بهترین منابع تافل کدام هستند؟

بهترین منابع تافل کدام هستند؟

آزمون تافل به عنوان یکی از آزمون‌های بین المللی مطرح شناخته می‌شود؛ و برای موفقیت در این آزمون باید از منابع مناسب که توسط اساتید حرفه‌ای توصیه می‌شوند استفاده کنید.

جدول محتوایی

بدون داشتن منبع مناسب در هیچ آزمونی نمی‌توانید موفقیتی که مد نظرتان است را به دست بیاورید. برای آزمون تافل هم این موضوع صادق است. تافل یکی از آزمون‌های بین‌المللی برای سنجش مهارت زبان انگلیسی افراد غیر انگلیسی زبان است و کسانی که قصد مهاجرت دارند و می‌خواهند در شرکت‌های بین‌المللی مشغول کار شوند یا وارد دانشگاه‌ها و کالج‌های بین‌المللی شوند این مدرک را نیاز خواهند داشت.

 

 

نمره تافل بین 0 تا 120 در نظر گرفته شده و هر کدام از مهارت‌های رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ تافل دارای امتیاز جداگانه‌ای است. برای هر کدام از این بخش‌ها 30 امتیاز انتخاب شده و در صورتی می‌توانید این 30 امتیاز را به دست بیاورید که به سؤالات تافل در آن بخش تسلط کامل داشته باشید.

 

 

منابع تافل کمکتان می‌کنند تا ساختار مهارت‌های مختلف این آزمون بین‌المللی را بهتر بشناسید و در تافل نمره بهتری به دست بیاورید. در ادامه همیارزبان منابع معتبری که برای آمادگی تافل و تقویت مهارت زبان انگلیسی خودتان نیاز دارید را معرفی کرده است.

 

 

 

معرفی کتاب‌های آمادگی تافل

 

کتاب‌های زبان همیشه بهترین منابع برای آمادگی آزمون‌های بین‌المللی مانند تافل و آیلتس هستند. به همین خاطر در بخش اول منابع تافل بهترین کتاب‌هایی که می‌تواند برای آمادگی این آزمون بین‌المللی کمکتان کند را آورده‌ایم.

 

 

1) راهنمای رسمی ای‌تی‌اس برای تافل (ETS Official Guide to the TOEFL Test)

 

همیشه بهترین منبع برای شرکت در امتحانات بین‌المللی توسط مراکز برگزار کننده این آزمون‌ها معرفی می‌شود. کتاب ETS Official Guide to the TOEFL Test توسط سازمان ای ‌تی ‌اس تدوین شده است. این کتاب به طور مداوم آپدیت شده و اصلاحات لازم روی آن انجام می‌شود؛ بنابراین با مطالعه آخرین نسخه از این منبع می‌توانید برای شرکت در آزمون تافل به آمادگی خوبی دست پیدا کنید.

 

 

2) کرکینگ تافل آی‌بی‌تی (Cracking the TOEFL iBT)

 

اگر برایتان همیشه این سؤال وجود دارد که برای تافل چه کتاب‌هایی بخوانیم، این منبع آموزشی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی پیش رویتان است. این کتاب آمادگی تافل مدام به روز رسانی می‌شود و یکی از بهترین گزینه برای داوطلبانی است که قصد دارند مهارت‌های اسپیکینگ و لیسنینگ خودشان را تقویت کنند.

 

 

3) سؤالات رسمی تافل آی‌بی‌تی (Official TOEFL iBT® Tests)

 

افرادی که دانش زبان انگلیسی خوبی دارند و کلاس‌های آمادگی تافل را تا سطح قابل قبولی پشت سر گذاشته‌اند، با کمک این کتاب می‌تواند توانایی‌های خودشان را در مهارت‌های چهارگانه تافل ارزیابی کنند. در این کتاب مجموعه‌ای از سؤالات تافل به صورت دسته بندی شده ارائه شده است و با حل کردن این سؤالات می‌توانید سطح آمادگی خودتان را برای شرکت در امتحان تافل تا حد قابل توجهی بهبود دهید.

 

 

4) لغات ضروری تافل (Essential Words for the TOEFL)

 

بدون داشتن دانش لغوی مناسب نمی‌توانید در آزمون تافل نمره خوبی به دست بیاورید. به همین خاطر است که کتاب لغت ضروری تافل به عنوان یکی از بهترین منابع تافل شناخته می‌شود. در این کتاب حدود 500 لغت پرکاربرد انگلیسی که در آزمون تافل مطرح می‌شوند ارائه شده است. با خواندن این لغت‌ها بهتر می‌توانید به سوالاتی که در بخش‌های چهارگانه تافل مطرح شده است جواب دهید.

 

 

5) راهنمای گرامر تافل (TOEFL Grammar Guide)

 

برای موفقیت در آزمون تافل باید دانش گرامری خوبی داشته باشد و قواعد و ساختار نگارش مطالب انگلیسی را با گرامر درست بشناسید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا به بهترین نحو نکات گرامری تافل را بشناسید و به سؤالات مطرح شده در این آزمون بین‌المللی پاسخ دهید.

 

 

معرفی اپلیکیشن‌های آموزشی آزمون تافل

 

اپلیکیشن‌های آموزن زبان هم می‌توانند منبع خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی و رسیدن به آمادگی لازم برای شرکت در آیلتس باشند. در ادامه بعضی از این اپلیکیشن‌ها را به عنوان بهترین منابع تافل برای کسانی که این آزمون بین‌المللی را در پیش رو دارند معرفی کرده‌ایم.

 

 

 

 

-  اپلیکیشن TOEFL Test Incorrect Words جهت تقویت مهارت رایتینگ و ریدینگ

 

-  اپلیکیشن TOEFL Flashcards برای تقویت دایره لغت زبان آموزان تافل

 

-  اپلیکیشن TOEFL Pictionary برای تقویت حافظه تصویری و دایره لغت متقاضیان تافل

 

-  اپلیکیشن همیارزبان تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی

 

منابع آنلاین و وب سایت‌های آمادگی تافل

 

اگر به دنبال منابع آنلاین تافل هستید و می‌خواهید از طریق اینترنت یادگیری زبان انگلیسی و آمادگی برای تافل را دنبال کنید، این منابع آنلاین و وب سایت‌ها می‌توانند کمکتان کنند.

 

-  ارائه نمونه سؤالات تافل به صورت رایگان در وب سایت TOEFLTestsOnline

 

-  تعین سطح رایگان و دریافت نمونه سؤالات تافل در سایت Non stop English

 

-  تقویت ریدینگ و لیسنینگ تافل در سایت Gradutateshotline

 

-  تقویت مهارت رایتینگ تافل با کمک سایت (Purdue (Purdue OWL

 

-  تقویت گرامر و دایره واژگان با وب سایت Quiz-tree.com

 

 

پادکست‌های مناسب برای آمادگی تافل

 

اگر اهل پادکست گوش کردن هستید و قصد دارید با کمک پادکست‌های انگلیسی دانش زبانی خودتان را برای شرکت در آزمون تافل تقویت کنید، پادکست‌هایی که در لیست زیر ارائه شده‌اند می‌توانند بهترین منابع تافل برای این آزمون بین‌المللی باشند.

 

-  پادکست D2B ENGLISH

 

-  پادکست Stanford on iTunes

 

-  پادکست English TOEFL Listening

 

-  پادکست 6 MINUTE ENGLISH

 

-  پادکست LUKE’S ENGLISH

 

 

کانال یوتیوب آمادگی برای تافل

 

با کمک یوتیوب هم می‌توانید برای شرکت در تافل آماده شوید. کانال‌های یوتیوب معمولاً به عنوان منابع خود خوان تافل انتخاب می‌شوند و در ساعت‌های خارج از کلاس‌ها آمادگی برای تافل می‌توانید با کمک این منابع خودتان را برای کسب نمره‌های بالاتر در تافل آماده کنید.

 

 

بعضی از کانال‌هایی که برای آمادگی تافل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید عبارتند از:

 

 

-  TST Prep TOEFL

 

-  E2 TOEFL

 

-  IELTS and TOEFL with Juva

 

 

 و در پایان...

 

 

با وجود اینکه مطالعه منابع تافل می‌توانید زبان آموزان را برای شرکت در این آزمون بین‌المللی و کسب نمرات عالی آماده کند، اما حضور یک استاد برای رفع اشکال و مشخص کردن مسیر درست آمادگی تافل برای داوطلبان این آزمون بین‌المللی ضروری است. به همین دلیل همیارزبان بهترین اساتید کشور را در این مجموعه گرد هم آورده تا یادگیری تافل را برای متقاضیان این آزمون بین‌المللی ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. با کمک کلاس‌های آنلاین همیارزبان می‌توانید در هر نقطه و هر ساعتی یادگیری زبان انگلیسی را دنبال کنید و بهترین نمره را در امتحان تافل به دست بیاورید.


 

سوالات متدوال
سؤالایی که شاید توی ذهن شما هم باشه!
با ما تماس بگیرید 021-91307646
آیا می‌توانیم منابع آزمون تافل را به طور خود خوان مطالعه کنیم؟
مطالعه خود خوان برای تافل مسئله خاصی ندارد، اما حضور یک استاد برای رفع اشکال و کمک کردن به زبان آموزان برای مطالعه بهترین منابع toefl و یادگیری ترفندهای این آزمون ضروری است.
تافل یا آیلتس کدام بهتر است؟
با توجه به اینکه به کدام مدرک برای ادامه تحصیل، کار و... نیاز دارید باید در یکی از این آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنید.
بهترین کتاب برای تافل کدام است؟
در این مقاله بهترین کتاب‌هایی که برای آمادگی تافل می‌توانید استفاده کنید را معرفی کرده‌ایم.
آیا استفاده از یک منبع برای آمادگی تافل کافی است؟
برای اینکه بتوانید در هر چهار مهارت تافل نمره خوبی بگیرید پیشنهاد می‌شود که از منابع مختلف برای آمادگی این امتحان استفاده کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد