آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

31st جولای, 2019

+3
Loading...

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

وقتی سخن از آموزش زبان فرانسه به میان می آید ناگزیر باید به اهمیت این زبان و نیز نقشی که در صنعتی شدن و پیشرفت اروپا در قرون اخیر بازی کرده است بپردازیم. فرانسه هم اکنون نیز یکی از قطب های صنعتی، گردشگری و اقتصادی در سطح جهان است که از هر نظر در تصمیمات بین المللی نقش پررنگی را ایفا می کند.

 

زبان فرانسه دومین زبانی است که در اروپا با آن تکلم می شود. این زبان غیر از فرانسه در کشورهایی مانند بلژیک و سوئیس نیز  مورد استفاده قرار می گیرد. ضمنا در بخش از آفریقا و قاره آمریکا مانند کشور کانادا نیز این زبان هنوز هم به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بر اساس آمار ارائه شده تا کنون ۳۰ کشور در جهان به این زبان تکلم می کنند. در سالیان اخیر با رشد مهاجرت و توسعه روابط تجاری و اقتصادی زبان فرانسه نیز مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گرفته است.

 

طبیعتا وقتی سخن از مهاجرت یا ادامه تحصیل به میان می آید شناسایی آموزشگاه های معروف و معتبری که از روش های قاعده مند و مناسب به منظور آموزش زبان فرانسه استفاده می کنند اهمیت زیادی دارد.

 

هدف از معرفی و آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای مشتمل  بر ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران را به شما معرفی کنیم که از هر نظر می توان آنها را با سایر آموزشگاه های معتبر جهانی و متدهای نوین آموزش در آنها همتراز و برابر دانست.

 

این مجموعه که مشتمل بر بهترین آموزشگاه های موجود در خصوص آموزش زبان فرانسه  در ایران می باشد از بین تعداد کثیری از  آموزشگاه های حرفه ای و تخصصی در این زمینه انتخاب شده اند.

 

البته حتی اگر جزو آموزشگاه های عمومی در زمینه آموزش زبان های مختلف باشند نیز دارای مزیت های بیشتری نسبت به سایر آموزشگاه ها می باشند. به عبارت دیگر انتخاب آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه  ر ایران به معنای نادیده گرفتن تواناییها و قابلیت های آموزشی سایر آموزشگاه های موجود نمی باشد.

 

در واقع این تفاوت ناشی از متدهای متنوع آموزشی، ارائه منابع روزآمد و در اختیار داشتن  اماکن آموزشی با این آموزشگاه ها متفاوت می باشد. برای آشنایی بیشتر شما با بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در ایران  از شما دعوت می کنیم تا در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

۱آموزشگاه زبان فرانسه اسپیکان  (مورد تایید همیار زبان) :

یکی از دلایلی که موجب شده تا آموزشگاه زبان فرانسه اسپیکان در ابتدای این لیست به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزش زبان فرانسه در ایران معرفی شود، ۱۰ سابقه درخشان این آموزشگاه در ارائه دوره های متنوع آموزشی با توجه به نیاز زبان آموزان و بهره گیری از اساتید فرانسوی زبان است که باعث محبوبیت و استقبال بی شمار علاقمندان یادگیری زبان فرانسه از این آموزشگاه شده است.

 

اغلب اساتید اسپیکان دارای مدارک بین المللی و تحصیلات معتبر دانشگاهی در رشته زبان فرانسه با سابقه تحصیل یا زندگی در این کشور می باشند و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد بسیار مطلوبی را داشته باشند و موجب رضایتمندی ۹۸/۵ درصدی زبان آموزان شوند.

 

قطعا اگر قصد یادگیری زبان فرانسه با هدف مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای فرانسه زبان را دارید، اسپیکان با کیفیت بالای آموزشی و شهریه بسیار مناسب و ۲ شعبه در مرکز شهر تهران (یوسف آباد) و شرق تهران (تهرانپارس) یکی از بهترین هاست.

 

از مهمترین ویژگیهای بارزی که موجب رونق این موسسه پرطرفدار شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاوره رایگان، برنامه ریزی دقیق و منسجم فردی، آزمون های مرحله ای سنجش پیشرفت.
  • دوره های کوتاه مدت مکالمه زبان فرانسه با کتب مورد تایید سفارت (مجموعه کتابهای جدید Mobile).
  • تنوع در زمانبندی کلاسها مطابق با روز و ساعت دلخواه شما در ایام هفته و آخرهفته (پنجشنبه و جمعه).
  • برگزاری کلاسها به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان با کتب تخصصی بصورت حضوری و آنلاین.
  • آمادگی آزمونهای بین المللی (DELF, DALF, TCF, TEF, TEFaQ) که دارای اعتبار جهانی است.
  • سامانه هوشمند تعیین سطح آنلاین، ثبت نام اینترنتی، ارائه کارنامه اینترنتی پایان ترم، اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش از سایر خدمات آموزشی این آموزشگاه است.
  چرا کنکور زبان ؟ همه چیز در مورد کنکور زبان

شعبه یوسف آباد: ۰۲۱۸۸۰۱۷۰۳۹
تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک۱۰۰
شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۴۲۰۰۴
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، مابین چهارراه کیخسروی و رشید، پلاک

 

 

۲- آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج

در موسسه زبان فرانسه ایران کمبریج بصورت کاملا تخصصی و مطابق با رویکردهای بخش فرهنگی سفارت شما در کوتاهترین مدت زمان ممکن آماده کسب نمرات برتر آزمون ها  Delf Dalf Tef Tcf tefq tcfq خواهید شد

 

این مرکز فوق تخصصی آموزش زبان فرانسه با بهره مندی از کادری بسار متخصص و با دانش که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان فرانسه هستند ، توانسته عملکرد بسیار قوی در این یک دهه گذشته از خود به ثبت رساند.

 

این مرکز با ارایه دوره های متنوع و حساب شده ، توانسته بصورت کاملا هدفمند و منسجم این دوره ها را تا سطوح پیشرفته برای علاقمندان برگزار نماید.ارایه متد مورد تایید بخش فرهنگی سفارت و همچنین استفاده از مدرسین نیتیو فرانسوی در سطوح پیشرفته سبب شده تا زبان آموزان با مشکلات به حدنصاب نرسیدن ، ریزش و یا عدم برگزاری در ترمهای بالا تر مواج نباشند.

 

همچنین در نظر گرفتن هزینه های بسیار ایده ال و رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی سبب شده تا توجه بسیاری از علاقنمدان برای شرکت در این مجموعه فوق تخصصی زبان فرانسه ، را جلب گردد.

 

آکادمی زبان ایران کمبریج در حال حاضر با سه شعبه در تهران در حال فعالیت میباشد و در سه ساختمان مجهز،محیطی کاملا فرانسوی را برای علاقمندان تدارک دیده است.

 

 

۳-آموزشگاه زبان فرانسه گات

 

آموزش زبان فرانسه در گات شامل بخش کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان می باشد از مبتدی تا حرفه‌ای می باشد. آموزش برای تمامی سنین با بکار بردن منابع و متدهای آموزشی مدرن برگذار می گردد. اساتید آموزشگاه زبان فرانسه گات از اساتید برتر داخل و خارج از کشور هستند که دارای مدرک تحصیلیه عالیه می باشند.

 

اساتید این موسسه دارای تحصیلات معتبر دانشگاه ی از دانشگاه های معتبر داخل و خارج هستند بنابراین شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی این مجموعه به راحتی و درکوتاهترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه ی برگزاری کلاس های آموزش زبان فرانسه می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری به موسسه از نحوه ی برگزاری دوره های آموزش زبان فرانسه مطلع شوید.

 

ویژگی آموزشگاه زبان گات
تنها برند معتبر آموزش زبان‌های نادر در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی تاپیک زبان کره‌ای در ایران
تنها برگزارکننده‌ی کلاس‌های تخصصی HSK زبان چینی
نماینده‌ی رسمی برگزاری دوره‌های آزمون SWEDWX
برگزارکننده‌ی کلاس‌های TTC ویژه‌ی کاریابی با اعطای مدرک بین‌المللی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور
بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و تحصیل‌کرده
احداث شعب مختلف در نقاط مختلف شهر و دسترسی آسان به شعب ازطریق وسایل نقلیه‌ی عمومی
برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع برای تمامی زبان‌ها
کلاس‌های آموزشی مختلف برای تمامی رده‌های سنی

 

 

۴-آموزشگاه زبان نصیر

با تجربه ی ۲۵ سال فعالیت در حوزه آموزش فرانسه ، مورد اعتماد دانشجویان و مهاجران به کشورهای فرانسه ، بلژیک و کانادا بوده است .توصیه و تبلیغ نخبگان ایرانی مقیم در کشورهای فرانسه زبان ، که از کلاسهای آموزشی نصیر برای یادگیری فرانسه و مهاجرت استفاده کرده اند ، موجب رونق و پایداری دپارتمان فرانسه نصیر شده است.

موسسه نصیر عزیزانی را که قصد مهاجرت به ایالت‌ها فرانسه زبان کانادا را دارند ، به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان آموزش می دهد .
کلاسهای آموزش فرانسه نصیر بصورت پکیج های ۸ ماهه ارائه می گردد . عزیزان طی مدت ۱۰۰ الی ۱۱۰ جلسه ، تا حدود سطح B1 آماده‌ می گردند . کلاسهای فرانسه نصیر ۳ روز در هفته ، آنلاين و حضوری ارائه می گردد و طول مدت هر جلسه حدود ۲ ساعت است .

تعداد افراد حاضر در هر کلاس فرانسه نصیر ، حدود ۶ یا۷ نفر است بدین معنا که این کلاسها بصورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و کیفیت بسیار بالایی دارد .

آموزش زبان فرانسه در نصیر توسط اساتید متخصص که دارای تحصیلات
آکادمیک مرتبط و یا تجربه زندگی در کشور های فرانسه زبان را داشته اند انجام می گردد و
فارق التحصیلان این دوره ها به راحتی می توانند در آزمون های بین المللی TEFوTCF قبول شوند .
شهریه تمامی این دوره هادر نصیر دولتی بوده و متناسب با تعداد جلسات و یا افراد حاضر در کلاس بسیار
مقرون به صرفه نیز می باشد.
برای اطلاعات بیشتر از دوره ها با نزدیک ترین شعبه محل خود تماس بگیرید.

  آیلتس چیست؟

 

 

۵-آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

این آموزشگاه از زمره آموزشگاه های دارای شعبات مختلف در سطح جهانی به شمار می رود که فعالیت های حائز اهمیتی در زمینه آموزش مقدماتی و پیشرفته زبان های مختلف داشته و از نظارت و پشتیبانی مناسبی به منظور حفظ و ارتقا سطح آموزشی و بهبود روند آموزش زبان انگلیسی برخوردار است.

 

بهره مندی از گواهینامه های کیفی ISO 9001 و  ISO 9002 از ویژگیهای این آموزشگاه و سایر موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

 

 

 

۶- موسسه آموزشی  یا آموزشگاه زبان فرانسه زبان ایرانیان

 

آموزشگاه زبان ایرانیان یکی دیگر از بهترین اموزشگاه های موجود برای آموزش زبان فرانسه در کشور می باشد. این موسسه آموزشی که به نام ایران آکسفورد نیز شناخته می شود در زیمنه آموزش زبان فرانسه فعالیت های قابل توجهی را از خود نشان داده است. این موسسه که از دپارتمان های مختلفی از جمله دپارتمان زبان فرانسه، دپارتمان زبان انگلیسی و آلمانی تشکیل شده است توانسته است.

 

همچنین این موسسه ضمن ارائه بهترین روش ها و متدهای آموزشی متناسب با معیارهای آموزش بین المللی  به شرکت کنندگان در دوره های مختلف آموزش زبان فرانسه ضمانتنامه کتبی ارائه می دهد که به عنوان یکی از مشوق های  یادگیری تاثیر فوق العاده ای دارد.

 

۷- آموزشگاه زبان فرانسه برنا

 

آموزشگاه زبان برنا یکی از آموزشگاه های با سابقه و خوشنام در زمینه آموزش زبان فرانسه در تهران به شمار می رود.  این آموزشگاه در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده و قریب به ۱۸ سال است که در این زمینه فعالیت دارد.

 

البته ناگفته نماند که آموزشگاه زبان برنا صرفا یک آموزشگاه تخصصی زبان فرانسه به شمار نمی رود و در آموزش سایر زبان های خارجی از قبیل انگلیسی، آلمانی و سایر زبان های معتبر جهان نیز فعالیت  های درخشانی را انجام داده است.

 

به دلیل سابقه درخشان این موسسه  آموزشی در برگزاری دوره های خلاقانه و پویا  می توان این آموزشگاه را به عنوان یکی از بهترین اموزشگاه های زبان فرانسه در شهر تهران محسوب کرد. دوره ها و کارگاه آمادگی آزمون DELF-DALF و نیز کارگاه آمادگی و آزمون های  TFI- TCF-TEF  از جمله فعالیت های این آموزشگاه در این زمینه به شمار می رود.

 

۸-آموزشگاه زبان فرانسه کارینو

 

آموزشگاه زبان کارینو  به عنوان یکی دیگر از آموزشگاه هایی که به دلیل جذابیت روش های آموزش در تهران و نیز ارائه منابع بروز و ارزمند مطرح شده است.  این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد در آموزش زبان های خارجی مختلف از جمله زبان فرانسه با استقبال خوبی از جانب علاقه مندان قرار گرفته است.

 

همچنین به دلیل امکانات مناسبی که به منظور ثبت نام و آزمون های آنلاین مختلف در سایت این آموزشگاه وجود دارد  و همچنین بازخوردهای مناسبی که از جانب شرکت کنندگان در دوره ها منعکس شده است می توان فعالیت های این آموزشگاه را بسیار موثر  و سازنده توصیف کرد.

 

۹-آموزشگاه زبان فرانسه توبی

 

این آموزشگاه که به نشان ۲B شناخته می شود نیز یکی از آموزشگاه های خلاق و فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه می باشد. استفاده از منابع آموزشی معتبر در سطوح پایه تا پیشرفته به منظور یادگیری زبان فرانسه توانسته است نام این آموزشگاه را در این زمینه مطرح کند.

 

از دیگر ویژگیهای این آموزشگاه قدرت و توان نوآوری و نیز روزآمد بودن متدهای آموزشی و تحول خواهی در این زمینه است. این موسسه اموزشی دارای دوشعبه در شهر تهران می باشد که زبان آموزان می توانند برای ثبت نام و بهره گیری از امکانات آموزشی مربوطه به این شعب مراجعه نمایند.

 

۱۰-مرکز آموزش ایران کانادا

 

مرکز آموزش ایران کانادا به دلیل فعالیت های مناسبی که در حوزه آموزش زبان فرانسه در ایران به انجام رسانده است از محبوبیت فراوانی برخوردار است. دوره های  مختلفی که در این مرکز برگزرا می شود مشتمل بر سه بخش است:

 

  • مبتدی یا debutant
  • متوسط یا intermediaire
  • پیشرفته یا   avancé

همچنین در این دوره ها بر آموزش و تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان فرانسه نیز تاکید می شود.

 

 

 

 

 

دانلود اپلیکیشن همیارزبان، متفاوت ترین اپلیکیشن آموزش زبان !

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن همیارزبان شماره خود را وارد نمایید :

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس : 3740 2842 021

بخش ها
مقالات
مجوز ها
logo-samandehi