hamyarzaban

معرفی 10 تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران

معرفی 10 تا از بهترین موسسه های آیلتس در تهران

از نظر شما بهترین موسسه آیلتس کدام یک از موسسات و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی هستند؟ امروزه آزمون آیلتس در سطوح مختلف برای مهاجرت به قصد سرمایه‌گذاری، ادامه تحصیل و… در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی برگزار می‌شود.

جدول محتوایی

اما دنیای تبلیغات و درآمدزایی بالای تدریس زبان باعث شده که انتخاب یک موسسه برای یادگیری تکنیک‌های آیلتس دشوار باشد و داوطلبان بر سر دوراهی‌های زیادی در انتخاب آموزشگاه مد نظرشان قرار بگیرند. به همین دلیل ما در همیارزبان قصد داریم بهترین مراکزی که در زمینه آمادگی برای شرکت در آیلتس فعالیت دارند را به شما معرفی کنیم، تا بدون سردرگمی و به آسانی بتوانید مراحل آمادگی برای آزمون آیلتس را پشت سر بگذارید.

 

 

تفاوت آموزشگاه آیلتس با مرکز برگزاری آیلتس چیست؟

 

اغلب کسانی که قصد دارند برای آمادگی آیلتس در بهترین موسسه آیلتس ثبت نام کنند، با این سوال مواجه می‌شوند که آیا آزمونی که در این موسسات برگزار می‌شود همان امتحان اصلی آیلتس است و پس از پایان دوره می‌توانند مدرک آن را بگیرند؟ اگر شما هم این اشتباه را می‌کنید باید بدانید که آموزشگاه آیلتس صرفاً برای آماده شدن متقاضیان برای آزمون اصلی راه‌اندازی شده است، در صورتی که مرکز برگزاری آیلتس همان محل آزمون اصلی است. برای آنکه تفاوت این دو را بهتر متوجه شوید، در ادامه اطلاعات بیشتری را در این رابطه ارائه کرده‌ایم.

 

معرفی آموزشگاه آیلتس

 

آموزشگاه آیلتس یا همان بهترین موسسه آیلتس یک آموزشگاه زبان است که دوره‌های آمادگی این آزمون را برگزار می‌کند. متقاضیان با شرکت در این دوره‌ها آماده شرکت در آزمون اصلی IELTS خواهند شد. با توجه به شرایط آموزشگاه، نوع آزمون و شرایطی که متقاضیان دارند، آموزشگاه‌های آیلتس امکانات متنوعی را ارائه می‌کنند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان شرکت در کلاس‌های خصوصی و حضوری، شرکت در آزمون‌های دوره‌ای، یادگیری ترفندها و تکنیک‌های اخذ نمره بالا در آزمون آیلتس و... اشاره کرد. مراکز مطرح در این زمینه مشاوره آیلتس، برنامه‌های خود خوان آیلتس، دوره‌های آنلاین آیلتس، پکیج‌های آموزشی آیلتس و مشاوره برای سنجش سطح متقاضیان این آزمون را هم در برنامه‌هایشان دارند.

 

معرفی مرکز برگزاری آیلتس

 

تنها مراکزی که مجوز از سازمان سنجش و ارتباط با موسسه آموزشی idp استرالیا را داشته باشند مجاز به برگزاری آزمون آیلتس هستند. این مراکز بعضی مواقع دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی پیش از آیلتس هم برگزار می‌کنند، اما امکان برگزاری کلاس‌های گروهی و آموزش به صورت گسترده برای متقاضیان آیلتس را ندارد. برای اینکه مدرک معتبر آزمون بین‌المللی آیلتس را دریافت کنید، باید در یکی از این مراکز برای امتحان حضور پیدا کرده و با تکنیک‌ها و نکاتی که در بهترین موسسه آیلتس یاد گرفته‌اید، آزمون‌هایتان را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

چطور برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

 

اغلب متقاضیان می‌خواهند بدانند که شروع آمادگی برای آیلتس از چه نقطه‌ای است و چطور باید این مسیر پرپیچ‌وخم را شروع کنند. اولین قدم برای کسبت تجربه و موفقیت در IELTS شرکت در کلاس‌های مرتبط با این آزمون و کسب تجربه نزد اساتید معتبر آیلتس است. این کلاس­ها معمولاً به صورت عمومی برگزار می‌شوند، اما متقاضیان می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های خصوصی هم آماده شوند.

 

کسانی که ساکن شهرهای بزرگ هستند به راحتی می‌توانند در یکی از مؤسسات معتبر آیلتس شرکت کنند؛ اما برای کسانی که در شهرهای کوچک‌تر ساکن هستند این شرایط وجود ندارد. این افراد با کمک کلاس‌ آنلاین آیلتس می‌توانند خودشان را به سایر متقاضیان برسانند و برای این آزمون بین‌المللی آماده شوند. برای اینکه بدانید کدام راه برایتان بهتر است، توصیه می‌کنیم از بهترین موسسه آیلتس که همیار زبان معرفی‌شده مشاوره بگیرید.

 

آموزشگاه‌های آیلتس ایران بهتر هستند یا خارج؟

 

بعضی از متقاضیان آیلتس در کشورهای غیر از ایران ساکن هستند و برای کسب نمره بالاتر یا تمدید مدرکشان در این آزمون بین‌المللی شرکت می‌کنند، با این وجود کلاس‌هایی که خارج از ایران برگزار می‌شوند هزینه بالایی دارند و آموزشی که برای آیلتس ارائه می‌کنند با سبک آموزشی ایران تفاوت زیادی دارد. اگر می‌خواهید با استاندارهای آموزشگاه‌های ایران در آزمون آیلتس شرکت کنید و هزینه مناسب‌تری را برای کسب آمادگی این آزمون بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از بهترین موسسات آیلتسی که در ادامه معرفی‌شده را انتخاب کنید.

 

داخل ایران آیلتس بدهیم یا خارج از ایران؟

 

بعد از چالش انتخاب بهترین موسسه آیلتس، کاربران با مشکل شرکت در این آزمون بین‌المللی مواجه می‌شوند. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که در مراکز آیلتس داخل ایران شرکت کنند، در صورتی که عده‌ای به خارج از ایران برای شرکت در آزمون آیلتس سفر می‌کنند. با توجه به شرایطی که دارید و تعداد دفعاتی که می‌خواهید در این آزمون شرکت کنید، باید محل برگزاری آیلتس را انتخاب کرده و برای شرکت در این آزمون بین‌المللی آماده شوید.

 

آیلتس زیر نظر کدام سازمان برگزار می‌شود؟

 

همان‌طور که میدانید آیلتس یک آزمون بین‌المللی است و هر موسسه و سازمانی که خدمات آموزش زبان انگلیسی را ارائه می‌کند امکان برگزاری آن را ندارد. این آزمون در سال ۱۹۸۹ با همکاری سه سازمان انگلیسی و استرالیایی تالیف شده و اجرا می‌شود. در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

 

 

با توجه به شرایط ایران و رابط آن با سایر کشورها، تمامی مراکزی که در داخل کشور خدمات آزمون آیلتس را ارائه می‌کنند تحت نظر موسسه آموزشی idp استرالیا هستند.

 

ویژگی‌های بهترین موسسه آیلتس چیست؟

 

چهار مهارت شنیدار، نوشتار، گرامر و گفتار از جمله مهارت‌هایی هستند که در آیلتس مورد سنجش قرار می‌گیرند؛ بنابراین باید شرکت کننده در این زمینه از تبحر و تسلط کافی برخوردار باشد تا بتواند حداقل نمره قبولی را به خودش اختصاص دهد. آموزشگاه‌های فعال در زمینه آیلتس علاوه بر تخصص و تجربه کافی در ارائه این مهارت‌ها، باید ویژگی‌های دیگری هم داشته باشند تا بتوان آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناسایی کرد. در ادامه مزیت‌های استثنایی و منحصر به فرد یک موسسه عالی که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند را ارائه کرده‌ایم. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 

 

1) بهره‌مندی از اساتید برجسته بین‌المللی به منظور آموزش آیلتس

 

وجود اساتید و مدرسان بومی یا تحصیل‌کرده که از تجارب ارزشمندی در این زمینه برخوردار هستند از ضرورت‌ها اولویت‌های آموزشی در بهترین موسسه آیلتس به شمار می‌روند. این اساتید با استفاده از جدیدترین متد آموزشی موفقیت شما را در آزمون آیلتس و یا سایر آزمون‌های معتبر از قبیل تافل  بزرگ‌سالان و نیز تافل کودکان و نوجوانان یا  TOEFL Primary – TOEFL Junior  نیز تضمین می‌کنند؛ به عبارت دیگر، وجود این اساتید موفقیت زبان آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون رسمی آیلتس را تا حدود زیادی  برآورده خواهد کرد.

 

2) تنوع در ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره‌های آمادگی تا پیشرفته

 

در هر یک از آموزشگاه‌ها و موسساتی که در همیار زبان به عنوان بهترین موسسه آیلتس معرفی‌شده‌اند، خدمات متنوع آموزشی ارائه می‌شود؛ یعنی برای سطوح آمادگی، متوسطه و پیشرفته منابع و کتاب‌های مرجع متناسب با همان سطح معرفی و ارائه می‌شود.

 

همچنین دوره‌هایی که برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و سایر زبان آموزان ارائه می‌شود به صورت حضوری  یا آنلاین است.  یعنی در بسیاری از موارد نیازی به حضور در محل نیست! اغلب این مؤسسات که می‌توان هر یک از آن‌ها را به عنوان بهترین موسسه آیلتس شناخت، با کسب مجوزهای لازم از مراکز آموزش معتبر بین‌المللی و تعیین سطح شرکت کنندگان در این آزمون‌ها، از روش‌های متنوعی به منظور درک مطلب و موفقیت متقاضیان استفاده می‌کنند.

 

استفاده از انواع فیلم و یا پکیج‌های آموزشی مرتبط با این آزمون و نیز بهره‌گیری از آزمون‌های آزمایشی می‌تواند راه را تا حدود زیادی برای شرکت کنندگان در این دوره‌ها و قبولی در آزمون آیلتس هموار کند.

 

3) بهره‌مندی از مشاوره و پشتیبانی لازم در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

 

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این مؤسسات از آن برخوردار هستند  تا به عنوان بهترین موسسه آیلتس  شناخته شوند استفاده از مشاورین آموزشی و کارشناسان زبان انگلیسی مجرب است. هر یک از شرکت کنندگان در آزمون‌های آنلاین می‌توانند از طریق مراجعه به مشاورین و استفاده از برنامه‌ریزی آموزشی مناسب در دوره‌های مختلفی که بدین منظور در این آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود، حضور داشته باشند و با آمادگی بیشتری در این آزمون مهم و ارزشمند شرکت کنند.

 

4) قیمت مناسب و مقرون به صرفه

 

از جمله ویژگی‌هایی که در مقایسه با سایر آموزشگاه‌ها و مؤسسات موجود، مراکز براتر آیلتس را متمایز کرده می‌توان به هزینه مناسب شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های این آموزشگاه‌ها اشاره کرد. این قیمت‌ها موجب شده تا روزانه افراد زیادی که قصد شرکت در این آزمون‌ها را دارند در جستجوی بهترین موسسه آیلتس باشند.

 

5) ارائه خدمات آنلاین

 

بعضی از متقاضیان آیلتس در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و امکان حضور در کلاس‌های حضوری که در شهرهای بزرگ برگزار می‌شوند را ندارد، عده‌ای از متقاضیان هم به خاطر شرایط خاصی مانند کارمند بودن و... ترجیح می‌دهند در کلاس‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنند. بهترین موسسه آیلتس امکان برگزاری دوره‌های آنلاین را در کنار آموزش‌های حضوری ارائه می‌کند تا مخاطبان بتوانند به راحتی در دوره‌های مدنظرشان ثبت نام کرده و تکنیک‌های موفقیت در این آزمون بین‌المللی را یاد بگیرند.

 

از طرفی، هزینه دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین بسیار مناسب‌تر و حتی پایین‌تر از دوره‌های حضوری است. به همین خاطر متقاضیان زیادی این نوع آموزش را برای افزایش توانایی زبان انگلیسی خودشان انتخاب می‌کنند. با این وجود انتخاب هر یک از روش‌های آموزشی به صورت حضوری یا فیزیکی بر عهده متقاضی خواهد بود.

 

6) دسترسی آسان به مراکز و موسسات آموزش زبان انگلیسی

 

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که موسسات آموزشی مذکور از آن‌ها برخوردار هستند دسترسی آسان علاقه‌مندان و زبان آموزان به این موسسات است. اغلب این مراکز دارای شعبه‌های مختلفی در شهرهای بزرگ و یا کلان‌شهرها هستند. متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس به منظور شناسایی و آشنایی با بهترین موسسه آیلتس می‌توانند یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کرده و سایر مراحل آزمون آیلتس را در این مراکز پیگیری کنند.

 

7) برند و هویت موسسه آیلتس

 

برای اینکه در آزمون بین‌المللی آیلتس موفق شوید باید به سراغ موسساتی بروید که اعتبار و هویت‌سازمانی خوبی در این زمینه دارند. با توجه به اینکه امروزه در شبکه‌های اجتماعی مختلف پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی مخصوص آیلتس به فروش می‌رسد، متقاضیان این آزمون باید مراقب زمان و هزینه خودشان باشند. اگر راه اشتباهی را برای آموزش آیلتس انتخاب کنید، ممکن است در این آزمون نمره لازم را به دست نیاورید و به جای مسیر دست از بیراهه برای تقویت زبان انگلیسی خودتان استفاده کرده باشید!

 

بهترین موسسه آیلتس باید هویت و برند سازمانی داشته باشد و اعضای فعال در آن سابقه طولانی مدتی در زمینه ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی داشته باشند. همیار زبان این موسسات را به شما معرفی کرده تا به سراغ مراکزی برای آمادگی آیلتس بروید که سال‌ها است در این زمینه کار می‌کنند و حرفه‌ای بودن آن‌ها ثابت شده است.

 

8) به روز بودن آموزش‌ها

 

موسسه‌های آیلتس باید مدام خودشان را با تغییراتی که در این آزمون رخ می‌دهد هماهنگ کنند. مخصوصاً از سال 2016 که آزمون آیلتس تغییرات جدی داشته و قانونمندتر شده، این به روز بودن یک نکته مهم برای انتخاب بهترین موسسه آیلتس محسوب می‌شود. اساتید و امکانات آموزشگاهی که انتخاب می‌کنید باید با آخرین تغییرات آیلتس همگام باشند و شما را در رسیدن به اهدافتان هدایت کنند.

 

9) تعیین سطح کردن دانشجویان

 

تعیین سطح متقاضیان آزمون آیلتس یک فاکتور مهم برای معرفی منابع و نوع کلاس‌هایی که آن‌ها باید شرکت کنند است. بعضی از افراد صرفاً با دانش مبتدی قصد شرکت در آزمون را دارند و باید موسسه مورد نظر آن‌ها را برای شرکت در کلاس زبان و رساندن سطحشان تا حد قبولی در آزمون راهنمایی کند. با تعیین سطح متقاضیان مشخص می‌شود که در چهار مهارت آیلتس چه سطحی دارند و کدام بخش از مهارت‌های آن‌ها نیاز به تقویت دارد.

 

معرفی ۱۰ موسسه معتبر در زمینه برگزاری دوره‌های آیلتس

 

در این بخش قصد داریم که بهترین موسسه آیلتس از دیدگاه کاربران را که کیفیت خدمات در آن‌ها مورد قبول زبان آموزان زیادی قرار گرفته معرفی کنیم. با توجه به اینکه شرایط آموزشی در این موسسه‌ها تقریباً یکسان است و همه آن‌ها در رتبه یک آموزش آیلتس قرار می‌گیرند، پیشنهاد می‌کنیم که هر موسسه‌ای که دسترسی آسان‌تری برایتان دارد و با شرایطی که دارید سازگارتر است را برای آموزش انتخاب کنید.

 

1-آموزشگاه زبان ایران اروپا

 

 

اولین گزینه از بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی تهران، موسسه زبان ایران اروپا است که در تمامی سایت‌ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین مؤسسات زبان در کشور قرار دارد و با وجود شعبات محدود، بدون شک در سال‌های اخیر خود را به‌عنوان مطرح‌ترین موسسه آموزشی کشور معرفی کرده است.

 

موسسه زبان ایران اروپا هم‌اکنون با دو شعبه در غرب تهران دارای بالغ‌بر ۱۵۰۰۰ نفر زبان آموز فعال در ۱۱ ساختمان مجهز است.

 

از دیگر افتخارات این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

به‌طورکلی معیارها و ملاک‌هایی که موجب می‌شود تا این آموزشگاه‌های زبان انگلیسی به‌عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند، استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوش‌نام در این زمینه است.

 

همچنین هر یک از این آموزشگاه‌ها به نوعی پشتیبانی زبان آموز را از همان مراحل مقدماتی تا پایان دوره‌های پیشرفته به روش‌های مختلفی انجام می‌دهند. این روش‌ها شامل پیگیری‌های تلفنی یا اینترنتی و نظارت بر روند آموزش زبان انگلیسی و پیشرفت‌های زبان آموز در این زمینه است.

 

برخی از معتبرترین آموزشگاه‌های موجود در کشور که در این خصوص از روش‌های متنوع و پر بازدهی استفاده می‌کنند و لازم است تا زبان آموز با نحوه فعالیت آن‌ها آشنا شود، تا با اطلاعات مناسبی نسبت به انتخاب این مراکز آموزشی اقدام کند.

 

همان‌طور که اشاره کردیم در انتخاب این مجموعه از مؤسسات آموزش زبان انگلیسی و آیلتس ایران سعی کرده‌ایم تا مزیت‌های استثنایی و منحصر به فردی را در نظر بگیریم که موفقیت شما را در آزمون آیلتس تا حدود زیادی تضمین می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 

 

جدول شهریه آموزشگاه زبان ایران اروپاحداقل سطحتعداد جلسات (هر ترم)طول دوره (هر ترم)

 

شهریه (هر ترم)

ترمیک بزرگسالان

Pre Intermediate

۲۰ الی ۲۴ جلسه

۹۰ دقیقه‌ای

۲ روز در هفته

۳۷۴ هزار تومان

 

آدرس دفتر مرکزی موسسه زبان ایران اروپا

 

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک ۵۴۴

 

شماره تماس‌های موسسه زبان ایران اروپا

 

شماره تماس: ۰۲۱۴۹۱۰۹۰۰۰

 

 

 

 

۲-موسسه زبان گاما

 

گاما

 

بدون شک یکی از معروف‌ترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان خارجی در ایران موسسه زبان گاما است. این موسسه که  با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ای که در زمینه برگزاری آزمون‌های مختلف دارد به عنوان بهترین موسسه آیلتس نیز  می‌تواند شناخته شود، در دوره‌های کوتاه‌مدتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون برگزار می‌کند توانسته است  کارنامه درخشانی را از فعالیت‌های خود در این زمینه بر جا بگذارد.

 

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌هایی که این موسسه در مقایسه با سایر مؤسسات آموزشی دارد و از همین رو توانسته است در گروه بهترین موسسه آیلتس قرار گیرد استفاده از اساتید امتحان گیرنده اصلی آیلتس است.

 

دوره‌های مطرح موسسه گاما عبارتند از:

 

[su_table]

جدول شهریه آموزشگاه زبان گاما
آلمانیآمادگی آزمون گوته۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
ترکی استانبولیکاربردی۹۹۰ هزار تومان
چینیکاربردی (HSK)۹۹۰ هزار تومان
پیش آیلتسpi1۱ میلیون  و ۱۹۰ هزار تومان
 آیلتس ۵۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان
آیلتس ۶دو میلیون تومان
آیلتس۷۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

[/su_table]

 

آدرس سایت آموزشگاه گاما:

www.gamafars.com

 شعبه‌ها و شماره تلفن‌های آموزشگاه زبان گاما:

شیراز (دفتر مرکزی): خلدبرین – روبروی درب اصلی پارک – نبش کوچه ۱۸

تلفن: ۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

شیراز شعبه ۲: معالی اباد – انتهای بهاران (سجادیه دوم) – روبروی کوچه ۵ شهیدان گرامی

۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۸

۰۷۱۳۶۳۸۸۸۶۵

تهران: میرداماد جنب پمپ بنزین- طبقه فوقانی خدمات ارتباطی پلاک 177

02191002349

02126645370

اصفهان: آدرس جدید!! توحید میانی - کوچه 20 (جنب بانک سامان) - سمت چپ ساختمان دوم - پلاک 95

03131322705

09199099690

یزد: بلوار مطهری - نبش کوچه 61

09190192271

بوشهر: خیابان فرودگاه- 50 متر بعد از تعزیرات جنب لوازم آرایشی چهره آرا

077-33532938

09190192061

3-آکادمی زبان اکسیر 

 

 

چند بار تا به حال یادگیری زبان را شروع کرده‌ایم و نشده که نتیجه بگیریم؟ رها کردن کلاس، خسته شدن از ادامه راه، عوض کردن موسسه و... باعث شده نتیجه نگیریم! ادامه این راه قطعاً کار درستی نیست و باید نقطه ضعفمان را شناسایی و برطرف کنیم! اکسیر در این راه کمک­‌مان می‌کند.

 

برای پیدا کردن مسیر درست، اولین چیزی که آکادمی اکسیر پیشنهاد می‌دهد، تهیه‌ی چهار دوره رایگان “جعبه ابزار زبان آموز” ، "معجزه ی مرور"، "فرمول اثر مرکب در آیلتس"، و  “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” است. بعد از این همه این شاخه به آن شاخه پریدن، راه درست را پیدا کنید! چرا که هدف ما از تأسیس آکادمی اکسیر، یک‌بار برای همیشه در ایران، انجام دادنِ کار درست بود. فقط کافی است اسم این دوره ها را در گوگل سرچ کنید تا بتوانید این دوره ها را رایگان تهیه کنید.

 

به دنبال یافتن یوتوپیای آموزش زبان در ایران و قطعاً پیدا نکردن آن، در سال ۱۳۹۳ آقایان محمود مهرعلیان و سجاد حسینی تصمیم گرفتند این فضا را ایجاد کنند و نتیجه این تفکر آرمان‌گرا منجر به تأسیس آکادمی اکسیر شد. اکسیر عمیقاً به اجرای درست و اصولی آموزش تاکید دارد و به همین خاطر شعارش این است، “آکادمی اکسیر، یک سبک زندگی“. موفقیت در زبان نیز از رشته­ی موفقیت است و باید با شناخت و روانشناسی به آن نزدیک شد.

 

 

خدمات آکادمی اکسیر در حال حاضر در این سه حوزه قرار دارد:

·       کلاس‌های گروهی آنلاین و حضوری زبان عمومی و آمادگی آزمون آیلتس

·       دوره‌های آفلاین (ویدیویی) زبان عمومی و آزمون آیلتس (پکیج)

·       دوره‌های خصوصی زبان عمومی (انگلیسی) و آمادگی آزمون آیلتس

 

در همه این دوره‌ها، اصول آموزشی درست و به روز دنیا و استفاده از متدولوژی Flipped پیاده‌سازی شده‌اند تا زبان آموزان عزیز بتوانند به درستی و به راحتی مطالب رو یاد بگیرند، تمرین کنند و به نتیجه برسانند.

 

بعد از گذشت سال‌ها، آزمون آیلتس هوشمند شد، اما آموزش‌ها قدیمی وغیرهوشمند باقی ماند‌ه‌اند. به نظر شما چرا موفقیت در آیلتس خیلی سخت و انرژی‌بر است؟ جواب این سوال ساده است: چون ما راه و رسم درست موفقیت رو برای آزمون IELTS نمی‌دانیم؛ اما خبر خوب این است که اکسیر این کار رو برای شما ساده کرده. فقط کافی است با دوره رایگان “اسرار موفقیت اکسیر آیلتس” شروع کنید. ما قول می‌دهیم تمام این مسیر تاریک را برایتان روشن کنیم تا دیگر در چاله‌های مخفی این مسیر نیفتید.

 

 

سطحپکیجخصوصیگروهی
Beginnerداردنداردندارد
Elementaryداردنداردندارد
Pre Intermediateدارد۲۰ جلسه۳ ترم عادی یا 2 ترم بوت­کمپ
Intermediateدارد۲۰ جلسه۳ ترم عادی یا 2 ترم بوت­کمپ
IELTS Elixirدارد۲۰ الی ۴۰ جلسه2 ترم بوت­کمپ
iGram, Grammar for IELTSداردندارد2 ترم
iVocab, Vocabulary for IELTSداردندارد2 ترم

 

بوت­‌کمپ­ های سالیانه‌ی اکسیر، آیلتس 7.5 در شش ماه

با استفاده از متد به‌­روز و طبق معمول پیرو بودن آکادمی اکسیر در آموزش ایران، هم­‌اکنون دوره های بوت‌­کمپ برنامه‌­ای شش ماهه برای زبان‌­­آموزان گرامی برای رسیدن به نمره­‌ی 7.5 در شش ماه است مشروط به شرکت در تعیین­‌سطح و امکان­‌سنجی دقیق. برای اطلاعات بیشتر، با مهر در جلسه­‌ی مشاوره میزبان شما هستیم.

 

 

دعوت به اکسیر پارتی

·       دانلود رایگان کتاب آموزش انگلیسی ۸۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·       دانلود رایگان کتاب آموزش آیلتس ۴۰۰ صفحه‌ای اکسیر

·       راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی زبان

·       ۸۰۰ مقاله آموزشی رایگان روی وب‌سایت اکسیر

·       تعیین سطح و ارزیابی رایگان زبان انگلیسی

·       جزوه‌ی ایده‌های آیلتس مناسب برای رایتینگ و اسپیکینگ

·       دانلود سه هزار کلمه متداول لانگمن

·       راهنمای کامل انتخاب منابع مناسب برای سلف استادی آیلتس

·       صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در اینستاگرام اکسیر و اساتید مجموعه

·       صدها ویدیوی آموزشی زبان و آیلتس در آپارات و یوتوب اکسیر

·       دوره رایگان جعبه ابزار زبان آموز

·       دوره رایگان اسرار موفقیت اکسیر آیلتس

·       دوره رایگان معجزه‌ی مرور

·       دوره رایگان ماشین چهارچرخه‌ی یادگیری زبان

·       دوره رایگان دیکشنری خواری

 

آدرس سایت و اینستاگرام اساتید و آکادمی:

 

ExirAcademy.org

Instagram.com/exir_academy_org

Instagram.com/RealSajjadHosseini

Instagram.com/MahmoudMehralian

 

شماره تلفن‌های آکادمی اکسیر با احترام پاسخگوی شما هستند:

۰۲۱-۲۲۲۵۴۲۱۴

۰۲۱-۲۶۷۰۹۹۱۷

 

پاسخگوهای واتساپ آکادمی اکسیر با احترام پاسخگوی شما هستند:

 

واتسپ خانم رهنما: ۰۹۰۳۳۴۵۵۸۹۲

واتسپ خانم نصرالهی: ۰۹۹۲۴۱۸۲۹۴۴

 

آدرس آکادمی اکسیر: با احترام میزبان قدم­‌های گرم شما هستیم

تهران، خیابان ظفر (دستگردی)، نرسیده به نفت، پلاک ۱۶۸، طبقه ۲ واحد ۴

(آکادمی اکسیر هیچ شعبه­‌ی دیگری ندارد.)

 

 

۴-آموزشگاه زبان اسپیکان  (مورد تأیید همیارزبان)

 

 

اسپیکان به‌عنوان موسسه‌ی شناخته شده با ۱۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی و دوره‌های کوتاه‌مدت آمادگی آزمون‌های IELTS و TOEFL و PTE ؛ و دپارتمانی متشکل از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه و برجسته‌ترین اساتید آیلتس تهران که دارای مدرک آیلتس هستند، یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه تخصصی آیلتس در ایران با ۲ شعبه در تهران (یوسف آباد و تهران‌پارس) به شمار می‌آید.

 

از دلایل برتری این آموزشگاه، نتایج درخشان با بالاترین آمار قبولی در آزمون آیلتس است که موجب رضایت ۹۸ درصدی زبان آموزان و دلیل گرایش بیشتر علاقه‌مندان یادگیری آیلتس به این آموزشگاه شده است. از دیگر ویژگی‌های بارز دوره‌های آیلتس این آموزشگاه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

 شعبه‌ها و تلفن‌های موسسه اسپیکان:

 

شعبه یوسف آباد:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک ۱۰۰

۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹

شعبه تهران‌پارس:

تهران، فلکه اول تهران‌پارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک ۵۴

۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴

آدرس وب‌سایت موسسه اسپیکان:

صفحه اینستاگرام اسپیکان

https://instagram.com/speakonedu

کانال تلگرام اسپیکان

https://t.me/speakon

جدول شهریه آموزشگاه زبان اسپیکان

 

عنوان دورهسطحهزینه
انگلیسیبزرگ‌سالان۳۲۰ هزار تومان
آلمانیبزرگ‌سالان۷۹۰ هزار تومان
فرانسهبزرگ‌سالان۷۵۰ هزار تومان

 

5-مركز آموزش عالي زبان بيان برتر

 

 

شايد شما و يا حتي يكي از اطرافیانتان از كساني باشيد كه هنوز زبان رو شروع نکرده‌اید يا اگر هم شروع کرده‌اید به دليل دوره‌هاي بلندمدت يا حتي محتواي كسل‌كننده ميانه راه، آن را رها كرده و ديگر دنبال زبان نرفته‌اید. شايد هم ادامه داده‌اید، اما با گذشت یک سال هنوز نمی‌توانید انگليسي حرف بزنید. باید بدانید که در این راه تنها نيستيد!

 

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر با خلاقيتي كه دارد و به كمك هیئت علمی‌اش كه داراي مدرك دكترا يا فارغ‌التحصيل كانادا هستند، دوره‌اي رو طراحي کرده‌اند كه فقط در ۱۰ ماه مي‌توانيد به زبان انگليسي حرف بزنيد، مكاتبه كنيد و ارتباط برقرار كنيد. اين دوره ده ماهه زبان انگليسي كه بر اساس استاندارد CEFR‌ اروپا طراحی شده، اسمش WiKi هست كه به خاطر سبك آموزشي‌اش توانسته از سازمان GFEL امريكا در سال‌هاي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ به ترتيب در شهرهاي دبي و لاس‌وگاس، جايزه ۵۰ سازمان پيشرو در زبان انگليسي رو دريافت كند.

 

بيان برتر توانسته با ثبت “ابتكار” آموزش از طريق مايكرولرنينگ، دانشجوهاي زبان را عاشق خودش كند. مايكرولرنينگ يعني آموزش كوتاه و جذاب كه دانشجوها بتوانند از طريق سرگرمي و ارتباط با هم در مدت ۱۰ ماه زبان انگليسي رو با لذت ياد بگيرند و حرف بزنند.

 

مركز آموزش عالي زبان بيان برتر توانسته در مدت كوتاهي كلي طرفدار پيدا كند. به طوری که صفحه اينستاگرامش كه دوره‌هاي كوتاه آموزشی‌اش رو در بر دارد، بيش از ۶۰۰٫۰۰۰ نفر دنبال کننده دارد كه هر روز با آموزش‌هاي سرگرم‌کننده‌اش آشنا مي‌شوند.

 

بيان برتر، سه شعبه در تهران و يك شعبه در لهستان دارد؛ اما دوستاني كه در سراسر ايران عزيز هستند نبايد نگران باشند! چون دوره‌هاي آنلاين بيان برتر هیچ‌چیزی از دوره‌هاي حضوري كم ندارند. فقط كافي است وارد صفحه دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi)‌ شده و نظرات ديگران رو در این باره بخوانيد.

 

همين الان هم مي‌توانيد از هر جايي كه هستيد، تعيين سطح هوشمند دهید. این آزمون فقط ۲۰ دقيقه طول مي‌كشد و با کمک آن متوجه مي‌شوید كه سطح بين‌المللي زبان شما در چه حدي است.

 

بيان برتر محدود به دوره‌های ۱۰ ماهه زبان انگليسي نيست و تك دوره آيلتس ساميت براي گرفتن نمره ۷ و بالاتر هم دارد.

 

هزینه و کلاس‌های موسسه بیان برتر:

 

عنوان دورهتعداد جلساتتعداد ساعاتنوع كلاسهزينه
دوره ۱۰ ماهه زبان انگليسي (WiKi)۸۲۴حضوري۰۰۰/۵۶۰
۸۱۶آنلاين۰۰۰/۴۴۵
تك‌دوره آيلتس (summit)۱۷۵۱حضوري۰۰۰/۵۲۰/۲
۱۶۴۸آنلاين۰۰۰/۳۸۰/۱
ورك‌شاپ رايتينگ آيلتس۷۵/۱۷حضوري۰۰۰/۸۸۲
۷۵/۱۷آنلاين۰۰۰/۸۸۲
ورك‌شاپ ريدينگ آيلتس۵۵/۱۲حضوري۰۰۰/۴۶۰
۵۵/۱۲آنلاين۰۰۰/۴۶۰
ورك‌شاپ ليسنينگ آيلتس۳۵/۷حضوري۰۰۰/۳۲۰
۳۵/۷آنلاين۰۰۰/۳۲۰
ورك‌شاپ اسپيكينگ آيلتس۷۵/۱۷حضوري۰۰۰/۸۸۲
۷۵/۱۷آنلاين۰۰۰/۸۸۲

 

 

 وب سایت موسسه بیان برتر:

www.bayanebartar.org

 آدرس اینستاگرام موسسه بیان برتر:

http://instagram.com/bayanebartar.official

 آدرس تلگرام بیان برتر:

https://t.me/ieltsfamily

 شعبه‌ها و تلفن‌های بیان برتر:

شعبه مرکزی:

سعادت آباد، خیابان ۳۵ شرقی (صراف نژاد) پلاک ۲۰

021-24576

 

۶- موسسه زبان نصیر

 

 

آموزشگاه زبان نصیر با ربع قرن سابقه در زمینه دوره‌های آیلتس با نتایج درخشان و بی‌نظیر در خدمت متقاضیان مدرک آیلتس است. در دوره‌های تخصصی آیلتس متد آموزشی Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge است تدریس شده که از سطح Foundation تا پایان سطح ۳ شما را تا پایان نمره ۷٫۵ هدایت می‌کند.

 

جالب است بدانید که، سیستم Mindset توسط زبان نصیر در سراسر ایران چاپ و توزیع می‌شود. اساتید مجرب و حرفه‌ای با سال‌ها تجربه تخصصی آیلتس و ده‌ها کارنامه موفق تضمین موفقیت شما در این آزمون بین‌المللی است.

 

آموزشگاه زبان نصیر علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی آیلتس از سال ۱۳۹۶ به‌طور منظم هر ماه در مرکز تخصصی آیلتس خود اقدام به برگزاری آزمون آیلتس ماک در شرایط کاملاً استاندارد می‌کند که تاکنون بیش از سه هزار نفر در این آزمون‌ها شرکت کرده و نتایج بسیار دقیق منطبق با نمرات اصلی آزمون خود کسب کرده‌اند.

 

کارنامه‌های درخشان موفقیت دانشجویان نصیر در قسمت گالری سایت نصیر در دسترس است. با ما به آسانی به نمره دلخواه خود در آیلتس دست پیدا کنید.

[su_table]

جدول شهریه موسسه زبان نصیر

عنوان دورهسطحهزینه
TOEFLفشرده۵۵۸ هزار تومان
IELTSفشرده۵۵۸ هزار تومان
آلمانیمکالمه- گرامر۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

[/su_table]

آدرس سایت و اینستاگرام موسسه نصیر

www.nassirinst.ir

https://www.instagram.com/nassirinst/

آدرس شعبه‌ها و تلفن‌های مؤسسه نصیر

تلفن مشترک تمامی شعب

شماره تماس سراسری:    36177

شعبه مرکزی (گوهردشت)

آدرس شعبه مرکزی:

گوهردشت، ابتدای داریوش

تلفن کانادا:

0016479871350

تلفن روابط عمومی ایران:

026-34413723

تلفن دفتر اداری:

026-34407829

دپارتمان تافل و IELTS:

026-34206606

دپارتمان زبان‌های غیر انگلیسی:

026-34407828

فکس:

026-34206606

سامانه SMS:

10000004413723

پست الکترونیک:

nassirinst@yahoo.com

شماره تلگرام:

09017327197

شعبه درختی

45 متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

تلفن:

026-33506585, 026-33532503

شعبه انوشیروان

45 متری گلشهر، خیابان انوشیروان، پلاک 51

026-33536337

شعبه بزرگ عظیمیه

عظیمیه، میدان بعثت، ساختمان نصیر

026-32565447, 026-32565438

فکس

02632567417

واتس اپ و تلگرام

09106433341

ایمیل

Azimiye@Nassirinst.ir

شعبه مهرشهر (VIP)

بلور ارم، نبش خیابان 222

تلفن 1:

026-33421094

تلفن 2:

026-33423345

تلفن 3:

026-33421733

تلفن 4:

026-33421179

شماره واتساپ/تلگرام

09010607612

ایمیل

mehrshahr@nassirinst.ir

شعبه بزرگ فردیس

فردیس بین فلکه دوم و سوم، کوچه توحید

026-36543093, 026-36543673

فکس:

026-36542533

پست الکترونیک:

Nassir.Fardis@gmail.com

شعبه تهران

آدرس:  تهران، اتوبان همت، شهرک گلستان (راه آهن)، خیابان سروستان 14 شرقی-

تلفن:    23 23 4471 -021, 021-44701801

 

 

۷-آموزشگاه زبان GMT

 

همانطور که قبلاً بررسی نمودیم آموزشگاه زبان GMT یکی از بهترین و باکیفیت ترین مراکز برگزاری دوره های آیلتس می‌باشد، چرا که دو فاکتور مهم را در اولویت قرار داده است :

1-بهره گیری از اساتید با تجربه در  حوزه آموزش و کلاس های آیلتس

2- اهمیت قبولی با نمره بالا در آزمون IELTS و همچنین تضمین در قبولی این آزمون 


 

کارشناسان وب سایت همیار زبان با تحقیقات به عمل آمده، GMT  را به عنوان یکی از برترین موسسات زبان به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهند،  اما به چه دلایلی؟

با ما باشید تا دقیق تر مجموعه را بررسی کنیم:


 

👈 آموزشگاه GMT، با بیش از 20 سال تجربه و بیش از 3000 زبان آموز موفق در حوزه تخصصی آیلتس، دوره های آمادگی برای این آزمون برگزار می نماید‌. 

این آموزشگاه با استفاده از متد آموزشی نوین  Mindset for IELTS که کتاب رسمی Cambridge است، تا کنون توانسته است تعداد کثیری از متقاضیان شرکت در آزمون‌ بین المللی را موفق به کسب نمره قبولی بالای ۷ آیلتس کند. این دوره ها شما را از سطح Foundation تا سطح سوم سری کتاب های mindset که آخرین مرحله برای آمادگی در آزمون می‌باشد، همراهی می کند‌.


 

همچنین آموزشگاه زبان GMT یکی از معدود مراکز برگزاری دوره های آمادگی آزمون می باشد که علاوه بر کلاس های خصوصی، امکان شرکت در دوره های گروهی را برای متقاضیان فراهم می نماید‌. در این صورت شما میتوانید با پرداخت هزینه کمتر برای آزمون آیلتس آماده شوید و تکنیک های لازم را فرا بگیرید‌.


 

ویژگی های دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT عبارتند از:


 

✅ برگزاری کلاس های گروهی با ظرفیت حداکثر ۱۰ نفر برای ارائه توجه شخصی به هر دانش آموز

✅ بهره گیری از مدرسان با تجربه و ماهر، از جمله اساتید دانشگاه و طراحان سوال آیلتس، در آموزش زبان انگلیسی و کلاس های آمادگی آزمون

✅ استفاده از منابع آموزشی متنوع و جدید شامل کتاب ها، فیلم ها، صوتیات و تمرین های آزمون آیلتس

✅ برگزاری کلاس های تمرینی و مشاوره های فردی برای بهبود مهارت های زبانی و آزمونی شما

✅ امکان شرکت در آزمون های شبیه سازی شده (ماک آیلتس) با شباهت بیشتر از ۹۰ درصد به آزمون، برای آشنایی با سوال ها و تسلط بر تکنیک ها

✅ این موسسه آزمون های شبیه ساز آیلتس به صورت کاملا رایگان برای زبان آموزان مجموعه  برگزار مینماید بعد از آزمون یک جلسه کامل تحلیل آزمون برای زبان آموزان ارائه خواهد داد تا بتوانید به راحتی با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید.

✅تکنیک ها و زیر وبم آزمون آیلتس رو اساتیدشون کامل بهتون یاد میدن چرا که این امتحان  تکنیک ها یا ترفند هایی دارد که کار هر استاد و مدرسی نیست. 

✅ اعطای مدرک معتبر از وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی که پایان دوره به شما عزیزان میدهند.


 

📞شماره تماس آموزشگاه زبان جی ام تی : 88913000 021 - 88905800 021 


 

👈دوره های آمادگی آزمون آیلتس GMT به شما کمک خواهد کرد تا با نحوه برگزاری آزمون آیلتس آشنا شده و استراتژی های درست را برای پاسخ به سوالات آزمون بکار ببرید. 

در این دوره ها، شما با ساختار آزمون آیلتس آشنا خواهید شد و با تمرین سوالات آزمون آیلتس، مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن خود را بهبود خواهید داد.


 

👈طی تحقیقات انجام شده در این آموزشگاه، بعد از گذراندن دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT، اکثر متقاضیان موفق به دریافت نمرات بالاتر از ۷ شده اند. با شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در GMT، شما نیز می توانید نمره ی مورد نظرتان را کسب نمایید‌.


 

📢امیدوارم که با این اطلاعات، بتوانید تصمیم درستی برای خودتان و شرکت در کلاس آمادگی آزمون آیلتس بگیرید.


 

خلاصه ای از معرفی آموزشگاه از جانب سایت همیار زبان به شما ارائه شد 

اگر میخواهید بیشتر راجب دوره ها از زبان خودشان بدانید حتما سری به وبسایت  این مجموعه بزنید.


 

آدرس وب سایت موسسه زبان GMT: 

www.gmt-academy.com


 

📞 شماره تماس های  آموزشگاه زبان GMT: 

02188913000 - 02188905800 


 

📷 صفحه اینستاگرام مجموعه : https://instagram.com/gmt.academy


 

🏢 آدرس موسسه زبان GMT:

پایین تر از میدان ولیعصر بن بست صدف آموزشگاه زبان GMT  بسیار نزدیک به حمل و نقل عمومی


 


 

 

۸- مرکز آیلتس آفاق


در سال 1397، با توجه به تقاضای روزافزون داوطلبان آزمون بین‌المللی IELTS و در دسترس نبودن مرجعی مناسب و کارآمد برای این عزیزان، جرقۀ تاسیس شرکت آزمون سازان راهنمای آفاق جهت تولید محتوای  آموزشی آیلتس و نکات کلیدی آن زده شد.آزمون سازان راهنمای آفاق با گردآوری بیش از سی سال تجربۀ موسسان آن در زمینۀ آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف، از مقدماتی تا پیشرفته در سراسر کشور و بیش از بیست سال تجربۀ برگزاری کلاس‌های   IELTS  پکیجی کارآمد را جهت شرکت در آزمون آیلتس در اختیار داوطلبان قرار داده است.
نقطه قوت پکیج خودآموز آیلتس آفاق این است که تدریس ویدیویی قدم به قدم و تالیف کتاب ها توسط استاد هادی کیهانی انجام شده و ویدیوها و کتاب های پکیج از منابع مختلف جمع آوری نشده اند و به خودی خود مرجعی کامل جهت آزمون تلقی می شود.
بخش های مختلف این پکیج عبارت اند از:
• 34 ساعت تدریس ویدیویی
• 6 جلد کتاب تخصصی و تالیفی مختص پکیج
• برنامه ریزی مطالعاتی 120 روزه (120-days planner) 
• منابع مکمل آموزشی یا آیلتس پلاس (IELTS PLUS)
• پشتیبانی آموزشی بصورت وبینار تخصصی برای هر مهارت و لایو آموزشی پرسش و پاسخ
• پشتیبانی فنی جهت نصب و راه اندازی نرم افزار
خلاصه ای از ویژگی های این دوره: 
• بیان و بررسی تکنیک‌های آزمون آیلتس و پوشش کامل هر چهار مهارت
• آموزش قدم به قدم نگارش essay(مقاله نویسی)
• روش تحلیل و آموزش نگارش نمودارها، جدول و دیاگرام‌ها و…
• آموزش جزء به جزء انواع نامه‌ها برای داوطلبین General Training Module
• نحوۀ پاسخگویی به انواع سؤال‌های Reading 
• تحلیل انواع سؤالات آزمون شنیداری و روش پاسخگویی به آنها
• تحلیل بارم‌بندی مصاحبه و آموزش روش آماده شدن برای مصاحبۀ آیلتس
وبسایت مرکز آیلتس آفاق: afaqielts.com
شماره تماس: 02191072121
آدرس: مطهری، خیابان فجر، پلاک 37. طبقه سوم

وب سایت موسسه : afaqielts.com

 

 

۹-آکادمی iZaban

 

آکادمی iZaban ، با دپارتمانی متشکل از برجسته ترین اساتید برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین زبان انگلیسی، دوره هایIELTS  ، دوره های مکالمه فشرده، دوره های آموزشی انواع مختلف زبان های خارجی از جمله ترکی استانبولی ویژه تمامی سنین می باشد. آکادمی iZaban، آموزشگاه زبان حضوری و آنلاین با به گیری تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری بهترین شرایط را برای زبان آموزان فراهم کرده است. با برگزاری دوره های آنلاین امکان شرکت در کلاس های آموزشی برای تمامی زبان آموزان گرامی نیز در اقصی نقاط دنیا امکان پذیر است .

مفتخر هستیم اعلام کنیم که آکادمی iZaban با نیاز سنجی و توجه به تک تک دغدغه های زبان آموزان فرایند یادگیری زبان را در قالب باشگاه نوین یادگیری فراهم نموده تا زبان آموزان عزیز چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین نه تنها هیچ یک از جلسات آموزشی زبان را از دست ندهند و در تایم دلخواه با حس حضور در کلاس با خیال راحت بدون هیچ دغدغه ای مبادرت به یادگیری زبان نمایند از پشتیبانی های فردی استاندارد روز دنیا نیز درقالب vip دریافت نمایند.

 

چرا آکادمی iZaban ، در یک نگاه 

-        برگزاری آزمون تعیین سطح کتبی و شفاهی بصورت حضوری و آنلاین با تعیین وقت قبلی

-        بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه زبان

-        برگزاری دوره های زبان با بهره گیری از امکانات اینترنت و آموزشی بصورت صوتی و تصویری با امکان نمایش همزمان استاد، وایت برد و صفحات کتاب

-        تنوع دوره های آموزش آنلاین از نونهالان تا بزرگسالان

-        بهره گیری از اپلیکیشن اختصاصی در دوره های حضوری و آنلاین

-        ارتباط موثر از طریق پیام رسان اپلیکیشن با استاد، سوپروایزر و مدیریت موسسه

-        پشتیبانی همزمان از جلسات آموزشی و بررسی و رفع مشکلات احتمالی در طول هر جلسه

-        امکان ارسال تکالیف و بازبینی موارد اصلاحی تکالیف ) ارسالی توسط استاد ( بصورت متنی، صوتی و تصویری

-        ضبط خودکار و همزمان جلسات و امکان بازبینی هر جلسه تا ۴۱ روز

-        امکان شرکت در آزمونهای چهار مهارت پایان ترم بر بستر آزمون های بین المللی

-        امکان نمایش برنامه های هفتکی و ترمیک

-        امکان استفاده از آموزشهای آفلاین خارج از دوره ای آموزشی

-        امکان واریز و دریافت رسید شهریه

-        امکان شرکت در جلسات پشتیبانی ترم دوره آیلتس IELTS

دوره آیلتس یا دپارتمان آموزش آیلتس(IELTS)   آکادمی iZaban با گردآوری منابع اصلی آماده سازی دوره آیلتس(IELTS)  و تدوین و تأمین منابع تخصصی و انحصاری ویژه دوره آیلتس و طراحی طرح درس ویژه بر اساس آگاهی و شناخت کامل از نیازهای آموزشی مورد نیاز آزمون آیلتس (IELTS) و همچنین آموزش و تربیت اساتید نخبه و مطرح، اقدام به برگزاری دوره های آماده سازی آیلتس(IELTS)  می نماید. آموزش آیلتس در این آکادمی به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر بهترین اساتید آیلتس کشور برگزار می گردد .

شرح کلاس های آماده سازی آزمون آیلتس 

در انتهای دوره داوطلبین می بایست بین ۱ تا 6 آزمون کامل آزمایشی آیلتس )ماک آیلتس( منطبق با شرایط آزمون اصلی را شرکت نمایند تا آمادگی کامل جهت کسب موفقیت در آزمون را بدست آورند. دوره کلاس های آمادگی آزمون آیلتس دوره آموزش زبان انگلیسی جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون آیلتس

 در یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آزمون میInternational English Language Testing System  .باشد

آزمون آیلتسIELTS  به دو شکلAcademic   برای افرادیکه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند وGeneral Training   برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد. آزمون آیلتسIELTS  هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش انگلیسی ایشان را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام مینماید.

چه کسانی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارند؟

افرادی که علاقمند به کار، تحصیل و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان هستند، میتوانند با اخذ مدرک این آزمون، به راحتی به این کشورها سفر کنند. آیلتس در هزاران موسسه در بیشتر از ۴۱1 کشور دنیا معتبر است .

هنگامیکه فردی آزمون آیلتسIELTS  را انجام داد، می تواند تا 5 نهاد مختلف را انتخاب و معرفی کند تا نتیجه آزمون مستقیما و به صورت رایگان برایشان ارسال شود. کشورهایی که آیلتسIELTS  را برای پذیرش در دانشگاه به عنوان مدرک اصلی پذیرفتهاند، شامل انگلیس، استرالیا، نیوزیلند، ایالات متحده آمریکا و کانادا و بسیاری از کشور های دیگر میباشند.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس آکادمی iZaban به صورتی طراحی و برنامه ریزی شده اند که شما را برای band score  مدنظرتان آماده خواهند کرد. این دوره ها به صورت دقیق و مجزا هر ۱ مهارت اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ را به خوبی و با تمامی تکنیک ها و جزئیات کامل به شما آموزش خواهند داد .

همچنین شیوه مدیریت زمان آزمون و روش های مختلف برای گرفتن بهترین نتیجه در آزمون به شما آموزش داده می شود.

چارت آموزشی انواع زبان های خارجی در آکادمی iZaban   

طول دوره

هزینه

عنوان دوره

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان انگلیسی

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره های ترمیک زبان آلمانی

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

 ترمیک زبان فرانسه

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان ترکی استانبولی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره های ترمیک زبان روسی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های ترمیک زبان چینی

هر ترم ۴5 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

ترمیک زبان کره ای

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های پیش آیلتس

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های آیلتس

هر ترم ۴۱ ساعت و طول جلسات ۲ ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های مکالمه محور

پکیج ۴1 ساعت و طول جلسات ۴۳:1ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

کلاس های خصوصی

هر ترم 1: ساعت و طول جلسات ۴۳:1 ساعته

با آکادمی آنلاین زبان تماس بگیرید

دوره تخصصی TTC با ارائه مدرک معتبر

 

 

 راه های ارتباطی با ما۳ وبسایت:

اینستاگرام: izaban.org  

واتساپ: izaban.ir   

تلفن: 09100022496

 02122511456-22332802

 

 

 

 

۱۰- آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک

 

دارای 4 شعبه فعال در تهران

1- شعبه جنت آباد : جنت آباد جنوبی، بالاتر از چهارراه لاله، نبش کوچه دهم، پلاک 119  

   شماره تماس: 02144617558

2- شعبه فردوس: فردوس شرق، بین وفاآذر و عقیل، پلاک 323 

     شماره تماس:02144055003

3- شعبه صادقیه: فلکه اول صادقیه، گلناز دهم شمالی، پلاک 12 

      شماره تماس:02144255571

4- شعبه مرزداران: مرزداران، بین ایثار و آریافر، جنب بانک سامان، پلاک 134  

  شماره تماس:02146129603

 

با توجه به تجربه بیش از 15 سال در حوزه آموزش زبان های خارجی و داشتن 4 شعبه فعال در تهران، آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک با بهره گیری از کلیه ابزارها و متدهای روز دنیا و داشتن مدرسین مجرب با مدارک دانشگاهی و بین المللی معتبر، بالاترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی را کسب کرده است.

 

آزمون IELTS یا International English Language Testing System یکی از معتبرترین آزمون های دنیا  برای ارزیابی مهارت های زبان غیر انگلیسی زبانان است که در دو ماژول آکادمیک و جنرال برگزار می شود و در 142 کشور جهان معتبر است.

 

ماژول آکادمیک توانایی فرد را در استفاده از زبان انگلیسی در سطح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی مورد سنجش قرار می دهد و پذیرش در کالج ها و دانشگاه ها از طریق نتیجه این آزمون مشخص می گردد.

 

ماژول جنرال توانایی فرد را در بکارگیری زبان انگلیسی در موقعیت های کاری و اجتماعی مورد ارزیابی قرار می دهد.

 

آموزشگاه زبان های خارجی سیتاک با ارائه خدمات تعیین سطح و مشاوره، برگزاری کلاس های فوق فشرده، ترمیک، خصوصی، دوره های آمادگی آیلتس توسط مدرسین باتجربه، به روز رسانی منابع تدریس آیلتس به صورت مداوم، استفاده از بهترین منابع آموزشی و به روزترین کتاب های آمادگی آزمون آیلتس،

 ارائه پکیج های ویژه آیلتس، با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، صدور گواهینامه و مدارک فارغ التحصیلی معتبر و برگزاری دوره های ماک آیلتس در خدمت شما علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است.

 

 

 

 

آدرس سایت آموزشگاه زبانهای خارجی سیتاک: www.c-talk.co

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه زبان سیتاک: (@ctalk_co

 

 

و در انتها...

انتخاب بهترین موسسه آیلتس به متقاضیان این امکان را می‌دهد که به راحتی بتوانند در این آزمون بین‌المللی نمره دلخواهشان را به دست بیاورند. چون موسساتی که به صورت حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند، توانایی ارائه بهترین منابع  و آموزش توسط بهترین اساتید را دارند و تمام فوت و فن‌های کسب نمره‌های عالی در آیلتس را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند.

 

همیارزبان برای راحتی انتخاب مسیر شما، 10 موسسه برتر آیلتس را در این مطلب معرفی کرده است. با توجه به شرایطی که دارید می‌توانید آمادگی برای این آزمون را در یکی از این مراکز شروع کنید و این بار شما باشید که از سد این آزمون بین‌المللی با موفقیت عبور می‌کنید.

 

سوالات متداول انتخاب بهترین موسسه آیلتس+ جواب

1)آزمون آیلتس (IELTS) چیست؟

آزمون آیلتس مخفف عبارت International English Language Test System است. این آزمون برای سنجش چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن برگزار می‌شود. با شرکت در این آزمون و کسب نمره لازم می‌توانید در بهترین دانشگاه‌های بین‌المللی جهان مشغول تحصیل شوید یا اینکه به قصد مهاجرت برای کار در کشورهای دیگر، سرمایه‌گذاری و... آماده شوید.

2)بهترین کلاس‌های آیلتس تهران کدام هستند؟

تنوع مراکز آموزشی در تهران باعث شده که پیدا کردن بهترین موسسه آیلتس برای متقاضیان کار سختی باشد. به همین خاطر ما در این مقاله برترین و معتبرترین مراکزی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را معرفی کردیم تا راحت‌تر بتوانید در این مسیر قدم بردارید. تمام مراکزی که توسط همیار زبان معرفی شده‌اند جزء بهترین مراکز آموزش آیلتس در تهران و شهرستان‌ها به شمار می‌روند.

3)بهترین کلاس زبان آنلاین کدام است؟

برای شرکت در کلاس آنلاین آیلتس باید به مهارت‌های استاد و امکاناتی که آموزشگاه در اختیار دانشجویان می‌گذارد توجه داشته باشید. مراکزی که همیار زبان آن‌ها را پیشنهاد داده  علاوه بر هزینه منصفانه‌تر آموزش آنلاین، از اساتید خبره و حرفه‌ای برای کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. تنوع بسترهای ارائه آموزش‌های آنلاین زبان در این مراکز زیاد است و هیچ زبان‌آموزی از آمادگی برای آیلتس باز نخواهد ماند!

4)آموزش آیلتس چقدر زمان نیاز دارد ؟

برای آماده شدن آیلتس ابتدا باید متقاضیان تعیین سطح شوند. سپس با توجه به وضعیتی که متقاضی دارد دوره‌های آمادگی آیلتس شش‌ماهه، دوماهه و... برای وی در نظر گرفته می‌شود. حتی ممکن است زبان‌آموز فقط در یک مهارت ضعف داشته باشد و دوره وی کوتاه‌تر از سایر افراد شود. بنابراین تا زمانی که تعیین سطح انجام نشده نمی‌توان زمان دقیقی را برای دوره آیلتس در نظر گرفت.

5)هزینه دوره آیلتس چقدر است ؟

هر آموزشگاه با توجه به شرایط و امکاناتی که دارید و میزان تجربه و توانایی که در زمینه آمادگی آیلتس دارد عدد متفاوتی را برای دوره‌هایش در نظر می‌گیرد. در این مطلب هزینه حدودی شرکت در این دوره‌ها را در آموزشگاه‌های متنوع می‌توانید مشاهده کنید و کلاسی که هزینه مناسب‌تری برایتان دارد را انتخاب کنید. با توجه به اینکه کلاسی که رزرو می‌کنید گروهی، خصوصی یا نیمه‌خصوصی است، هزینه دوره‌های آیلتس هم متغیر خواهد بود.

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد