بهترین موسسه آیلتس در تهران

بهترین موسسه آیلتس در تهران

11th سپتامبر, 2019

+4
Loading...

سوال را با همین عنوان مطلب شروع می کنیم. واقعا از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی هستند؟. امروزه آزمون آیلتس در سطوح مختلف مهاجرت هم به منظور اشتغال زایی و هم به قصد ادامه تحصیل در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی از اعتبار خاصی بهره مند است. سالیانه در حدود ۱۵۰۰۰۰۰ نفر در آزمون های تخصص آیلتس شرکت می کنند.

 

بهترین موسسه آیلتس را از چه طریقی شناسایی کنیم؟

 

چهار مهارت شنیداری، نوشتاری، گرامر و گفتاری از جمله مهارت هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می گیرد. بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خود اختصاص دهد.

 

حدود ۱۲۰ کشور جهان و  بیش از ۵۰۰ مرکز آموزشی هر سال این آزمون معتبر بین المللی را برگزار می کنند. دانشگاه های معتبر کشورهای انگلستان، استرالیا، آمریکا و کانادا از جمله کشورهایی هستند که برای آزمون آیلتس و مدرک  اخذ شده برای آن اهمیت فراوانی قائل هستند.

 

به عبارت دیگر کسانی که موفق به اخذ مدرک آیلتس می شوند در این کشورها می توانند  به ادامه تحصیل بپردازند یا حتی از مزایای کاریابی مناسب برخوردار شوند.  از همین رو موسسات بیشماری در سطح ایران و جهان در حال برگزاری دوره های مختلف آموزشی بدین منظور می باشند و به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته می شوند.

 

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای مشتمل بر ۱۰ آموزشگاه و بهترین موسسه آیلتس را برای شما معرفی کنیم. ملاک و معیار ما در انتخاب بهترین موسسه آیلتس در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی می باشد که با استانداردهای آموزش آیلتس در سراسر جهان منطبق می باشد. ولی قبل از هر چیز آیا می خواهید که با این معیارها آشنا شوید؟. توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید و تا پایان ما را همراهی نمایید.

 

 

آشنایی با ویژگی های بهترین موسسه آیلتس ایران

 

همانطور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از موسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده ایم تا مزیت های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 

 • بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس
 • تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته
 • بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های پنج گانه ای که  به عنوان مزیت های  بهترین موسسه آیلتس به شمار می روند خواهیم پرداخت.

 

بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس

 

در تعریفی که برای  این مجموعه به عنوان بهترین موسسه آیلتس ارائه می دهیم اصولا وجود اساتید و مدرسان بومی و یا تحصیلکرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از ضرورت ها اولویت های آموزشی در این زمینه به شمار می روند.

 

این اساتید با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون های معتبر از قبیل تافل  بزرگسالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان یا  TOEFL Primary – TOEFL Junior  نیز تضمین می نمایند. به عبارت دیگر وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی  محقق می سازد.

 

بنابراین وجود آنها  یکی از ارکان اصلی و اساسی آموزش در این موسسات و آموزشگاه های معتبر به شمار می رود. همچنین این اساتید دوره های مختلفی را در سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته برگزار می نمایند.

 

بهره مندی از اساتید برجسته بین المللی به منظور آموزش آیلتس

 

تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آمادگی تا پیشرفته

 

در هر یک از آموزشگاه ها و موسساتی که در این مجموعه به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخته می شوند خدمات متنوع آموزشی ارائه می شود. بدین معنی که برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می گردد.

 

همچنین دوره هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می شود به صورت حضوری و یا آنلاین می باشد.  بدین معنی که در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست. اغلب این موسسات که می توان هر یک از آنها را در زمره بهترین موسسه آیلتس به شمار آورد همچنین غیر از کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین المللی با تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون ها از روش های متنوعی به منظور درک مطلب و نیز بهره گیری بیشتر شرکت کنندگان استفاده می کنند.

 

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره گیری از آزمون های آزمایشی می تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار سازد.

 

بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

 

یکی دیگر از ویژگیهایی که این موسسات از آن برخوردار هستند  تا به عنوان بهترین موسسه آیلتس  شناخته شوند استفاده از مشاورین آموزشی و کارشناسان زبان انگلیسی مجرب می باشد. هر یک از شرکت کنندگان در آزمون های آنلاین در صورتی که قصد داشته باشند تا در این آزمون ها شرکت کنند می توانند از طریق مراجعه به این مشاورین و استفاده از برنامه ریزی آموزشی مناسب در دوره های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه ها برگزار می شود شرکت نموده و سپس با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت نمایند.

 

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

 

از جمله ویژگی هایی که در مقایسه با سایر موسسات موجود آموزشگاه ها و موسسات موجود را متمایز کرده و به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی کرده است هزینه مناسب شرکت در دوره ها و کلاس های این آموزشگاه ها باشد. همچنین این قیمت ها موجب شده است تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند که ما به شما این ده موسسه شاخص و برجسته از نظر آموزشی را به شما و این عزیزان پیشنهاد می کنیم.

 

هر چند از نظر نوع هزینه به طور کلی هزینه دوره ها و کلاس های آنلاین بسیار مناسب تر و حتی پایین تر از دوره های حضوری می باشد ولی به طور کلی ما انتخاب هر یک از روش های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی را به عهده خودتان می گذاریم.

 

دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

یکی دیگر از ویژگی هایی که موسسات آموزشی مذکور از آنها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه مندان و زبان آموزان به این موسسات می باشند. در واقع اغلب این موسسات دارای شعب مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان شهرها می باشند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می توانند یکی از موسسات را انتخاب نموده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این موسسات پیگیری نمایند.

 

 

بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران؛ معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره های آیلتس

 

شاید برایتان تعجب آور باشد ولی ما برای معرفی بهترین موسسه آیلتس قصد نداریم تا ترتیب بندی خاصی را رعایت کنیم.  بنابراین  تاکید می کنیم که ارزش گذاری ما صرفا از این رو بوده که تمام موسسات معتبر ذکر شده دارای سطح علمی همسانی بوده ولی در کیفیت ارائه خدمات تفاوتهایی با یکدیگر دارند.  موسسات ده گانه مورد نظر ما عبارتند از:

 

 

۱-آکادمی زبان اکسیر 

 

 

چند بار شده که بری و زبانت رو به یه جایی برسونی ولی نشده؟ ول کردی، خسته شدی، موسسه عوض کردی، و هزارتا کار دیگه ولی بازم نتیجه نگرفتی. خسته نشدی؟ قطعا یه جای کار می لنگه.

 

برای پیدا کردن مسیر درست، اولین چیزی که آکادمی اکسیر بهت پیشنهاد میده، تهیه ی دو دوره رایگانجعبه ابزار زبان آموز” و “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” هست تا بتونی بعد از این همه این شاخه به اون شاخه پریدن، راه درستش رو پیدا کنی چرا هدف ما از تاسیس آکادمی اکسیر، یکبار برای همیشه در ایران، انجام دادنِ کار درست بود. فقط کافیه عبارت های “جعبه ابزار زبان آموز” و “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” رو در گوگل سرچ کنی تا بتونی این دوره هارو رایگان تهیه کنی.

 

به دنبال یافتن یوتوپیای آموزش زبان در ایران و قطعا پیدا نکردنش، در سال ۱۳۹۳ آقایان محمود مهرعلیان و سجاد حسینی تصمیم گرفتن این فضا رو ایجاد کنن و نتیجه این تفکر آرمان گرا منجر به تاسیس آکادمی اکسیر شد. اکسیر عمیقا به اجرای درست و اصولی آموزش تاکید داره و به همین خاطر شعارش اینه، آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی“.

 

 

خدمات آکادمی اکسیر در حال حاضر توی این سه حوزه ست:

دوره های خصوصی زبان عمومی (انگلیسی) و آمادگی آزمون آیلتس

کلاس های گروهی آنلاین زبان عمومی و آزمون آیلتس

دوره های آفلاین (ویدیویی) زبان عمومی و آزمون آیلتس (پکیج)

 

 

در همه این دوره ها، اصول آموزشی درست و به روز دنیا پیاده سازی شده تا زبان آموزان عزیز بتونن به درستی، و به راحتی مطالب رو یاد بگیرن، تمرین کنن و به نتیجه برسن.

 

متاسفانه، بعد از گذشت سال ها، آزمون آیلتس هوشمند شد اما آموزش ها ناهوشمند باقی موند. به نظر شما چرا موفقیت در آیلتس خیلی سخت و انرژی بره؟ جوابش سادست: چون ما راه و رسم درست موفقیت رو برای آزمون IELTS نمیدونیم. اما خبر خوب اینه که اکسیر این کار رو برای شما ساده میکنه. فقط کافیه با دوره رایگان “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” شروع کنی. ما قول میدیم تمام این مسیر تاریک رو برات روشن کنیم تا دیگه توی چاله های مخفی این مسیر نیوفتی.

سطح پکیج خصوصی گروهی
Beginner دارد ندارد ندارد
Elementary دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
Pre Intermediate دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
Intermediate دارد ۲۰ جلسه ۳ ترم
IELTS دارد ۲۰ الی ۴۰ جلسه ۳ ترم
Grammar دارد ندارد ندارد

 

صفحات وبسایت اکسیر برای اطلاعات بیشتر:

اطلاع از کلاس های خصوصی اکسیر (ز آمادگی آیلتس) https://exiracademy.org/institute/language-private-class/
اطلاع از کلاس های خصوصی اکسیر (زبان عمومی) https://exiracademy.org/institute/ielts-private-class-online-and-in-person/
اطلاع از کلاس های گروهی اکسیر (زبان عمومی) https://exiracademy.org/institute/conversation-and-general-english-courses/
اطلاع از کلاس های گروهی اکسیر (آمادگی آیلتس) https://exiracademy.org/institute/ielts-preparation-courses/
اطلاع از دوره های آفلاین اکسیر (پکیج) https://exiracademy.org/institute/language-packages-self-study-a-language/

بیاین اکسیر پارتی

 • دانلود رایگان کتاب آموزش انگلیسی ۸۰۰ صفحه ای اکسیر
 • دانلود رایگان کتاب آموزش آیلتس ۴۰۰ صفحه ای اکسیر
 • راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی زبان
 • ۸۰۰ مقاله آموزشی رایگان روی وبسایت اکسیر
 • تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان انگلیسی
 • جزوه ی ایده های آیلتس مناسب برای رایتینگ و اسپیکینگ
 • دانلود سه هزار کلمه متداول لانگمن
 • راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی آیلتس
 • صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام اکسیر
 • صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام، آپارات و یوتوب اکسیر
 • دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز
 • دوره رایگان اسرار موفقیت اکسیر آیلتس
 • دوره رایگان معجزه ی مرور
 • دوره رایگان ماشین چهارچرخه ی یادگیری زبان
 • دوره رایگان دیکشنری خواری

 

آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی

ExirAcademy.org

Instagram.com/exir_academy_org

۰۲۱۶۶۹۴۶۹۵۸

۰۲۱۶۶۹۲۵۷۰۱

 

 پاسخگوهای واتسپ اکسیر:

واتسپ خانم مسافر: ۰۹۰۳۳۴۵۱۲۸۷

واتسپ خانم رهنما: ۰۹۰۳۳۴۵۵۸۹۲

واتسپ خانم صالحی: ۰۹۹۲۴۱۸۲۹۴۴

 

 

 

 

۲-موسسه زبان گاما

 

بدون شک یکی از معروفترین و معتبرترین آموزشگاه های زبان خارجی در ایران موسسه زبان گاما می باشد. این موسسه که  با توجه به فعالیت های گسترده ای که در زمینه برگزاری آزمون های مختلف دارد به عنوان بهترین موسسه آیلتس نیز  می تواند قلمداد شود در دوره های کوتاه مدتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون برگزار می کند توانسته است  کارنامه درخشانی را از فعالیت های خود در این زمینه بر جا بگذارد.

 

یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که این موسسه در مقایسه با سایر موسسات آموزشی دارد و از همین رو توانسته است در گروه بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد استفاده از اساتید امتحان گیرنده اصلی آیلتس می باشد.

 

دوره‌های مطرح موسسه گاما عبارتند از:

 • زبان آلمانی
 • ترکی استانبولی و کنکور یوس ترکیه
 • آیلتس

 

جدول شهریه آموزشگاه زبان گاما
آلمانی آمادگی آزمون گوته ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
ترکی استانبولی کاربردی ۹۹۰ هزار تومان
چینی کاربردی (HSK) ۹۹۰ هزار تومان
پیش آیلتس pi1 ۱میلیون  و ۱۹۰ هزار تومان
 آیلتس  ۵ ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
آیلتس  ۶ دو میلیون تومان
آیلتس ۷ ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

 

 

۳-آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج را با عنوان بهترین آموزشگاه زبان آیلتس سالهاست که میشناسید.دسترسی به نمرات برتر آزمون آیلتس قطعا امری است که نیاز به دارا بودن تخصص و داشتن علم کافی نسبت به تکنیک های روز آموزش آیلتس را دارد.

 

قطعا صرفا گرفتن نمره ۸ آیلتس نمیتواند یک فرد را متخصص در آموزش آیلتس نماید.ایران کمبریج مفتخر است که زبان آزموان بسیار متعددی را در بازه زمانی بسیار کوتاه و با کفیت بسیار ایده آل به نمرات بالاتر از ۷٫۵ و ۸ آکادمیک آیلتس رسانیده است.

 

 • بهره مندی از مدرسینی که بیش از ۸ سال سابقه تدریس حرفه ای و تخصصی آزمون آیلتس را دارند
 • انتخاب و همکاری با مدرسین دارای دکتری آموزش زبان انگلیسی در دوره های تخصصی آیلتس
 • استفاده از جدید ترین و بروترین تکنیک های آموزش آیلتس بر اساس هر چهار مهارت اصلی
 • امکان بهره مندی از مدرسین Native بریتانیایی در دوره های تخصصی
 • همکاری با Examiner های سابق سنترهای بین المللی آموزش آیلتس
 • برگزاری دوره های فوق فشرده که در کوتاهترین مدت زمان ممکن شما را به نمرات برتر میرساند
 • ارایه کلاس ها بصورت  کاملا متنوع و در زمان های مختلف روز ، در تمامی ایام هفته
 • همچنین برگزاری کلاس هایی که ویژه شاعلین و دانشجویان برنامه ریزی گریده و در پابان هفته ها ارایه میگردد
 • بهره برداری از متد و رفرنسهای برتر آزمون آیلتس مطابق با بروزترین Update های آزمون آیلتس

 

سبب شده تا  نتایج باورنکردنی ، اما مستندی را برای این مجموعه پدید آید.فراهم آوردن این سخت افزار حرفه ای در کنار هزینه های بسیار منصفانه ، توجه بسیاری از علاقمندان را در این سالها بخود جلب نموده است.و این مرکز را با استقبال با شکوهی روبرو گردانیده است.

 

ایران کمبریج درحال حاضر تنها در شهر تهران و با سه شعبه فعال در ( مرکز ، غرب و شمال شهر ) در حال ارایه دوره های تخصصی آموزش آیلتس میباشد.

 

 

 

 

۴-آموزشگاه زبان اسپیکان (مورد تایید همیارزبان)

 

اسپیکان بعنوان موسسه ی بنام با ۱۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و دوره های کوتاه مدت آمادگی آزمونهای IELTS و TOEFL و PTE با دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید آیلتس تهران که خود دارای مدرک آیلتس می باشند، یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه تخصصی آیلتس در ایران با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهرانپارس) به شمار می آید.

 

از دلایل برتری این آموزشگاه، نتایج درخشان با بالاترین آمار قبولی در آزمون آیلتس است که موجب رضایت ۹۸درصدی زبان آموزان و دلیل گرایش بیشتر علاقمندان یادگیری آیلتس به این آموزشگاه شده است. از دیگر ویژگیهای بارز دوره های آیلتس این آموزشگاه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • مشاوره و برنامه ریزی دقیق و منسجم درسی همراه با پشتیبانی منظم درسی تا لحظه آزمون.
 • دوره های فشرده و خصوصی IELTS Academic و IELTS General بصورت حضوری و آنلاین.
 • بهره گیری از تكنيک های منحصربه فرد آموزشی و استفاده از کتب و منابع انحصاری.
 • آزمونهای آزمایشی (Mock Test) مرحله ای و رایگان با مجموعه سئوالات کمتر دیده شده آزمون اصلی آیلتس.
 • تحلیل کارنامه آزمون همراه با ارزیابی دقیق و رسم نمودار پیشرفت.
 • بررسی موشکافانه مهارتها (Skills) با هدف آشنایی با نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف داوطلب.
 • برگزاری جلسات توجیهی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • برگزاری ورکشاپ های تک مهارتی (Reading, Writing, Listening, Speaking).
 • تدریس توسط برجسته ترین اساتید تهران دارای مدرک رسمی آیلتس.

 

شعبه یوسف آباد: ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹
تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰
شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک۵۴

وبسایت موسسه اسپیکان: https://speakonedu.com

✅ صفحه اینستاگرام اسپیکان: https://instagram.com/speakonedu

✅ کانال تلگرام اسپیکان: https://t.me/speakon

 

جدول شهریه آموزشگاه زبان اسپیکان
عنوان دوره سطح هزینه
انگلیسی بزرگسالان ۳۲۰ هزار تومان
آلمانی بزرگسالان ۷۹۰ هزار تومان
فرانسه بزرگسالان ۷۵۰ هزار تومان

 

۵-مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

 

شايد شما و يا حتي يكي از اطرافيونتون از كساني باشيد كه هنوز زبان رو شروع نكرديد يا اگر هم شروع كردي به دليل دوره‌هاي بلندمدت يا حتي محتواي كسل‌كننده ميانه راه، رهاش كردي و ديگه دنبال زبان نرفتي. شايد هم ممكنه ادامه داده باشي اما با گذشت يكسال هنوز نمي توني انگليسي حرف بزني. فقط مي‌خوام بهت بگم كه تنها نيستي!

 

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر با خلاقيتي كه داره و به كمك هيات علمي‌ش كه داراي مدرك دكترا هستند و يا فارغ‌التحصيل كانادا هستند دوره‌اي رو طراحي كردند كه فقط در ۱۰ ماه مي‌توني به زبان انگليسي حرف بزني، مكاتبه كني و ارتباط برقرار كني. اين دوره ده ماهه زبان انگليسي كه براساس استاندارد CEFRاروپاست، اسمش WiKi هست كه بخاطر سبك آموزشي‌ش تونسته از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به ترتيب در شهرهاي دبي و لاس‌وگاس، جايزه ۵۰ سازمان پيشرو در زبان انگليسي رو دريافت كنه.

 

بيان برتر تونسته با ثبت “ابتكار” آموزش از طريق مايكرولرنينگ، دانشجوهاي زبان رو عاشق خودش كنه. مايكرولرنينگ يعني آموزش خرد خرد، كوتاه و جذاب كه دانشجوها بتونند از طريق سرگرمي و ارتباط با هم، بتونند در مدت ۱۰ ماه زبان انگليسي رو با لذت ياد بگيرند و حرف بزنند.

 

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر تونسته در مدت كوتاهي كلي طرفدار پيدا كنه بطوريكه صفحه اينستاگرامش كه دوره‌هاي كوتاه آموزشي‌ش رو گذاشته، بيش از ۶۰۰٫۰۰۰ نفر فالوئر داره كه هر روز با آموزش‌هاي سرگرم‌كننده‌ش آشنا مي‌شن.

 

البته بيان برتر، سه شعبه در تهران و يك شعبه در لهستان داره. اما دوستاني كه در سراسر ايران عزيز هستند نبايد نگران باشند چون دوره‌هاي آنلاين بيان برتر واقعا ميشه گفت نه تنها هيچ چيزي از دوره‌هاي حضوري كم نداره كه بايد گفت بيشتر هم داره. فقط كافيه بريد تو صفحه دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi)‌ و نظرات ديگران رو بخونيد.

 

همين الان هم مي‌توني از هر جايي كه هستي، تعيين سطح هوشمند بدي كه فقط ۲۰ دقيقه طول مي‌كشه، اينطوري متوجه مي‌شي كه سطح بين‌المللي زبان‌ت در چه حدي هست.

 

بيان برتر محدود به دوره هاي ۱۰ ماهه زبان انگليسي نيست و تك دوره آيلتس ساميت براي گرفتن نمره ۷ و بالاتر هم داره. واقعا تك دوره؟ بله. كلا اينجا وقتت گرفته نمي‌شه.

 

Website: www.bayanebartar.org

 

Instagram: http://instagram.com/bayanebartar.official

 

Telegram: https://t.me/ieltsfamily

 

Telephone: 02124576

 

عنوان دوره تعداد جلسات تعداد ساعات نوع كلاس هزينه
دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi) ۸ ۲۴ حضوري ۰۰۰/۵۶۰
۸ ۱۶ آنلاين ۰۰۰/۴۴۵
تك‌دوره آيلتس (summit) ۱۷ ۵۱ حضوري ۰۰۰/۵۲۰/۲
۱۶ ۴۸ آنلاين ۰۰۰/۳۸۰/۱
ورك‌شاپ رايتينگ آيلتس ۷ ۵/۱۷ حضوري ۰۰۰/۸۸۲
۷ ۵/۱۷ آنلاين ۰۰۰/۸۸۲
ورك‌شاپ ريدينگ آيلتس ۵ ۵/۱۲ حضوري ۰۰۰/۴۶۰
۵ ۵/۱۲ آنلاين ۰۰۰/۴۶۰
ورك‌شاپ ليسنينگ آيلتس ۳ ۵/۷ حضوري ۰۰۰/۳۲۰
۳ ۵/۷ آنلاين ۰۰۰/۳۲۰
ورك‌شاپ اسپيكينگ آيلتس ۷ ۵/۱۷ حضوري ۰۰۰/۸۸۲
۷ ۵/۱۷ آنلاين ۰۰۰/۸۸۲

 

 

 

۶- موسسه زبان نصیر

 

آموزشگاه زبان نصیر با ربع قرن سابقه در زمینه دوره های آیلتس با نتایج درخشان و بینظیر در خدمت متقاضیان مدرک آیلتس میباشد. در دوره های نخصصی آیلتس متد آموزشی Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge می باشد تدریس شده که از سطح Foundation تا پایان سطح ۳ شما را تا پایان نمره ۷٫۵ هدایت می نماید.

 

شایان ذکر است سیستم Mindset توسط زبان نصیر در سراسر ایران چاپ و توزیع میگردد. اساتید مجرب و حرفه ای با سالها تجربه تخصصی آیلتس و دهها کارنامه موفق تضمین موفقیت شما در این آزمون بین المللی می باشد.

 

آموزشگاه زبان نصیر علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی آیلتس از سال ۱۳۹۶ بطور منظم هر ماه در مرکز تخصصی آیلتس خود اقدام به برگزاری آزمون آیلتس ماک در شرایط کاملا استاندارد می نماید که تاکنون بیش از سه هزار نفر در این آزمونها شرکت نموده و نتایج بسیار دقیق منطبق با نمرات اصلی آزمون خود کسب نموده اند.

 

کارنامه های درخشان موفقیت دانشجویان نصیر در قسمت گالری سایت نصیر در دسترس می باشد. با ما به آسانی به نمره دلخواه خود در آیلتس دست یابید.

 

 

جدول شهریه موسسه زبان نصیر
عنوان دوره سطح هزینه
TOEFL فشرده ۵۵۸ هزار تومان
IELTS فشرده ۵۵۸ هزار تومان
آلمانی مکالمه- گرامر ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

 

 

 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

 

 

۷-آموزشگاه زبان خارجی ملل

 

آموزشگاه زبان خارجی ملل نیز یکی از موسسات شاخص در زمینه برگزاری دوره های مختلف به منظور شرکت در آزمون های معتبر بین المللی می باشد. این آموزشگاه که از دپارتمان های مختلفی در زبان خارجی برخوردار می باشد در واقع در سه زمینه دوره های مختلفی را به صورت کاملا تخصصی برگزار می نماید.

 

دوره های آموزش زبان عمومی، آزمون های تخصصی از قبیل (ESP)  و آزمون های مهارت از قبیل دوره هایی که به منظور شرکت در آزمون های معتبر بین المللی مانند IELTS (Academic & General), TOEFL iBT & PBT, GRE, FCE, CAE, CPE, GMAT, MCHE, TOEIC, BEC, ECCE, ECPE,… برگزار می شوند از جمله فعالیت های تخصصی و آکادمیک آموزشگاه زبان خارجی ملل می باشد. از همین رو آموزشگاه زبان خارجی ملل نیز در زمره ۱۰ موسسه برتر و یا به عبارتی بهترین موسسه آیلتس قرار گرفته است.

 

 

 

 ۸- آموزشگاه زبان ایران آکسفورد IELTS

 

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نیز یکی دیگر از موسسات آموزشی در زمینه آموزش آیلتس و نیز سایر آزمون های معتبر بین المللی به شمار می رود. این موسسه که به نوعی می تواند در زمره بهترین موسسه آیلتس ایران قرار گیرد توانسته است با بهره مندی از دوره های جامع آزمون آیلتس و استفاده از سوابق درخشان اساتید native     به موفقیت های قابل توجه و ارزشمندی در این زمینه دست پیدا کند.

 

همچنین برخورداری از امتیازاتی از قبیل عضویت در کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد و نیز برگزاری دوره های تخصصی از قبیل کلاس های آموزش TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE از دیگر افتخارات این موسسه که می توان آن را در گروه ۱۰ گانه بهترین موسسه آیلتس قرار دارد نیز اشاره کرد. این آموزشگاه به نام موسسه زبان ایرانیان نیز شناخته می شود که برای علاقه مندان و زبان آموزان در زمینه زبان های متعدد خارجی نامی آشنا می باشد.

 

موسسه آیلتس

 

 

۹-آموزشگاه زبان گات

 

موسسه ی آموزشی گات به منظور ارائه ی خدمات آموزشی برتر به زبان آموزان و متقاضیان آزمون آیلتس کلاس های آمادگی آزمون آیلتس را در تمامی شعبات خود برگزار می نماید. این مجموعه با بکار گیری متد  آموزشی برتر در حال حاضر برگزار کننده ی دوره های آمادگی آزمون آیلتس به شکل های متنوع در تمامی شعبات خود می باشد. گات مفتخر است که با ارائه ی این خدمات آموزشی توانسته بیش از ده هزار زبان  آموز موفق را در خود آموزش دهد. مشاورین آموزشگاه زبان گات از ۸ صبح الی ۹ شب آماده ی پاسخگویی به زبان آموزان و مراجعین مجموعه می باشند شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمای مشاورین مجموعه با یکی از شعب آموزشی گات تماس بگبرید و یا با مراجعه ی حضوری به مجموعه ما از راهنمایی بهرمند شوید.

 

ویژگی آموزشگاه زبان گات
تنها برند معتبر آموزش زبان‌های نادر در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی تاپیک زبان کره‌ای در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی HSK زبان چینی
نماینده‌ی رسمی برگزاری دوره‌های آزمون SWEDWX
برگزارکننده‌ی کلاس‌های TTC ویژه‌ی کاریابی با اعطای مدرک بین‌المللی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور
بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و تحصیل‌کرده
احداث شعب مختلف در نقاط مختلف شهر و دسترسی آسان به شعب ازطریق وسایل نقلیه‌ی عمومی
برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع برای تمامی زبان‌ها
کلاس‌های آموزشی مختلف برای تمامی رده‌های سنی

 

 

۱۰-  موسسه ایران کانادا

یکی دیگر از موسسات معتبر که بدون شک باید در فهرست بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد موسسه ایران کانادا می باشد. این موسسه با برگزاری دوره های مختلفی برای آزمون های بین المللی و تخصصی از قبیل تافل و آیلتس سهم بسزایی در افزایش نمرات این دو آزمون دارد. همچنین از دیگر فعالیت های این موسسه دوره های مهارت افزایی در سایر سطوح زبان آموزی و آموزش سایر زبان های خارجی می باشد.

 

 

 

 

 

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

بازخورد و سوالات(9 دیدگاه)

 1. سلام. ادمین همیارجان زبان و بقیه دوستان گرامی به نظر من هیچ جا مثل اکسیر آیلتس نیست. من اونجا دوره کامل گذروندم و اصلا نمی ذارم دوستام و اطرافیام جاهای دیگه برن چونکه اولا تیم علمیش خودشون ایلتس ۸٫۵ دارن. میتونید برید کارنامه هاشون رو ببینید و باهاشون صحبت کنید. بسیار متخصص هستند. دوما بیرون اموزشگاه ایلتسشون وایستید و از زبان اموزاشون بپرسید همشون راضی هستن چون کیفیت نظم و رفتارشون خیلی حرفه ای هست. سوم، زبان هم دارن که اگر لازم داشتین دوره بگذرونین و بعد برید سراغ ایلتس که زحماتتون حیف نشه. چهارم تعیین سطحشون دقیق هست مثل جاهای دیگه کلاس های خالیشون رو الکی پر نمی کنن. فقط ۲ مرحله تعیین سطح دارن. پنجم وجدان کاری دارن. خدایی من اومدم اینجا اینو مینوسم چون یادم نمی ره، اقای حسینی استادم، چند جلسه که خصوصی داشتم، حتی اگر ۵ دقیقه از کلاسم میموند گوشه برگه می نوشت و بعدا جبران می کرد. شیشم، ازمون ازمایشی رو انقدر دقیق برگزار می کنن که مو رو از ماست می کشن و شما دقیق متوجه می شید که چی رو باید برطرف کنید تا نمره تون رشد کنه. هفتم: اموزش هاشون به روز هست. من یه استاد (خدا بگم چیکارش کنه) معروف داشتم که یه عالمه کلیشه به من یاد داده بود و رایتینگ روی ۵٫۵ گیر کرده بودم. جلسات اول دوره ایلتسم تو اکسیر فهمیدم چرا این اتفاق افتاده بود.
  یک اموزشگاه کاملا حرفه ای و اخلاقی هستند. برید و ببینید.
  مرسی همیار زبان 🙂

 2. من دختر خالم که میرفت اکسیر واقعا راضی بود به نظر تو زمینه آیلتس بهترین آموزشگاه باشند حالا نسبت به بقیه که همه چی باهم کار میکنند المانی انگلیسی فرانسه اینکه اکسیرفقط تخصصی آیلتس کار میکنه عالیه هرچی تخصصی تر باشه بهتره

 3. دوست من قصد مهاجرت به کانادا داشت و ۵ ماه بیشتر وقت نداشت دانش زبانیش هم در حد دبیرستان بود
  موسسه کوییک رفت و شش گرفت پنج ماهه خود من هم الان ترم ۳ هستم و واقعا راضیم ،
  چون میدونم انتخاب موسسه زبان خیلی گیج کنندس بهتون موسسه کوییک رو پیشنهاد میکنم ، فقط این رو هم اضافه میکنم که خیلیی سخت گیرن و هرکسی نمیتونه از پس کلاسها تمرینات بر بیاد، ولی برای کسایی که قصد مهاجرت دارن و زمان کم دارن واقعا خوبه.

 4. تو شمال تهران چندتا موسسه هستند که خیلی معروف هستن از ایران کمبریج تا رسپینا. اما جدیدا اسم موسسه کوییک و خیلی میشنوم. فقط یک چیزی که داره همه میگن خیلی سخت گیرن ولی تو مدت کم نتیجه میده.

 5. من زمان زیادی ندارم وبرای مهاجرت میخوام واقعا نتیجه خوب بگیرم، بین چندتاموسسه گیرافتادم وهمشون میگن ماخوبیم!! اگه واقعا و راست وحسینی کسی ازدوره فشرده و انلاین جایی راضیه و نتیجه گرفته به من معرفی کنه،مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس : 3740 2842 021

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi