوره در کلاس شرکت می کرد و با استفاده از گوشی و یک رایانه در دوره های زبان شرکت می کرد.

 

این روش هم شیوه روش های  آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه ها بود که با معایب مختلفی از جمله صرف زمان و حضور مرتب در این دوره ها همراه بود.

 

هر چند از این روش هنوز هم در برخی از آموزشگاه ها هم در مکالمه و هم در سطوح مختلف دیگر از آن بهره می گیرند ولی به تدریج شیوه های دیگری از قبیل آموزش مجازی و یا کنفرانس های اینترنتی به شکل ویدئو کنفرانس جایگزین این روش شده است که می تواند  بازدهی و تاثیر بیشتری از هر نظر بر زبان آموز داشته باشد.

 

بر طبق تعاریف و کاربردهای جدیدی که برای آموزشگاه های زبان انگلیسی و نوع آموزش زبان آموز تعریف شده است زبان آموز می تواند ضمن آشنایی با لهجه های مختلف زبان انگلیسی همچنین در انتخاب نوع و شیوه های تدریس و فراگیری زبان انگلیسی نیز با محدودیتی مواجه نبوده و می تواند از بین روش های مختلفی که به منظور آموزش زبان انگلیسی به کار می روند هر کدام را که تمایل داشته باشد برگزیند.

 

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران:

 

۱-موسسه زبان ایران اروپا 

تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه زبان ایران اروپا تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود ، بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

این موسسه هم اکنون با دوشعبه در غرب تهران دارای بالغ بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز می باشد.

از دیگر افتخارات این موسسه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دریافت تندیس برند ملی موسسات کشور
 • دریافت تندیس سه ستاره رضایتنمدی مشتری طی سه سال پیاپی از ۱۳۹۶ الی ۱۳۹۸ از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان
 • انتخاب موسسه به عنوان واحد نمونه آموزشی توسط وزیران وقت دولت دهم
 • دریافت تندیس برند برتر موسسات آموزشی کشور
 • دریافت تندیس نشان کیفیت و بهره وری

تندیس برند ملی آموزشگاه ایران اروپا

 

به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد.

 

همچنین هر یک از این آموزشگاه ها به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره های پیشرفته به روش های مختلفی انجام می دهند. این روش ها شامل پیگیری های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت های زبان آموز در این زمینه می باشد.

 

برخی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در کشور که در این خصوص از روش های متنوع و پربازدهی استفاده می کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آنها آشنا شود تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

 

همانطور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده ایم تا مزیت های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

 • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

۲-موسسه گاما یا آموزشگاه زبان گاما ( مورد تایید همیارزبان)

 

 

آموزشگاه زبان گاما ادعا دارد که می توان در ظرف مدت زمان بسیار اندکی در حدود ۶ تا ۹ ماه شرایط قبولی و اخذ نمره آزمون آیلتس را برای فرد فراهم سازد.

 

بنابراین می توان گفت که تمرکز عمده این موسسه بر برگزاری دوره ها و آزمون های مرتبط با آزمون آیلتس می باشد که فعالیت های گسترده دیگری نیز در زمینه آموزش زبان انگلیسی  و تدریس زبان های معتبر جهان دارد. این موسسه آزمون آیلتس را با بهره گیری از توان اساتید داخلی که در این زمینه از تجارب بالایی برخوردار هستند انجام می دهد.

 

شعبات این موسسه در شهرهای تهران و شیراز واقع شده اند. موسسه گاما در خصوص برگزاری کلاس های کنکور و  پذیرش دانشجویان در خارج از کشور نیز فعالیت هایی دارد. موسسه گاما سابقه ای حدود ده سال در این زمینه دارد.

 

 

۳-آکادمی زبان اکسیر  ( مورد تایید همیارزبان )

 

آکادمی زبان اکسیر، با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. موفقیت شما، در گرو انجام یک برنامه منسجم و اصولی تحت نظارت کارشناسان ارشد آموزش است.

 

قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش.

 

اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

 

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

 

به لطف خدا، و به همت بخش های آموزش، دپارتمان های رسانه، و IT، پلتفرم TelEx در تابستان ۱۳۹۸ راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید.

 

امروز، تیم آموزشگاه زبان اکسیر درحال ایجاد فرهنگی درست برای حضور، زندگی و تحصیل در فضایی آکادمی با قدم اول، یعنی موفقیت در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس می باشد. آموزش در آکادمی اکسیر فرد محور نبوده و اساتید آیلتس، سیستم جامع و یکپارچه ی “اکسیر آیلتس” را اجرا می کنند.

 

شما هم می توانید آیلتس را چون اکسیری سر بکشید و بر آزمون آیلتس چیره شوید.

 

 

۴-آموزشگاه زبان اسپیکان

اسپیکان برای آنهایی که در تهران زندگی می کنند، آموزشگاه شناخته شده ای است. این موسسه با ۱۰ سال سابقه درخشان با داشتن دپارتمان های تخصصی زبانهای انگلیسی، (IELTS,TOEFL,PTE)، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران و رضایت ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان در مقاطع سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزش زبانهای خارجی در کشور به شمار می آید.

 

بهره گیری از سیستم آموزش بین المللی ESA، اساتید Native و تحصیلکرده دارای مدرک معتبر بین المللی، برنامه ریزی فردی همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، استفاده از بروزترین کتابها و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا، کلاسهای رایگان رفع اشکال، ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیب این آموزشگاه و دلیل استقبال فراوان علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی به این آموزشگاه می باشد.

سایر ویژگیهای برتر آموزشگاه زبان اسپیکان

 • کلاسهای فشرده مکالمه در ۴ تا ۶ ماه بصورت حضوری و آنلاین
 • برگزاری دوره های گروهی و خصوصی در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه)
 • برگزاری کلاسها به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان
 • تنوع در ارائه دوره ها و زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما
 • برگزاری کلاسهای تربیت مدرس (TTC) و استخدام نفرات برتر در پایان دوره
 • کلاس های مجهز به جدیدترین امکانات آموزشی جهت بهروری و بازدهی بیشتر
 • امکان ثبت نام و پرداخت اینترنتی از طریق سایت موسسه
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
 • عقد قرارداد با شرکتها، سازمانها، مهدکودکها و مدارس
 • خدمات مشاوره و اعزام دانشجو به کشور آلمان

شعبه یوسف آباد: ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹
تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰
شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴

 

 

۵-آموزشگاه زبان ایران کمبریج

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بیش از یکدهه سابقه برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان برای تمامی زبانها تجربیات بسیار ارزنده ای را در زمینه برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان کسب نموده است.

 

این دوره ها بصورت کاملا آکادمیک و با هدف آمادگی شرکت در آزمون های بین المللی تدارک دیده شده است.و طبق متد و ساختار مورد تایید British Council پشرفت و برگزار خواهد گردید.این مرکز تمامی نکات مد نظر دانشگاه کمبریج را نیز مورد نظر در اجرا قرار داده است.

 

همکاری با مجرب ترین اساتید حال حاضر کشور که حداقل و کمترین مدرک تحصیلی آنها کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی میباشد کیفیت و ساختار آموزشی این مرکز را کاملا متمایز با سایرین نموده است.

 

ارایه متدها و تکنیک های برتر آموزش زبان پدید آورنده یک عصرنوین در صنعت آموزش زبان بوده است.که با ورود و اجرای این چارچوب نوین، ایران کمریج  قادر بوده تا زبان آموزان را در دوره های گروهی فوق فشرده در بازه زمانی کمتر از سه ماه از سطح مبتدی تا پیشرفته به سطوح حرفه ای و آماده شرکت در آزمون های بین المللی نماید. ( این بازه زمانی در دوره های خصوصی میتواند بازهم کوتاهتر و زودبازده تر ارایه گردد)

 

برگزاری دوره های منسجم و هدفمند سبب شده تا مخاطبین بیشماری به این سیستم جذب شده و در نتیجه تنوع بسیار بالایی در نحوه برگزاری دوره ها پدید آمده است.

 

به همین خاطر زبان آموز پس از انجام ثبت نام نهاینتا یکفهته منتظر شروع دوره خود خواهند ماند ( این نکته مهم را عزیزانی بیشتر متوجه خواهند بود که برای آغاز کلاس خود در بسیاری از مراکز تا یک فصل منتظر شروع کلاس خود میمانند ) و همچنین میتوانند با هربرنامه زمانی که در اختیار دارند،

 

ساعات متناسب با زمان خود را انتخاب نمایند.درکنار این کیفیت مثال زدنی ،درنظر گرفتن هزینه های معقول ومنصفانه امکان استفاده از این دوره ها را برای تمامی اقشار ساده تر و امکان پذیر ساخته است.( قیمت گذاری پکیج کامل آموزشی در این مرکز غیرقابل مقایسه با سایر مراکز در نظر گرفته شده است )

 

 

۶-زبان نصیر 

 

موسسه زبان نصیر با ۲۵ سال تجربه ارزش آفرینی و فعالیت در حوزه آموزش زبان های خارجی ، بزرگترین موسسه آموزشی در سراسر استان البرز است . فعالیت های موسسات زبان نصیر منحصر به استان البرز نبوده و تهرانی های عزیز نیز از امکانات با کیفیت نصیر در پایتخت نیز بهره مند هستند .

موسسه نصیر دارای ۷ شعبه فعال است . تمامی شعبات نصیر دارای ساختمان های مجهز چند طبقه ، و دارای تاییده های رسمی و مجهز به تمامی امکانات لازم و بروز می باشد . (شعبه تهران  همت ، شعبه مرکزی گوهردشت ، شعبه درختی ، شعبه عظیمیه ، شعبه مهرشهر ، شعبه فردیس ، شعبه انوشیروان)

تمامی شعبات نصیر در محلی دائمی و خریداری شده ، این امکان را برای خانواده های محترم فراهم نموده تا با خیالی آسوده ، سرمایه گذاری تحصیلی ارزشمندی را بدون نگرانی  از تغییر محل و آدرس ، صورت دهند . بیست و پنج سال پایداری در حوزه آموزش زبان کشور ، موید همین عزم راسخ مدیران نصیر است.

مجموعه نصیر توسط اساتید دانشگاه و نخبگان آموزش زبان اداره و مدیریت می گردد تا با ارائه آموزشی با کیفیت ، تجربه ای شیرین از زبان آموزی را برای شما به ارمغان بیاورد

.
از جمله امتیازات موسسات زبان نصیر می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

۱)مدیریت علمی و دانشگاهی ۲)تحت لیسانس و پشتیبانی واحد خارج از کشور ( کانادا) فعالیت دارد . ۳)تمامی ساختمانهای نصیر بصورت مجتمع آموزشی بوده و تاییده و استاندارد های ویژه ساختمان آموزشی را کسب کرده است . ۴)نصیر از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تربیت استاد و مدرس زبان می باشد . ۵)دارای گواهی کیفیت آموزشی ISO می باشد . ۶)مجهز به IELTS CENTER بوده  و آزمونهای منظم و استاندارد آیتلس را برگزار می کند ۷)نصیر در حوزه آموزش آنلاین بسیار فعال بوده و با امکاناتی کم نظیر و بستر و زیرساخت های قدرتمند ، از سراسر ایران و جهان ، دانشجو دارد . ۸)در حوزه آموزش کودکان بسیار فعال بوده و  مبدع و خالق تکنیک “آموزش حین فعالیت” برای اولین بار در ایران بود. ۹) فعال و پیشرو در حوزه آموزش زبانهای غیر انگلیسی (روسی ، آلمانی ، فرانسه ، عربی ، ایتالیایی ، کره ای ، چینی ، ژاپنی ، ترکی ، هلندی ) ۱۰)متخصص در آزمونهای دولینگو ، PTE و آزمونهای آمادگی دکتری  ، آمادگی آزمون گوته و…

 

 

۷-آموزشگاه سفیر گفتمان ( مورد تایید همیارزبان)

 

موسسه زبان سفیر گفتمان نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی حضوری  و آنلاین  و خودآموز ، با بیش از ۲۰ سال سابقه آموزشی در آموزش زبان انگلیسی است.

 

در این موسسه الگوهای مختلف کلاسی به منظور دسترسی و رفاه حال زبان آموزان در نظر گرفته شده است که این الگوها شامل کلاس های ترمیک(۳ روز در هفته)، فشرده(۳ روز در هفته )، فوق فشرده ، دو روز در هفته و یک روز در هفته هستند.

 

به غیر از دوره های مکالمه انگلیسی عمومی که برای رده های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت آنلاین و حضوری و هماهنگ و منظم برگزار می شود، دوره های تخصصی آیلتس، فرانسه، مترجمی کاربردی، مکالمه آزاد و انگلیسی تجاری نیز تدریس می شود.

 

کتاب مورد تدریس در دوره بزرگسالان، کتاب Touchstone در چهار سطح است که توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است .با تحقیقات فراوانی که در بخش زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج انجام شده، Touchstone به گونه ای طراحی شده که زبان آموزان را در معرض زبان و مکالمات واقعی و روزمره قرارمی‌دهد و توانایی ایجاد مکالمات متنوع را همراه با اعتماد به نفس در اختیارشان می گذارد.

 

دوره های آنلاین موسسه سفیرگفتمان راه حلی است برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری  را ندارند. این دوره ها تحت عنوان سایبرتاک کلاسیک نام گذاری شده اند. در اسفند ماه ۱۳۹۹ در کنار کلاس های آنلاین سایبرتاک، دوره های سایبرتاک مدرن که شامل مجموعه آموزشی خودآموز زبان انگلیسی است می‌باشد به سایر محصولات سفیر اضافه شده اند که در آنها کلیه محتوای آموزشی کتابها توسط اساتید حرفه‌ای و با تجربه در حوزه آموزش زبان انگلیسی گردآوری شده است و مطالب کلاس‌های ویدیویی با تدریس توسط دو استاد باتجربه ارائه می‌گردد. در این دوره ها آموزش گرامر و لغات کتاب، واژگان و اصطلاحات جدید ارائه می‌شود.‌

 

این موسسه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با برخورداری از بیش از صد شعبه در تهران و مراکز استان‌های کشور و پایبندی خدشه‌ناپذیر به اصول مشتری‌مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی، در مسیر ارائه‌ی خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان موفق به اخذ  گواهینامه استاندارد جهانی ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت، ایزو ۱۰۰۰۲ در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو ۱۰۰۱۵ در مدیریت و آموزش، ایزو ۲۹۹۹۱ در سیستم مدیریت یادگیری زبان و ایزو ۲۹۹۹۰ استاندارد سیستم کیفیت مراکز آموزشی، همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج شده است.

 

 

۸-کانون زبان ایران

 

یکی دیگر از موسساتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی و پیشرفته فعالیت در خور توجهی را از خود نشان داده است کانون زبان ایران می باشد. این موسسه نیز مانند اغلب موسسات آموزش زبان انگلیسی از قدیم ترین کانون ها و آموزشگاه های مرتبط با فراگیری و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها می باشد.

 

برگزاری دوره های تقویتی و نیز سطوح مختلف آموزشی از مکالمه تا گرامر و قواعد دستوری به همراه ارائه مستندات آموزشی و منابع صوتی و تصویری یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه می باشد.

 

کانون زبان ایران به عنوان یکی از گزینه های قابل توجه زبان آموزان به شمار می رود که از پشتیبانی مناسبی در محیط مجازی و سایت معتبر اینترنتی بهره مند است.

 

نحوه ارائه دوره ها و نیز در اختیار نهادن منابع  از طریق اینترنت و حتی پرداخت شهریه نیز به صورت آنلاین از طریق درگاه های موجود در سایت این کانون انجام می گیرد که به مکانیزه کردن آموزش در این موسسه یاری رسانده است.

 

کانون زبان ایران

 

۹-موسسه سخن برتر

 

این موسسه که از پشتیبانی قوی و کارآمدی نیز بهره مند است اهداف کلی خود را بر فراگیری و پایه ریزی دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی به شیوه های مدرن تعریف کرده است. این موسسه با شعار شهریه پس از فراگیری زبان انگلیسی وارد این عرصه شده است و توانسته است به موفقیت های زیادی نیز در این زمینه دست پیدا کند.

 

دوره های برگزار شده در این موسسه مختص اصناف مختلف یا علاقمندان و نیز دانشجویان می باشد. این موسسه در زمینه آموزش مترجمان نیز گام های بلند و موثری برداشته و توانسته است بخشی از نیازهای سازمان ها و ادارات مختلف را به مترجمان زبده و مجرب تامین نماید.

 

موسسه سخن برتر در زمینه برگزاری دوره های مختلف و معتبری چون آیلتس نیز فعالیت های مناسبی دارد. تدریس خصوص زبان های معتبر جهان نیز از جمله فعالیت های دیگر این موسسه به شمار می رود.

 

 

 

 

۱۰-آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون های معتبر بین المللی به شمار می رود. این موسسه که به نوعی می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس ایران قرار گیرد توانسته است با بهره مندی از دوره های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native به موفقیت های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست پیدا کند.

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره های تخصصی از قبیل کلاس های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه که می توان آن را در گروه ۱۰ گانه بهترین موسسه آیلتس قرار دارد نیز اشاره کرد. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می شود که برای علاقه مندان و زبان آموزان در زمینه زبان های متعدد خارجی نامی آشنا می باشد.

 

شما هم اگر تجربه ای در آموزشگاه های زبان  دارید که دوس دارید با ما اشتراک بزارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بزارید 🙂 

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

بازخورد و سوالات(126 دیدگاه)

  • بچه ها موسسه ایران استرالیا چطوره ؟
   من آکادمی پلاس رفتم آشغال بود ،موسسه خوب اطراف ونک نیست به جز همین

   • بدترین دوره زبان برای آفرینش هست.
    یه فیلم گذاشتن توی سایت که دوره آنلاین رو نشون میده
    من گول خوردم و با این ذهنیت ثبت نام کردم. ولی توی کلاس آنلاینی که من بودم حدود ۵۰ نفر بودند که هم بی کیفیت بود و هم توی چند جلسه نوبت صحبت بهم نرسید. تازه ارتباط هپ تقریبا یکطرفه هست. به شدت بی کیفیت هستش.

 1. بد ترین و بی برنامه ترین آموزشگاه ایرانمهره طوری برنامه می ریزه که فقط پول بگیره بدون هیچ پیشرفتی

 2. سلام. به نظرن این موسسه خیلی بی نظم و شلوغ. هر بار تو کلاس یه تعدادی دانشجو اضافه میشه و ممکن تعدداد به ۴۰-۵۰ نفر هم برسه. نسبت به بقیه جاها تقریبا گرونتر و کیفیت هم آنچنانی نیست.اساتید هم بیزنس من هستند مخصوصا برادران سیدیان که خیلی بازار گرمی برای کلاس های دیگر میکنند. من کلای ووکب و پیری ایلتس رو رفتم و پشیمون شدم. و برای خود آیلتس چون پیش ثبت نام کردم و میخواستم پولمو پس بگیرم خیلی به دردسر افتادم.

  • من اصلا راضي نبودم هنوز دوره مبتدي تموم نشده ديگه پيگيري پيشرفت منو رهاكردن همش تعريف ميكردن كه برم سركلاس ٥ميليوني ايلتس درچندماه!

  • من هم خیلی از زنگنه راضی نبودم . استادی که داشتم فقط میخواست تند و تند کتاب تموم کنه بره کتاب بعدی اصلا احساس پیشرفت نکردم و همش تحت فشار بودم و هیچ وقت نتونستم خودم رو به درس برسونم از بس سریع درس میداد و میرفت

  • سلام من میخواستم تو این موسسه ثبت نام کنم میتونید در موردشون بیشتر تئضیح بدین؟ شما کلاس های نرمال رو رفتین یا ۷ترمه رو؟

   واقعا تو ترمه ۳و ۴ میتونید مکالمه خوب داشته باشین؟

  • من میخوام موسسه کوییک برم و زبانمم خیلی ضعیفه . ایا این موسسه خوبه همونقدر که خودشون مدعی هستن ؟

 3. بدترین و افتضاح ترین آموزشگاه زبان تهران ایرانمهره نه استادای خوبی داره و نه کلاسها بموقع تشکیل میشه و نه پولتو پس میدهند وقتی کلاس تشکیل نشه

 4. شما اگر سیستم آموزشی و نظر زبان آموزا رو بپرسین، فک می کنم خیلی بهتر به نتیجه برسید. به نظر من اگر برین جلوی در اموزشگاه زبان و از شاگرداشون بپرسین بهترین روش هست. من دوستم میرفت اکسیر بعد به منم گفت. من چون چندجا رفته بودمکه اسم نمی اورم، خودم رفتم ۲ روز و نظر کلی شون رو پرسیدم. خیلی خوب گفتن اصلا ترغیب شدم که برم مشاوره. بعد دیدم خیلی عالی هست الان کلی از دوستامو معرفی کردم. اکادمی اکسیر .

 5. من هدف مهاجرت به المان دارم موسسه گاما رو برای المانی بیشتر اسمشو شنیده بودم ..البته هدفم اول گوته بود ولی نتونستم برم و بعد از یه مقدار تحقیق رفتم گاما
  اساتید کارشون حرف نداره و کارمندهای کادرشون بسیار شنوا هستن .
  همین الان هم توی کلاس استاد سیدی هستم و میتونم به جرات بگم همه بچه ها بعد از دوماه شروع کردن به صحبت کردن
  دوست داشتم این تجربه در اختیار بقیه هم قرار بگیره در جریان باشید که گوته فقط یه مرکز ازمونه و بهتره توی گاما اموزش ببینید و نهایتا گوته امتحان بدید..هرچند جدیدا دیگه سفارت زیاد هم روی مدرک تاکید نداره

 6. من زبانم ضعیفه و می خوام به صورت خیلی فشرده واسه تافل کار کنم.به نظرتون کدوم اموزشگاه از نظر قیمت و کیفیت مناسبتره؟

  • کانون زبان ایران عالیه…..من کنکور تجربی زبان و عربیم رو صد زدم بخاطر کانون و رتبه سه رقمی تجربی و دو رقمی زبان شدم….الان توی آمل هم تدریس زبان انجام میدم هم دانشگاه میرم….تافل هم برای مهاجرتم گرفتم و الان کارای آیلتس رو انجام میدم…..اینطوری بگم که عضو خانواده کانون شدن عالیه

 7. من موسسه ی سفیر برای آیلتس رفتم اصلا خوب نبود،شهریه هم بالا میگیره خیلی.بنظر من فقط برای دوره های مکالمه خوبه

  • سفیر خیلی بده کیفیت تدریسشون هم افتضاحه واقعا من ۴ ترم رفتم اصلا راضی نبودم خیلی هم هزینه هاش بالاست بدون هیچ دلیلی

  • منم متاسفانه زمان زیادی رو تو این موسسه هدر دادم و همچنین پول زیادی. هیچ بازخورد خوبی هم نگرفتم.
   الان یه مدت میرم میرم ایران اروپا واقعا راضیم. اساتید فوق العاده و با اخلاق و منضبط و با رفتار عالی. پیشرفتمو قشنگ به چشم میبینم

 8. با سلام به نظر من نظرتون در مورد ایران اروپا کاملا تغییر بدید و اون رو به شماره یک بیارید بنده دانشجوی این موسسه ام و هیچکونه نفعی برام داره اما به جرات میگم کلاس های رایگان(فری دیسکاشن-فیلم-موزیک-گرامر-لهجه و …..) این موسسهه اساتید خیلی خیلی حرفه ای و مشاوره های منظم اون رو خیلی خیلی با بقیه جاها متفاوت کرده حتی با دانشکده زیان دانشگاه تهران که شش ترم هم اونجا خوندم

  • سلام و وقت بخیر من دنبال اموزشگاهی هستم که فقط نخوام هزینه بکنم و در نهایت نتیجه ی دلخواهم و نگیرم!اگر ممکنه صادقانه نظرتون رو بعنوان کسی که دانشجوی موسسه ی زبان ایران اروپا هستید بهم بگید که اگر واقعا ازین اموزشگاه راضی هستید ثبت نام بکنم.و اینکه در مقایسه با اموزشگاه ایران استرالیا این اموزشگاه چطوره؟

   • سلام فقط ایران اروپا شک نکنید با اطمینان کامل بهتون میگم اگر با برنامه ایران اروپا جلو برید دانش زبانیتون خیلی سریع به سطح بالا میرسه

    • سلام شما واقعا از ایران اروپا راضی هستین؟برای اسپیکینگش چی؟خوب هست؟کلاساش به موقع تشکیل میشن؟

 9. سلام. من برای ایلتس از هرکی پرسیدم بهم اکسیر رو معرفی کردن . جالبه الان توی اموزشگاه زبان هم دیدم نمیدونستم کلاسز بان هم دارند. کسی تجربه کلاس زبان اکسیر رو داره مثلا مکالمه ؟ مرسی

 10. بنظر من دوستان موسسه نوبل رو هم کلا فراموش کنین من دوترم اونجا حوندم خیلی پشیمون از موسسه نوبل بی برنامه تر و بی کیفیت تر از همه مهم تره کادر اداری بی تجربشون تو تهران نداریم

 11. من موسسه ایرانمهر رفتم خیلی بیخوده اولا کلاس را کگامل تموم نکردن یعنی یه مقداری از کتاب موند ثانیا استاد توی کلاس فارسی حرف میزد اونم سطح intermediate که اصلا نباید یک کلمه فارسی حرف بزنه حتی گرامر رو هم باید انگلیسی تدریس کنه. تازه تمام تمرینهاشم انجام دادم و همیشه قبل کلاس مطالعه داشتم ولی اصلا در زبان انگلیسی من پیشرفتی حاصل نشد. تازه یه پسره هم بود که توی اون کلاس بود و اصلا نمیتونست یه جمله بی نقص انگلیسی بگه من نمیدونم چجوری تو این سطح آورده بودنش خلاصه مزخرفترین و بیخودترین موسسه ایرانمهره

  • واقعا موافقم من بعد از اینکه چهار ترم رفتم واقعا پشیمون شدم نه تنها پیشرفت نکردم بلکه سطحم پایین اومد استادا واقعا بی تجربن و فقط به فکره تموم کردنه کلاسن.

  • من واقعا متنفرم از ایرانمهر
   ۵میلیون دادم واسه ی دوره خصوصی, اما تهش رسیدم به این که خودم بخونم تا به ی مرحله ایی برسم که بتونم ی معلم خوب بگیرم….واقعا دزد شدن.فقط دنبال پول هست اما پیگیر کار و درس نیس

 12. کسایی که اطلاع از یه آموزشگاه زبان خوب تو تهران دارن لطفا بگن
  کدومشون خوبن؟؟
  کدومشون اصلا به درد نمیخوره؟؟
  من یه نگاه سریع به دیدگاه ها انداختم یه دیدگاه کلی که همه توش نظر داده باشن کدوم آموزشگاه خوبه ندیدم اگه میشه کمک کنید

  • ببین همه این هایی که اینجا معرفی شدن جز بهترین آموزشگاه های زبان تهران هستند ولی به نظر بنده ایران اروپا و گاما جز بهترین ها هستند
   ولی ایرانمهر اصلا خوب نیست .

   • گاما اصلا خوب نیست، افرادی که دارن میگن خوبه از پرسنل خودشونن اینو کسی داره میگه که اوجا رو تجربه کرده، نه تنها کیفیت نداره بلکه پرسنل و مدیریت هم اصلا پاسخگو نیستند. و بعد دریافت مبلغ دیگه جوابتم نمیدن.

 13. ایرانمهر و سفیر متاسفانه فقط مثل قارچ شعبه زدن.سفیر یه کتاب رو سه ترم طول میده تا کلاس ببنده..
  ایران اروپا دوره انگلیسیش خیلی خوبه و تخصصی کار میشه گاما هم به نظرم واسه المانی و ایلتس محبوبتره تا کلاسای عمومی زبان انگلیسی..اگر کسی میخاد کلاس با کیفیت پیدا کنه باید یه جلسه بره سر کلاس استاد بشینه تا بتونه تصمیم بگیره

 14. من موسسه زبان دایلو را انتخاب کردم خیلی خوب بود برای مکالمه انگلیسی،
  دایلو را به شما پیشنهاد میدم

 15. بهترین اموزشگاه زبان ماهان مشهد هست..بزرگترین و پیشرفته ترین کانون زبان هست…متد هاش عالیه و طرح تضمینی نمره داره. فقط مراکز تهران رو نوشتین انگار فقط تهران کلاس زبان خوب داره

 16. دوستانی که کوییک رفتند میتونید اطلاعات بیشترب بدین؟ واقعا همون طور که تو سایتشون زدن در ۷ترم زبان رو تضمینی یاد میگیرین؟

 17. دوستان کسی میدونه که آموزشگاهی در تهران هست که با تعیین سطح یه گواهی برای سطح زبان صادر کنه؟ فرصت آزمون آیلتس رو ندارم و تا دو هفته دیگه باید همچین گواهی ای داشته باشم.

 18. انصافا و دور از هر تعصبی ایران اروپا بهترین آموزشگاه زبان تو ایران است. من توسط این موسسه تونستم با کمی تلاش آیلتس ۷ بگیرم. از همهشون ممنونم واقعا

 19. دوستان آموزشگاه گاما فارس که شعبه تهران هم داره بر خلاف تبلیغاتش واقعا بی کیفیت و بی ارزش هستش و پرسنل و مدیریتش اصلا پاسخگو نیستند.
  مثل ما گول این آموزشگاه رو نخورید.
  اینو برای دوستانی گفتم که دنبال آموزشگاه خوب هستند یه موقع مثل ما فریب اینا رو نخورند

 20. واقعا موسسه خوب میتونه کلی تو روند پیشرفت همه اسکیل هات کمک کنه من یک سال ایرانمهر رفتم و میتونم بگم فقط تایم و پولمو هدر دادم بعدش رفتم ایران استرالیا
  تازه متوجه شدم متد تدریس زبان چیه
  و چقد افسوس خوردم الان تمام شده ترمم
  حالا واسه آیتلس میخوام اقدام کنم بین اکسیر و آفرینش سر دو راهی ام کسی میتونه کمک کنه

 21. سلام بچه ها خواهش میکنم اطلاعات درست بهمون بدید چون الان تو وضعیتی همه هستن که هم پول و هم زمان برای همه ارزش داره من خودم یه مدت خیلی زیادی برای زبان فرانسه میرفتم موسسه قطب راوندی و پول و زمانمو ریختم دور خیلی از اموزشگاهها تجاری شدن و براشون مهم نیست که که کسی چیزی یاد بگیره

 22. موسسه ایرانمهر افتضاح ترین موسسه ایه که تاریخ به خودش دیده کلاسای خصوصیش که فاجعه است استادای مردشم به لحاظ اخلاقی هم مشکل دارن شدید

 23. فقط موسسه تخصصی کوییک تو اقدسیه عالیه
  یکم نظم و مقرراتشون سختگیرانه هست ولی واقن موسسه خوبیه و من به همه پیشنهاد میکنم
  برادر من رفت و تونست ۷ ماهه آیلتس شش و نیم بگیره و الان که رفته کانادا خیلی راضیه

 24. سلام .سفیر گفتمان که گذاشتید اصلا خوب نیست و خیلی پولکی هستند.
  اما این آموزشگاهی که بعد از سفیر یعنی دولت و ملت که رفتم تونستم خیلی پیشرفت کنم.

 25. تجربی شخصی من میگه همه این آموزشگاه ها هم می تونند خوب و هم بد باشند . بهترین روش برای شناخت آموزشگاه خوب برید در درش و از دانشجو هاش سوالاتتون رو بکنید. ولی اینو بدونید تا خودتون پی پگیر یادگیری و تمرین زیاد نشید هیچکدومشون تاثیر نخواهند داشت.
  من شخصا چند بار آموزشگاه رفتم ولی نتونستم با محیطشون خودمو سازگار کنم و چیزی یاد نگرفتم .تصمیم شخصیم رو در مورد سلف استادی گرفتم و خودم شروع کردم به خوندن با متد شخصی خودم و بعد از ۵ ماه مطالعه شخصی تونستم در آیلس برای بار اول شرکت کنم و نمره ۵ بیارم و با ۲ ماه دیگه مطالعه تونستم نمره ۷ آکدمیک رو بگیرم.منابع یادگیری زبان در اینترنت فراوون هستند و فقط کافیه متدی که خودتون باهاش راحت هستید رو طراحی کنید.
  من هر روز ۱۰ دقیقه فیلم رو چندین بار نگاه می کردم ، و از BBC learning lang استفاده می کردم و گرامر رو هم بصورت آزاد می خوندم و برای مکالمه از آینه استفاده کردم همین

 26. سلام
  خود منم واقن سردرگمم
  یکی کمک کنه واقن اگر تجربه دارید
  من ایرانمهر و سفیر و دیاکو رفتم که هیچ از سیستم تدریسشان خوشم نیامد و فقط وقتم تلف شد
  یکی از دوستانم گفت برم موسسه کوییک خوب بود اما متاسفانه شهریشون یک مقدار زیاده و من از پسش برنمیام
  کسی اگه نظری داره یه مشورت به من بده

  • میشه لطفا در مورد دیاکو بیشتر توضیح بدین من زبان خوب نیست اول pre intermediate هسام . دیاکو رو مد نظر داشتم خوبه به نظر شما ؟

 27. اگه غرب تهران هستین و دنبال جاییئ هستین که واقعا چیزی یاد بگیرین، برید سراغ ایران اروپا. شاگردای ایران اروپا چند وقتیه خیلی زیاد شدن و متاسفانه به همین خاطر بعضی وقتا کلاس هاش دیر استارت می خوره. ولی استاداش واقعا خوبن و خیلی متفاوت و جذاب درس میدن.

 28. من محل کارم خ طالقانی هست و میرم اموزشگاه اکسیر. هزینه ها خیلی مناسب هست و خدماتی که میدن واقعا نسبت به هزینه فوق العاده هست مثلا با یه امتحان تستی نمیریم ترم بعد وواقعا رایتینگ و اسپیکینگ و گرامر و لغت و تلفظ همشون کار میشه من الان دو ترمه دارم میرم پری اینترمدیت ۳ هستم و خیلی بهتر شده زبانم حرف می زنم و ۵شنبه ها کلاس بحث ازاد هم دارند که فوقولاده است زبان ادم باز میشه و بعد تخصص روی ایلتس هم دارن من که ایلتس میخواهم اینجا خیلی جای خوبی قبلا سفیر می رفتن که اصلا بدرد نمی خورد خیلی هم گرون بود الان راضی ام …..

 29. من زرند کرمان هستم آموزشگاه زبان سپهر میروم استاداش و متد اموزشی خیلی خوبی داره و کیفیتش عالیه

 30. با سلام اين ١٠ آموزشگاه را كه ذكر كردين من البته با چندتاي اينها را رفتم تجربه دارم خيلي پول بالا هم ميگيرفتن آنچنان كيفيت در زمينه ي آموزش نداشتن در طول چند مدت با اين موسسه ها هيچ دست آوردي نداشتم حتي دلسرد شده بودم اصلأ انگيزه نداشتم براي زبان خواندن ،بعد از مدت زماني رفتم تو اكادمي بيان برتر تو سعادات آباد باورم نميشد در طول چند ماه احساس كردم واقعأ ياد گرفتم الان هم همينجا دارم ادامه ميدم از همه بابت راضيم اساتيد مجرب دارند و خيلي هم عالي اند اتفاقأ از همه جا هزينه اش كمتره موفق باشيد

  • سلام ب همه
   یکی از بدترین و مضخرفترین آموزشگاهها برخلاف انچه برای شما بوده، ایرسافام و بیان برتر بود برای من.
   کلی هزینه گرفتن و فقط الکی معروفن.
   اما هیچی یاد نگرفتیم کل ۹ نفر کلاسمون هیچی یاد نگرفتیم. صرفا میخان پول بگیرن و چون معروفن متقاضی زیاد دارن. هیچ نظارتی و کیفیتی ندارن. من بشدت ناراضی و پشیمونم ک شرکت کردم. فقط اهل پز و ظاهرن اما کیفیت واقعا صفر

 31. آموزشگاه سخن برتر یکی از مزخرفترین آموزشگاههای زبان که فقط پولو میشناسن از وقتی که پول میگیرین دیگه کاری باهات ندارن

 32. سلام موسسه کوییک رو به همه پیشنهاد میدم
  فقط با بقیه دوستان موافقم خیلی استاداش سختگیر هستند و تکلیف میخوان
  بیشتر برای افرادی مناسب هست که اولویتشون زبان انگلیسی هست و قصد مهاجرت دارند

 33. من کوییک رفتم، واقعا اگر آدم یکم پشت کار و انگیزه داشته باشه تنها جایی که تو مدت کوتاه میتونه نتیجه بگیره موسسه کوییک هست، کلاس ها کم جمعیت و بسیار نتیجه گرا هستند و وقت تلف نمیکنند. من چون تمرینها خیلی سخت بود و باید زمان زیادی میزاشتم و از طرفی نمیخواستم مهاجرت کنم نتوستم ادامه بدم، اما اگر کسی وقت کم داشته باشه واسه مهاجرت ، کوییک بهترین کلاس زبان برای اوناست

 34. سلام
  من خیلی تحقیق کردم
  دو تا موسسه رو دیدم که کارشون خوب بود
  یکی موسسه کوییک تو اقدسیه
  یکی هم موسسه رسپینا تاک
  اگر کسی بین این دو تا تجربه ای داره لطفا بگه

 35. سلام
  بنظر من خوب بودن یک اموزشگاه به نیت مدیر و موسسش برمیگرده. من اموزشگاه ایرانمهر میرفتم و جز دروغ و دزدی چیزی ندیدم و قشنگ نگاه همه شون از منشی تا مدیر فقط یک کارت بانکیه و هرکی هم داخل اون سیستم میشه همینطوری میشه. به همین شکل همه موسسات این مدلی مثل سی تاک، پردیسان، اسپیکان، و حتی سفیر هم موسسات مالی اقتصادی هستن تا اموزشی.
  موسسات تک شعبه خیلی بهتر عمل می کنن و بنظر من می ارزه که پیششون بریم چون، حداقل برای پیشرفتشون، تلاش می کنن کار کیفی ارائه بدن. تو کامنت ها دیدم چند نفری راجع به موسسه کوئیک نوشتن، چنتا راجع به گاما بود و چنتا هم راجع به اکسیر. البته این کامنت ها هم میتونه از طرف خود اون موسسات باشه. بهترین کار اینه که مستقیم بری اونجا، به برخورد و نحوه مشاوره دادنشون دقت کنی، به صبر و نیتشون که ببینی ایا واقعا میخوان کمک کنن یه دردی ازت دوا بشه یا اینکه فقط دنبال اینن که ببین چی میخوای و بهت بدن تا پول دربیارن.

 36. شمال تهران موسسه زیاد دیدم، اما جدیدن خیلی اسم کوییک و بین دوستانی که دارن مهاجرت میکنن شنیدم. لطفا اگر کسی اطلاعات کامل داره میشه کمک کنه و اطلاعات دقیق بده؟

 37. آموزشگاه زبان ایران مزخرفترین آموزشگاه…تفکیک سنی ندارد…شاگردان در حضور معلم به هم دیگه میخندن…از همه بدتر معلما آموزشی برای تدریس ندیدن چون اگه دیده بودن اطلاعات بیش از حد نمیدادن که زبان آموز هنگ کنه و فرار کنه از کلاس…

 38. آموزشگاه گات خیلی سطحش پایینه من برای کلاس حضوری ثبت نام کردم و شهریه رو پرداخت کردم ولی کلاس تشکیل نشد و گفتن باید آنلاین برگزار بشه و پول رو هم پس نمیدیم

 39. سلام من میخواهم در اموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کنم اما انلاین . شما چی پیشنهاد میدید؟میگن ۲۴talk و ایران کمبریج یا … خوبه؟ نظر تون چیه؟

 40. سلام وقتتون بخیر
  من سطح زبانم در حال حاضر elementary هست می خواستم که به صورت آنلاین کلاس فشرده بردارم تا سطحم یکم بالاتر بره و مهارت خوبی در speaking و listening به دست بیارم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

  • اصلا این حرفتون درست نیست…..من الان پنج ساله عضو خانواده کانون هستم و عربی و انگلیسی رو در کانون مدرک گرفتم….کنکور هر دو رو صد زدم و مهمتر از اون وقتی مدرک کانون رو داشته باشی میتونی هر آموزشگاهی تدریس کنی بدون محدودیت و اینکه برای بین المللی کردن مدرکت باید کانون زبان ایران که تنها سازمان دولتی هست امتحان بدید…..واقعا متاسفم که تنها با یک کلاس یک موسسه بزرگ رو زیرسوال میبرید….

 41. امورشگاه فقط به تبلیغات نیست به خدمات و نوع معلم و تدریس هست من چند ترم هست که تو امورشگاه سیتیرن تو شعبه هفت حوض المانی میخونم و واقعا راضی هستم

 42. توتال سولوشن زبان آکادمی زبان اکسیر هست. هم کلاس حضوری هم کلاس انلاین هم پکیج خوداموز داره. مشاوره زبان هم رایگانه. تشکر از همیارزبان.

 43. موسسه کوییک فوق حرفه ایه
  اگر رفتید حتما با استاد ذوالفقاری کلاس بردارید نحوه تدریسش عالی بود
  من چهار جلسه رفتم اونجا قبلش اینجا نظرات رو خوندم و به گفته دوستان کوییکو انتخاب کردم
  واقعا عالی بود
  ممنون از مشاوره شما

 44. سلام خدمت همه دوستان
  میخواستم بپرسم آموزشگاه ایرسافام کسی تجریشو داشته که چه طوری هستن استادید و کیفیت آموزش؟

 45. با سلام
  با توجه به اینکه هم خودم و هم دختر ۱۰ سالم و پسر ۳ سالم میخواستم آموزش ببینه و مکان زندگیم تهرانپارسه بین موسسه زبان ایران اروپا ،آموزشگاه زبان اسپیکان و کانون زبان کدام مناسبتره؟ممنون

 46. من برای آلمانی موسسه نصیر رفتم و خیلی راضی بودم ولی کلاس آیلتس تو اون تایم که میرفتم نداشتن و فقط خصوصی بود تایم صبح.الآن دنبال یه موسسه هستم که صبح ها کلاس گروهی آیلتس داشته باشن

 47. سلام من واسه تعیین سطح زنگ زدم موسسه کوییک بعد تعیین سطح گفتن چون کلاس ها پره تا یک ماه باید تو ویتینگ منتظر بمونم خیلی ازش تعریف شنیدم از طرفی عجله هم دارم به نظرتون ارزش داره منتظر موسسه کوییک بمونم؟

 48. سلام خدمت همه دوستان
  ممنون ميشم اگر از تجربياتتون درباره موسسه كوييك و آفرينش بگيد من بين اين دوموسسه نميدونم كدوم و براي ايلتس انتخاب كنم .

 49. سلام
  من موسسه ایران قبلا میرفتم
  الان کلاس زبان سفیر میرم راضی هم هستم چون اسپیکینگمو خیلی بهتر کرده اما پول زیادی میگیرن
  نظرات رو که خوندم بیشتر از “ایران اروپا” و *کوییک” تعریف کرده بودن
  میشه لطفا راهنماییم کنید
  کدوم اموزشگاه بهتر هست که هم قیمتش مناسب باشه هم زبانموتقویت کنه

 50. سلام دوستان من کمتر از ۷ ماه دیگه میخوام آیلتس شرکت کنم نمره ی مد نظرمم ۷.۵ هست…سطحمم اینترمدیت ..بین اکسیر.کوییک و ایران کمبریج موندم…از نظر مسافت کوییک مسیرش دوره ولی اونای دیگه نزدیکن بهم.به نظرتون خیلی فرق دارن این سه تا؟

 51. دوستان من دنبال یه آموزشگاه خوب که استادای باتجربه داشته باشه میگردم با دو تا آموزشگاه اتفاقی آشنا شدم یکی ایران مهر و یکی دیگه پردیسان اگه ممکنه راهنمایی کنید میخوام آیلتس ۷ بگیرم برای مهاجرت

 52. با سلام من اموزشگاه زیادی رفتم و استادهای زیادی تجربه کردم
  اما اموزشگاه ایران بریتانیا به نظرم خیلی خوب امد چون هم تو لهجه کار میکردن باهام هم اصطلاحات و گرامر

 53. دوستم موسسه زبان دهخدا رو بهم معرفی کرد من تو دوره های آیلتس شرکت کردم کلاساشون تو کرونا آنلاین هست ولی اگه حضوری هم بخواین با ظرفیت کم میذارن واقعا استاداش و برنامه ریزیشون عالیه

  • تو این موسسه ها جای موسسه زبان دهخدا واقعا خالیه جدا از کیفیت کلاس های ایلتس که میرم برخورد کادر یچیز فوق العاده ایه

 54. سلام دوستان
  برای ایلتس به اکادمی اکسیر برید سیستم اکسیر ایلتس هست تالیف خودشونه. من دوجا دیگه میرفتم هر کدوم هفت هشت تا کتاب کار میکردن و چنتا کتاب کمکی و ثانوی که خیلی گیج کننده بود. من به کمک اکسیر تونستم ایلتس ۷٫۵ بگیرم و واقعا نمیدونم چطور باید تشکر کنم ازشون. واقعا وقت و انرژی تون رو هرجایی تلف نکنین

 55. اموزشگاه زبان جهاد فرهنگی هم قیمتش مناسبه هم میتونی نتیجه ی دلخواهتو بگیری من الان دارم اونجا دوره های ایلتسم رو طی میکنم و از اول هم همونجا بودم و واقعا از خودم راضیم البته به استعداد خودتونم خیلی مربوطه هر چی هم زودتر برین براتون بهتره هم با درسهاس مدرسه قاطی نمیشه و هم در بچگی بیشتر یاد میگیرین من که از ۷سالگی زبان رو شروع کرذم و الان که ۱۴ سالمه دیپلمم رو گرفتماگر قیمت مناسب با نتیجه ی خوب میخواین من جهاد فرهنگی رو معرفی میکنم

 56. به نظر من کتابی که کار میشه برای کسی که میخواد اکادمیک بخونه خیلی مهم هست. اموزشگاه دهخدا کتاب های American English File رو کار میکنن که خیلی خوبن. دوره های انلاین هم که بعد از کرونا برگزار کردن، کیفیت خوبی داره.

 57. میشه درباره گاما بیشتر بگید من دارم برای ایلتس ثبت نام میکنم رودمپی که دارن فوق العادست .واقعا کارشون خوبه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *