آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

31st جولای, 2019

+2
Loading...

آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

وقتی سخن از آموزش زبان فرانسه به میان می آید ناگزیر باید به اهمیت این زبان و نیز نقشی که در صنعتی شدن و پیشرفت اروپا در قرون اخیر بازی کرده است بپردازیم. فرانسه هم اکنون نیز یکی از قطب های صنعتی، گردشگری و اقتصادی در سطح جهان است که از هر نظر در تصمیمات بین المللی نقش پررنگی را ایفا می کند.

 

زبان فرانسه دومین زبانی است که در اروپا با آن تکلم می شود. این زبان غیر از فرانسه در کشورهایی مانند بلژیک و سوئیس نیز  مورد استفاده قرار می گیرد. ضمنا در بخش از آفریقا و قاره آمریکا مانند کشور کانادا نیز این زبان هنوز هم به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بر اساس آمار ارائه شده تا کنون ۳۰ کشور در جهان به این زبان تکلم می کنند. در سالیان اخیر با رشد مهاجرت و توسعه روابط تجاری و اقتصادی زبان فرانسه نیز مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گرفته است.

 

طبیعتا وقتی سخن از مهاجرت یا ادامه تحصیل به میان می آید شناسایی آموزشگاه های معروف و معتبری که از روش های قاعده مند و مناسب به منظور آموزش زبان فرانسه استفاده می کنند اهمیت زیادی دارد.

 

هدف از معرفی و آشنایی با ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران

 

در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای مشتمل  بر ۱۰ آموزشگاه زبان فرانسه در ایران را به شما معرفی کنیم که از هر نظر می توان آنها را با سایر آموزشگاه های معتبر جهانی و متدهای نوین آموزش در آنها همتراز و برابر دانست.

 

این مجموعه که مشتمل بر بهترین آموزشگاه های موجود در خصوص آموزش زبان فرانسه  در ایران می باشد از بین تعداد کثیری از  آموزشگاه های حرفه ای و تخصصی در این زمینه انتخاب شده اند.

 

البته حتی اگر جزو آموزشگاه های عمومی در زمینه آموزش زبان های مختلف باشند نیز دارای مزیت های بیشتری نسبت به سایر آموزشگاه ها می باشند. به عبارت دیگر انتخاب آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه  ر ایران به معنای نادیده گرفتن تواناییها و قابلیت های آموزشی سایر آموزشگاه های موجود نمی باشد.

 

در واقع این تفاوت ناشی از متدهای متنوع آموزشی، ارائه منابع روزآمد و در اختیار داشتن  اماکن آموزشی با این آموزشگاه ها متفاوت می باشد. برای آشنایی بیشتر شما با بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در ایران  از شما دعوت می کنیم تا در ادامه این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

 

۱- آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

 

یکی از دلایلی که موجب شده است تا آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان فرانسه در ایران شناخته شود سوابق ۱۵ ساله این آموزشگاه می باشد.

 

آموزشگاه پردیسان همزمان با برگزاری دوره های آموزش سایر زبان های خارجی  از قبیل زبان انگلیسی یا آلمانی را نیز به طور تخصصی و با بهره گیری از آموزش های متنوع و اساتید مجرب در این زمینه به طور مستمر برگزار نموده است.

 

یکی از مواردی که موجب شده است تا بتوان این آموزشگاه را با سایر مراکز آموزشی که در بین معروفترین آموزشگاه های زبان فرانسه در ایران هستند مقایسه کرد. برخورداری از حدود ۱۰ شعبه در شهر تهران توانسته است به دسترسی سریع علاقه مندان و زبان آموزان به این آموزشگاه یاری برساند. مهمترین دوره هایی که در آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان برگزار می شود عبارتند از:

 

۱-برگزاری دوره های A1, A2, B1, B2, C1 که جنبه عمومی دارد و شامل رده های سنی مختلف نیز می شود.

 

۲-آموزش مدرسین زبان فرانسه که (FDF) نامیده می شود.

 

۳-دوره های مکالمه آزاد و نیز استفاده از روش های آموزشی نوین به منظور ارتقا و تقویت زبان آموزان و مهارت های چهارگانه آنها.

 

۴-استفاده از منابع آموزشی روزآمد از قبیل  Nouveau Rond-Pointو  Alter ego+ La

۵-برگزاری آزمون های معتبری مانند TEF, TCF, DELF, DALF که دارای اعتبار جهانی بوده و  می تواند در اقامت یا مهاجرت افراد در کشورهای فرانسوی زبان بسیار موثر باشند.

 

لازم به ذکر است بخشی از کلاس ها و دوره های آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان به صورت ترمیک و بعضی دیگر نیز به صورت فشرده و یا نیمه فشرده برگزار می شود که زبان آموز می تواند با توجه به سطح و تواناییهای خود نسبت به شرکت در این دوره ها اقدام کند.

 

آموزشگاه زبان فرانسه پردیسان

 

۲-آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار

 

آموزشگاه زبان فرانسه  زبان نگار نیز یکی از فعالترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور می باشد. بهره مندی از اساتید نخبه در این زبان و یا اساتید NATIVE  در این  آموزشگاه زبان فرانسه موجب شده است تا روزانه تعداد زیادی از علاقه مندان یادگیری زبان /فرانسه در کلاس ها و دوره های مختلف این موسسه ثبت نام نموده و به جمع زبان آموزان این زبان محبوب بپردازند. آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار در تدریس زبان های مختلف از جمله زبان فرانسه سابقه ای در حدود ۲۰ سال داشته و توانسته است در طی این مدت مجموعه ای از بهترین اساتید آزموده و مسلط بر فنون و تکنیک های آموزشی روز را به کار گیرد. در ادامه به بررسی  برخی از مهمترین مزایای انتخاب آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار و خدمات موجود در این موسسه می پردازیم.

  بررسی قیمت آزمون آیلتس در ایران

 

 

مزیت ها و ویژگیهای آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار

 

آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار دارای منابع آموزشی بسیار جامع و کاربردی می باشد که در سایر آموزشگاه های معتبر جهان نیز به عنوان مراجع و منابع رسمی تدریس می شود.

 

آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار دارای محیط بسیار جذاب و دلنشینی می باشد که می تواند در پیشبرد روند یادگیری و آموزش زبان فرانسه از هر نظر موثر باشد.

 

آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار از متدهای نوین آموزشی از قبیل کلاس های حضوری و آنلاین نیز استفاده می کند که در این مسیر از خدمات ویژه اساتید مجرب و آزموده در این زبان محبوب بهره می گیرد.

 

اغلب اساتید آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار در این رشته دارای مدارک عالی و مستند بوده و توانسته اند در جذب و موفقیت زبان آموزان عملکرد مطلوبی را از خود برجای بگذارند.

 

تنوع منابع آموزشی و نیز برگزاری دوره های ترمیک آموزشگاه زبان فرانسه ی زبان نگار در سطوح مقدماتی و پیشرفته  و آزمون های سفارت توانسته است طیف وسیعی از علاقه مندان و یا افرادی که خواهان ادامه تحصیل یا مهاجرت به این کشور به دلیل کاریابی و اشتغال هستند را فراهم نماید.

 

از جمله مزایای انکارناپذیر استفاده از دوره های آموزشگاه زبان فرانسه  زبان نگار هم می توان به قیمت بسیار مناسب این دوره ها اشاره کرد که در مقایسه با سایر موسسات و آموزشگاه های موجود مناسب می باشد.

در آموزشگاه زبان فرانسه زبان نگار کیفیت آموزش مقدم بر هزینه های آموزش می باشد و این نکته در دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود برای ارائه بازخوردهای مناسب و رضایتمندی زبان آموزان نیز در نظر گرفته می شود.

 

 

 

۳-آموزشگاه زبان فرانسه سفیر

 

یکی دیگر از آموزشگاه هایی که در این مجموعه  قرار می گیرد آموزشگاه زبان فرانسه سفیر می باشد. موسسه آموزشی سفیر در این زمینه حدود ۱۴ سال سابقه دارد. وجه تمایزی که آموزشگاه زبان سفیر با سایر آموزشگاه های موجود در سطح کشور دارد دوره های متعدد و متنوعی است که در این آموزشگاه برگزار می شود.  دوره های موجود به صورت ترمیک،

 

فشرده و نیمه فشرده ارائه می شوند. این دوره ها در سطوح مقدماتی، پیش متوسطه، فوق متوسطه و تخصصی برگزار می شوند. دوره های مقدماتی و میانه در سه مقطع Seuil، Intermédiaire و Debutant-elementaire   برگزار می شود.

 

دوره های فوق متوسطه و پیشرفته نیز در سه مقطع Autonomie ، Perfectionnement، Avance برگزار می شوند منابع ارائه شده برای هر دوره از طریق پکیج های آموزشی شنیداری و تصویری یا کتاب های مرجع زبان فرانسه   در اختیار علاقه مندان و شرکت کنندگان در این دوره ها قرار خواهند گرفت.

 

می توان گفت آموزشگاه زبان فرانسه سفیر یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های زبان فرانسه در کشور به شمار می رود که می تواند در ردیف بهترین آموزشگا ههای ایران برشمرده شود.

 

 

۴-آموزشگاه زبان فرانسه قطب راوندی

 

در صورتی که بخواهیم فهرست جامعی از بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در شهر تهران ارائه دهیم غیر منصفانه به نظر می رسد که  به آموزشگاه زبان فرانسه قطب راوندی اشاره نکنیم.

 

ویژگی ممتاز این مرکز دسترسی اغلب علاقه مندان در شهر تهران به ان می باشد. وجود ۴ شعب این آموزشگاه دسترسی علاقه مندان یادگیری زبان فرانسه را به آن آسانتر کرده و وجود امکانات آموزشی مناسب و نیز برگزاری دوره ها و آموزش های منطبق با استانداردهای معتبر بین المللی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و اساتید مجرب و بومی موجب رونق گرفتن فضای آموزشی در این موسسه محبوب و پرطرفدار شده است.

 

از طرفی بخشی از دلایل موفقیت این آموزشگاه را باید به برگزاری دوره های مجازی و آنلاین آن مرتبط دانست که توانسته است با استقبال بسیار خوبی از جانب شرکت کنندگان در این دوره ها واجه شود.

 

ویژگی هایی از قبیل هزینه های مناسب برای برگزاری دوره های مختلف و نیز برگزاری آزمون های تخصصی توانسته است از هر نظر موجب جلب رضایت بیشتر دوستداران زبان فرانسه شود.

  آیلتس یا تافل؟ مسئله این است.

 

 

۵-آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج

 

آموزشگاه زبان فرانسه ایران کمبریج نیز یکی از آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش زبان های خارجی معتبری از قبیل زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه و سایر زبان ها می پردازد.

 

دوره های آموزش زبان فرانسه در این آموزشگاه زیر نظر اساتید بومی فرانسوی و همچنین فارغ التحصیلان رشته های مرتبط در سطوح عالی برگزار می شود. مدارک ارائه شده در پایان دوره های مربوطه کاملا معتبر بوده و از همین رو به اعتبار نام این آموزشگاه که سابقه ای درخشان در آموزش این زبان و سایر زبان های خارجی حتی زبان های نروژی و سوئدی دارد می توان  آن را در زمره بهترین آموزشگاه های موجود بر شمرد.

 

در هر دوره تعداد زیادی از متقاضیان برای ثبت نام آموزش زبان فرانسه به آموزشگاه ایران کمبریج روی می آورند که نشان از خوش نامی و کیفیت آموزشی این مرکز دارد.

 

 

۶- موسسه آموزشی  یا آموزشگاه زبان فرانسه زبان ایرانیان

 

آموزشگاه زبان ایرانیان یکی دیگر از بهترین اموزشگاه های موجود برای آموزش زبان فرانسه در کشور می باشد. این موسسه آموزشی که به نام ایران آکسفورد نیز شناخته می شود در زیمنه آموزش زبان فرانسه فعالیت های قابل توجهی را از خود نشان داده است. این موسسه که از دپارتمان های مختلفی از جمله دپارتمان زبان فرانسه، دپارتمان زبان انگلیسی و آلمانی تشکیل شده است توانسته است.

 

همچنین این موسسه ضمن ارائه بهترین روش ها و متدهای آموزشی متناسب با معیارهای آموزش بین المللی  به شرکت کنندگان در دوره های مختلف آموزش زبان فرانسه ضمانتنامه کتبی ارائه می دهد که به عنوان یکی از مشوق های  یادگیری تاثیر فوق العاده ای دارد.

 

۷- آموزشگاه زبان فرانسه برنا

 

آموزشگاه زبان برنا یکی از آموزشگاه های با سابقه و خوشنام در زمینه آموزش زبان فرانسه در تهران به شمار می رود.  این آموزشگاه در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده و قریب به ۱۸ سال است که در این زمینه فعالیت دارد.

 

البته ناگفته نماند که آموزشگاه زبان برنا صرفا یک آموزشگاه تخصصی زبان فرانسه به شمار نمی رود و در آموزش سایر زبان های خارجی از قبیل انگلیسی، آلمانی و سایر زبان های معتبر جهان نیز فعالیت  های درخشانی را انجام داده است.

 

به دلیل سابقه درخشان این موسسه  آموزشی در برگزاری دوره های خلاقانه و پویا  می توان این آموزشگاه را به عنوان یکی از بهترین اموزشگاه های زبان فرانسه در شهر تهران محسوب کرد. دوره ها و کارگاه آمادگی آزمون DELF-DALF و نیز کارگاه آمادگی و آزمون های  TFI- TCF-TEF  از جمله فعالیت های این آموزشگاه در این زمینه به شمار می رود.

 

۸-آموزشگاه زبان فرانسه کارینو

 

آموزشگاه زبان کارینو  به عنوان یکی دیگر از آموزشگاه هایی که به دلیل جذابیت روش های آموزش در تهران و نیز ارائه منابع بروز و ارزمند مطرح شده است.  این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد در آموزش زبان های خارجی مختلف از جمله زبان فرانسه با استقبال خوبی از جانب علاقه مندان قرار گرفته است.

 

همچنین به دلیل امکانات مناسبی که به منظور ثبت نام و آزمون های آنلاین مختلف در سایت این آموزشگاه وجود دارد  و همچنین بازخوردهای مناسبی که از جانب شرکت کنندگان در دوره ها منعکس شده است می توان فعالیت های این آموزشگاه را بسیار موثر  و سازنده توصیف کرد.

 

۹-آموزشگاه زبان فرانسه توبی

 

این آموزشگاه که به نشان ۲B شناخته می شود نیز یکی از آموزشگاه های خلاق و فعال در زمینه آموزش زبان فرانسه می باشد. استفاده از منابع آموزشی معتبر در سطوح پایه تا پیشرفته به منظور یادگیری زبان فرانسه توانسته است نام این آموزشگاه را در این زمینه مطرح کند.

 

از دیگر ویژگیهای این آموزشگاه قدرت و توان نوآوری و نیز روزآمد بودن متدهای آموزشی و تحول خواهی در این زمینه است. این موسسه اموزشی دارای دوشعبه در شهر تهران می باشد که زبان آموزان می توانند برای ثبت نام و بهره گیری از امکانات آموزشی مربوطه به این شعب مراجعه نمایند.

 

۱۰-مرکز آموزش ایران کانادا

 

مرکز آموزش ایران کانادا به دلیل فعالیت های مناسبی که در حوزه آموزش زبان فرانسه در ایران به انجام رسانده است از محبوبیت فراوانی برخوردار است. دوره های  مختلفی که در این مرکز برگزرا می شود مشتمل بر سه بخش است:

 

  • مبتدی یا debutant
  • متوسط یا intermediaire
  • پیشرفته یا   avancé

همچنین در این دوره ها بر آموزش و تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان فرانسه نیز تاکید می شود.

 

 

 

 

 

عضو همیارنامه شوید

با عضویت در همیارنامه زبان را به صورتی ایمیلی آموزش ببینید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *